Sayfa 213 Toplam 249 Sayfadan BirinciBirinci ... 113 163 203 211 212 213 214 215 223 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6213 adet sonuctan sayfa basi 5,301 ile 5,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Akhisar'ın Türkiye Kupasını alması, bizim ise 7 yıldır hiçbir kupa alamayışımız.

Dramatik .
    .

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine düşme potasindaki ve kalması son haftaya kadar garanti olmayan bir takımı göklere çıkarıp, buradan öz evlat savunma mottosuna geçme yanılgısına düşmez bazıları umarım.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yumlu yine imza hareketini yaptı, sissoko'nun golünden önce rakip sahada müdahalesini yaptı topu kazandi, atak tekrarlandi gol geldi. daha çok üçüncü golde topu getirişi konuşuluyor görüntü olduğu için.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok şey değişir Sefer. Avrupada oynamadığın müddetçe teklifler kısır kalır bu hep böyle olmuştur. Hatırlarsan Adrian ve Henrique'yi bile Avrupa liginde başarılı olunca elden çıkarabilmiştik. Osmanlıspor geçen yıl 10.5 milyon Euro kazandı Avrupadan. Artık Avrupa liginde pasta büyüdü cazip hale geldi. Konya 8 milyon Euro civarı toplamıştı. Ön elemede gelecek zayıf takımları eleyip Avrupa ligine kalmak çerez iş. Bu işe en fazla yönetim üzülmüştür düşün artık gelecek sezon Avrupa liginden 60-70 milyon TL gelir hesabı yapan başkan şuan ne vaziyettedir. Koca Süper lig sezonunda zar zor kazandığın meblağı Avrupa liginde 10-12 maçta kazanıyorsun, kulüp şimdi daha büyük ekonomi sarmalına girdi bakalım nasıl çıkacak.
    Avrupa önemli bir vitrin ama Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi kadar piyasa oluşturacak bir lig değil. Potansiyeli olan oyuncu her zaman kendini belli eder orası ayrı elbette. Mesela Cengiz belki şu an için bakıldığında çok ucuza gitti ama zaten topu topu Süper Lig'de bir sezon oynadı. Başakşehir gruplara kalamadığından da Avrupa Ligi'nin sadece ön elemelerinde onda da az dakika alarak şans bulmuştu. Ama Cenk öyle değil mesela o rakamlara satılmasının temel etkeni Şampiyonlar Ligi'nde gösterdiği performans. Yalnız Adrian ve Henrique'nin satışını Avrupa Ligi'ne bağlamak pek doğru değil. Biri Çin'e diğeri Arabistan'a gitti o da menajerlerin başarısıyla.

Maddi açıdan söylediklerinde ise kesinlikle haklısın. Tabii o paraları alabilmek için önce gruplara kalmak gerekiyor. Takımın hali ortadayken, bunun da garantisi yok ne yazık ki. Ceza alma olasılığına girmiyorum. İşin kötü tarafı gelecek sezonda Avrupa'da olmayınca kulüp puanımız iyice dibe vurmuş oldu. Olur da 2 sene sonra Avrupa Ligi'ne katılırsak, gruplara kalmamız pek de kolay olmayacak gibi duruyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok şey değişir Sefer. Avrupada oynamadığın müddetçe teklifler kısır kalır bu hep böyle olmuştur. Hatırlarsan Adrian ve Henrique'yi bile Avrupa liginde başarılı olunca elden çıkarabilmiştik. Osmanlıspor geçen yıl 10.5 milyon Euro kazandı Avrupadan. Artık Avrupa liginde pasta büyüdü cazip hale geldi. Konya 8 milyon Euro civarı toplamıştı. Ön elemede gelecek zayıf takımları eleyip Avrupa ligine kalmak çerez iş. Bu işe en fazla yönetim üzülmüştür düşün artık gelecek sezon Avrupa liginden 60-70 milyon TL gelir hesabı yapan başkan şuan ne vaziyettedir. Koca Süper lig sezonunda zar zor kazandığın meblağı Avrupa liginde 10-12 maçta kazanıyorsun, kulüp şimdi daha büyük ekonomi sarmalına girdi bakalım nasıl çıkacak.
    dogru ama çöp topçular için geçerli o, Abdülkadir ve Yusuf pttde oynasalar da degerleri çok düsmez skinti yok yetenekleri ortada
    yoksa tamam katiliyorum ama gruplara kalabilecek miydik ? epey süpheli... ayrica çok yazdim burda avrupa'ya gitmesek de olur diyenlerin hâin oldugunu falan, o ayri... ama ben diyorum ki yönetim bence 3 elemeli avrupa ligini yük olarak görüyordu, onun için çook da üzüldüklerini sanmiyorum... baslarlar simdi "avrupa liginde yokuz, yabanci topçuyu nasil iknâ edecegiz" ooh bir bahane daha
    Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta çıkıp böyle bir borç yok diye yalanlasın o zaman. Hadi Sosa ve Kucka hâla takımda. Yahu sen sattığın Mas'ın bonservis borcunu bile ödememişsin.

Burak da Onur da bir şekilde primler alıyordur ama garanti ücretlerinin büyük bölümlerinin ödenmediği çok açık...
    bir yerde gözüme aldi, milan'a ödeyecegimiz para bilmem kaç vâdeyleymis... Onur ve Burak konusuna da inanmiyorum yaa,, Onur 2 senedir para almiyor diyor baskan, böyle bir sey çok gerçekçi gelmiyor bana, daha çok abarti gibi geliyor
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

heh iste âbi ben simdi ne diyeyim kime söveyim... usta ve ersun bu isin bas sebebidir... geçen sene o son 8 haftayi mal gibi geçistirmeseydik, 4.olup avrupa liginde olmus olacaktik, bu sene de az biraz puan ve para toplayacaktik, ve daha neler neler... simdi puan da yok para da yok seneye de avrupa'da yokuz...
    "avrupa ligi" yeter diyordum, ama simdi zorlu elemelerden kaçmak için "ille de sampiyon olmamiz gerek" demeye baslayacagim, kahrolsun bizi bu duruma getirenler, usta ve ersun gbrin gidin ulan,, "50.yilda sampiyonluga" deyip de o 50.yilda "avrupa'ya gereken yok frene basalim" diyen zihniyetin içine etsinler, aptal geri zekâlilar, serefsiz pislikler...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helal olsun akigolara.

Valla nolursa olsun karşı tarafta şb varsa benim için olay bitiyor. Bi anda kendimi akhisar’ın gollere sevinirken buldum. Bizim avrupa işi yalan oldu ama napalım kısmet değilmiş.

Bu şb kadar karaktersiz bi camia olamaz ya, sakatlıktan sonraki taç atışını bile rakibe vermeyip gol atmaya çalışıyorlar. Yani inanılır gibi değil, o formayı giyen herkesin karakteri değişiyor.

Tribünde olsun diye yine bi maddeyi değiştirdiler ama şikeci örgüt lideri avucunu yaladı. Otururkenki hal ve hareketleri de kesinlikle patolojik, adam iyice sıyırdı bence.

Yaptığı pisliklerin hepsini bu dünyada çekmen en büyük duamdır örgüt lideri, şikeci pislik!
    Konu Onur Akyüz tarafından (11.05.2018 Saat 00:48 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa önemli bir vitrin ama Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi kadar piyasa oluşturacak bir lig değil. Potansiyeli olan oyuncu her zaman kendini belli eder orası ayrı elbette. Mesela Cengiz belki şu an için bakıldığında çok ucuza gitti ama zaten topu topu Süper Lig'de bir sezon oynadı. Başakşehir gruplara kalamadığından da Avrupa Ligi'nin sadece ön elemelerinde onda da az dakika alarak şans bulmuştu. Ama Cenk öyle değil mesela o rakamlara satılmasının temel etkeni Şampiyonlar Ligi'nde gösterdiği performans. Yalnız Adrian ve Henrique'nin satışını Avrupa Ligi'ne bağlamak pek doğru değil. Biri Çin'e diğeri Arabistan'a gitti o da menajerlerin başarısıyla.

Maddi açıdan söylediklerinde ise kesinlikle haklısın. Tabii o paraları alabilmek için önce gruplara kalmak gerekiyor. Takımın hali ortadayken, bunun da garantisi yok ne yazık ki. Ceza alma olasılığına girmiyorum. İşin kötü tarafı gelecek sezonda Avrupa'da olmayınca kulüp puanımız iyice dibe vurmuş oldu. Olur da 2 sene sonra Avrupa Ligi'ne katılırsak, gruplara kalmamız pek de kolay olmayacak gibi duruyor...
    Muhakkak Şampiyonlar liginin etkisi 1 numara fakat en azından Avrupa liginde oyuncu belli bir verilere ulaşmadan bile Çin ve Arap futbolunun gözüne çarpmıyor. Adrian ve Henrique her ne kadar menajer itelemesiyle transfer edilsede gittikleri sene Avrupa liginde çok iyi iş çıkardılar, bence transfer olmalarından en önemli etken bu. Gözlemlediğim kadarıyla UEFA kulüplerde yeni seçilen yönetimlere ekstra tolerans tanıyor. Yani bir bakıma UEFA'yı ikna ikna edecek veriler sunulursa ceza alacağımızı düşünmüyorum.
    Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogru ama çöp topçular için geçerli o, Abdülkadir ve Yusuf pttde oynasalar da degerleri çok düsmez skinti yok yetenekleri ortada
    yoksa tamam katiliyorum ama gruplara kalabilecek miydik ? epey süpheli... ayrica çok yazdim burda avrupa'ya gitmesek de olur diyenlerin hâin oldugunu falan, o ayri... ama ben diyorum ki yönetim bence 3 elemeli avrupa ligini yük olarak görüyordu, onun için çook da üzüldüklerini sanmiyorum... baslarlar simdi "avrupa liginde yokuz, yabanci topçuyu nasil iknâ edecegiz" ooh bir bahane daha

Düşer Sefercim maalesef. Oyuncu seni alıp götürecek bunu Avrupa arenasında yaptımı örnek kapılar 30 milyon Euro'dan açılır, burda yaptımı çok şey ifade etmez.
    Bu yönetimin bence mali yönden en önemli beklentisi Avrupa ligiydi. Yukarıda da yazdım Süper ligden tüm sezonda gelen naklen yayın gelirini Avrupa liginde 10 maçta alabilme imkanımız vardı. Ön elemeyi turist kıvamında geçebilirdik yıllarca böyle olmadı mı? Bence esas şimdi çok daha zor günler bekliyor kulübü!
    Konu Fatih Öztürk tarafından (11.05.2018 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Helal olsun Akigolara.
    Hak eden Avrupa'ya gitti.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

tek aci olan, artik seri basi olmayacagiz avrupada
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Her sene başarısızlığa bir kılıf buluyoruz maşallah. Sezonu erken açmak istemeyiz, yeter ki fener kaybetsin biz kazanmadan da olur deriz... Bu kafayla ilerleyemeyeceğimizi de bir gün idrak ederiz inşallah.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim topçuların gözü aydın, sezonu erken açmayacaklar

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakederek kupayı alan akhisarı canı gönülden kutlarım..darısı da bize inşallah..sahi ne kadar oldu bi kupa finali izlemeyeli..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Akhisar Galatasaray ve Fenerbahçe'yi eleyerek kupayı sonuna kadar hak etti.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    İstanbul

ZTK | 2017-2018 Sezonu | Gol Kralı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Avrupaya gidemememizin sebebi Akhisar değil.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal olsun akigolara.

Valla nolursa olsun karşı tarafta şb varsa benim için olay bitiyor. Bi anda kendimi akhisar’ın gollere sevinirken buldum. Bizim avrupa işi yalan oldu ama napalım kısmet değilmiş.

Bu şb kadar karaktersiz bi camia olamaz ya, sakatlıktan sonraki taç atışını bile rakibe vermeyip gol atmaya çalışıyorlar. Yani inanılır gibi değil, o formayı giyen herkesin karakteri değişiyor.

Tribünde olsun diye yine bi maddeyi değiştirdiler ama şikeci örgüt lideri avucunu yaladı. Otururkenki hal ve hareketleri de kesinlikle patolojik, adam iyice sıyırdı bence.

Yaptığı pisliklerin hepsini bu dünyada çekmen en büyük duamdır örgüt lideri, şikeci pislik!
    yüzde yüz katılıyorum..
    ya şu olayları görüp yaşayıp şu maçtan şu sonuçtan zevk alamayanları anlamam mümkün değil..
    ...............
    bazı yorumcuların menfaat duygusu çok acı..

"selçuk" nickli üye aslında belirtmiş Trabzonsporluluk bir Anadolu takımının her zaman bir istanbul takımını yenmesini ezmesini destekler diye düşünüyorum..

yapılan küçük hesaplarıda yanlış buluyorum..

hatta bu küçük hesaplar bizi geri götürüyor..farkında değilsiniz.. o onu yenecek bu bunu yenecek koskoca Trabzonspor 5. olacak ve bizde avrupaya gidiyoruz diye sevineceğiz.. vay be..

...............
    küstah fenerlilerin suratlarını görüncede mi zevk almıyorsunuz..
    azizin kıvranışlarını görünce..
    aykutun suratını görünce..
    ya Akhisar gol atınca tüpçünün yüzü hemen düştü..

ya fb kazansaydı emre bol , rıdvan ,gürkan kubilay ,ilkerin ağzından fb methiyeleri , aykut methiyeleri duymak çok mu güzel olacaktı..
    yan cebimize garanti olmayan 5.incilik ihtimalini koyacaktık he..

................
    kusura bakmayın ama yandan 5.ciliği isteyenler şunu söylemek zorundayım..

özellikle sayın "Berke Gayretli" forum yöneticisi olarak bu zihniyeti temsil eden yazılarınız beni çok yaraladı..
    ayrıca ben bu forumda bir fikir savaşı veriyorum ve karşımda yöneticilerde var bunu görüyorum..

neyse yandan 5.ciliği isteyenler seneye veya sonraki sene veya normalde Trabzonsporun şampiyon olabileceğine veya şuandakinden daha başarılı olabileceğine inanmıyor..

..............
    olması gereken şu..
    takım ol..
    birlik ol..
    akıllı ol , dürüst ol , söz ver sözünde dur..
    niye herkes Okay gider diyor..söz ver Okay'a hem senin hem kulübün çıkarları ne ise yapacaz de..bak bakayım yeni anlaşma yapmıyormu..
    ............
    iyi takım olmayınca konya ile 3 maç yaptın üçünüde yenemedin..karabükü yenemedin..avrupaya gitsen ne gitmesen ne..

............
    anlayamayanlara şöyle bir örnek veriyim bi çocuk var okulda matematiksel zekası olanlar için bi sınıf açılmış..
    o çocuğu yeterli düzeyde olmadığı için o sınıfa almamışlar..aile baskısıyla veya başka bir sebeple zorla o çocuğu sınıfa almışlar..
    o çocuk o sınıfta ezilir..
    ben size söyliyim..
    mezun olmayı başarsa ne olacak..
    sınıfta çoğu defa alay konusu olacak ve rezil olacaktır..
    hatta o sınıfa girdiğine pişman olacaktır..

................
    bizi isterseniz bu halde şampiyonlar ligi gruplarına alsınlar..
    eziliriz..
    ufak hesaplar yerine..
    takım olmayı öğrnmeliyiz..
    top oynamayı öğrenmeliyiz..
    sahada yardımlaşma olmalı..
    takım boyu kısa olmalı..
    seyirci 20 yaşındaki Yazıcıdan veya herhangi bir oyuncudan her maç gol veya asist beklememeli..
    bu oyun rakiple oynanıyor..farklı rakibe göre farklı sonuçlar çıkacağını unutmamalı..yani biz şunu yendik bunu da yeneriz vs. olmamalı..
    herşeyden önce rakibe saygı olmalı..yok 3 atarız yok 5 atarız olmamalı..

..........
    son olarak şunu söyliyim Trabzonsporlular bırak hesap yapmayı küçücük hesaplar dahi yapmayı bilmez , düşünmez , düşünemez..
    ispatıda maçın bitmesine 30 saniye kala sahaya dalan seyircilerdir(sivas maçı)..dünyanın hiçbir yerinde benzerini göremezsiniz..herkes o 30 saniyeyi bekler maç bittikten sonra o sahaya dalardı..

.............
    Yaşa Varol AKHİSARSPOR ben eminim tüm Trabzonsporluları çok hemde çok mutlu ettiniz..
    Konu alperrr tarafından (11.05.2018 Saat 21:41 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kupada Ofspor-1461 Trabzon ve H.Doganspor-Yomraspor ile eslestiler.
    Ofspor-1461 Trabzon maci 11 Eylül de saat 13´te ASpor kanalinda canli yayinlanacak...
    Konu reisoğlu61 tarafından (10.09.2018 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Nereden
    İstanbul

#ZiraatTürkiyeKupası

Ofspor - 1461 Trabzon karşılaşması şimdi A Spor'da.

#Canlı

https://www.aspor.com.tr/webtv/canli-yayin
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Serkan oynamıyor herhalde en çok onu merak ediyordum. Furkan geçen sene u21'de oynayan kanat değil mi?

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sefa dayaklık.

Nereden
    İstanbul

#33 Sami Can ilk yarı tek kayda değer oyuncu olarak gözüktü,
    sol ayaklı stoper olarak yetiştirilmeli takıma, hem fiziken sağlam hem ayağı temiz, hava hakimiyetinin de artırabilirse iş yapma potansiyeli var.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ofrspor tek kale oynuyor açtığımdan beri.(açalı 3 dk oldu ) hele şu kaçan pozisyon neydi
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Böyle penaltı olmaz .

Furkan ve Burak iyi çocuklar potansiyelleri var.

Cafer oyun görüşü iyi ama fiziği, hızı hiç iyi değil..

Bu takımdan üstte gelirse Furkan ve Burak gelir diğerleri çok yetersiz.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Penaltı değilmi yani
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)