Sayfa 205 Toplam 249 Sayfadan BirinciBirinci ... 105 155 195 203 204 205 206 207 215 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6225 adet sonuctan sayfa basi 5,101 ile 5,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafasını yastığına koyduğu zaman vicdanı rahat bi şekilde nasıl uyuyor bu adam ...
    Kimyevi takviyeler sayesinde olduğunu düşünüyorum ben. Zira başka türlü nasıl olur benim de aklım almıyor?
    Fanki tonki zonki...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Kafasını yastığına koyduğu zaman vicdanı rahat bi şekilde nasıl uyuyor bu adam ...
    vicdani oldugunu nerden cikartiyorsunuz
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

CB konuya müdahil oldu ve kumpas dedi artık konu kapanmıştır bence kupa finalini hiç oynatmadan akhisara versinler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İlyas Özdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CB konuya müdahil oldu ve kumpas dedi artık konu kapanmıştır bence kupa finalini hiç oynatmadan akhisara versinler
    Ben bjk-febe finali bekliyorum valla , de ki olmaz
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bjk-febe finali bekliyorum valla , de ki olmaz
    bir KHK ile mümkün olur

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: ''Burada kumpas var, birileri organize etti. Keşke Tolga bu yanlışın içine girmeseydi. Hükümet olarak konunun üzerine gideceğiz''

Yine arkalarında durdu. Atom parçalamaya gerek yok, 1 değil 2 değil 3 değil 4-5 değil hep aynı şey. Ülkeyi yöneten kişi, taraftarı olduğu kulübü ne pahasına olursa olsun destekliyor ve kolluyor çünkü duygularıyla hareket ediyor tarafsız olamıyor. 1 yılda bitecek dava için 7 yıldır kan kusuyor olmamızın sebebini başka yerlerde aramak anlamsız.

Ayrıca şunu belirtmek istiyorum, son yıllarda kumpas ifadesi ülkenin en çok kullanılan ve sıklıkla tekrar edilen ifadesi oldu. Her olaydan sonra kumpas, fetö söylemleri bence insanları bıkma noktasına getirdi. Artık inandırıcı olmayan, ciddiyetten uzak bu ifadeler bence söz konusu ifadeleri sık sık tekrar edenlere zarar verecek. Haklı mıyım haksız mıyım 2 ay sonra göreceğiz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet arkadaşlar bende cumhurbaşkanının kumpas açıklamasından sonra pek bi ceza almadan bu işin geçiştirileceğini düşünüyorum..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Normal şartlarda maç kesinlikle hükmen BJK lehine sonuçlanacaktı fakat Cumhurbaşkanı'nın açıklamalarının ister istemez TFF'yi etkileme ihtimali var. Tabii burada çıkacak aksi karar her ne kadar geçmişteki örneklere bakıldığında tepki uyandıracak olsa da, ilerisi adına da içtihat oluşturacaktır. İşin özü TFF bu riske giremez. Mecburen talimatı uygulayacaklar...

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ülkeyi yöneten kişi, taraftarı olduğu kulübü ne pahasına olursa olsun destekliyor ve kolluyor çünkü duygularıyla hareket ediyor tarafsız olamıyor. 1 yılda bitecek dava için 7 yıldır kan kusuyor olmamızın sebebini başka yerlerde aramak anlamsız.
    Olaya bu açıdan bakarsan bence hayal kırıklığına uğramaya devam edersin. Olayı siyasi boyuta çevirmek istemiyorum ama Cumhurbaşkanı'nın şike konusundaki duruşunun FB'li olmasıyla zerre ilgisi olduğunu düşünmüyorum. FB yerinde GS olsaydı da bizim açımızdan değişen bir şey olmayacaktı. Onlar için oy potansiyeli önemli FB sempatizanlığı değil. Ha bu FB'ye kıyak yapmak için fırsat kollamıyorlar anlamına gelmez elbette...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafından (20.04.2018 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olaylar çıktığı gibi kumpas , operasyon diye otmeye başladılar. Ne ara böyle bir çıkarım aklıniza geldi. Daha Senol hocanin kanı yere değmeden kumpas olduğu ortaya çıktı. 3 gün sonra gene fetoye bağlarlar.
    FIFA nin karar vermesi yakınken alın size kumpasin yeni delili, bakın hala FB ile uğraşıyorlar demek mi amaç. Bu kansizlardan bekliyorum böyle bir şey

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

kumpas olup olmaması beşiktaşı ilgilendirmez güvenliği fb sağlamak zorunda hükmen 0-3 tescil edilir aksi halde herhangi statta olay çıkar maç yarıda kalırsa kumpas deyip herkes işin içinden sıyrılır böyle bir saçmalığa zemin hazırlayamazlar

kumpas varsa da kesin azizin işidir 3 temmuz edebiyatını sürdürüp seçim kozu olarak kullanmak için yaptırmış olabilir
    Konu grandmaster tarafından (20.04.2018 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mini bir şike süreci yaşadık aslında dünden beri.

Algılarla oynama, suçu üstlenmeme, dış güçler, siyaset eli, arsızlık ve emeği hiçe sayma. Hepsi var.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olaya bu açıdan bakarsan bence hayal kırıklığına uğramaya devam edersin. Olayı siyasi boyuta çevirmek istemiyorum ama Cumhurbaşkanı'nın şike konusundaki duruşunun FB'li olmasıyla zerre ilgisi olduğunu düşünmüyorum. FB yerinde GS olsaydı da bizim açımızdan değişen bir şey olmayacaktı. Onlar için oy potansiyeli önemli FB sempatizanlığı değil. Ha bu FB'ye kıyak yapmak için fırsat kollamıyorlar anlamına gelmez elbette...
    Siyasi partiler oy için Fenerin yanında durdular ama ben olayın merkezine tek yetkiliyi, tek gücü, ülkeyi yöneten kişiyi koyuyorum, asıl hata en önemli kısmı atlayıp detaylarda boğulmak olur. Malum kişi o dönem, ''İngiltere gibi gerekirse 5 yıl Avrupa'ya gitmeyiz'', ''Kişiler ve kurumlar ayrılmalı'' gibi söylemler yerine, ''Suçlu cezasını çeksin'' deseydi iş bu noktalara gelmeyecekti ama her alanda olduğu gibi futbol dünyasında da nefret tohumları ekildi, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu süreçte tarafsızlık yoktu. Rıdvan Dilmen boşuna, ''Fb liler yatsın kalksın Erdoğan'a dua etsin'' demedi.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Bundan sonra bu iş trollüğe kadar gider ülkenin başka stadlarında olabilecek en küçük bir olay fetö'ya bağlanır. Ülke inanılmaz bir şekilde haksızlık ve hukuksuzluk çukurunda eriyor.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor da olay olur bize en acımasız cezayı veriyorlar. Fb olay yaptı mi hemencik yok kumpas yok terör diye sahip çıkıp korumaya calisiyorlar
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

ülkenin içindeki durumudur. siyaset her daim sporun futbolun içersinde. bunun sadece spor olduğunun düşünmüyorlar farklı kaygılar var.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Koskoca şike davası siyaset - ekonomi - medya müdahaleleriyle akılalmaz laflar ve işler edilerek sümenaltı edildi şimdi olan bitene hiç şaşırmıyorum.

Şenol Güneş İstanbul'a gittiğinden beri demeçleriyle ,hareketleriyle ziyadesiyle bizi rencide etti (ben böyle düşünmekle beraber bizim için önemini gözardı edenlerden değilim) fakat dün yaşananlar 2010 yılında mezara koyulmuş Türk futbolunun üzerine atılan topraktır.Bunun kendisinin şahsıyla uzaktan yakından ilgisi yok esasında saldırıya uğrayan orada sahada olan takım (bjk) değil olmayan takımdır (TS).

Milyonların gözüne bakarak ''Ne var canım kafasına 1-2 cisim geldiyse kaçmak mı lazımdı'' diyebilecek cürete sahip insanların kümeleştiği yerin adı Sirktir kardeşim lig değil! Acaba sadece dik durmak dik oynamak bu kahpeliği yere serebilir mi ?

Cenab-ı Allahtan umut kesilmez.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Herifler ne ağladı be arkadaş Eyyyy Şenol Güneş eğer o maçın devamına veya tekrarına karar verilir ve sen o sahaya çıkarsan bundan sonra söylediğin şeyleri ufacık çocuk bile umursamaz. Şikecilerin yaptığı basın toplantısı tek kelimeyle rezillik.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herifler ne ağladı be arkadaş Eyyyy Şenol Güneş eğer o maçın devamına veya tekrarına karar verilir ve sen o sahaya çıkarsan bundan sonra söylediğin şeyleri ufacık çocuk bile umursamaz. Şikecilerin yaptığı basın toplantısı tek kelimeyle rezillik.
    adam yine kabul etmedi, kafası değişik çalışıyor. ben fener'i oktay'a benzetiyorum. zengin, şımarık veletler. böyle olmasının sebebi bunları şımartan baba figürleri. bir şekilde her olaydan sıyrılmalarını sağlıyorlar.

biri çıkıp kapatacak bu klübü, hayır ben öldürmedim, siz öldürdünüz diyecek türk futbolunun şerefi için şart bu.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Şenol Güneş niye bordo mavi giyiyormuş... Bir ara o saatte orada ne işi var diyecek sandım...

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

helal olsun aziz'e be. adam resmen kendini mazlum haline getirdi.
    Ülke'de Fetö'den etkilenen belki milyon'lar var ama en cok bu is fenev'e yaradi.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Mac kaldığı yerden devam edecektir talimat bu şekilde iletilmiş tffye...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erken seçimde olduğu gibi bunu da önceden Bahçeli'ye söyletmişler
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

HIZIR_IR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fikret orman böyle bir şey dediyse skandal.
    hahahahaha
    Nerede kurabiye diyen , her şeye karsi olan Carsi. Hani nerede eylemler. Nerede protestolar.
    Hahahaha
    Bjkli futbolcu olayim bu mac tekrar edilsin maca cikmam.
    nerede Bjk camiasi neden hakkini aramiyor. Gordunuz mu bir avuc yurekli insan ile şike cetesine karsi mucadele yapmak nasilmis?
    Fatih Tekke

Nereden
    Ankara

Beşiktaşlı samimi Kardeşler: "adil oyun icin gelin birlikte eylem yapalım".

Hayir diyorsaniz, 2010-2011 kumpas diyorsaniz, Fikret Orman'ın mezkur aciklamasina tepki koymuyorsaniz; son kupa macinizdan dolayi Sizi yakacaklar, hakli iken magdur edilecekseniz. Simdiden gecmis olsun.
    Fatih Tekke

Nereden
    Ankara

ola ki maca devam kararı verilirse sahaya cikacak olan Şenol gunes de Bjkli futbolcular da kaybolsun gitsin. Böyle haysiyetsizlik, onursuzluk olmaz.
    Fatih Tekke

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)