Sayfa 1337 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 337 837 1237 1287 1327 1335 1336 1337 1338 1339 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 33,401 ile 33,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Serkan Asan, Hüseyin Türkmen, Denswill, Koita, Bursa'dan alýnan gençler, Emirhan Gedikli, vb. burada ismini yazmadýðým bir kaç isim dahil olmak üzere bunlara yapýlan ve yapýlacak ödemeler için Bakasetas, Hugo , Siopis gibi oyuncularý satmak kulübü çökertme hamlesidir. Yeni yönetimin bu hatalarý örtmek için Ajak modeli bilmem ne modeli hikayesine inanmak zor. 85 milyonluk ülkede son 3 yýlda altyapýdan çýkardýðýmýz gençler bir elin parmaklarý kadar deðil. Ýlkokul öncesi spor yatýrýmý olmayan ülkeden Messi çýkmasýný beklemiyoruz , ancak tekrar bir Gökdeniz Karadeniz, Fatih Tekkeler neden çýkmadýðýný irdelememek bizim hatamýzdýr. Trabzonspora reklam veya basamak noktasý, güç gösterisi için deðil, hizmet için gelecek ileri görüþlü yönetim ihtiyacý var. Para ile her þeyi satýn alamazsýnýz, her ne kadar bu ülkede bunun gerçekliði anlamýný yitirsede...
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Her seferinde diyorum ki oðlum salla, býrak Trabzonspor u, zamanýný boþa harcama, ama dayanamýyorum

Ersin e Salzburg 6 milyon euro vermiþ, Uðurcan muazzam formsuz da olsa 2 Altay-3 Ersin eder..

Bu çocuk 5 senedir bedava oynadý-küfürler yedi-milli takýmda sýrf TRABZONLU DÝYE linç yedi ve yedeðe alýndý..

Yönetimde az vizyonu-aklý-iletiþimi olan vasatýn bi týk üstü adam yok mu?

Uðurcan
    Ömür
    Serkan
    Arif
    hatta Ht4

bunlar stok-öz varlýk, hergün piyasa yapýlsa-haber olsa-motive edilse sýrayla 20-12-5-5-4 edecek adamlar, KLÜP NE YAPIYOR??? Gömüyor kendi evladýný ve toplam 46 milyon euro edecek 5 çocuk þu an 16 etmiyor

BU KAYBOLAN 30 MÝLYON EURO TRABZON DA YAÞAYAN-YETÝÞEN -YETÝÞECEKLERDEN çalýnýyor
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý HasanTezel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Her seferinde diyorum ki oðlum salla, býrak Trabzonspor u, zamanýný boþa harcama, ama dayanamýyorum

Ersin e Salzburg 6 milyon euro vermiþ, Uðurcan muazzam formsuz da olsa 2 Altay-3 Ersin eder..

Bu çocuk 5 senedir bedava oynadý-küfürler yedi-milli takýmda sýrf TRABZONLU DÝYE linç yedi ve yedeðe alýndý..

Yönetimde az vizyonu-aklý-iletiþimi olan vasatýn bi týk üstü adam yok mu?

Uðurcan
    Ömür
    Serkan
    Arif
    hatta Ht4

bunlar stok-öz varlýk, hergün piyasa yapýlsa-haber olsa-motive edilse sýrayla 20-12-5-5-4 edecek adamlar, KLÜP NE YAPIYOR??? Gömüyor kendi evladýný ve toplam 46 milyon euro edecek 5 çocuk þu an 16 etmiyor

BU KAYBOLAN 30 MÝLYON EURO TRABZON DA YAÞAYAN-YETÝÞEN -YETÝÞECEKLERDEN çalýnýyor
    serkan asan ptt 1. lig topçusu
    türkmen 2. lig topçusu

arif boþluk gelecek vaat eden bir oyuncu ama süre vermiyorlar

ömür ve uðurcan ýn þu anki piyasa deðerleri en az 10 ar milyon avrodan 20 milyon avro

yetenekli oyuncu ile yeteneksiz oyuncuyu ayýrt etmek gerekiyor hocam,her alt yapýdan çýkan oyuncu yetenekli olmuyor maalesef, türkmen ve asan gibi,bir oyuncuya topçu diyebilmek için topla iliþkisinin belli bir seviyenin üzerinde olmasý gerekiyor,eðer belli bir seviyenin üzerinde ise ona oyun bilgisi ve fizik yüklersin ve yukarý çýkarlar,

ama yeteneksiz topçuya sonradan yetenek yüklenemez hocam,bu tarz topçularda genelde alt seviye liglerde oynuyor zaten
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    türkmen 2. lig topçusu

ömür ve uðurcan ýn þu anki piyasa deðerleri en az 10 ar milyon avrodan 20 milyon avro

yetenekli oyuncu ile yeteneksiz oyuncuyu ayýrt etmek gerekiyor hocam,her alt yapýdan çýkan oyuncu yetenekli olmuyor maalesef, türkmen ve asan gibi,bir oyuncuya topçu diyebilmek için topla iliþkisinin belli bir seviyenin üzerinde olmasý gerekiyor,eðer belli bir seviyenin üzerinde ise ona oyun bilgisi ve fizik yüklersin ve yukarý çýkarlar,

ama yeteneksiz topçuya sonradan yetenek yüklenemez hocam,bu tarz topçularda genelde alt seviye liglerde oynuyor zaten
    Arife ümraniye kupa maçýnda süre veridi rezil oldu Trabzonspor'da oynayacak oyuncu deðiil.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arife ümraniye kupa maçýnda süre veridi rezil oldu Trabzonspor'da oynayacak oyuncu deðiil.
    Eren diger maclarda hep sans aldi cok mu iyi oynado orta yapmasini bile bilmiyor birde Milli olmus bir çöp. Arif 1 mac kötü oynadi diye forma sansi bulamadi ama milyon alip sahada eli belinde olup sahada gezenler hep sans buluyor
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

ersn.alparslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Bence bu baslik kapanmali. Cunku artik ortada bir yonetim yok. Yonetim adi altinda kulubun icine sokulanlari yonlendirenler var

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Anlamadýðým kongrede iki gün boyunca kimse bu yeni baþkanýn göreve geliþ sürecine dair bir þey demedi mi ya
    Herkes kabullendi mi yani
    Orhan Ak için nasýl sinirliysek aynýsý Ertuðrul Doðan için de geçerli deðil mi
    Darbeci baþkan demedi mi kimse
    Gerard, Socar vs. haberleri herkesin gazýný almaya yetti mi yani
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

ersn.alparslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ertugrul doganin baskan orhanin hoca olacagini ruyamda gorsem inanmazdim.
    Oyle bir akil tutulmasi ki bunun bedelini odemeye henuz yeni basladik.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Baskan da Orhan ak gibi Ali koc dan tavziyeler alsin Td Aykut dan yardim aliyor oda gisin Koc dan alsin ya bu isi yapamiyorsaniz neden Baskan oluyorsun orasi senin oncagin yeri degil Ya adam gibi td getirin yada defolup gidin ya. Defolup giderken bu sene geirdiginiz bütün copleri de alin öyle gidin onlarin parasini cepinizden verirn
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Müthiþ baþladýn baþkan. Tebrik ediyorum. Þunlarý yapmak için miydi aðaoðluyla kavgalarýnýz. Valla senin bu vizyonuna raðmen þampiyon olduysak ahmet baþkan cidden büyük adammýþ.

Çok çok kötü baþladýnýz. Korkarým yeni bir iho göreceðiz.
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    türkmen 2. lig topçusu

Serkan bu ligde 20 sene oynar, en az Sabri kadar

Ht4 þu an sahanýn en iyisi, bin tane Atakan-Serdar-Samet eder…

Sen GÜVEN VERSEN ÞU AN ÝZLÝYORUZ nasýl oynadýðýný, rakip stoperlerden iyi, Samet 4,2 milyon euro ise Ht4 de en az 3 eder
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu lig orhan ak ile bitmez bu nedir ayýp ya. takým rezil oluyor.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Ertuðrul Doðan bu iþi yapabilecek mi güvenim yok

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bir halt yönetemez bu ekip
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yol yakýnken göndermek lazým Ertuðrulu. Ýlk hatadan gönderilmez ama bu çok çapsýz
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Bir grubun, þirketin vs. Baþkaný kutsaldýr. Yani manevi olarak ezilirse orada disiplin olmaz. Dünyanýn her yerinde böyledir bu.

Ama bizde ne mi oldu? Abdullah Avcý Baþkaný 2,5 yýl yok saydý ve kimse de " hop Hoca, iþini yapacaksan yap film yapma" diyen olmadý. Karakteri, kariyeri, ahlâký ne olursa olsun temsil makamýný alt edemezsiniz. Trabzon þehrini, Trabzonspor 'u temsil makamý rencide edilip yok sayýldý.

Þimdi bu günleri yaþýyoruz doðal olarak. Mevcut yönetim oldukça da daha zor günler yaþamamayý diliyoruz artýk....

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ýlk ic saha macinda Ertuðrul Doðan istifa diye bagirmayanlar TS taraftariyim diye dolaþmasýn bu ne rezilliktir herkes para yemenin pesinde kulübü bu hale getiren Ertuðrul Doðan deðil miydi transferleri ben mi yaptým bu adam bizi iflas ettirmek için baþkan oldu !!!
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Ýstanbul

Daha 1 ay olmadan çuvalladýlar. Býrakýn gidin.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ulan arkadaþ bu transferleri siz nasýl yaptýnýz. geçen senenin þampiyonu takýma bu oyuncularý hangi kafayla aldýrdýnýz. abdullah avcý inanýlmaz rezil birisi ya. bide kazandýðý kupayý kendininmiþ gibi anlatýyor sürekli. son 9 haftada 2 galibiyet alabilmiþ geçen sene.

bu avcýyý kopenhag maçýnda kovmak yerine devam ettiler yüz bin kere yazdýk.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yönetim kadro olarak zaten rezil, futbolun zerresini bilmeyen boomer larý getirmiþler kulüp yönetecekler. Ýnþallah satýlýr þu kulüp þu baðnazlardan kurtulur.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Bu zeyyat kafkas mýdýr nedir bunun olduðu yönetimler yemin ederim çuvallamaya mahkumdur. Bu adamýn girdiði yönetimin iflah olmaz þansý yok. Ajan mýdýr nedir bilmem ama bu adam buralarda yer edinmemeli.

Þampiyonluk sezonu devre arasý yönetimin deðiþmesi. Bu zeyyat vs takýma yeniden musallat olmasý bugünlerin geleceðini gösterdi. Trabzonspor þampiyonluk sonrasý zapt edildi. Al iþte bu Zeyyat gibi çomarlara kalýrsa yönetim böyle olur.

Camiayý toparlayacak bir yönetim var mý ortalýkta yok; ortaya akýl, proje, hedefler kpioyabilecek bir bir yönetim var mý yok. Ertuðrul Doðan'ý tanýmýyorum ama daha milrofona peþi sýra 3 cümle kuramayacak vaziyette. Bu adam nasýl birleþtirici unsur olsun. Taþ yerinde aðýrdýr. Bu gömlek ona fazla bol oldu.

Þu anki ahval ve þeraitten nasýl kurtulunur? Bir kere saðlam bir yapýlanma oluþturacak aklýn yönetimde olduðu ortaya koyulmalý. Plan ve projeler þeffaf bir þekilde dillendirilmeli. Gereken kadro dýþý süreci, gelecek sezon da bizi çalýþtýracak teknik direktör getirilmeli. Bu teknik direktör sürecinde de öyle ýhh mýhh edene eyvallahýn olmayacak. Durum bu hedef seneye þampiyonluk yarýþý oyuncu grubu belli eldekilerle yapýlabilecek transferler belli.

Yani þu td deðiþikliðini milli arada yapsak gelen adamýn eli büyük rahatlayacaktý. Tanýma çalýþma fýrsatý olacaktý. Daha temiz bir sayfa açýlacaktý önümüze.

Rezil bir yönetim var. Hatta vasýfsýz. Üstüne dahili bedbaht ve hainler var zeyyat kafkas gibi. Bu sevimsizlikle Trabzonspor yönetimi nasýl sempati kazanacak acaba.

Bugün baþýmýza gelenler vasýfsýzlýk ve pespayeliktir. YÝK ne iþe yarýyor? Yok tüzük yaptýk borçlanma öyle engel olacak yok bu tüzüðü ilk yapan kulüp biziz küpler borçtan kurtulacak. Borç oldu 3 katý.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

@mmert

zeyyat teskilatla 2 al-ver yapip çözecek isleri rahat ol

aslinda bu günlerin gelecegi, geçen sezon ortasinda saçma sapan bir sekilde yönetim kadrosunun degismesinden belliydi
    ulan sirf birkaç ak tayfali sampiyonluk kadrosunda olsun diye bâzi yöneticileri devre disi birakip zeyyat gibilerini doldurdular yönetim kadrosuna
    o tayfada utanma yok ki, bir tânesi çikip sey desin "lan bu kadar da olmaz, sirf bizim tayfadan diye bos herifleri yönetime koymak nedir" diye ya ?
    al bak ben diyorum, mecliste iyi partiye oy vermeyi düsünen biri olarak, orada aktif görev alan dervis köz denen adamin ne isi var ulan yönetimde ? aklimizla dalga mi geçiyor bunlar ? (evet)
    mecliste çalisma gruplari olur ya her partiden falan, bizim yönetim ona benziyor anasini satayim, rezil herifler tfuuu tüküreyim olusturacaginiz kadroya
    oldu olacak Hüseyin Örs'ü (severim) baskan yapalim, Ünal'i (sevmem) da sportif direktör
    Heh bir de, seçimde iktidar degisirse, bakalim bu Zeyyat ve tayfasi Trabzonspor'u gerçekten seviyorlar mi yoksa kisa sürede istifâ edip kaçiyorlar mi, iyi bir test olacak

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Orhan Ak "aslýnda daha uzun vadeli de teklif yapmýþlardý..." açýklamasý vahameti, vizyonu göstermek adýna epey aydýnlatýcý bir açýklama oldu, iyi de oldu.

Aðzý hayra aç diye veciz sözümüz hatrýna az ve öz söylemek gerekirse, en kýsa sürede ( en geç Haziran sonrasý) kongre kararý alýnmasý umudunu taþýmak istiyorum ,yoksa asgari 1 ile 3 yýl arasý sezon kayýp gözüküyor.

''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

yönetime baskana sallayalim, ama orhan ak'in dediklerini takmaya gerek yok, uzun süreli teklif konusu sallamadir biraksin bu isleri o kadar da degil yâni

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Akýl alýr gibi deðil. Yav, kim iþyerinde gitmek, iþi býrakmak isteyen vasat birini , iþe yaramaz birini " Ya, allaþkýna kal, lütfen kal" diyerek dükkanýn kilidini teslim eder?

Kafa olarak bitmiþ biri rüya alemi moduna girmiþtir artýk. Ýçerde tutmak neyin çabasý? Dükkâna hýrsýz girse, oturur çay ikram eder, derdini anlatýr bu kafada biri.

Ýþte, öngörüsü düþük ( þampiyonlar ligi için fahiþ transferler de teyit ediyor. Böyle risk alýnmaz hayatta) kafalar ile sermayeyi tüketmek, batmak kaderdir. Ýnsan kaderini kendi çizer.

Geçmiþ olsun, temenni ve duasýyla.

Konu CEMEFKER tarafýndan (05.04.2023 Saat 06:03 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)