Sayfa 1336 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 336 836 1236 1286 1326 1334 1335 1336 1337 1338 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 33,376 ile 33,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Özellikle oyuncu bonservisi ödemelerinde yýllara yayýlmýþ taksitle ödeme yapmanýn, vadelendirmenin dezavantajlarýndan biri bu oldu. Futbolda iþletme mantýðý her zaman tutmaz, 2-3 sene sonraki gelir/gider dengen bugün hesapladýðýna uymayabilir ki yüksek ihtimalle de uymayacaktýr. Þimdiye bakýldýðýnda mevcut sezonun yükünden çok daha fazla ödeme yapman gerekiyor, 1-2 sene önceki taksitleri ödüyorsun hala. En güvendiðin gelir kapýsý Avrupa gitmiþ, stad sponsoru bulamýyorsun, ufak-tefek sponsorluk anlaþmalarýna Türk markalarý geliyor ve TL ödeme yapýyor ki tek oyuncunun maaþýna bile yetmiyor vs. Kasa kolaylýðý saðlayacak tek bir kiþi var, yönetimin geri kalaný kimdir ne iþ yapar o bile bilinmez. Sonuç doðal.

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kasýmpaþa ya el altýndan para veren yönetici var herhalde. Bu ucube takýmdan alýnan oyuncularýn hepsi þaibeli üstelik bide hep bu takýmla hazýrlýk maçlarý oynanýyor. Sadece bizden aldýklarý paralarla bile ilk 11 kurar bunlar.
    Öyle gözüküyor malesef
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý tristram Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kac yasina gelmis adamsin, buraya yazabildigine gore iyi kotu nete girmeyi de becerebiliyorsun.sekulerimsi diye senden once basliga yazan bizleri kucumsemeni gectim ama yahu arkadas bu interneti bu kadar kotu kullanmayi nasil beceriyorsunuz?servis saglayiciniz bunu lehinize olacak sekilde kullanirsaniz netinizi keseriz diye taahhut mu imzalatiyor?
    bu yazdigin sacmalik otesi seyleri dogrulatman yarim saatini almaz.yazdigin seyleri en ince detayina kadar anlatan zilyon tane kaynak var.tarikat yurtlarinda mi beyninizi yikiyorlar?birader sizin olayiniz nedir?okumayi ogretmeden direkt yazmayi mi ogrettiler?neden okumuyorsunuz?

butun bu cehaletinize ragmen dunyada donen tum dolaplari en ince ayrintisina kadar cozdugunuzu size dusundurten motivasyonun kaynagini merak ediyorum.marsta robot gezdiren bati ile karsisinda tek olayi ufurmek olan sizler mucadele ediyorsunuz oyle mi?propaganda yayinlariyla iyice yoldan cikmissiniz.kahvedeki dayinin herseyi cozebildigi oyun buyuk bir oyun olabilir mi?simdi butun dunya bize oyunlar kuruyor ama bu oyunlari ilk akp secmeni goruyor oyle mi?egitim seviyesi yukseldikce secmen bizden uzaklasiyor diyen eski bakaninizi referans alarak soyluyorum,secmeninizin egitim seviyesi dusuk.dolayisi ile ortada donen herseyi gorme sansiniz yok.oyle bir dunya yok tekke.

yazdigin seylerin daha dogrusu son on yilda yasananlarin sorumlusu su an yalakalik boyutunda savundugun kisiler degil mi?niye piskinlik yapiyorsun?parayi bulunca solugu guzelleme yaptigi ortadogu ulkelerinde degil batida alan aga babalariniz gibi piskinsiniz.tutarsizsiniz. din soyle guzel,yobazlik harika,seriat on numara,keske hepimiz arap olsak vss gibi sacmaliklarla sizin gibi vasatlarin oyunu alip solugu newyork'ta,londra'da alan vekilleriniz,bakanlariniz size hic batmiyor mu?bir gun cikip ulan arkadas madem oyle bunlar bize dusmanliktan baska birsey yapmayan batiya neden gidiyorlar diye sordunuz mu?yolunuzu buluyorsaniz anlarim ama size kurus koklatmamalarina ragmen siz alt tayfaya ne oluyor?hadi o adam manhattan'in orta yerine gokdeleni dikerek yolunu bulacak ama siz neden bu adamlari savunuyorsunuz?bir de dine soven mahlukat diye poz veriyorsun.siz dine soveni buyukelci yapan adamlarsiniz ne anlatiyorsun.

yazdigin seylere tek tek cevap vererek kisir bir tartismanin icine girmek istemiyorum ama sadece sunu bilmen yeterli.bu ulkenin dise dokunur bir suriye politikasi yok ve hic olmadi.yeni osmanlicilik hayalleri vardi ama o da hayallerde kaldi.bu sacmaliga siz destek verenler yuzunden bunun maddi-manevi ceremesini de bir kac kusak cekecegiz.ilk sonuclari;dusuk olan egitim seviyesinin multecilerle daha da dusurulmesi,ekonomik olarak daha da fakirlesmemiz.devami da gelecek.
    Ýmzayý nereye atýyoruz renktaþ)
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Steril61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Standart Kulübün içine mýçýp gittiler!!!

Özlenen þampiyonluðu yaþattýlar bize ama öyle transferler yaptýlarki kulübün belkide gelecek 10 yýlýný çaldýlar. Bonservisi olamayan oyuncularý transfer edelim derken milyonlarca euro imza parasý verdiler. Bir kulüp iþte böyle batýrýlýr filmini izlettiler. Çok yazýk!

Fode Koita
    Diabate
    Maxi Gomez
    Enis Bardhi
    Doðucan Haspolat
    Umut Bozok
    Marc Bartra
    Larsen
    Gbamin
    Naci Ünüvar
    Yusuf Erdoðan
    Yusuf Yazýcý
    Kerem Þen
    Batuhan Kör

Bunlar nedir kardeþim ya!!! Çok deðil 5 transfer yap ama ilaç olsun. Senin yaptýðýn transferlerin tamamýna yakýný zehir olmuþ. Belliki kulübün parasýný dolaylý yoldan yemiþler. Haram zýkkým olsun!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu yönetim vasýfsýz malesef. beþiktaþ baþkaný depremin kaçýncý günü hatýrlamýyorum tam hatayspor ve gaziantep'in hükmen yenilmesiyle ilgili açýklama yaptý diye herkese linç etti internette. þimdi gelinen noktada adamýn haklý olduðu bariz belli oluyor. hatayspor bizi yendi. ama rakiplerimiz oynamadan 3 puan alacak nasýl olacak. yada düþme hattýnda bu iki takýmla maçý olanlar beleþ 6 puan alacaklar. ya maçý olmayanlar? bizimkilerden hiç ses seda yok.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Kalitesini ispatlamýþ, takýma olan aidetini son dakikaya kadar korumuþ, bir yýl boþta beklemiþ ve alternatiflerini düþündüðümüz zaman cazip fiyata ve sözleþmeli oyuncun Edgarý kapý dýþarý etmek ve Baþakþehire kaptýrmak ne demek Aðaoðlu? Bence yaptýðýn en büyük hatalardan biri. Geçen sezon sonun baþlangýcýnýn ilk hamlesiydi. Avcý hoca ve Ertuðrul Doðan ile beraber saçmaladýnýz tebrikler
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kulübün öpülmedik yeri kalmamýþ. Basketbolcular bile alacaklarý için 10 milyon TL'lik dava açmýþ. Menajerlere ödenmesi gereken 45 milyon TL var. Yahu bu nedir ya? Yani biz her kongre neden durumun aslýnda olandan çok daha kötü olduðunu anlýyoruz.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ýçi boþ yani bomboþ bir yapý ile karþý karþýyayýz. Genel kurullar, aylýk yýllýk divan toplantýlarý, düþen borç grafikleri kýsaca muhteþem göz boyama yapýldý. Sonuç içi boþ bir aile þirketi tüzüðünden faydalanan bir topluluðun ortaya ....... Yazýk. Adam býraktý gitti kimse hesap sormuyor. Teþekkür yazýsý ve istifa ettim güle güle. Yerine gelenin de vereceði para BORÇ para. Bu kadar borç para veriyoruz bari kimse koltuklarýmýzý kapmasýn diye düzenlenmiþ dedim ya aile tüzüðü. Hep ayný isimleri koruyan bir tüzük. Rezilsiniz böyle demokrasiniz batsýn. Bir rakibe bir muhalefete bile izin yok.

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu yönetim ve teknik kadronun þampiyon yaptýlar diye savunulacak hiç bir yaný yok artýk belli oldu malesef. ne yaptýnýz kulüpte bu kadar borçlandýnýz. menajerlik þirketleri ve kasýmpaþa yý zengin ettiniz demek.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Özellikle 2022 yazý için yazdýðým uyarýlarý, felaket tellallýðý olarak yorumlayan dostlarýmýz þimdi feveran ediyor. Herkes iþ iþten geçince "Muhasebeci" oluyor. Üzücü..

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Özellikle 2022 yazý için yazdýðým uyarýlarý, felaket tellallýðý olarak yorumlayan dostlarýmýz þimdi feveran ediyor. Herkes iþ iþten geçince "Muhasebeci" oluyor. Üzücü..
    Ben her zaman para harcanarak riske girilmesi taraftarý olanlardaným ama sýradan adamlar için deðil.Biz þov amaçlý transferler yaptýk.

Baka ve Ömür var iken Bardhiye ihtiyaç yoktu.

Hugonun yanýna hýzlý bir adam lazýmken Bartra gereksiz bir hamleydi.

Elimizde Waka gibi özel bir isim varken2.5 milyon vermeyip gidipte Trezegueti almamýz gerekmiyordu.

Sörloth ve Corneden sonra ileri uçta Gomez fiziksel olarak zayýf kaldý,daha iyisine ihtiyacýmýz vardý.

Doðucan çok yetersiz bir oyuncu.Boþuna para verdik.

Eren ve Larsen ihtiyaçtan dolayý alýndý.Onlara birþey diyemem.

Hamsikin yerine oyun kurucu lazýmdý alamadýk.Geçen sezonda yokluðunda sýkýntý yaþadýk.

Siopis ve Doðucanla 2.ligde bile þampiyon olamayýz.

Neticede transferde aþýrý baþarýsýz olduk çünkü þampiyonluk sarhoþuyduk ve hiçbir araþtýrmamýz yoktu.

Scout ekibimiz çok kötü.Avcýyý da yemiþler.1 sene güya Lahtimiyi izlemiþler.1 metre yanýndaki adama pas veremiyor.Adam geçemiyor.Zeka yok.3.ligde bile oynayamaz.

Kouassi çöpünü bile fýrsat transferi diye yutturdular.

Koita ve Mallý gibi boþ isimleri getirdiler.

Yapýlan iyi transferler geçen sezon þampiyonluðu getirdi bu açýdan tebrik ederim ama bu sezon çok kötü iþler yaptýk.

Transferde baþarý oraný daha yüksek olmalý.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben her zaman para harcanarak riske girilmesi taraftarý olanlardaným ama sýradan adamlar için deðil.Biz þov amaçlý transferler yaptýk.

Baka ve Ömür var iken Bardhiye ihtiyaç yoktu.

Hugonun yanýna hýzlý bir adam lazýmken Bartra gereksiz bir hamleydi.

Elimizde Waka gibi özel bir isim varken2.5 milyon vermeyip gidipte Trezegueti almamýz gerekmiyordu.

Sörloth ve Corneden sonra ileri uçta Gomez fiziksel olarak zayýf kaldý,daha iyisine ihtiyacýmýz vardý.

Doðucan çok yetersiz bir oyuncu.Boþuna para verdik.

Eren ve Larsen ihtiyaçtan dolayý alýndý.Onlara birþey diyemem.

Hamsikin yerine oyun kurucu lazýmdý alamadýk.Geçen sezonda yokluðunda sýkýntý yaþadýk.

Siopis ve Doðucanla 2.ligde bile þampiyon olamayýz.

Neticede transferde aþýrý baþarýsýz olduk çünkü þampiyonluk sarhoþuyduk ve hiçbir araþtýrmamýz yoktu.

Scout ekibimiz çok kötü.Avcýyý da yemiþler.1 sene güya Lahtimiyi izlemiþler.1 metre yanýndaki adama pas veremiyor.Adam geçemiyor.Zeka yok.3.ligde bile oynayamaz.

Kouassi çöpünü bile fýrsat transferi diye yutturdular.

Koita ve Mallý gibi boþ isimleri getirdiler.

Yapýlan iyi transferler geçen sezon þampiyonluðu getirdi bu açýdan tebrik ederim ama bu sezon çok kötü iþler yaptýk.

Transferde baþarý oraný daha yüksek olmalý.
    Sadece alýma odaklanmayýn. Transferler baþarýlý bile olsa bu yük kaldýrýlamazdý. Bugün olmasa, yarýn su alacaktý gemi.

Bunun satýþ, stadyum ve forma sponsorluðu, lisanslý ürün boyutu vs var. Kabahat asla taraftarda deðil. O ister. Bunu yönetecek, sakin kalacak, þova kaçmayacak LÝDER gerek(ti).

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sadece alýma odaklanmayýn. Transferler baþarýlý bile olsa bu yük kaldýrýlamazdý. Bugün olmasa, yarýn su alacaktý gemi.

Bunun satýþ, stadyum ve forma sponsorluðu, lisanslý ürün boyutu vs var. Kabahat asla taraftarda deðil. O ister. Bunu yönetecek, sakin kalacak, þova kaçmayacak LÝDER gerek(ti).
    Vallahi 2 noktada baþarý ekonomiyi uçurur ama biz ikisini de baþaramadýk.

Birincisi Porto ve Ajax modeli 1 e alýp 10 a satma baþarýsý.Biz bunu yapamadýk çünkü potansiyelli oyuncular alamýyoruz.Mesela Benfica bu sezon Norveçten sol kanat 18 yaþýndaki Andreas Schjelderupu 9 milyon euroya aldý.Çocuk saf yetenek.2-3 sene sonra 50 milyon olur.Böyle çok örnek var.Genç alacaksan bile belli seviyede olmak zorunda.Para kazandýðýmýz Sörlothu 6 milyona almýþtýk.3 milyona 5 tane genç alýyorsan oradan hiçbir þey çýkmaz.

Ýkincisi ise þampiyonlar ligine kalmak.Ne yapýp edip Kopenhagý elemeliydik.25-30 milyon eurodan olduk.Adamlar sadece defans yaparak bizi elediler çünkü yaratýcý tek bir oyuncumuz bile yoktu.Belki Nwakeame olsaydý bir þekilde kilidi açabilirdik.

Biz 2 konuda da baþarýsýz olduk.Üstelik altyapýdan yetiþtirdiðimiz Ahmetcaný 9 civarý satýp ondan aldýðýmýz parayý çöpe attýk.

Bu sezon bonservis gelirimiz 19 milyon milyon euro.Harcamamýz ise bonservis olarak 19 milyon euro.Kýsacasý aldýðýmýz paranýn tamamýný çöpe attýk.Bana bir tane oyuncu söyleyin mesela takýma büyük katký saðlamýþ olan.Takýmýn en büyük istatistiðini Baka ve Trezeguet yaptý.Baka geçen seneden kalma bir isim.Trezeguet ise istatistik yapýyor ama kafasý hiç çalýþmýyor takýma faydadan çok zararý var.

Transfer konusunda amatörce hareket ediyoruz.Bu iþ teknik direktörün iþi deðil.Profesyonel baþarýlý bir ekip kurulmalý.Eldeki ekip bu iþi yapamýyor.Menajer önerisiyle yürüyoruz.Teknik direktörün görevi taktik ve oyuncu yönetimidir,scouting deðil.Oyuncu öneren ekip çok kötü malaasef.Üç kuruþa ancak bu kadar olur.

Bugünki kurla 140 milyon euro civarý borcumuz var.Ödemesi kolay deðil maalasef.Þuan için büyük bir baþarýsýzlýk olduðu için mecburen eldeki para eden isimleri göndermek zorunda kalacaðýz gibi duruyor.Bu sezonki felaket Hacýosmanoðlu dönemiyle kýyaslanýr o derece vahim.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (25.03.2023 Saat 23:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý crixus_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Devlet bir seylerin pesinde ama ne,,, havalimaniyla ilgili baski midir nedir
    Oradan buradan dâvâlar bilmem neler, meydani mi bos buldular ne
    Rezil olma yolunda ilerliyoruz bakalim yeni baskan ne yapacak

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Hocam tüm görüþleriniz deðerli ama bu düþüncenizi anlayamýyorum. Kulübün muhasebecisi, baþkaný yerine taraftarýna çatýyorsunuz. Yazýn giden oyuncularýn maaþ ve bonservislerinden çok güzel bir rakam elde edildi. Bir taraftar olarak elde edilen ve harcanan miktarlarýn birbirine yakýn olduðunu benim gibi herkes gördü.

Ama önceki dönemlerden gelen yük nedeniyle burada kim bilebilir bu kadar kötü bir senaryo ile karþýlaþýlacaðýný? Bende muhasebe defteri yok. Önceki dönem borçlarýný yazýp bu dönem þu kadar harcamalýydýk diyemem. 3 milyar TL borç ile bana göre transfer bile yapýlmamalý. Ama bizler yani taraftarlar tüzüðe koyulan "baþkan borç býrakýrsa cebinden öder" maddesine pardon laf cambazlýðýna kandýk.

Ortada kulübün hakkýný arayacak bir tüzük bile yokken herkes muhasebeci olsa kimse transfer yaptýrmasa ne yazar. Aile þirketinde baba oðlunu yönetim kuruluna atýyor ayný düzen devam edecek. Bir rakip baþkan bile çýkartmamýþlar baksanýza. Suçlu taraftar mý oluyor sizce?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý acan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam tüm görüþleriniz deðerli ama bu düþüncenizi anlayamýyorum. Kulübün muhasebecisi, baþkaný yerine taraftarýna çatýyorsunuz. Yazýn giden oyuncularýn maaþ ve bonservislerinden çok güzel bir rakam elde edildi. Bir taraftar olarak elde edilen ve harcanan miktarlarýn birbirine yakýn olduðunu benim gibi herkes gördü.

Ama önceki dönemlerden gelen yük nedeniyle burada kim bilebilir bu kadar kötü bir senaryo ile karþýlaþýlacaðýný? Bende muhasebe defteri yok. Önceki dönem borçlarýný yazýp bu dönem þu kadar harcamalýydýk diyemem. 3 milyar TL borç ile bana göre transfer bile yapýlmamalý. Ama bizler yani taraftarlar tüzüðe koyulan "baþkan borç býrakýrsa cebinden öder" maddesine pardon laf cambazlýðýna kandýk.

Ortada kulübün hakkýný arayacak bir tüzük bile yokken herkes muhasebeci olsa kimse transfer yaptýrmasa ne yazar. Aile þirketinde baba oðlunu yönetim kuruluna atýyor ayný düzen devam edecek. Bir rakip baþkan bile çýkartmamýþlar baksanýza. Suçlu taraftar mý oluyor sizce?
    Estaðfurullah... Keþke bir alttaki mesajýmý okusaydanýz:

Suçlama deðil; bilinçlenme, heyecaný bastýrma diyelim. Detaya girersek; malî kriz yönetimi, nakit akýþ yönetimi, iþ geliþtirme süreçleri, satýþ geliþtirme, maliyet yönetimi vb. konulara dikkat çekme çabasýydý. Biraz geç kalýndý bunlar üzerine tartýþmak için.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (26.03.2023 Saat 09:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Barista - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    35

Bugün mali olarak bu durumlara düþmemizin bir numaralý sebebi Ertuðrul Doðan istifa!

Forum yönetimi tarafýndan onaylanacaðýný bilsem "Ertuðrul Doðan istifa etmeli mi?" baþlýðýný þimdiden açarým.

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

Alýntý Barista Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün mali olarak bu durumlara düþmemizin bir numaralý sebebi Ertuðrul Doðan istifa!

Forum yönetimi tarafýndan onaylanacaðýný bilsem "Ertuðrul Doðan istifa etmeli mi?" baþlýðýný þimdiden açarým.
    Aynen oyle
    bunun tayfa bu kulubu batirir
    yonetimdeki isimler cok
    ilginc

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Kulüpte çalýþan temizlikçiye bile borcu vardýr bunlarýn.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Transferlerde gram dahli olmayanlar dýþarý, risk alýp kaybedenler devam. Bench yeterli deðil zaten içeri giren etkisiz eleman...

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Bugün medyada Antep ve hatay maçlarýyla ilgili karar deðiþikliði için oy verdiði yazýlý.

Pandemi zamaný þampiyon olacakken ,federasyonun el altýndan küme düþmeyi kaldýrma taahhüdü , bizi þampiyonluktan etti.

O zaman bize nasýl ayak oyunlarý yapýlmýþsa , þimdi bizim bu desteðimiz de ayak oyunu. Garipsedim.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

merdeme - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Her fýrsatta "þampiyonluk sezonunu önceki yýldan planlamaya baþladýk ve baþarý geldi" diyen Aðaoðlu ve Ertuðrul Doðan çýkýp son 1 yýlda þu kadar hata yaptýk diyerek doðrularý paylaþmalý. Nwakaeme'yi sattýklarýnda baþladý hatalar. Bilelim hatanýn çoðu sistem deðiþtirmeye çalýþan ve buna göre transfer isteyen Avcý'da mý yoksa saçma sapan transferleri yönetim mi yapmýþ?

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Bu yönetim kafayý mý yedi puanlar silinirse trabzonspor 35 puana düþüyor ve lige havlu atýyor.

baþakþehir ve adana demirspor bile puan farký atýyor bize.

3.sýradan beþiktaþ ile 13 puana çýkýyor.

bu kararý neye göre desteklediler akýl alýr gibi deðil þaka mýsýnýz siz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)