Sayfa 8 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8 9 10 SonuncuSonuncu
Toplam 231 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kevin Campbell

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kovmaktan beter etmişti adama yamyam demişti
    heh hatırladım (: ben parasını veriyorum ama o yamyam oynamıyor ben ne yapayım demişti xD
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mehmet ali yılmazın bu takımda neden başkanlık yaptığını zaten hiö bir zaman anlayamadım...

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

doyamadığımız bir lezzetti.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Akşam Seninle İlgili Külünkoğlu Abimin Yazısından Öğrendiğim Bir Hareketini Anlattım galatasaraylı Arkadaşlara
    Kulakların Çınladımı ?
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Nereden
    Trabzon

samiyende ki son galibiyetimiz onun golleri ile kazanmıştık .bugün o yok ama inşallah kazanırız...

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

o maçta samiyendeydim ona hayran kalmıştım hergün evde çocukça tezahüratlar yapıyordum ona o zamanlar,sonra nedense bir anda takımdan ayrıldı sonra o zamanlar tabiki nedenini bilmiyordum niye gitti diye çocuk çocuk ona kızıyordum birkaç sene sonra nedenini öğrendiğimde m.ali yılmazın sövmediğim akrabası kalmamıştı sanırsam o çocuk aklıyla Allah'ım günahlarımı affetsin,günahlarım m.ali yılmazın boynuna

Collmandante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Oyun yapımıza uymayan bir oyuncuydu. Bu yüzden pek başarılı olmadı. Şöyle bir demeci vardı: "Türk oyuncular topu ayaklarına aldığı zaman şova yönelik oynuyorlar, zor olanı yapmaya çalışıyorlar. Ben öyle değilim, topu ayağıma aldım mı en basit olanı yapmaya çalışırım." Ülkemizde topun basit oynanmayacağını, böyle oynayanların prim yapmadığını erken anladı.

Kendisini keşfeden Süleyman HURMA'dır. Hatta geldiğinde rahmetli Mehmet TAN, Campbell turna avcı HURMA başlıklı bir yazı yazmıştı. Bunlar zamanında Pierre Van Hooijdonk ile Nottingham Forest'te gol kralı olmuşlardı. Asıl turnanın Campbell değil de Hooijdonk olduğunu anlamız uzun sürmedi tabii...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Collmandante Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun yapımıza uymayan bir oyuncuydu. Bu yüzden pek başarılı olmadı. Şöyle bir demeci vardı: "Türk oyuncular topu ayaklarına aldığı zaman şova yönelik oynuyorlar, zor olanı yapmaya çalışıyorlar. Ben öyle değilim, topu ayağıma aldım mı en basit olanı yapmaya çalışırım." Ülkemizde topun basit oynanmayacağını, böyle oynayanların prim yapmadığını erken anladı.

Kendisini keşfeden Süleyman HURMA'dır. Hatta geldiğinde rahmetli Mehmet TAN, Campbell turna avcı HURMA başlıklı bir yazı yazmıştı. Bunlar zamanında Pierre Van Hooijdonk ile Nottingham Forest'te gol kralı olmuşlardı. Asıl turnanın Campbell değil de Hooijdonk olduğunu anlamız uzun sürmedi tabii...

Campbell ı hiç canlı izlemediğin belli oluyor veya bizden sonra Everton'da oynadığı futbolu bilmediğin

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

haminin sotanin satildigi sezonundu ve campbell la vugrinec in avni akerde ciktigi ilk maclarina cikiyodu. o macta tarih yazilmisti..yazan biz degil g.antepsor du malesef ve trabzondaki tek galibiyetlerini almislardi.. golu atan colibali isimli siyahi arkadasi gordukten sonra baskanimiz mehmet ali yilmazin zencilerin yamyam oldugu fikrine neden kapildigini anlamak zor olmadi

o sezon bizim icin pek istedigimiz gibi gecmemis olsada istanbulu saglam tokatlamistik campbell in katkilariyla

ben hep boyle ismi buyuk futbolcular transfer edildiginde tedirgin oluyorum kisa surede sehiri bahane edip gidecekler yada uyum saglayamacaklar diye ki malesef oyle oluyor genelde.. campbell - marcelinho buna birer ornek.. adam gitmek istiyodu ve ona iyi bir bahane de dogmus oldu.. marcelinho da sanki nuri albarakla anlasmali gelmis ve baskanin yildiz sozunu tuttugu tescillendikten sonra gitmis izlenimi uyandirdi.. ben colman - stefanov -sota - arcil - vugrinec- szymek - yattara gibi formanin yildizlastirdigi bizimle buyuyen yildizlardan yanayim..
    Konu ESER tarafından (23.10.2009 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.

Collmandante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Campbell ı hiç canlı izlemediğin belli oluyor veya bizden sonra Everton'da oynadığı futbolu bilmediğin
    Belli ki sen izlemişsin. Campbell Everton'da bizden gittiği sene dışında pek bir varlık göztertemedi. İlk sene performansı iyiydi fakat diğer seneler 18 e dahi girmekte zorlanıyordu. Öyle aman aman bir futbolcu değildi Campbell, keşke onun yerine Forest'ten Hooijdonk'u alabilseydik zamanında. Lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım.

Anladığım kadarıyla 5-3 lük ğs maçı kafanızda yer etmiş baya bununla birlikte de gözünüzde bütün oyuncular kahraman olmuş. Normaldir bu, sizi bilmem ama ben o maçta tribündeydim. Hatta bir gün öncesinde Trabzonspor'un Kartal'daki tesislerinin açılışı vardı. Bütün futbolcular gelmişti açılışa, Fatih Tekke'ye: "Abi, yarın oynayacak mısın?" diye sormuştum. O da:Valla ben bilemiyorum, hoca oynatırsa oynarım." diye cevap vermişti. Bunu derken ki mütevazı tavrını görmeliydiniz. O günden bütün futbolcularla anım var böyle, valla hepsini anlatasım geliyor, tutamıyorum kendimi. Hatırladıkça da gözlerim yaşarıyor. hepsinden teker teker imza almıştım. Baya şaşalı bir açılıştı, hey gidi günler hey...

Sessegnon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Campbell ali samiyene geyse yi gömen adam

Nereden
    Avrupa Diğer

baskan m.a.y yam yamin birini gol makinesi diye aldik camasir makinesi cikti demisti hey gidi baskan hey

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

keşke showda yapılan devler ligi yarışmasında olsaydı makara olurdu (:
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Collmandante Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belli ki sen izlemişsin. Campbell Everton'da bizden gittiği sene dışında pek bir varlık göztertemedi. İlk sene performansı iyiydi fakat diğer seneler 18 e dahi girmekte zorlanıyordu. Öyle aman aman bir futbolcu değildi Campbell, keşke onun yerine Forest'ten Hooijdonk'u alabilseydik zamanında. Lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım.

Anladığım kadarıyla 5-3 lük ğs maçı kafanızda yer etmiş baya bununla birlikte de gözünüzde bütün oyuncular kahraman olmuş. Normaldir bu, sizi bilmem ama ben o maçta tribündeydim. Hatta bir gün öncesinde Trabzonspor'un Kartal'daki tesislerinin açılışı vardı. Bütün futbolcular gelmişti açılışa, Fatih Tekke'ye: "Abi, yarın oynayacak mısın?" diye sormuştum. O da:Valla ben bilemiyorum, hoca oynatırsa oynarım." diye cevap vermişti. Bunu derken ki mütevazı tavrını görmeliydiniz. O günden bütün futbolcularla anım var böyle, valla hepsini anlatasım geliyor, tutamıyorum kendimi. Hatırladıkça da gözlerim yaşarıyor. hepsinden teker teker imza almıştım. Baya şaşalı bir açılıştı, hey gidi günler hey...

O maçta bende stattaydım zaten yukarıda belirtmiştim onu.Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım demişsin fazla abartmayalım dediğin kevin campbell premier ligde avrupa kupaları hariç ve senin şu hooijdonk a bağladığın nottingham forest için oynadığı zamanları saymıyorum 300 premier lig maçında 90 golü var ve bu goller Arsenal ve Everton takımlarında oynadığı zamanlarda hooijdonk öyle oynayıp attığı balon takımlarda değil hooijdonk o kadar iyiydi de o kadar üstün performans sergilemiştide o yüzden mi oradan sonra büyük avrupa devi vitesse ye transfer oldu.

Ayrıca o kadar abartı değil demiştin ya söyle bakalım sen bu takımda tevezi görmek istersin dimi niye çok büyük ismi var ama o tevezinde premier ligde 90 maçta sadece 25 golü var oranlarsan campbell çok daha iyi ve onun arkasında cristiano ronaldo,giggs,rooney,adebayor,scholes gibi futbolcular yoktu.Hadi hepsini geçtim bak mesela boltonla Kevin Davies'in takımında 220 maçta 49 golü var sadece premier ligde,Bobby Zamora'nın ise 150 maç 34 golü,Carlton Cole'un ise 163 maçta 32 golü,Craig Bellamy'nin ise 230 maçta 69 golü var yani bakarsan sana saydığım bu son 4 golcü bence campbelldan çok daha yeteneksiz 4'üde herhangi biri trabzonspora gelir mi sence?Hayır gelmez. Bak Kevin Davies'e bile razıyım 32 yaşında şuan karıyeride hiç iyi değil hadi getirmeye deneyin gelir mi?Hayır adam ilk seneden sonra ilk 18'e girmekte,kadroya girmekte zorlanmış diyorsun anlamadığım 1 sezonda 147 maç mı oynuyor bir takım çünkü kevin campbell Everton'da 6 senede 147 maç oynamış buda dikkat edersen senede 24.5 maça denk geliyor umarım bu istatistik seni tatmin etmiştir umarım sahip olduğum bilgi yeterli gelmiştir,teşekkürler..Hee ayrıca söylemeden geçemeyeceğim geçen sene 20 golle süper ligimizin gol kralı Milan Baros ise premier ligde 110 maçta sadece 28 gol atmıştı ayrıca bu maçların 68 tanesinde arkasında Gerard gibi insan üstü bir orta saha vardı saygılar....

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Düzeltim, Yanlis bazi bilgiler vardi..

-Kevin Campbell,
    1988-1995 Arsenal, 166 macta 46 gol..Yas 18-25
    1889 Kiralik dönemi var (Leyon Orient),16 macta 9 gol... Yasi 19 1989 kiralik dönemi Leicester City, 11 macta 5 gol..yasi 19
    1995-1998 Nottingham Forest, 80 macta 32 gol..Yasi 25-28
    Sonra bize geldi 17 macta 5 golü var sanrim, yasi 28
    Bizden gitti Evertonda 145 macta 45 golü var...

2 takim daha var yaslanmisti zaten yazmaya gere yok..
    Konu Samet Yildirim tarafından (11.11.2009 Saat 19:13 ) değiştirilmiştir.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düzeltim, Yanlis bazi bilgiler vardi..

-Kevin Campbell,
    1988-1995 Arsenal, 166 macta 46 gol..Yas 18-25
    1889 Kiralik dönemi var (Leyon Orient),16 macta 9 gol... Yasi 19 1989 kiralik dönemi Leicester City, 11 macta 5 gol..yasi 19
    1995-1998 Nottingham Forest, 80 macta 32 gol..Yasi 25-28
    Sonra bize geldi 17 macta 5 golü var sanrim, yasi 28
    Bizden gitti Evertonda 145 macta 45 golü var...

2 takim daha var yaslanmisti zaten yazmaya gere yok..
    fc cardiff city

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı eserkaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fc cardiff city
    Yanlis yamis olabilirim
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Benim de Campell ile ilgili aklımda kalan en önemli maç gs'a istanbul'da attığımız 5 gollü maç.O maçın üç golünü de Campell atmıştı...Uzun zamandır böyle maçları göremediğimiz için insanın içini burkan bir hatırat olması da cabası tabi.Keşke her sezon benzeri maçlar kazansak ama mevcut forvetlerle çoooooooooooook zor ..............
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Nereden
    Trabzon

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de Campell ile ilgili aklımda kalan en önemli maç gs'a istanbul'da attığımız 5 gollü maç.O maçın üç golünü de Campell atmıştı...Uzun zamandır böyle maçları göremediğimiz için insanın içini burkan bir hatırat olması da cabası tabi.Keşke her sezon benzeri maçlar kazansak ama mevcut forvetlerle çoooooooooooook zor ..............
    o maç yanılmıyorsam samiyende gelip geldiğimiz son maçtı . ne kadar acı..

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mustafa özdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o maç yanılmıyorsam samiyende gelip geldiğimiz son maçtı . ne kadar acı..
    Yanlış hatırlıyorsun, Szykowiak ve Gökdenizin attığı gollerle kazandığımız bir maç vardı yakın zamanda.
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

b_m_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Campbell denilirse gs maçı aklıma gelir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bizi kimler yönetmediki!
    Kendi futbolcusuna ırkçı sözler söyleyecek kadar ufalmış,takındığı onursak başkanlık görevi sadece sözde kalmış kişiler.Ve hala ismi "kurtarıcı" olarak gündemde.

Yamyam Forvet Kevin Campell...
    Evinde tarihi boyunca "5" yememiş Galatasaray'a "5" attıran adam.O zamanın başkanı ile "yamyam","çamaşır makinası".

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra harikalar yapan adam.Fiyatını o zamanın "büyük" parasına katlayan adam.Tam 5 milyon sterlin.
    Biraz Nostalji...

1988-1995 | 166 maç 46 gol
    1989 | 27 maç 14 gol
    1995-1998 | 80 maç 32 gol
    Trabzonspor'dan sonraki Everton kariyeri | 145 maç 45 gol
    Trabzonspor kariyeri 5 maç 7 gol | Goller ezeli rakipler Fenerbahçe "1",Galatasaray "3",Beşiktaş maçı oynanmadan takımdan ayrıldı.

Tarihe geçen demeçleri;
    Tafarell dünya kupasında oynamayan futbolcuyu tanımam cevap Galatasaray maçı sonrası "Tanışmışızdır Herhalde"

"Stada girerken Galatasaray taraftarı elleriyle 5 hareketi yapıyordu bizde beş attık"

Hami şöyle demişti onun için " Senelerdir indirici özellikte bir forvet bekledim , ben gittim onu aldılar" ..

Tafarell"Campbell'da kim",Campbell"Alo ben Campbell"

Galatasaray maçı sonrası gazeteler manşeti "Alo Ben Campbell"

Saygıyla Anıyoruz...

lazajan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu adamı gorunce herkes aklına gol makınası dıye aldım camasır makınası cıktı sozu gelıyo
    Gurbetçi gençler ulannnnnn

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

yaklasan galatasaray macı ile gündeme gelme olasıgı fazlaca olan kişi....

bir diger hatırlanası özelligi(tabii ulusal capta);may ın kendisi hakkında söyledikleridir....
    ıslak imza....

Nereden
    İstanbul

Standart .

unutulurmu be kartalda kahvede ızlemıstım o macı o zamanlar sanırım 11 12 yaslarındaydım devre arası amcamın ısmarladıgı kıymalıyı hıc unutmam mesela
    mactan once 3 atıcam zaten demıstı attıda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)