Sayfa 52 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1971 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonlu veya Karadenizli Olmayıp da Trabzonsporlu Olmak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sürü halinde akvaryumda bir o yana bir bu yana yüzmelerini seyretmek çok zevkli.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

96'daki maçtan sonra, o maç hakkında yapılan bir yorum ve katılmamak elde değil

asabiyeti ve sert mizacıyla meşhur babamın hayatım boyunca ilk * defa hem de herkesin içinde ağladığını gördüğüm maçtır. hele bir de maçtan sonra eve giderken yolda söylediği bir söz vardı ki, o an bütün Trabzonsporluların içinde bulunduğu ruh halini özetliyordu: (ölmeden önce öldürdün beni Trabzon).

sadece kaybedilen bir maç, şampiyonluk hasretine bir senenin daha eklendiği bir olay değil, koskoca bir efsanenin yok olduğu maçtır o maç. Çünkü ondan önce de 11-12 yıl şampiyonluk hasreti çekilmiş ama taraftar her zaman takımlarına sahip çıkmıştır. 96'dan sonra takımı için -her ne kadar çok anlamsız ve aşırı abartılı da olsa- canına kıyabilecek kadar tutkulu taraftarı olmamış, bir daha asla o şekilde ölesiye desteklenmemiştir Trabzonspor.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Armağan çık bu 96 sendromundan..Trabzonspor dünya döndükçe defalarca daha şampiyonluklara oynayacaktır..ki 6 kez şampiyon olmuş bir takımın bu tür sendromlar yaşaması da anlamsız zaten..
    Herkese Merhaba

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

armağan 8 yaşında sendromun etkisinde kalmış ve atlatması hala devam ediyor.
    abicim dünya dönüyor zaman geçiyor
    sıyrıl kurtul bırak fb liler sendroma girsin
    BMN KOCAELİ

dumanpub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ahanda ben )

Gümüshane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

http://www.facebook.com/video/video....50092640034464

Abdülhey'de Trabzonsporlu..

Spikere gicik oldum yanliz..
    Onur Recep Kivrak

dumanpub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.facebook.com/photo.php?fb...254596&theater

Nijeryada doğdular Trabzonsporlu oldular

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu renkdaşlarımıza çok imreniyorum ve aşırı derecede saygı duyuyorum.Lisede Tokatlı olan bir öğretmenim vardı ama koyu bir Trabzonspor taraftarıydı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

samsunluyum ama koyu trabzonspor taraftarıyım.bu gururu hiç birşeye değişemem.hele birde samsunlusun niye trabzonspor diyene sen istanbullumusunda onları tutuyorsun diye cevap vermek gibi güzeli yok

Deniz Tosunoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon ve hatta Karadenizle hic alakam olmasa bile koyu bir Trabzonsporluyum. Cevrem bile sasiriyor bu sevgi nerden geldigini. ''La sen Trabzonlu degilsin hatta Trabzona bile gitmemissindir neden Trabzonsporu tutuyorsun?'' sorularina gicik oluyorum. Aslen Ardahanliyim ama Hollandada dogdum. Hollandada neredeyse herkese Trabzonsporu anlatiyorum. Bazi Hollandalilar kadroyu bile sayiyor sayemde Kisacasi ''BIZE HER YER TRABZON!''.
    Konu Deniz Tosunoğlu tarafından (26.02.2011 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.
    ''Nerden geldiğini bilmezsen, bulundugun yerden şikayetci olursun''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı Rayman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon ve hatta Karadenizle hic alakam olmasa bile koyu bir Trabzonsporluyum. Cevrem bile sasiriyor bu sevgi nerden geldigini. ''La sen Trabzonlu degilsin hatta gitmisin bile yoktur Trabzona neden Trabzonsporu tutuyorsun?'' sorularina gicik oluyorum. Aslen Ardahanliyim ama Hollandada dogdum. Hollandada neredeyse herkese Trabzonsporu anlatiyorum. Bazi Hollandalilar kadroyu bile sayiyor sayemde Kisacasi ''BIZE HER YER TRABZON!''.
    Kardeşim bende merak ettim bu sevgisinin kökeniniYazdıklarına bakıyorum bırak Trabzon'u karadenizle bile bağlantın yok.Bir şey sebep olsa gerek

Nereden
    İstanbul

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende merak ettim bu sevgisinin kökeniniYazdıklarına bakıyorum bırak Trabzon'u karadenizle bile bağlantın yok.Bir şey sebep olsa gerek
    Bu sevginin hikayesi 5-6 yaslarimda basladi. Bursaya tatil icin gitmistik. Carsida geziyorduk babamla ve bir dükkanda bordo-mavi, siyah-beyaz, sari-lacivert ve sari-kirmizi formalar vardi. Kostum o dükkana ve tereddütsüz bordo-mavi formayi askidan aldim. Hollandaya geldikten sonra o formayi cikarmadim, okula, carsiya, parka, her yere o formayla gidiyordum. Soguk zamanlarda gerekirse üstüne kazak giydirirdi annem. Disariya cikarken mesela benden büyük abilerim hep böyle derdi: ''Aa cocuk iste, Trabzonspor formasi giymis'' yada ''Kim bu formayi almis sana gel sana cimbomun formasini alayim''. Ama ben o asik oldugum renkleri istiyordum. 8-9 yaslarimda okulda bile sinavlarimin üstüne ''TRABZONSPOR'' diye yazardim

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Evet şu lanet sorudan şu sıralar çok muzdaripim yeminle dalıcam birine.. Sana ne be arkadaş sana ne. Memleket mi belirliyor hangi takımı tutacağımızı.
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim okuldaki amirim(müdürüm) Siirtli ama Trabzonsporlu.
    Lakin bizim takım başarısız olduğu için çocukları Fenerbahçeyi tercih etmiş yaşları kemale erince zamanında, laf geçirememiş bebelerine.
    Önce TRABZONSPOR

Cenk ÇAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

arkadaşlar ben de Bitlisliyim. AMA 6 yaşından beri Trabzonsporluyum. Benim ki öyle bir aşk ki defalarca kendi kendime şunu kabul ettirmeye çalıştım: Ya sen Trabzonlu değilsin Karadenizli de değilsin.eee trabzonsporun şampiyonluğunu da göremedin bırak artık şu takımı.Ama hiç bir şekilde benliğim bunları kabul etmedi.
    Seviyorum takımımı ve hiç bırakmayacağım Bordo Mavi'mi.
    Hiç unutmuyorum 6.sınıftayım Trabzonspor -Fener Maçı vardı 93 yılında. Dakika 83-84 fener penaltı kullanacak Aykut hyarı ile evde asılı duran Kuranı kerimin karşısına geçtim dua ettim gol olmasın diye. Gerçi gol oldu ama.
    Matematik öğretmeniyim Bu sene üç tane öğrencimi trabzonsporlu yaptım(6.sınıf)
    TEŞEKKÜRLER ŞENOL HOCAM.....

Nereden
    İstanbul

Alıntı ccacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de Bitlisliyim. AMA 6 yaşından beri Trabzonsporluyum. Benim ki öyle bir aşk ki defalarca kendi kendime şunu kabul ettirmeye çalıştım: Ya sen Trabzonlu değilsin Karadenizli de değilsin.eee trabzonsporun şampiyonluğunu da göremedin bırak artık şu takımı.Ama hiç bir şekilde benliğim bunları kabul etmedi.
    Seviyorum takımımı ve hiç bırakmayacağım Bordo Mavi'mi.
    Hiç unutmuyorum 6.sınıftayım Trabzonspor -Fener Maçı vardı 93 yılında. Dakika 83-84 fener penaltı kullanacak Aykut hyarı ile evde asılı duran Kuranı kerimin karşısına geçtim dua ettim gol olmasın diye. Gerçi gol oldu ama.
    Matematik öğretmeniyim Bu sene üç tane öğrencimi trabzonsporlu yaptım(6.sınıf)
    Ben buna takildim abi anlatirmisin devamini, nasil Trabzonsporlu yaptin? ''Trabzonsporlu olursan puanini yükseltiyorum'' gibi biseylermi

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

çok farklı bir duygudur bu çooookkkk....
    volkannn KOYDUK MU ?

Cenk ÇAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Rayman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben buna takildim abi anlatirmisin devamini, nasil Trabzonsporlu yaptin? ''Trabzonsporlu olursan puanini yükseltiyorum'' gibi biseylermi
    Yok ya kardeşim,Özel bir okuldayım matematik olimpiyatlarına hazırlıyorum çocukları haliyle çocuklar zeki öğrenciler. Onları bu gruptan çıkaracak tek kişiyim ben.Biraz çekiniyorlar bu yüzden ama severler beni. Lisanslı amatör futbolcuyum ben aynı zamanda. Öğrencilerle bol bol futbol oynayıp muhabbetini yapıyoruz.
    15 tatil programımız vardı çocuklar galatasaraylı ve bursa ile maçlarını birlikte seyrettik.Takımları da yenilince fırsat bu fırsat dedim ve anlattım. Çocuklara gizliden gizliye sorduruyorum hangi takımı tutuyorlar diye. Cevapları Tabiki Trabzonspor oluyor.
    TEŞEKKÜRLER ŞENOL HOCAM.....

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Amasyamızda Trabzonsporlu oranı oldukça yüksektir. Herhangi bir futbol takımı tutanların %25'i Trabzonsporludur ve 4 takımın taraftar oranı hemen hemen birbirine eşittir.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Nereden
    İstanbul

Alıntı ccacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok ya kardeşim,Özel bir okuldayım matematik olimpiyatlarına hazırlıyorum çocukları haliyle çocuklar zeki öğrenciler. Onları bu gruptan çıkaracak tek kişiyim ben.Biraz çekiniyorlar bu yüzden ama severler beni. Lisanslı amatör futbolcuyum ben aynı zamanda. Öğrencilerle bol bol futbol oynayıp muhabbetini yapıyoruz.
    15 tatil programımız vardı çocuklar galatasaraylı ve bursa ile maçlarını birlikte seyrettik.Takımları da yenilince fırsat bu fırsat dedim ve anlattım. Çocuklara gizliden gizliye sorduruyorum hangi takımı tutuyorlar diye. Cevapları Tabiki Trabzonspor oluyor.
    Seni tebrik ediyorum abicim. Cok güzel düsünce.

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amasyamızda Trabzonsporlu oranı oldukça yüksektir. Herhangi bir futbol takımı tutanların %25'i Trabzonsporludur ve 4 takımın taraftar oranı hemen hemen birbirine eşittir.
    Amasyada okuyorum dediginiz kadar potansiyelimiz yok maalesef
    Mustafa Yumlu.

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amasyada okuyorum dediginiz kadar potansiyelimiz yok maalesef
    Amasya'da okuyanları bilemem ama ben Amasyalı olduğum için, Amasya Merkez ve köylerinin nüfusuna kayıtlı olan insanları tanıdığım için net konuşabiliyorum. Amasya ahalisinin önemli bir kısmı futbolla pek ilgilenmez, ilgilenenlerde de 4 takımın taraftar oranı birbirine eşittir.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

cahoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanırım en uygun başlık burası olur. Az önce Facebook'da gezerken gördüm. Profil Giray Bulak'ın oğlunundur. YORUMSUZ.

Değişken dünya...

Uğur GEMİCİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunlar Trabzonlu değil mi?
    Aklıma dünkü saçma muhabbet geldi. Buradan Full HD abime selam yolluyorum
    Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir, Yapamayan Çamur Atar.

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

RAMAZAN'DAN TRABZON'A SİTEM
    Rize Pazar'dan kalkıp Trabzonspor'un bütün maçlarını izlemeye Avni Aker Stadı'na giden görme engelli Ramazan'a, 'Körsün, maça giremezsin' dediler!

Trabzonspor Kayserispor maçında stat görevlileri tarafından görme engelli taraftarlara yapılan uygulama yürek sızlattı.

Rize’nin Pazar ilçesinden kalkıp Avni Aker Stadı’nda gönül verdiği takımı Trabzonspor’u desteklemek için maça giden Kamu Yönetimi mezunu görme engelli Ramazan Dursun, görevlilerin akıl almaz tavırları karşısında şaşkına döndü.

Pazar53 kamerasına konuşan Ramazan, Trabzonspor’un içerdeki bütün maçlarını sorunsuz şekilde izlemek üzere Avni Aker’e gittiklerini, ancak Kayseri maçı öncesinde kendilerine engel çıkarıldığını belirterek, “Ben koyu bir Trabzonsporluyum ve gönül verdiğim takımı her ne kadar göremesem de onu gönlümde gönül ışıklarımla beraber hissetmekteyim. Sürekli Trabzonspor’un maçlarına gidiyorum. Ancak Trabzonspor’un Kayserispor ile oynadığı maçta farklı bir uygulamayla karşılaştık. Biz engelli kapısından maça giriyoruz. Kapıdaki görevli, ‘amalar maça giremez’ dedi. Nedenini sorduğumuzda ise bize talimat olduğunu söylediler. Biz ne kadar kör isek de aptal değiliz. Bu talimatın gösterilmesini istedik. Ama gösteremediler.” dedi.

Rize Pazar’dan kalkıp gönül verdiği Trabzonspor’un maçlarını izlemeye gittiği statta karşılaştığı tavrın rahatsız edici olduğunun altını çizen Ramazan Dursun, “Biz 3–5 tane kör, maça gelip de olay mı çıkardık? Bizim, gönül verdiğimiz takımımız Trabzonspor’un maçlarına gitmek en doğal hakkımız değil mi? Trabzon’daki bütün duyarlı yöneticilere sesleniyoruz. Lütfen zaten 3–5 tane görme engelli maça geliyor. Bizi de maça alın. Engelli kapısından içeri girip efendi bir şekilde maçımızı izliyoruz. Bize 5. sınıf insan muamelesi yapılmasın. Size 3–5 görme engelli mi yük oluyor? Eğer yük olacaksak biz Trabzonspor formasını çıkaralım.” şeklinde konuştu.

Şimdiye kadar hiçbir engel çıkarılmadığını ve ilk kez Kayseri maçında böyle bir uygulamaya maruz kaldıklarını söyleyen Ramazan Dursun, “Ben çok üzüldüm, duygulandım. Başka bir takımın taraftarı olsaydım bu kadar üzülmezdim. Ben Trabzonsporluyum. Sadri Şener Başkanımızdan eğer böyle bir yönetmelik varsa bunun düzeltmesini istiyorum. Lütfen bütün diğer engelli kardeşlerimiz maçlara sorunsuz şekilde girerken biz görme engellilere neden böyle bir uygulama yapılmak isteniyor. Antidemokratik bir ayrımcılık yapılıyor. Bundan sonra, içerdeki 5 maça ben bir daha gittiğimde böyle problemlerle karşılaşmak istemiyorum. Sadece ben değil diğer görme engelli arkadaşlarım da aynı sorunu yaşıyoruz. Lütfen buna bir son verilsin.” ifadelerini kullandı
    NOT: bu haber alıntıdır ve yorumsuz olarak burda paylaşılmıştır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)