Sayfa 1345 Toplam 1345 Sayfadan BirinciBirinci ... 345 845 1245 1295 1335 1343 1344 1345
Toplam 33605 adet sonuctan sayfa basi 33,601 ile 33,605 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleştiriler...

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Yavuz Sultan Selim lisesi Taylandı da 5-0 yendi, döminasyona bakın, insan utanır yönetici olduğuna, şu çocuklar altın madeni ama yok ediliyor sayenizde eyyy yönetemeyen kurulu
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih tekke, defalarca hakkı çalınmış temiz bir Anadolu çocuğudur…https://x.com/KUZEYiN_KAPLANI/status...044686866?s=20

Fb den son 5 senede 3 kez Trabzonspor 2 kez Fatih Tekke şampiyonluk söktü, mutlu muyuz elbette…

Ammaaaaa;

Bu fb düşmanlığı, saf hatta cahil taraftarımızca gs sempatisine döndü…

Ts yönetimi , bizden en az 5 kupa çalan fb düşmanı gs ye topçu pazarlıyor, 3 kuruşa o geçişi destekliyor!

Trabzon geleceğini yok ediyorsunuz, fb gs kardeştir, bizce fark yoktur!
    Dün Trabzonspor, ÇALMA VE HIRSIZLIK YARIŞI veren 2 büyütülmüşten GS ye yanladı yine, sahasında TUHAF ŞEKİLDE 5-1 GS ye yenilip FB ye Kadıköyde 5 temiz gol atan Avcı ile, TARAF OLMUŞ bir takıma döndük...

Büyüklük-Şampiyonluk istiyorsak, FBGS sistemine karşı durmamız lazım, gs yancısı-tarafı-sempatisi değil...

https://www.ensonhaber.com/kralspor/...-da-dahil-oldu
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yakında kulübün ismini trabzonsaray olarak değiştirir bunlar. fenerbahçeliler bile düştüğümüz duruma üzülüp isyan ediyor.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor tek bir kişinin aklıyla yönetilebilecek; onun aklı, anlağı, kapasitesi ve ufkuna terk edilecek çapta bir kulüp değildir. Yönetim Kurulu ve Başkanı gerektiğinde hayır diyebilmelidir. Aksi hal köleliktir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor tek bir kişinin aklıyla yönetilebilecek; onun aklı, anlağı, kapasitesi ve ufkuna terk edilecek çapta bir kulüp değildir. Yönetim Kurulu ve Başkanı gerektiğinde hayır diyebilmelidir. Aksi hal köleliktir.
    Her kelimesine katılıyorum Avcı başlığı 5. Sayfa 109 nolu mesajda yazmıştım, TRABZONSPOR bir proje yazdırmalı-heyet onaylamalı-gelen başkan ve hoca projeyi yönetmeli, duruma göre pozisyon almamalı.

PROJE TAKIMI olalım diyenlerdenseniz, Yabancı ortak dahil, DİVAN bir ekip seçecek, bu ekip; parayı yabancıdan-projeyi hocasından(hoca muhakkak sana aşık bir hoca ve yabancı uzmanlarla desteklenmeli)-desteği kuracağı yönetim kurulundan(Ağaoğlu-Erto, Dursun-Timur gibi paylaşımlı iki güç) alacak.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)