Sayfa 5 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1971 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonlu veya Karadenizli Olmayıp da Trabzonsporlu Olmak!

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bursalıyım ben İnegöllü.Babam da İnegöllü..Bütün sülale aynı...Karadenize de hiç gitmedim..Yani uzaktan yakından hiç bir bağlantım yok..Sürekli niye Bursasporu tutmuyorsun sorularından bıktım artık..Bugün bir kişi daha sordu aynı soruyu..
    Konu Gökhan KAN tarafından (06.11.2009 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir.
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonlu olmayıpta Trabzonsporu tutmak, Trabzonlu olan bizlerin Trabzonsporu tutmasından çok daha önemlidir. Biz babamızdan ya da ne bileyim memleketimizden dolayı gönül veriyoruz bu takıma. Ama siz öylemi; Kilometrelerce uzak diyarlardan, hem de Trabzonlu olan hiçbir akrabanızın olmamasına karşın, onlarca tutabileceğiniz takımlar varken hepsini elinizin tersiyle bir kenara itip bu takıma gönül vermenizin bizlerde bıraktığı mutluluk bu forum sayfalarına sığmaz inanın. Siz bana göre Trabzonsporun büyük bir camia olduğunun resmi belgesisiniz, kanıtısınız.

Bundan yıllar önceydi. Sanırım 7-8 yaşlarındaydım. O zamanlar böyle şimdiki gibi özel radyolar da yoktu. Bir tek TRT. Bir akşam programıydı ve yapımcılığını TRT Trabzon Radyosu yapıyordu. Programda dinleyici mektupları okunuyordu. Spiker eline bir mektup alıyor. Mektup taa Antalya'dan geliyor ve şöyle başlıyor; ''Aslında bana çok uzaksınız biliyorum. Bu mektubu TRT Antalya Radyosuna da yazabilirdim. Ama ben Trabzonsporlu olduğum için size yazıyorum'' İnanın o anki mutluluğumu bu dünyada hiçbir şeye değişmezdim. Bu olayın üzerinden neredeyse çeyrek asır geçmesine rağmen unutamam asla. O anki gibi hafızamdadır. İnanın size yemin ediyorum ne zaman Trabzonspor bir maç kaybetse hep o Antalyalı mektubun sahibini düşünürüm ''Acaba çok mu üzüldü, acaba Trabzonsporu bıraktı mı?'' diye. 96'daki Fener maçından çıktım aklıma ilk yine o mektubun sahibi geldi. Şimdi ki puan kayıplarında arada Begüm'üde düşünüyorum ama onun Trabzonsporluluğu hepimizden sağlam çok şükür.

Biz sonuçta bu şehirde doğduk ve ondan Trabzonsporluyuz. Ama ya siz? Yüzlerce binlerce kilometre uzağa salmışsınız gönlünüzü. Şampiyonluk sevinci ve başarı bizden çok sizin hakkınız. İnanın eskisi gibi yine şampiyonluklara ambargo koyduğumuzda ilk önce sizin için, daha sonra kendim için sevineceğim.

Seviyoruz sizi, İyi ki varsınız
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Muhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milli takıma çok oyuncu veriyormuşuz mesela. Örnek alınabilecek daha çok oyuncumuz varmış küçükler tarafından. Hami, Şota, Abdullah, Ogün, Tolunay, Ünal vs gibi. O yılları net hatırlayanlar daha net cevaplar verebilir sanırım.
    Muhammet ben Milli Takıma 9 futbolcu verdiğimizi hatırlıyorum dün gibi

Hami, Ünal Ogün, Abdullah, Tolunay, Osman, Cengiz. 2'de Ümit Milli
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Baba Bayburt, annem Giresun'lu. Ben İzmir dogumluyum. Babam GS'lı annem FB'li ama ben kendimi bildim bileli Trabzonspor'luyum. Niye dir nedendir bilmiyorum. 6 yaşindaydım 1983-84 'de ki son şampiyonluğu aldığımızda...26 sene oldu, bir 26 sene daha beklerim ..Bir kere daha dogsam yine bu renklere gönül verirdim !
    NE MÜTEAHHİT OLMAK....
    NE HOLDİNG YÖNETMEK...
    TEK DİLEĞİM SENİ ŞAMPİYON GÖRMEK !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

3 holding takımı varken bu takıma gönül veren il dışındaki trabzonsporluları canu gönülden kutluyorum......ve bu şehrin çocuğu olupta 3 istanbul takımını tutan aşalığık kompleksli,arkadan hançerci kılıklı,dik durma yoksunu,zengin şımarık çocuk ruhlu mendeburlara KAPPAK olsun......

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cafer KILIÇSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhammet ben Milli Takıma 9 futbolcu verdiğimizi hatırlıyorum dün gibi

Hami, Ünal Ogün, Abdullah, Tolunay, Osman, Cengiz. 2'de Ümit Milli
    2 futbolcu da Gürcistan millî takımına verirdik o günlerde. Şota ve Arçil millî takımlarının değişmez oyuncularıydı. İskender'i (İskender Günen değil.) bile millî takımda görmüşlüğüm vardır.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

hakankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dostlar dışarıdan bakıyorum ve kesinlikle önce şampiyonluk diyorum.Şampiyon olan takımın taraftarı da çoğalacaktır.Hemde şampiyonlar liginden gelecek + Ücret ve Avrupa piyasasına çıkmak da cabası.Gelecek, bir gün şampiyonluk gelecek ve ben Kütahyada sabaha kadar Vazo meydanında horon tepeceğim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vay be Helal olsun size, Trabzon disindan Trabzonspor lulari gormek bizleri gururlandiriyor..
    Teşekkürler ADMIN!!!

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı asimetrik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela şu bakış açısını değiştirmek lazım.
    Sevgili Egemen elbette o niyetle yazmadın ama "başımızın üstünde yerin var" sözü çok sevilen misafirler için söylenir. Halbuki arkadaş zaten ev sahibi

Türk dili'ni 4 senede vermiş birine mi söylüyorsun üstadım bunları..

ne demek istediğim anlaşılmıştır umarım.. tabii ki misafir olduklarını düşünerek yazmadım..

başımızın tacısınız diyelim ama onun da başımızın üstünde yeri yok mu?
    Hadi eyvallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnanın size yemin ediyorum ne zaman Trabzonspor bir maç kaybetse hep o Antalyalı mektubun sahibini düşünürüm ''Acaba çok mu üzüldü, acaba Trabzonsporu bıraktı mı?'' diye.
    Valla ben hep bırakıyodum küçükken

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor , Trabzon şehrinin kültüründen doğmuş bir markadır . Ancak Trabzonspor , Trabzon'u ifade etmez . Trabzon yalnızca bir parçasıdır .

Bu başlık dolayısıyla okuyan tüm Trabzonlulara gelin şu "öz-evlat" lafını kaldıralım diyorum .

Yasaklayalım .

güngör_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Trabzonlu olmayıpta Trabzonsporu tutmak, Trabzonlu olan bizlerin Trabzonsporu tutmasından çok daha önemlidir. Biz babamızdan ya da ne bileyim memleketimizden dolayı gönül veriyoruz bu takıma. Ama siz öylemi; Kilometrelerce uzak diyarlardan, hem de Trabzonlu olan hiçbir akrabanızın olmamasına karşın, onlarca tutabileceğiniz takımlar varken hepsini elinizin tersiyle bir kenara itip bu takıma gönül vermenizin bizlerde bıraktığı mutluluk bu forum sayfalarına sığmaz inanın. Siz bana göre Trabzonsporun büyük bir camia olduğunun resmi belgesisiniz, kanıtısınız.

Bundan yıllar önceydi. Sanırım 7-8 yaşlarındaydım. O zamanlar böyle şimdiki gibi özel radyolar da yoktu. Bir tek TRT. Bir akşam programıydı ve yapımcılığını TRT Trabzon Radyosu yapıyordu. Programda dinleyici mektupları okunuyordu. Spiker eline bir mektup alıyor. Mektup taa Antalya'dan geliyor ve şöyle başlıyor; ''Aslında bana çok uzaksınız biliyorum. Bu mektubu TRT Antalya Radyosuna da yazabilirdim. Ama ben Trabzonsporlu olduğum için size yazıyorum'' İnanın o anki mutluluğumu bu dünyada hiçbir şeye değişmezdim. Bu olayın üzerinden neredeyse çeyrek asır geçmesine rağmen unutamam asla. O anki gibi hafızamdadır. İnanın size yemin ediyorum ne zaman Trabzonspor bir maç kaybetse hep o Antalyalı mektubun sahibini düşünürüm ''Acaba çok mu üzüldü, acaba Trabzonsporu bıraktı mı?'' diye. 96'daki Fener maçından çıktım aklıma ilk yine o mektubun sahibi geldi. Şimdi ki puan kayıplarında arada Begüm'üde düşünüyorum ama onun Trabzonsporluluğu hepimizden sağlam çok şükür.

Biz sonuçta bu şehirde doğduk ve ondan Trabzonsporluyuz. Ama ya siz? Yüzlerce binlerce kilometre uzağa salmışsınız gönlünüzü. Şampiyonluk sevinci ve başarı bizden çok sizin hakkınız. İnanın eskisi gibi yine şampiyonluklara ambargo koyduğumuzda ilk önce sizin için, daha sonra kendim için sevineceğim.

Seviyoruz sizi, İyi ki varsınız

Hele şükür oh be sonunda bir kişi içimdeki tüm birikmişliği aldı sürekli aynı soru bana yav kardeşim senin Trabzonla ne alakan var hiçbir alakam yok 7 den 70 e Trabzonlu bir tek Akraba yok ama ben Trabzonspor maçlarının olduğu gün kendimden geçiyorum evde sürekli bir telaş havası maç saati hanım bana ilişmezBiraz sinirli olurumda eğerki kazanırsak oooo sürekli talepleri olur benden çok iyi günümde olurum çünkü işte benim hayatımın hemen hemen her anında vardır Trabzonspor bizde sizleri seviyoruz abicim sürekli desteğinizi gösterdiğiniz için...... Teşekkürler.....

Nereden
    Balıkesir

Bir akşam işten çıkmıştım, geç çıktığım için servis yoktu, mecburen yol boyunda minibüs beklemeye başladım, önümde bir otobüs durdu, kapı açıldı bir karakol soruldu, tarif ettim, ama adam yabancı olduklarını benim onları götürüp götüremeyeceğimi sordu, yolum üstü değil, ama yakın bir yerde onları bırakabileceğimi söyledim ve otobüse bindim. Kış olduğu için boynumda atkım atladım arkadaşım ile otobüse. Otobüse bindim, kafamı içeri doğru bir çevirdim, heryer yeşil - Kırmızı.

Bir an ne oluyor dedim, Sonra bayrağı gördüm, Kaf Kafların otobüsüne binmiştim. Her yer de şişeler

İnsan istese de istemese de tedirgin oluyor, ama mecburen mosturayı bozmadık, delikanlılığımızı koruduk, en öne oturdum, yolu tarif ediyorum, yanıma biri geldi, ayakta zor duruyor, selam kelamdan sonra, dedi atkıya bakılırsa Trabzonslusun. Dedim evet, bekliyorum tepki ne gelecek diye, adam zaten bir milyon, sarıldı bana

Hayırdır demeye fırsat kalmadan usta başladı anlatmaya, biz karşıyakalıyız, bizim içimizde istanbul uşakları bulunmaz, kimse sarıya, kırmızıy, siyaha beyaza hizmet etmez. Almayız da, sonra döndü bağırdı, lan aranızda kaç Trabzonsporlu var, en az 3-5 kişi el kaldırdı, ama size her zaman yerimiz var Biz İstanbula güce kafa tutan herkesi severiz, ama hatalarınız da var, başı çekeceğinize, bazen anadoluya yanlış yapıyorsunuz.

Tam lafa girecektim, baktım merkeze gelmişiz, dedim üstad inşallah başka zaman başka yerde. Yollarını tarif ettim indim.

Ama gördüm ki bize her yer her tribün Trabzon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı royal122 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben İstanbulluyum ama bir Trabzonlu kadar fanatikim.
    Ve gurur duyuyorum fırtınamla.
    Cyzio Üstat'tan sonra forumda ikinci İstanbullu Trabzonsporlumuz.
    Biz de sizlerle gurur duyuyoruz.
    Bin yaşayın.

BMN Trabzon olarak Trabzonlu olmayıp, hatta bu şehri hiç görmeyip de bu renkelere aşık arkadaşları Trabzon'da ağırlama organizasyonunu şimdiden planlamaya başlasak iyi olur.

Bu ağabeylerimiz, kardeşlerimiz en azından böyle bir jesti hak ediyorlar.
    Ne dersunuz uşaklar?
    Konu poetricus tarafından (06.11.2009 Saat 09:04 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı hakankutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne karadenizli bir akrabam,ne de Trabzonlu babam oldu 25 yaşına geldim.Doğma büyüme Kütahyalıyım Şota'sına Hami'sine aşık olduğum Trabzonspor'umu tutarim yıllardır.Her zaman bana da sorulmuştur.Ne alaka Trabzonspor diye.Bende bilmem.Zaten insan sevgilisine bile anlatamaz onu neden sevdiğini bendekide öyle birşey heralde.
    Peki Benim gibisi var mı?
    Ne Trabzon'lu Ne de Karadenizli olupta Trabzonspor'a aşık olan?
    Yoksa nedenleri Nedir?
    Bunu yaratmak için ne gerekmektedir?
    Tartışalım sorunu bulalım çözelim taraftarımız artısın.
    Trabzonsporlular çoğalsın.Hem Klüp kazansın hem BMN kazansın..
    Nedir Düşünceleriniz?
    Ben bu durumda olsam, yani Karadenizli olmayıp Trabzonsporu tutsam ve bana herkes kalkıp ne iş Trabzonspor dese, söyleyeceğim ilk şey neden GS, FB, BJK olurdu ?

Nedir yani istanbul takımları evrensel bir takımda, Trabzon takımı sadece yöresel mi ?

Bir insanın o ezikleri tutması ne kadar normal ise, Trabzonsporu tutması da o kadar normaldir.

Kaldı ki diğer insanları her zaman güce itaat eden, kolayı seçen, günlük başarılar ile avunan, insanları sadece kaç yıl önce şampiyon oldun, ne zaman bizi yendin gibi çocuk savsataları ile susturmaya çalışan zavallı mahlukatlar olarak görmüşümdür.

Yanılmadığımı da bu başlığı okuduktan sonra çok daha net anladım.

Eğer içinizde biraz olsun asilik, düzene karşı durma, güçsüzün yanında olma, gibi duygularınız varsa kesinlikle doğru adrestesiniz.
    Konu Recep Alkan tarafından (06.11.2009 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Recep abi döktürüyorsun

Neden tutuyorsun? sorusuna benim diyebileceğim tek şey var.bu sorunun bizim taraftarımıza sorulma sebebi yaşım müsait olmasa da bunun sebebi Trabzonspor yönetimleridir diyorum.
    Konu Orhan Aydın tarafından (06.11.2009 Saat 09:22 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şirketin Tırı Erzincanda bağlanmıştı.Ordan bir trafik müşaviri ayarladık.İstanbula bizle konuşmaya geldi.Konuşurken hiç maça gidiyormusnuz dedi ,panamonda TS resimlerini gördüğü için biraz muhabbet ettik.Sonra kendisininde Trabzonsporlu olduğunu Trabzona çok maça gittiğini söyledi.Erzincanlı Trabzonla hiç bir alaksı yok ama genede bir fanatik.
    Trabzonlu olmayıp Trabzonpsoru Tutan herkes zamanla bizlere benziyolar.Ben onlara hemşerim diyorum.Nede olsa Fırtınaya aşıklar.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Oğuzhan İnce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

orduluyum,trabzonsporluyum,kendimi bildim bileli samsundayım
    sanıyorum ki yaşadığım şehirden daha fazla trabzon aleyhtarı biyer yoktur.belki de böyle olduğu için bu kadar bağlandım takıma
    Hes Trabzonspor'a Kazım'a ve Trabzonspor'un ifade ettiği tüm değerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ben 5 yaşında trt de puan durumunda trabzonsporu görünce Trabzonsporu bana niye tanıtmadığı için anneme kızarak başlamıştım bu maceraya. Ama benim bir sebebim vardı. Ben Trabzonlu idim. Bu şehre dair kütüğü olmadan bu takımı tutan herkes bir hazinedir. Sayıları az olduğu için değil, özel oldukları için. İstanbulun yarattığı tekelleşmeden yana değil, başkaldırandan, düzeni alt üst edenden yana tavır aldıkları için. Benim Trabzonsporluluğum kıymetlidir, ama başka ilden bir kardeşimin, büyüğümün Trabzonsporluluğu paha biçilmezdir. Farabinin dediği gibi "öz evlat" kavramını sözlükten, Trabzonspor günlüğünden tamami ile kaldırmamız gerkiyor. Bu hazineyi kaybetmemize en büyük sebep bu kavramdır. Ve emin olun Trabzon ve Trabzonlular, Trabzonsporu zirvede yaşatmaya yetmez... Şehrin ve kültürün getirdiği o tezcanlılığı, sabırrsızlığı dizginleyecek, abarttığımız alışkanlıkları törpüleyecek, eksiklerimizi tamamlayacak bir hazineyi elimizden kaçırıyoruz. Senelerdir isyan ediyorum öz evlat kavramına. Bu tür kardeşlerimi, abilerimi gördükçe isyanım da artıyor. Allah sayınızı arttırsın. Ben olmayayım, ama siz hep olun.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonsporu
    tutmak,orjinalliktir,başkaldırıdır,istisnadır,kali tedir son dönemlerde ise sabırdır,özlemdir,sineye çekmektir,en önemlisi ise sürü psikolojisine inat ÖZGÜRLÜKTÜR.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

benim iş arkadaşımın yeğeni daha 7 yaşında.
    6 yaşındayken cola-turka şişesinde bizim amblemi görmüş ve renkleri hoşuna gitmiş.
    benim arkadaşa amca ben bu takımı tutuyorum demiş.
    arkadaşta Trabzonsporu mu demiş.çocuk adını da o zaman öğrenmiş.
    arkadaş ta beşiktaşlı.sana bjk forması alacam şunu alacam bunu alacam demişse de kandıramamış yeğenini.çocuk hala ben Trabzonsporluyum diyormuş.çocuğa trabzonspor forması almak benim boynumun borcu oldu artık.
    nasip işte.bazen cola turka bile vesile oluyor.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır İHTİLALL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı güneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonsporu
    tutmak,orjinalliktir,başkaldırıdır,istisnadır,kali tedir son dönemlerde ise sabırdır,özlemdir,sineye çekmektir,en önemlisi ise sürü psikolojisine inat ÖZGÜRLÜKTÜR.
    Ne demeli ki?
    Bu kadar ehemmiyet ,duygu ve düşünce ancak bu kadar kısa ve öz anlatılabilirdi herhalde..

Saygıyla selamlıyorum..

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı matalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim iş arkadaşımın yeğeni daha 7 yaşında.
    6 yaşındayken cola-turka şişesinde bizim amblemi görmüş ve renkleri hoşuna gitmiş.
    benim arkadaşa amca ben bu takımı tutuyorum demiş.
    arkadaşta Trabzonsporu mu demiş.çocuk adını da o zaman öğrenmiş.
    arkadaş ta beşiktaşlı.sana bjk forması alacam şunu alacam bunu alacam demişse de kandıramamış yeğenini.çocuk hala ben Trabzonsporluyum diyormuş.çocuğa trabzonspor forması almak benim boynumun borcu oldu artık.
    nasip işte.bazen cola turka bile vesile oluyor.
    bu arada olay yeri k.maraş
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

erol taha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben Çankırılıyım.Bir çok Trabzonludan daha fazla Trabzonspor sevdalısıyım.Çevremde nezaman futbol muhabbeti olsa bana neden Trabzonspor diye sorular sorulmakta bense onlara bir bir haklı nedenlerimi saymaktayım.Beni üzen her fırsatta bazı kişilerin öz evlat muhabbeti yapıp Trabzonsporun Trabzon şehrinden ibaret olduğunu zannetmeleridir.Oysaki Trabzonspor büyük takımdır ve herkesimden herkezin takımıdır.Trabzon şehri takımımızın merkezidir ve bizimde bu şehre sempati ile bakmamıza sebeptir.Formayı ister yerli ister yabancı olsun hak eden giymelidir.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Niğde de Trabzonsporlu olmak benim açımdan acayip gurur verici,dışarıya karşı hep başım dik, her futbol ortamında galibim,Trabzonsporun baş kaldırışı,mevcut düzeni yıkması,dik duruşu,mazisinin temizliği derken camiam kadar tabiki değilim ama kişiliğim benziyor takımıma o da yetiyor bana.. Akşam işten çıkıp eve gidince Bordo-Mavi formamı giyip sokağa çıktımmı o ayrıcalık bile dünya malına değişilmez.Arabamın arkasına da sağolsun Badaloğlunun yolladığı Bordomavi.net i yapıştırıp milleti ayar etmek yokmu..
    Trabzonlu olmayan Trabzonsporlu kategorisine ortanca oğlumu da dahil ettim,
    zaman-mekan-cep müsade ederse bir Kayseri maçı ile onu perçinledimmi sıra gelir son bebe ye
    dayılarının baskısı ile febe(Allaha büyük söylemeyim benim ekmeğimi yiyen benim hanemden 1 Allahın kulu febe li olamaz),amcasının baskısı ile gs li yapmadan o bulaşığı da TS li yaptımmı sizden gelen şu iltifatları sonuna kadar hak etmiş olacağım ki tek tek teşekkür ederim sağolun var olun eksik olmayın..

Mehmet Fatih:''Allah sayınızı arttırsın. Ben olmayayım, ama siz hep olun''
    öyle dime gardaşım,Rabbim siz-biz,sen-ben hepimize bir şampiyonluk yaşatsın,dosta düşmana taraftar nasıl olur bi gösterelim..Bunu biz dışardakiler tek başımıza beceremeyiz Trabzonun ruhu da lazım,yani siz olmadan da biz olmayız.
    Konu Ertan 51 tarafından (06.11.2009 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)