Sayfa 28 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28 29 30 38 78 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1971 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonlu veya Karadenizli Olmayıp da Trabzonsporlu Olmak!

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eskiden Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde çalışan bir berber vardı, Mehmet Abi. Kendisine bugün Bulgaristân topraklarında kalan Deliorman'da doğduğu için "Berberov" adı takılmıştı. Sık sık Türkiye'ye göçünü anlatırdı emekli olmadan önce. Evinden ülkemize âilesiyle birlikte bir kamyon karoserinde kaçmışlar ve yanlarına yalnızca Kur'ân-ı Kerim, ay yıldızlı Türk bayrağı ve Trabzonspor bayrağı almışlar. Çünkü kamyon doluymuş ve yanlarına eşyâ alabilecek vakitleri ve yerleri de olmadığı için evdeki kendilerince en kıymetli 3 şeyi alarak yola çıkmışlar.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

61li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

merak ettim sorayım dedim,öğretmen bayanmıydımı yoksa erkekmiydimi
    Bayandı ağabey
    7 GELİYOR 7

61li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Aydın Karaağaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel şeyler yazmışsınız, ancak mabed yerine başka bir kelime kullanmamız gerek, buna dikkat edelim güzel kardeşim.
    Mabed:Bir inanca bağlı olanların, belirli zamanlarda topluca veya tek başına ibadet ettikleri özel yer ..

Açıklaması bu ağabey, merak ettim mabed kelimesinde bir kötülük veya bize uymayan bir açılımı mı var ?
    7 GELİYOR 7

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart süper

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde çalışan bir berber vardı, Mehmet Abi. Kendisine bugün Bulgaristân topraklarında kalan Deliorman'da doğduğu için "Berberov" adı takılmıştı. Sık sık Türkiye'ye göçünü anlatırdı emekli olmadan önce. Evinden ülkemize âilesiyle birlikte bir kamyon karoserinde kaçmışlar ve yanlarına yalnızca Kur'ân-ı Kerim, ay yıldızlı Türk bayrağı ve Trabzonspor bayrağı almışlar. Çünkü kamyon doluymuş ve yanlarına eşyâ alabilecek vakitleri ve yerleri de olmadığı için evdeki kendilerince en kıymetli 3 şeyi alarak yola çıkmışlar.
    çok doğru ,gerçek ve muhteşem bir tercih
    BMN KOCAELİ

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı İskender66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslen baba tarafından Yozgatlıyım, anne tarafından Ankaralıyım. Doğma büyüme Ankarada yaşıyorum. Kendimi bildim bileli koyu bir Trabzonspor taraftarıyım. Gözümü Trabzonsporla açtım, Trabzonsporla kapatacam. Sülalemde bir tane bile Karadenizli yok. Trabzon'a hiç gitmedim. İnşallah birgün gitmek nasip olur.

Boylece Yozgatli Trabzonsporlular dernegi kurulmasina bir adim daha yaklastik,yas memleket ve Ankarada buyumemiz ortak yanlarimiz tabiiki bir de Trabzonspor

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boylece Yozgatli Trabzonsporlular dernegi kurulmasina bir adim daha yaklastik,yas memleket ve Ankarada buyumemiz ortak yanlarimiz tabiiki bir de Trabzonspor
    Sevindim hemşerim. Bende Yozgatlı olupta Trabzonspor'u tutan bir benim sanıyordum

askemo_garleli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uşakta okuyom,bjk maçını izlerken karşılaştığım bi olayı anlatiyim:

önümde uşaklı bi amca ile 10 yaşındaki küçük kızı oturuodu.kız dünyalar güzeli ve hasta trabzonsporlu.bi görseniz;kaçan pozisyonlarda nasıl üzülüyor,havaya fırlıyor,yerinde duramıyor.hele bi laf etti orda koptum ben:"ya versene pasını umut abiye"
    Sana Ne Şarkılar Ne Şiirler Yeter,Trabzonspor'um İsmin Cihana Bedel.

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı pinaradnan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım futbol mabedi anlamında söylemek istemiştir değilmi .)
    Alıntı 61li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mabed:Bir inanca bağlı olanların, belirli zamanlarda topluca veya tek başına ibadet ettikleri özel yer ..

Açıklaması bu ağabey, merak ettim mabed kelimesinde bir kötülük veya bize uymayan bir açılımı mı var ?
    Futbol, sonuçta bir oyun, mabed kelimesini futbol için kullanmak ona istemeden de olsa kutsal bir anlam yüklememize sebep olabilir.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

evet trabzonlu ve karadenizli olmayanlara ve Ts yi tutanlara bitiyorum,helal olsun diyerum ,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı 61li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslen İstanbulluyum trabzonla hiç alakam yok aslında..
    Mabede lisede gelmeye başlamıştım evden kaçarak ..
    Her seferindede babama yakalanırdım ..
    Nereye gidiyorsun derdi bende trabzon maçına, tabiki lisede çok param olmadığı için yılda en fazla 2 maça gelebiliyordum neyse..
    Benım trabzonsporlu olma hikayem çok başka
    Orta 1'de aşık olduğum öğretmenim trabzonluydu ve trabzonsporluydu..
    Herkeze takımlarını sordu, bende gözüne girmek için ben trabzonsporluyum demiştim
    Sürekli maçlardan konuşurduk hocamla ve öyle bir aşıladı ki artık bütün maçlarını izler olmuştum..

O gün bugundür bu sevda hala içimde yaşıyor ve hergün dahada katlanıyor
    İstanbuldaki ve ankaradaki bütün maçlara gidiyorum, babam abim filan bjkli evde tek başıma trabzonu temsil etmekten gurur duyuyorum
    Bu aşkı çok seviyorum!
    - Vay be enteresan gerçekten...nerden nereye ha
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    Almanya

Evet arkadaslar ben mardiligim ve almanyada yasiyorum ailemde cogu fanatik trabzonsporludur bununla gurur duyuyorum ve ölene kadar trabzonsporlu kalacam. insallah kupafinalinde ve ligin son macinda ordayim herkese selamlar her sey trabzonspor aski icin ......

Nigdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

yıl galiba 81 yada 82 amcam elinde bir radyo tarlada maç dinliyor ama ne maç dinleme kendinden geçmiş bir halde yanına yaklaştım bende dinlemeye başladım spiker sürekli Trabzonspor ataklarını anlatıyor ilk orda duydum belkide Trabzonspor adını ve belleğime öyle bir yerleşmişki seneler oldu hala hiç bir eksilme olmadı.Bazan soruyorlar hangi takımlısın diye Trabzonspor diyince afallıyorlar önce sonra ne alaka demeye başlıyorlar bende diyorumki bu öyle bir sevdadırki hiç bir şeye benzemez Trabzon taraftarı olunca insan kendini ayrıcalıklı hisseder özel hisseder başkaldırmış düzene ayak uydurmayan kendi düzenini kabul ettiren demek.Hem entresandır havasındanmı suyundanmı Patatesindenmi benim köyümde azımsanmayacak bir taraftar kitlesi var.Kayseriye maça gitmeye kalktık bir otobüs adam çıktı 3000 nüfuslu bir köy için az bir sayı değil bence hatta kasabanın belediye başkanı bile Trabzonsporluydu otobüse bordo mavi şeritler çektirmişti.Şimdi benim oğlumda Trabzonsporluya bu beni dahada mutlu ediyor.herkese nasip olur inşallah.Selam ve dua ile
    Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlerede kıymet verme.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Niğdeli abi siz bu hikayeleri anlatırken emin olun Tüylerim diken diken oluyor çok duygulanıyorum sağolun
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    Adana

Üç yaşında bir kızım var. Ona soruyorum, "Hangi takımı tutuyoruz biz ?". Cevap standart :"Boydo-mavi". Üsteliyorum, "İyi de hangi takım ?". "mmmmh" diyor , hatırlayamıyor. "Trabzonspor" diyorum, neşeyle tekrar ediyor "Tyabzonspor"... İkimiz de Trabzon'a hiç gitmedik...

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

helal olsun der alnından öperim.
    ayrıca bkz: imzam
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

Hqmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helal valla başka bir şey söylenemez sizin için.
    -

her zaman önce Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

Standart bir gün

Alıntı gokmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üç yaşında bir kızım var. Ona soruyorum, "Hangi takımı tutuyoruz biz ?". Cevap standart :"Boydo-mavi". Üsteliyorum, "İyi de hangi takım ?". "mmmmh" diyor , hatırlayamıyor. "Trabzonspor" diyorum, neşeyle tekrar ediyor "Tyabzonspor"... İkimiz de Trabzon'a hiç gitmedik...
    inşallah bir gün beraber maç izlersiniz avniakerde
    BMN KOCAELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

Standart güzel

Alıntı Peleray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    helal olsun der alnından öperim.
    ayrıca bkz: imzam
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

imzan güzelmiş helal olsun
    BMN KOCAELİ

Cezalı Üye mustafadinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nigdeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıl galiba 81 yada 82 amcam elinde bir radyo tarlada maç dinliyor ama ne maç dinleme kendinden geçmiş bir halde yanına yaklaştım bende dinlemeye başladım spiker sürekli Trabzonspor ataklarını anlatıyor ilk orda duydum belkide Trabzonspor adını ve belleğime öyle bir yerleşmişki seneler oldu hala hiç bir eksilme olmadı.Bazan soruyorlar hangi takımlısın diye Trabzonspor diyince afallıyorlar önce sonra ne alaka demeye başlıyorlar bende diyorumki bu öyle bir sevdadırki hiç bir şeye benzemez Trabzon taraftarı olunca insan kendini ayrıcalıklı hisseder özel hisseder başkaldırmış düzene ayak uydurmayan kendi düzenini kabul ettiren demek.Hem entresandır havasındanmı suyundanmı Patatesindenmi benim köyümde azımsanmayacak bir taraftar kitlesi var.Kayseriye maça gitmeye kalktık bir otobüs adam çıktı 3000 nüfuslu bir köy için az bir sayı değil bence hatta kasabanın belediye başkanı bile Trabzonsporluydu otobüse bordo mavi şeritler çektirmişti.Şimdi benim oğlumda Trabzonsporluya bu beni dahada mutlu ediyor.herkese nasip olur inşallah.Selam ve dua ile
    Eyvallah.........

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

trabzonlu olmayıp trabzonsporlu olanların açık ve net olarak görünecek yer dir gap arena şanıurfa ve çevresindeki trabzonsporluları göreceğiz. çok güzel olacak inşallah bizlerde gidebiliriz
    BMN KOCAELİ

hakankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı gokmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ama bu çok güzel yaaaa....
    Nerede bu sitenin Nazar boncuğu iconu....
    "Köpekler İstedi Diye Atlar Ölmez"
    "Trabzonlu değil Trabzonsporlu"
    43 Kütahya
    41 Kocaeli

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ya tüylerim diken diken oluyor yazılanları okuyunca dicem ama abarttığımı sanacaksınız, yemin ediyorum diken diken oluyor. İyiki varsınız, iyiki bizlerlesiniz. Benim için Trabzonlu olup Trabzonsporu tutanlardan emin olun çok daha değerlsiniz. Sizler için pozitif ayrımcılık var bende

hakankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Gün Trabzonlu olmayıp da Trabzonspor'u tutanların günüdür.
    O Şanlıurfa'yı dar edin bizanslılara...
    "Köpekler İstedi Diye Atlar Ölmez"
    "Trabzonlu değil Trabzonsporlu"
    43 Kütahya
    41 Kocaeli

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçı güzel oyunla hakederek kazanırsak, bi de alanzinho, yattara gibi sempatik oyuncularımız, coşarsa.. urfadanda taraftar kazanırız..

Nereden
    İstanbul

Karabükte doğdum, Kuşadasında büyüdüm, İstanbulda yaşıyorum, hayatimda hiç Trabzona gitmedim ama Trabzonsporluyum.
    Bu sevdanin hiç bir dilde tarifi maalesef yok...
    Kubilay Arman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)