Sayfa 1329 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 329 829 1229 1279 1319 1327 1328 1329 1330 1331 1339 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 33,201 ile 33,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Nereden
    Afrika Diðer

Baþta maddî olmak üzere kulübe kattýðý tüm deðerler için Ertuðrul Doðan'a teþekkür edilip yeni yönetim belirlenmeli.

Kaldý ki yeterince reklam da yaptý, 0'dan 100'e çýktý.

Nereden
    Trabzon

Kasýmpaþa'dan iki sezonda dört" futbolcumsu" neden alýndý, neden kaç sezondur alttan tek bir futbolcu çýkaramýyoruz, genç diye saðdan soldan alýnan elemanlar niye hiç þans bulunmuyor? Bu çocuklar bu kadar yetersizse neden milyonlar harcandý

CPH2205 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Maç baþlar baþlamaz izlediðimiz 4-5 arkadaþ ayný yorumu yaptýk, HAKEM KÖTÜ NÝYETLÝ…

Yönetimden buna bakacak kimse yok mu?
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

kasýmpaþa ile gizli bir anlaþma var herhalde adamlar bizden aldýðý paralarla zengin oldular.

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý LANGARA Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kasýmpaþa'dan iki sezonda dört" futbolcumsu" neden alýndý, neden kaç sezondur alttan tek bir futbolcu çýkaramýyoruz, genç diye saðdan soldan alýnan elemanlar niye hiç þans bulunmuyor? Bu çocuklar bu kadar yetersizse neden milyonlar harcandý

CPH2205 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Güzel soru, tebrikler...
    Bu transfer iþinde bir þeyler dönüyor olmasýn?
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Sergen Yalçýn bizde teknik direktörlük görevine getirilmemelidir, bu konuda mevcut sorumlu takýmýn baþýndayken konuþmak bile ayýptýr.
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Cemal Ersen: "Trabzonspor’un son dönemde yenildiði ve puan yitirdiði takýmlara bakýn. Rakiplerini küçümsemiyorum. Alkýþlýyorum gösterdikleri direnci. Lakin Trabzonspor bu kadar irtifa kaybediyorsa sorumlusu 33 yýllýk malzemecisi ve masörü deðildir deðil mi sayýn Ahmet Aðaoðlu?"
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Avcý'nýn mahkeme yoluyla tazminatý almasýný doðru bulmadýðýný söyleyen Ahmet Nur Çebi, þunlarý söyledi:

"Bizler bir gün gideceðiz ama hocalar hep bu camialarýn içerisinde olacak. Siz, 'Ben Beþiktaþ'a daha fazla bir þey verebileceðimi hissedemiyorum' diyeceksiniz, baþkanýn 'Ben size nasýl yardýmcý olabilirim' demesine raðmen 'Yapacaðýnýz bir þey görmüyorum. Benim de enerjim buraya kadar. Daha fazlasýný yapamayacaðým' diyeceksiniz. Sonra, 'Hocam o zaman ayrýlalým. Burasý bir camia, biz baþarý istiyoruz' dediðimde 'siz gönderin' diyeceksiniz. Baþkan size 'Bunun bir tazminatý varsa oturalým konuþalým' diyecek ve siz baþkana 'Kontratýmda çalýþana kadar ücretini alýr yazýyor. Ben de zaten önemli bir hocayým en kýsa zamanda muhakkak bir iþ bulacaðým. Dolayýsýyla tazminat konuþmamýza gerek yok' diyeceksiniz ve bir baþkan sizin gibi Türk futbolunun bir deðerine inanacak. Siz baþka bir takýmda Türk lirasý bazýnda yarý fiyatýna, avro bazýnda üçte bir fiyatýna kontrat imzalayacaksýnýz. Sonra da aradaki farký Beþiktaþ'tan isteyeceksiniz. Ben bunu Türk spor kamuoyunun deðerlendirmesine sunuyorum."

Ayni surece dogru hizla ilerliyoruz malesef 8tasdan ayrilirkende enerjimi kaybettim demis paralari cukkalamis.olasi tazminat istegini sergilenen balkon tiyatrosunun senaristi sozlesmesi devam eden adamla 1 sene varken sizlesmesinin bitmesine 3 yil daha sozlesme imzalayan yonetici oder artik cebinden..siz avciya guvenmeye devam edin bakalim ne kadar daha gidecek bu is..ah baskan ah son pismanlik ise yaramaz artik oyuncak ettiler seni orda bu ikisi kuklaya cevirdiler seni yaptigin ne kadar iyi sey varsa hepsinin tersini yaparak mafettin agirligini koyamadin masaya donusu cok zor artik burdan baskansan baskan gibi davranacaktin,yonetici bulabilirdin yanina ama trabzonspor bir daha bulunmaz cok zor gunler bizi bekliyor cok hemde buz daginin gorunen yuzu sadece yasananlar..

Avci: kovirmisen agam
    Baskan:kovmirem lov kovmiremmm
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcýlara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygýsýzlýk yapanlara ayný þekilde cevap verilir.

doc holliday - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    42

Bugün saat 4 te hocayla toplantý vardý yine bi cacýk çýkmadýmý herzamanki gibi.
    THE NORTH REMEMBERS

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bugünkü toplantý ile ilgili bir haber var mý ?

Nereden
    Ýstanbul

Görüþme yapýlmadý.

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Umut bozok denen kripto galatasaraylý'nýn bu takýmda ne iþi var. Kadro dýþý býrakýn gençlerle antrenmana çýksýn.

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Baþkan ve asbaþkan olarak ya aranýzý düzeltin ya eda kongre kararý alýn. Çocuk oyuncaðý deðil bu iþ.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Yusuf BALCI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    38

Baþlýkta aynýsýný daha önce de yazmýþ olabilirim. Yapýlmýþ iki hata var. Nwakaeme ile sözleþme imzalamamak, avcý ile sözleþme uzatmak. Bütün problemler bu iki hata etrafýnda dönüyor.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Büyük takým olmakla büyük kulüp olmak arasýnda ciddi fark vardýr. Malesef biz büyük kulüp olmayý baþaramadýk
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Portekiz ekibi Benfica; Renato Sanchez, Ederson, Joao Felix, Ruben Dias, Darwin Nunez ve Enzo Fernandez'e toplam 60 milyon Euro bonservis bedeli öderken, bu oyuncularýn satýþýndan tam 428 milyon 800 bin Euroluk gelir etti

KAR ZARAR BÝLEN BÝR TANE ÝÞADAMI yönetici yok koca ülkede, azýcýk vizyonlu þirketini iyi yöneten bir iþadamý olsa, kupadan-skordan baðýmsýz alýr/parlatýr/satar yahu…

Bacasýz fabrika elinizde, 100 bin euro harcamadýðýnýz Ahmetcan 10 milyon euro kazandýrdý HÝÇ MÝ SORAN YOK NEDENÝNÝ???
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Bence bu sezon öncesi faciasýný þampiyonluða gidilen dönemde bir sürü emeði olan yönetimdekiler yerine oraya getirilen yönetimde aramak lazým.

Mesela zeyyat Kafkas ajan gibi zýrt pýrt çýkýyor. Varolduðu her yönetim baþarýsýzlýða mahkum. Kimdir bu adam. Ne iþe yarar. Ýyi mi kötü mü bilmem ama bulaþtýðý yönetimler hep baþarýsýz. Para dönen yönetimler.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Bu yönetim bu yýl sýnýfta kaldý

Nereden
    Afrika Diðer

Zaten kongre þart o ayrý da,

Türkiye Kupasý ve Avrupa da giderse pek iyi anýlmayacaksýnýz. O kötü.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Ortada bir kriz var ama herkes gömüþ o havalara. Borç tavan, baþarý yok, takýmýn patronu çaresiz, yönetim iþe yaramaz, futbolcular hem yeteneksiz hem gamsýz. Buradan saðlýklý bir sonuç çýkmaz.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

þu deplasman performansý ile ne türkiye kupasý ve konferansý allah aþkýna. ikisinde de ne olacaðý belli çok iyi niyetli taraftarlarýmýz var ama görünen köy klavuz istemiyor. bir an önce bu sene ligin bitmesi lazým. resmen eziyet gibi geçecek kalan haftalar.

Nereden
    Ýstanbul

Sadece hocayý kovmayarak hocaya destek olduklarýný sanýyorlar. Ya kovun ya da tam sahip çýkýn. Oyuncu maaþlarý ödenmiyor dedikodular almýþ baþýný yürümüþ. Sahip çýkýn takýma, yapamýyorsanýz býrakýn.

oskayb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    52

Yönetim göreve , daha doðrusu yönetim (2 kiþilik yönetim) kilitlenmiþ görev yapamaz bir görüntü var , o zaman kulübün kurullarý devreye girmeli ve kongre kararý alýnarak yönetim iþler hale getirilmeli.

Koca kulüp 2+1 kiþinin çekiþmesi , ego tatmini ve karþýlýklý kaprisleri arasýnda savrulup duruyor.

Yeter !
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Kulübü baþkan veya E. Doðan veya yönetim kurulunun yönettiðini düþünmüyorum. Artýk siyaset ve tribün baskýsýndan kurtulmadikca bu kulüp küçülmeye gidecektir

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu saatten sonra iç sahadaki maçlarý kaç kiþiyle oynayacaksýnýz. Taraftar kötü günde belli olur lakin sen kalkýp tarihin en pahalý kadrolarýndan birisiyle 6 ayda 3 büyük avrupa organizasyonundan elenip ligde 19 puan fark yersen biletleri bedava yapsan bile stada seyirci toplayamazsýn.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)