Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takkemizi önümüze koyup düsünelim...

MaHMuT_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Arkadaslar biraz düsünce yazisi gibi olacak ama sizlerle paylasmadan edemedim...

Sezon 2003-2004 Trabzonspor elindeki dar ama kaliteli kadrosuyla kaosa dönen ligde 2.lik ipini gögüslüyor..Burukta olsa kentte büyük bir sevinç yasaniyor (Fenerbahçenin saibeligi sampiyonlugu Lig 4. sü Denizli maçinda 10 dakikada maç 2-0 (buruklugun nedeni))
    2004 yazi : Sehir ve gönül bagi olan tüm taraftarlar isyanin sesi Trabzonspor'umuzu avrupa devlerine bas kaldirirken görmek için sabirsizlaniyor.Bir kaç takviye ile neler yapamazki bu takim deniyor hayaller kuruluyor..Fakat beklenen takviyeler yapilmiyor..

Ilk ön eleme turumuzkontoriga rakip Tolga milli takimdan sakat döndü Erdinç HALI SAHA MAÇINDA sakatlanmis savunmamiz felç durumda fakar forvet kalitemizle rakibi geçiyoruz kafada soru isaretleri ile..

Ikinci ön eleme turumuz:Rakip Dinamo Kiev Kievde geriye düsmemize ragmen toparliyor fakat 8-1 gibi bir farkla bitecek maçi 2-1 kazaniyoruz...Trabzon'da ise tam bir hüsran 2 deneyimsiz ve fizik güçü çok az stoperle 2-0 yenik duruma düsüyoruz.Ikinci yarida rakip 10 kisi kalmasina ragmen golü bulamayip eleniyoruz..Hayaller bir baska bahara kaliyor...

Euefa kupasi:Rakip Atletico Bilbao büyük moral bozuklugu içerisindeki takim kendi evinde 3-0 öne geçmesine ragmen maçi 3-2 bitiriyor ve Ispanya'da ümitler bir kez daha son buluyordu..

Süper lig:Inisli çikisli grafigimizle 3 teknik adam degistiriyoruz ve devre arasinda ön elemelerde transfer etmeye çalistigimiz ''Simek'' ile artan tempomuzla yine haksiz bir sekilde papila (bilerekküçük yazilmistir) ZEDE!! olarak 2. oluyoruz..SynBaskan Atay Aktug son lig maçindan sonra açiklama yapiyor''Borca girecek dahi olsakgeçen sene düstügümüz hatayabir daha düsmeyecegiz gerekli takviyelerle Sampiyonlar liginde basarili olacagiz.''(Kulup bu sirada borsaya açilmis iyi kötü bir para kazanilmis ve tüm borçlarda kapatilmistir.)

Bu Sezon:Her birimiz takviyeleri ve basariyi bekliyoruz..Peki su ana kadar ne oldu?...
    Kaptanimiz Sakat ve ön eleme maçlarina yetisemiyor..[img]smileys/smiley18.gif[/img]
    Bir kaleci gönderip bir kaleci (henüz) aldik...
    Savunmamizin bel kemigi Tolga satildi...[img]smileys/smiley19.gif[/img]
    Bu saatten sonra yapilacak takviyeler için sunu söylesem bana kizar misiniz??Biz elenene kadar (insallah elenmeyecegiz) takima uyum saglayabilirler mi?..

Biz yinede herseye inat TRABZONSPOR'umuzla beraberiz sike sayibe yönetim transfer bunu degistiremez...Bol Trabzonspor'lu günler...

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Isteyen karsi çiksin ama, her kelimesi dogru kardesim.. Altina imzami atarim.. Bu yönetim olasi bir basarisizligin hesabini nasil verir, camia bu kadar kenetlenmis bu kadar inanmisken bir transferi bu kadar uzattilar, alternatiflerin alternatiflerine kaldilar.. Tek umudumuz genç oyuncular..

Bence bu Thun yenilgisi hazirlik maçidir olur böyle mantigindan ziyade bir ders olmalidir, yönetim için takkeyi önüne koyup düsünme zamani geldi de geçiyor bile.. Aman bu sene kaçirmayalim treni.. Lütfen..

Guests
    Ziyaretçi

Fazla söze gerek yok

GERÇEKLER ACIDIR...

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

yazin icin soylemiyorum ama bu yazinin degisik versiyonlarindan50 tane var..yinede kendi fikirlerini güzel ve dgru yazmissin...

corleone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alýntý

yazin icin soylemiyorum ama bu yazinin degisik versiyonlarindan50 tane var..yinede kendi fikirlerini güzel ve dgru yazmissin...

haklisin kardes söylenilenler dogru ama 50 baslik oldu herkes biliyor takimimizin sorununu ama yönetim ilmiyor ya da bildikleri biseler var umarim ikincisi olur yoksa çok kötü seyler olacak trabzonda...

qelk lbvnlxcblgb

bir$ey oLacagI yok beLLi ki .. lafI doLayIpo duruyor yonetim .. yok o olacak yok bu .. lafazanLIk . iLk sIralara oynarIz bu snene ama $ampiyonLuk vede $ampiyonLar Ligine kaLmak hayaL bu kadro iLe ...

futbolun feri$tahI oLsan gene kurtaramazsIn bu takImi..

biz yine eski ( herzamanki) sloganImIza doneLim ...

" GonuLLerin $ampiyonu TrabzonSpor" . . . ~!

Takkemi kaldi düsünecek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý MaHMuT_61 Nickli Üyeden Alýntý

Arkadaslar biraz düsünce yazisi gibi olacak ama sizlerle paylasmadan edemedim...

Bu Sezon:Her birimiz takviyeleri ve basariyi bekliyoruz..Peki su ana kadar ne oldu?...
    Kaptanimiz Sakat ve ön eleme maçlarina yetisemiyor..[img]smileys/smiley18.gif[/img]
    Bir kaleci gönderip bir kaleci (henüz) aldik...
    Savunmamizin bel kemigi Tolga satildi...[img]smileys/smiley19.gif[/img]
    Bu saatten sonra yapilacak takviyeler için sunu söylesem bana kizar misiniz??Biz elenene kadar (insallah elenmeyecegiz) takima uyum saglayabilirler mi?..

Biz yinede herseye inat TRABZONSPOR'umuzla beraberiz sike sayibe yönetim transfer bunu degistiremez...Bol Trabzonspor'lu günler...

[img]smileys/smiley32.gif[/img] QUITE............................................. .... ...........

yazilanlar dogru..ben özellikle geçen seneye çok yaniyorm..kil payi kaçirdik herseyi..SL,sampiyonluk,keza uefada bir üst tur..bu yil benzeri bi tablo olursa yine ayni seyleri yasicaz gibime geliyo..ama 3.ön elemede köklü bi rakip çikarsa fazla üzülmeye gerek yok bence (inter..m.united..vs..)..çünkü bu bütçeyle bu konumda o rakipleri yenmek için transfer yapamayiz..kanunun kestigi parmak acimaz misali katlanicaz...transfer basligi altinda ki çogu yazi bu basliga ait aslinda..böyle bi basligi açtigin için tebrikler..ordaki gibi ferdi satasmalar yasanmaz umarim..[img]smileys/smiley1.gif[/img]...saygilar...

SiNo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

dogru aci bir gerçek

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Harika açikLamissin bunLari ama maLesef aci gerçek bunLar...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

yaptigimiz transferlerin hiç anlami yok adam gönderip adam aldik eeee?
    ne biçim transfer simdi bu neye yaradi? bu saatten sonra ferdinandi
    robinho yu getirseler bizi s.lye tasiyamazlar.kaptan zaten istanbulun
    milli karmasinda oynamak için kendini riske atti, tolga gitti yani bu
    is aliyle muhammetle olacak is degil

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

nerdeyse her konuda ayni seyler görüsülüyor. Üstelik böyle konularda mevcutken yeni bir konu acmaya hic gerek yokdu.

yeni konu demek yeni konu olmali. Eski konuyu yeniden ele almak icin yeni konu acmayi cok mantiksiz ve site icinde sagliksiz buluyorum.

yöneticileri elestirme acisindan demiyorum. Millet nereye yazacagini sasiriyor zaman zaman. Maclardan sonrada herkes kendi capinda ayni konuyu ele almasida degismesi gerek yeni sezonda.

sadece takim degil taraftarda ilerlemesi gerek !!!!

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

ewt maalesef aci gerçekler.

Emin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Fazla transfer yapilmasi taraftari degilim. Tolga ve Hasan dururken Brezilyali bir kalecinin eski milli bir kalecinin teknikdirektörlük yaptigi bu takima alinmasini gereksiz buluyorum. Alinan kaleciyi saymiyorum ki gereksiz oldugunu belirttim bunun disinda iki transferle TS sampiyonlugu yakalayacak kadroya sahip olur.

OKUYUNUZ

Çok hos bir yazi olmus ve sanirim dogrulari yazmis arkadas..

Emin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý andrei07 Nickli Üyeden Alýntý

OKUYUNUZ

Çok hos bir yazi olmus ve sanirim dogrulari yazmis arkadas..

Ne yapsin o insanlar hadi herkez Trabzonspora deyip tüm sehirdeki gençleri barindirsin mi. Var mi bu takimin böyle imkani. Yetistirmeye çalisiyor çok göze batanlari da içlerinden ayiriyor. Diger çocuklara da malesef kapi gösteriliyor. Bunun aksini yapabilecegimiz bir çözüm yolu var mi.

Bunun disinda yazilan bazi seyler var ki yazida hak vermemek elde degil. Trajedi...

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Emin Nickli Üyeden Alýntý
    Fazla transfer yapilmasi taraftari degilim. Tolga ve Hasan dururken Brezilyali bir kalecinin eski milli bir kalecinin teknikdirektörlük yaptigi bu takima alinmasini gereksiz buluyorum. Alinan kaleciyi saymiyorum ki gereksiz oldugunu belirttim bunun disinda iki transferle TS sampiyonlugu yakalayacak kadroya sahip olur.

kale gereksiz bir transfer miydi. ilginç

Hasan yeterli degil, kale Tolga ile Jefersoon arasinda gide rgelir ancak Jeferson kaptirmaz kaleyi. Kale en gerekli yerdi çokta iyi oldu.

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

bencede kaleci önemli, gecen sene mondragon bizim kalede olsaydi acik ara sampiyon olurduk kim ne derse desin

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Kimsenin düsünmek istemedigi yada dile getiremedigiSL'nde gruplara kalamazsak,yada sezon sonunda yine gönüllerin sampiyonlugu sözkonusu olursa bu yönetim bunun bedelini ödeyecek mi ? Nasil olsa bize sabir ve tahammülün en alasini ögrettiler.Bekleyelim ve görelim.

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

petkoviçtende , kareldende kurtulduysa bu takim korkmayin önümüz açik......

MaHMuT_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý zanoylu Nickli Üyeden Alýntý
    petkoviçtende , kareldende kurtulduysa bu takim korkmayin önümüz açik......

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý
    Kimsenin düsünmek istemedigi yada dile getiremedigiSL'nde gruplara kalamazsak,yada sezon sonunda yine gönüllerin sampiyonlugu sözkonusu olursa bu yönetim bunun bedelini ödeyecek mi ? Nasil olsa bize sabir ve tahammülün en alasini ögrettiler.Bekleyelim ve görelim.

[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)