Sayfa 51 Toplam 1345 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 1051 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33605 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý LazAnisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    En acý verecek olan þeyi bilmenizde fayda var.Futbolcularýn çok büyük bir çoðunluðu yönetimin gitmesini istiyor.Maç kaybedelimde gitsin diyen futbolcular bile var.(bizzat futbolcunun aðzýndan duydum)Hepimize geçmiþ olsun.
    Süleyman abi bu baþlý baþýna ayrý bir konu. Ben Atay Aktuð yönetimininde sadece bundan dolayý baþarýsýz olduðunu düþünürüm mesela. Malesef, acý ama gerçek.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Mehmet Ali Yýlmaz'ýn kulübü mahkemeye vermesi konusunda þu nokta unutulmasýn veya bilmeyenler olabilir;

- Özkan Sümer'in kazandýðý belli olduðu anda Mehmet Ali Yýlmaz adýna 'eski tarihli' çekler kesilmiþ ve bu çeklerle icraya gidilmiþtir.

- Hukuki süreç sonucunda Mehmet Ali Yýlmaz hapis cezasý ile karþý karþýya kalmýþ camianýn araya girmesi ile sulh yoluna gidilmiþtir.

- Usulsüz çek keserek/kestirerek Trabzonsporu icraya veren 'onursal' baþkan Mehmet Ali Yýlmaz'dýr.

- Mehmet Ali Yýlmaz döneminde Kulübün muhasebesi kendi þirketinde þahsi hesaplarý gibi takip edilmiþ, Özkan Sümer göreve geldiðinde borçlardan ancak manavýndan, kasabýna Kulübün kapýsýna dayandýklarýnda haberdar olmuþtur.

- Mehmet Ali Yýlmaz düþmaný deðilim. O da Trabzonspor düþmaný deðildir. Sadece þahsi kapris ve egosunun kurbaný olmuþtur. Týpký Sadri Þener ve Hayrettin Hacýsal.nun da ayný kapris ve egolarla baþta Fatih Tekke'yi almayarak, saçma sapan transfer, hareket ve beyanlarla Trabzonsporu dip noktasýna itmesi gibi.

Sonuç; kiþisel hýrs, kapris ve egolarý yüzünden Trabzonsporun sýkýntý çekmesini önleyecek sistem ve anlayýþa ihtiyacýmýz var. Yoksa dönüp dönüp ayný kiþileri baþkan yapýp ayný þeyleri yaþamaktan kurtulamayýz.
    Rüyalarý gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktýr...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

En acý verecek olan þeyi bilmenizde fayda var.Futbolcularýn çok büyük bir çoðunluðu yönetimin gitmesini istiyor.Maç kaybedelimde gitsin diyen futbolcular bile var.(bizzat futbolcunun aðzýndan duydum)Hepimize geçmiþ olsun.
    Birisi bana yardýmcý olsun lütfen. Yazan arkadaþ burada olmadýðý için soruyorum. Böyle bir söze inanan kimse var mý? Böyle bir þey doðru olabilir mi...? ???

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Maç kaybedelimde gitsin diyen futbolcular bile var.

Bu zihniyet insaný zorla özevlatçý yapar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý asimetrik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birisi bana yardýmcý olsun lütfen. Yazan arkadaþ burada olmadýðý için soruyorum. Böyle bir söze inanan kimse var mý? Böyle bir þey doðru olabilir mi...? ???
    Yazan Süleyman Abi olunca inanmamak elde deðil.
    Bordomavi.net

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lazanist,Yattara'nýn her gün Ýstanbul'da Burak Yýlmaz'la gezdiðini duyduðunu da yazdý.
    Bu mümkün müdür?
    Nasýl olabilir mesela,her gün idmanda olan bir adam nasýl olurda akþam Ýstanbul'a gezmeye gider.
    Bu tür duyumlarý yayanlar var maalesef.
    Bende duyuyorum bir þeyler ama pek inanmýyorum.

Üstteki duyuma gelince;þu zamanda futbol oynayan bir adam bu hareketi neden yapar? parasýný alamadýðý için.Paranýn ruhu öldürdüðüne inanýyorum.Yani senede trilyonlar kazanan bir adam yönetimin nasýl olduðuna bu devirde pek bakmaz.Kendini riske atacak derecede maça asýlmaz.
    Demek ki ödeme yapýlmýyor futbolculara.
    Bunu diyen futbolcu parasýný alamamýþtýr..
    Herkese Merhaba

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lazanist,Yattara'nýn her gün Ýstanbul'da Burak Yýlmaz'la gezdiðini duyduðunu da yazdý.
    Bu mümkün müdür?
    Nasýl olabilir mesela,her gün idmanda olan bir adam nasýl olurda akþam Ýstanbul'a gezmeye gider.

Üstteki duyuma gelince;þu zamanda futbol oynayan bir adam bu hareketi neden yapar? parasýný alamadýðý için.Paranýn ruhu öldürdüðüne inanýyorum.Yani senede trilyonlar kazanan bir adam yönetimin nasýl olduðuna bu devirde pek bakmaz.Kendini riske atacak derecede maça asýlmaz.

Murat ben mi anlayamýyorum. Ciddi bir itham var ve ispatý gerekir. Bu kadar kolay olmamalý birilerini suçlamak. Asla inanmýyorum böyle bir þeye.Kaynak belirtmeden yazýlmasýný da son derece yanlýþ buluyorum.

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu mümkün müdür?

Söz konusu ileti bu olmalý.

Þimdi birþeyler yazacam ama bazý arkadaþlar hayal kýrýklýðýnauðrayabilir.Yazýlanlarýn hepsi maalesef gerçek..Þu kadarýný söyleleyim arkadaþlar.Yattara'dan bize bu saatten sonra bize fayda gelmez.Ýþin kötüsü Alanzinyo ve Gabriçte onun yolunda ilerlemekte.Trabzonda bir dakika durmuyor.Ýstanbuldaki en samimi arkadaþlarýndan biride eski Beþiktaþlý Burak Yýlmaz.Gerisini açýk açýk açýk yazmaya gerek yok herhalde.
    Gerçekten bende inanmýyorum çünkü inanmak istemiyorum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Alýntý Fatih Küçük Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazan Süleyman Abi olunca inanmamak elde deðil.
    Peki yazan Serdar Bali olursa? Mesela "Selçuk hocasý gitti diye oynamýyor, hasta deðil" dediði gibi..

Semih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Neler yazýlýyor, neler olmuþ böyle!

Aman Yarabbi!
    "Ýzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle iliþkin bir de ekmek yiyelim."

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Süleyman’ýn (Lazanist) iddiasý yeni bir þey deðil. Ýlk kez olmuyor, daha önceki tarihlerde benzer söylentiler benim defalarca kulaðýma geldi. Þimdiki fark, internet diye bir þey olmasý ve bunu çok sayýda Trabzonsporluya duyurma imkaný bulunmasý. Bazen yönetimlere bazen hocalara yapýldý bu. Biraz farklý bir konu, ancak bu ülke saha içindeki para alýþveriþiyle þike yapýlan bir ülkedir. Þaþýrmayýn o kadar.

Cafer ve onun gibi düþünen diðer arkadaþlar, tesislerin yapýldýðý tarihi hatýrlamýyorsunuz sanýrým. Mayýs 83’te F.Bahçe baþkaný Ali Þen ve Trabzonspor baþkaný Mehmet Ali Yýlmaz tarafýndan büyük bir medya ordusu nezaretinde alayü vâlâ ile temeli atýldý. Ertesi gün F.Bahçe Trabzonspor’u Avni Aker’de tam 7 (ya da 9, önemli deðil) sene sonra 1-0 yendi ve o sene 5 sene üzerine þampiyon oldu. Bizim tesisler bir sene sonraki þampiyonluk kutlamamýza yetiþti. O tarihlerde Abdi Ýpekçi Spor Salonu temelinin atýlýþýnýn sanýrým 15 ya da 16. Yýlýný kutluyordu ve hizmete açýlýþýna daha uzun yýllar vardý. Parçalarý birleþtirin. Boþuna belge aramayýn, vicdan en büyük ve en adil hakimdir.

Herkes Özcan’ýn yazýsýný iyi okusun. Bu kadar açýk yazýyý anlamayan olursa bir daha okusun. Yine anlamayýp martaval okuyacak varsa bu camia kendine acýsýn. Kulübün kapýsýna kilit vurmayý dahi zihin jimnastiði seçenekleri arasýna alsýn.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Bunu diyen futbolcu parasýný alamamýþtýr

ya Trabzonspor da bugüne kadar kimin alacaðý kalmýþ ki bunu dert edip bahane olarak sunacak ve oynamayacaklar.
    böyle biþe yapan ihanet ediyor demektir.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Sevgili Bülent Þirin, daha önce bir baþka baþlýkta konuþtuðumuz bir konuda ki (sanýrým) ortak görüþümüze göre þaþýrmaya devam etmeliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Yaptýklarý için Allah razý olsun ama kulübün kapýsýna haciz memurlarýný gönderen bir adamý Baþkan olarak görmeye tahammül edebileceðimi pek sanmýyorum..

Mehmet Ali Yýlmaz'ýn kulübe neler yaptýðýný (!) anlamak için Hakan Kulaçoðlu'nun Fýrtýna-Ýhtilal- Efsane isimli kitabýndan gerekli bölümleri okumakta fayda var..

Balýk hafýzalý olmayalým..
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ödeme yapilmiyor, futbolcu para alamiyor, onun icin oynamiyorlar, bunu bizat futbolcularin agzindan duyan arkadaslar
    varmis, bunun bir kaniti olmaz, atar ortaya bir futbolcu ismi, o futbolcuda inkar eder, hayir ben böyle bir sey demedim
    der. Söylenenler dogruda olabilir, oynanan futbola bakarak herkes kendine göre bir yorum yapar, para alamadiklarim icin
    oynamiyorlar diyenler olabilir, beceremedikleri icin oynayamiyorlar diyenler cikar, baski altinda olduklari icin oynayamiyorlar
    diyenlerde olabilir. Benim bildigim bir gercek var, o da su: Yeni gelen yönetimler genellikle futbolcularin alacaklarini öderler.
    Helede ortalikta dolasan isimler biraz paraliysa, parasini alamayan futbolcular o ismin gelmesini dört gözle beklerler.

Isin bir de su tarafindan bakmakda yarar var bence; Gs bizden daha borcludur, Song ve Tohmas orda oynarken birkac kez
    paralarini alamadiklari icin antremenlara bile cikmadiklari olmustur, gazetelerde okutugumuza göre bi sekilde yabancilara
    ödeme yapilmis, bazi futbolcularda aylarca gs den para alamamislar, gs de durum bu kadar vahim olmasina ragmen yinede
    sampiyon oldular, simdi bu durum yönetimlerin gücünden mi kaynaklaniyor, yoksa futbolcularin forma askindan mi
    kaynaklaniyor?

Semih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Öyle görünüyor ki Sadri Þener ve ekibi "yönetmek" icraatýnýn sýnýrlarýnýn oldukça dýþýna çýkmýþ.

Bir futbolcu Sadri Þener'e cevabýmý sahada vereceðim diye röportaj yapmak zorunda hissediyorsa kendini, bunun adý rezilliktir.

Klüpte hiyerarþi falan kalmamýþ, klübün kendini denk alacaðý referans noktasý dahi kalmamýþ.

Hissiyatým odur ki; Sadri Þener elini eteðini çekmiþ.

Bu hissiyat bende var oldukça, ben de Sadri Þener'den desteðimi çekiyorum.
    "Ýzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle iliþkin bir de ekmek yiyelim."

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunu diyen futbolcu parasýný alamamýþtýr

ya Trabzonspor da bugüne kadar kimin alacaðý kalmýþ ki bunu dert edip bahane olarak sunacak ve oynamayacaklar.
    böyle biþe yapan ihanet ediyor demektir.
    Trabzonspor'da kimsenin parasý kalmaz tabii ki de bunu futbolcuya inandýracak yönetici lazým.
    Her þey güvenle yürür,karþýlýklý güven olmayan yerde baþarý olmaz.
    Gs zamanýnda futbolculara para vermeden büyük baþarýlar elde etti ama o gs yönetiliyordu,futbolcusu yöneticisine,hocasýna inanýyordu.
    Bizde de paralarýn geç ödendiði zamanlar olmuþtur,bu problem yaratmamýþtýr.
    Þimdi bir futbolcu yönetimin gitmesini istiyorsa,futbolcu-yönetim köprüsü yýkýlmýþ demektir.
    Herkese Merhaba

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Süleyman abi dediyse doðrudur. Hele futbolcunun aðzýndan duydum diyorsa yüz bin kere doðrudur..
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Peki yazan Serdar Bali olursa? Mesela "Selçuk hocasý gitti diye oynamýyor, hasta deðil" dediði gibi..
    Serdar Bali'yi þahsen tanýmýyorum o yüzden yorum yapamam.
    Bordomavi.net

Ýsa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Her caný sýkýldýðýnda istafa eden baþkan ne olduda kotuðuna sýký sýký sarýlmaya baþladý?

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Yönetimin Transferde yanlis yaptigi acik ve nettir.

Alternatifi de devre arasinda Teknik Direktör ile konusup ona göre hareket etmektir.

Simdilik cözüm olarak bu gözüküyor ama sezona iki Forvetle baslamak, Yöneticilerin Futbol'dan pekde anlamadigini gösteriyor.

Yani buda demek oluyor ki Sayin Baskan Yönetime Futbol'dan cok iyi anlayan kisileri almali...
    Konu Ilelioglu tarafýndan (14.11.2009 Saat 00:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Böyle diyen oyuncular varsa biz daha çok ümitlenmeyelim gerçekten çok þaþýrdým..

Eðer bir futbolcunun kafasýnda maç kaybedelimde yönetim gitsin diye bir düþünce varsa yazýklar olsun!!
    OSCAR CARDOZO

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Herþey bir yana,böyle oyuncu grubu varsa ...,

Açýkçada söyleyebiliyorlar ise...,

Þu futbol denen sistemin içinde,taraftar olarak bile bulunuyor olmaktan UTANÇ duyarým..

Zaten,hakemleri,federasyonlarý gördükten sonra,taraftarlýðýmý sorulayan biri olarak,sistemin dýþýnda,haricinde olmayý hep düþündüm ama olmadý iþte.

Ortada çok ciddi bir durum var..

Çok ciddi.

Yönetimlere kýzabilirsiniz.
    Ama bu AHLAKSIZLIÐI yapmayý haklý kýlmaz..

Ben inanmak istemiyorum.

Süleyman'ý tanýmasam gülüp geçerdim..Ama gülüp geçemiyorum iþte...

Çok ciddi durum.

Çok.

YAZIK..

Mustafa Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý TsIleli61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetimin Transferde yanlis yaptigi acik ve nettir.

Alternatifi de devre arasinda Teknik Direktör ile konusup ona göre hareket etmektir.

Simdilik cözüm olarak bu gözüküyor ama sezona iki Forvetle baslamak, Yöneticilerin Futbol'dan pekde anlamadigini gösteriyor.

Yani buda demek oluyor ki Sayin Baskan Yönetime Futbol'dan cok iyi anlayan kisileri almali...
    Baskan'da futboldan anlamiyor. Bunu kendisi bile söyledi.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bu durum futbolcular içinde ikilik bile yapar.

Bu takýma Fatih Tekke lazým arkadaþ.

Demekki yazýn birileri etinden sütünden yününden faydalanacaðýz derken boþ konuþmuyormuþ.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)