Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Ali Yilmaz’in açiklamalari.

Mehmet Ali Yilmaz verdi veristirdi
    Mehmet Ali Yilmaz'dan sok açiklamalar: "Biçakci'nin futbolla ilgisi yok. Federasyon sessiz ve kisiliksiz. F.Bahçe Avrupa'da ilk turda elenir. Terim kullaniliyor. Havuzun mucidi benim"

ESKI Spor Bakani ve Trabzonspor'un onursal baskani Mehmet Ali Yilmaz, TV 8'de Ve Gool programina konuk oldu. Yilmaz, birçok konuda sok açiklamalar yapti, açti agzini, yumdu gözünü:

"Fatih Terim'in kullanildigi konusuna ben de katiliyorum. Türkiye'de artik çalismam lafi tamamen gaftir ve büyük bir hatadir. Ersun Yanal'a 3 maç daha dayanip 2006'ya gitmeden önce bir teknik direktör degisikligi yapilmaliydi. Levent Biçakci'nin bunlara baktigini düsünmüyorum. Futbolla pek ilgisi olan bir insan degildir. Fatih Terim kendisini riske etmistir. Basari gelmezse sorumlular Fatih Terim ve Levent Biçakci'dir.

Havuz sistemi dogru

Havuzun mucidi benim.
    Bütün takimlara esit davranip ayni miktarda para almalarini sagladim. Havuza getirilen yeni sistemi dogru buluyorum. Bu düsünce sike ve tesviki ortadan kaldirir.

Federasyonun yaptiklarina bakilirsa, pek sessiz ve kisiliksiz. Hakaret gibi olmasin ama bana öyle geliyor. Yani ayaklari yere saglam basip Türk futbolunu, bu kanunu çikarirken benim Meclis'te duydugum heyecana yakismiyor.

Takimlarin bir an önce borsaya açilmasi lazim. Levent Biçakci'nin bu konu hakkinda neler yapacagini merakla bekliyorum. Çünkü UEFA kriterleri çok siki ve yaptirimlari çok agir. Seyirci artik yöneticinin söylediklerine inanmiyor. Yöneticiler kendilerini taraftardan çok fazla soguttular.

Tolga hataydi

F.Bahçe sampiyonlugun en büyük adayidir. Ancak Daum ve bu kisir kadroyla Avrupa'da saglikli sonuçlar alamazlar. Ilk turdan Avrupa'ya veda ederler. UEFA'yi bile göremeyebilirler.

G.Saray transferde gerçekten en akilci ilerleyen takim pozisyonunda. Kaleci ve para sorununu çözerlerse basari çok yakindir. Eric Gerets'in de basarili olacagi kanisindayim.

Kürsat'i yildiz transfer diye göstermek, taraftari kandirmaktan öteye gidememektedir.

Benim Trabzonspor yönetimiyle bir problemim yok. Sorunum sahislarla. Tolga'nin Shaktar'a gidisi bir hatadir. Seneye satacaklar gibi geliyor bana Gökdeniz'i ve Fatih Tekke'yi."
    Edited by: tigin

Kendisine sadece sunu sormak isterdim "Sen en son Trabzonsporun basina geldiginde ne yaptin???"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ofli kardes, ben bu programi canli seyrettim ama bu konulariBMN'ye tasiyacak bir sey bulamadim.Adamin her söylediklerini buraya aliyoruz sonrada is dönüyor MAY'cilarla ÇAYcilar muhabbetine...Bu adama sende inanmiyorsun,elestiriyorsun ama genede buraya konusmalarini aliyorsun.Gerek yok...

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Borçtan baska bisey yapmadi. Zaten gittigi sezondan sonra takim içler acisi haldeydi. Buna ragmen konusabiliyo ya...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence de Fatih ile Gökdeniz'in satilacagi konusundaki kehanetinin dogru çikma olasiligi yüksek.Çünkü saygideger yönetimimizin hedefi: ''küçük olsun benim olsun'' zihniyetini çagristiriyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MAY'i en agir elestirenlerden biri de ben olmama ragmen bu programda söylediklerinin pekçoguna katiliyorum.

Burada ise ona söyleyecegim sudur:

Sayin Baskan: Taraftarin gözbebegi Abdullah ile Ogün'ü satan sen degil miydin? Dogrudur yanlistir bunu tartismiyorum da, böyle hayali bir konuyla yönetimi zora sokmak da yakismadi yani!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O programi bende seyrettim.Pek öyle verip veristirecek birsey söylemedi.Abartmanin lüzümu yok.Söyledikleride dogruydu büyük oranda.

Arkadaslar lütfen baslik MAY'in icraatlarini ve kendisini tartisma basligina dönüsmesin.Ondan sonra kilitleyince yada mesaj silincede neden sildin diye sormayin.
    Edited by: tigin

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı
    Ofli kardes, ben bu programi canli seyrettim ama bu konulariBMN'ye tasiyacak bir sey bulamadim.Adamin her söylediklerini buraya aliyoruz sonrada is dönüyor MAY'cilarla ÇAYcilar muhabbetine...Bu adama sende inanmiyorsun,elestiriyorsun ama genede buraya konusmalarini aliyorsun.Gerek yok...

Dediklerine aynen katiliyorum kardes. Konuyu Bmn ye tasima nedenime gelince benim tasidigim konulara dikkat ettiysen %100 içinde bir incelik vardir. Mehmet Ali Yilmazi sitemizde sevende çok sevmeyende ve hala onu birçok taraftar Trabzonsporun basinda görmek istiyor.Yaptiklarinda ve söylediklerindeki çeliskiyi görmek amaciyla aksettim. Sonuçta söylenenlerin içinde milli takimdan Trabzonsporun özel islerine kadar açiklamalar yer almakta.

Sadece su anlasilsin su vakitten sonra Trabzonsporumuza mehmet ali yilmazin bir faydasi yok, zaten Trabzonsporumuzunda mehmet ali yilmaza ihtiyaci yok!!!

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

MAY'i en agir elestirenlerden biri de ben olmama ragmen bu programda söylediklerinin pekçoguna katiliyorum.

Burada ise ona söyleyecegim sudur:

Sayin Baskan: Taraftarin gözbebegi Abdullah ile Ogün'ü satan sen degil miydin? Dogrudur yanlistir bunu tartismiyorum da, böyle hayali bir konuyla yönetimi zora sokmak da yakismadi yani!

+1967

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    Bence de Fatih ile Gökdeniz'in satilacagi konusundaki kehanetinin dogru çikma olasiligi yüksek.Çünkü saygideger yönetimimizin hedefi: ''küçük olsun benim olsun'' zihniyetini çagristiriyor.
    Yanlis düsünüyorsun...

ya allah allah adam hala konusuyo ya

bence hep haksiz oluo m.ali yilmaz

adamin bikere dogru bise dedigini duymadim yine atmis tutmus

walla adamin hiçbir özelligi yok sadece parasi war o kadar!!!

sayin may...

bir f.bahçe'li oldugunuz için TRABZONSPOR hakkinda yaptiginiz yorumlar bizi ilgilendirmez... fenerasyon konusunda istediginiz yorumu yapin, ne de olsa sizin fenerasyonunuz...

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    Yanlis düsünüyorsun...
    Evet böyle bisey olamaz ki kardesim okadar da degil yani

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Erkekse tüm davet edilen eski Baskanlar ve Yöneticiler gibi 20 Temmuz'da Açilisa gelsin.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Gereksiz bir tartisma,degmez LÜTFEN sari kilit[img]smileys/smiley36.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

BUYUTMEYEN GEREK YOK MAY FIKRINI BELIRTDI,

AMA IYI AMA KOTU

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayir anlamiyorum özellikle o son "Korkarim seneye Fatih ve Gökdenizi satacaklar" derken bir elestiri mi yapiyor fahri baskanimiz.

Sayin baskanim bugünün Fatih-Gökdenizi dünün Ogün ve Abdullahidir.

Umarim makus talihimiz tecelli etmez....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MAY severim yaptiklarini tasvip etmesemde severim. Toton bir baskandi. MAY iyi güzel konusuyorda malesef baskan olmadigi dönemlerde nedense Trabzonspor'a disardan gerektigi gibi destek olmamaktadir. Bir Agaoglu kadar Trabzonspor'a disardan destek vermemektedir. Bilenler bilir Trabzonspor Istanbul'a ne zaman gelse bütün masraflari Agaoglu tarafindan karsilanir. Küçük ya da büyük önemli degil Trabzonspor'a her Trabzonsporlu bir sekilde destek vermelidir malesef MAY'da yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Isteyen istedigi sekilde konusabilir ama bazi konusmalar ancak ve ancak havada kaliyor.

Bu heralde rakamla 789,000. yaziyla yediyüzseksen dokuzbininciMehmet Ali Yilmaz tartismasi olsa gerek. Öyle yada böyle tesislerimizde Mehmet Ali Yilmaz ismi var mi kardesim ? var .öyle böyle yada böyle bu klübe baskanlik yapmis mi kardesim ?yapmis. bu bile yeter, tipki ondan sonra gelen baskanlarda bizim oldugu gibigünahiile sevabiyla bu adam bizim kardesim. isteseniz de istemeseniz de...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar zaten saygi sinirlarini asan birsey söylememisler. Söylenenlerin özeti "Trabzonspor'un tek bir kisiye bu arada Mehmet Ali Yilmaz'a da ihtiyaci yoktur" seklindedir. Bu görüse ben de katiliyorum.

Nedir arkadaslar her seferinde yerden yere vurmalar...Sanki bu adam trabzonspor düsmai..Ayiptir.yaziktir...Adam basarili olmak için her seyini vermis.Ama bu is ekip isi.Ekibinin hiç mi kabahati yok.o na kizilacak tek bir sey var bence 'TRABZONSPOR maçina bir kez mi gelmez insan.Ama istanbulda ama trabzonda.Onursal baskanligin gereklerini yapsin istiyoruz ondan artik.Çünkü ona bu yakisir.

burada tartismanin bu adamin kisiligine kaymamasi istenmisde, adamin soylediklerini karakter ve kisiliginden ayirmanin nasil yapildigini yonetici arkadaslar bir gosterirse iyi olur. Ornegin her iki lafindan biri yalan olan bir adami Trabzonspor'a yonetici yapmak istermisiniz? Istemezseniz biri cikip diyebilirki niye adamin soyledigi laflarla kisiligini karistiryorsunuz diye cevap veremezsiniz. Bu fbli haysiyetden yoksun sahsi daha fazla tartismak istemiyorum burada.Birde adam acikladi ben fbliyim diye hala neden bizim forumlarimizda yer buluyor anlamak oldukca guc

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zedboysts Nickli Üyeden Alıntı
    Borçtan baska bisey yapmadi. Zaten gittigi sezondan sonra takim içler acisi haldeydi. Buna ragmen konusabiliyo ya...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

SEREFSIZ ABI NE BEKLERSIN[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

tasvip etmiyorum m.a.y i..çok parasi oldugunu söylüyolar..madem öyle..onursal baskan olarak büyüklügünü göstersin..belirli alanlarda bizi temsil etsin..boy göstersin..ve bikaç milyondolar atsin..sampiyon olunsaydi 5 milyondolar verecekti...karsiliksiz versin...böyle giderse onursal baskanligi kagit üzerinde kalicak çünki..kulüp baskani olmadigi zamanlarda kulübe bi katkisi varmi bilmiyorm..ama takip ettigim kadariyla kopuk yasiyo...yakinda tesislerin ismi biledegistirilebilir ..eger böyle devam ederse..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ONURSAL BASKANDAN onurlu davranmasini bekliyorsankimseyi küstürmeyeceksin.metinin dedigi gibi öyle yada böyle sevsenizde sevmesenizde Tesisilerimizde M.ALI YILMAZ tesisleri yaziyor.Bence bu konu gereksiz ve gererksiz yere tartismalar açiliyor bence Konu baska lanlara kaymadan kapanmali,Kimse kimsenin Trabzonsporlulugunu tartismasin M.ALI YILMAZ zamaninda görevini basarili yada basarisiz yapmistir M.ALI YILMAZ dünya yildizlarini Trabzonspora getirmistir.Bu gün BREZILYADA taninmayan adamlara yalvarmamistir.M.ALI YILMAZ in yaptiklari yada yapamadiklari geçmiste kalmis bence bu günümüze bakmaliyiz Su anda GÜNDEM TRABZONSPOR un gelecegi bu sezon basarili olup olmayacagidir.

Basligi açan arkadas M.ALI YILMAZIN söylediklerini almis tasimis buraya hemen iftiralar karalamalar saldirmalar.en iyi yaptigimiz sey kendimizden olan degerlere saldirmak su anda bu konuda camia olarak ilk sirada yer aliriz.Edited by: CAFER52

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)