Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Ali Yilmaz’in açiklamalari.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

............hemen iftiralar karalamalar saldirmalar.en iyi yaptigimiz sey kendimizden olan degerlere saldirmak su anda bu konuda camia olarak ilk sirada yer aliriz.

Kendimizden olana saygı gösterirken mevcut yönetimi de BİZDEN gördüğünü bilmek isterim.

Zira bu transfer takıntısı nedeniyle MAY'a söyletmediklerini, onlardan esirgemiyorsun.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Malum fener maçindan sonra 'Trabzonspor olayi büyüttü hakemin 1-2 hatasi vardi' diyen bir adamdan ne bekleyebiliriz baska.Bir Erman Toroglu bile o maçta hakem için 17-18 fener lehine hatali karar verdigini söyledigi halde...

Trabzonspora çok seyler kazandirdim diyor sürekli

Peki simdiki zenginliginin sebebini Trabzonsporla hiç mi alakasi yok?

Trabzonspor sayesinde devlet bakani oldu. Askeriyede ihale ortakligiyla da köseyi döndü. vs vs

Tek bir kâri vardi Trabzonspora. Onun oldugu zamanlarda medya Trabzonspor için her önüne geleni diyemezdi.

Nereden
    Almanya

< name="AdsSignaller">if(document.body){document.body.off_complete = "yes"; window.status = "off_end"; window.status = ""}
    Biildigim kadariyla, MAY Trabzona gelmeden öncede taniniyordu. Trabzonspor onun halk tarafindan da taninmasini sagladi. Trabzonspor onun devrinde sahipsiz degildi. Istedigi adami getirtiyordu. KImse de Trabzonspor hakkinda atip tutamiyordu. Yalniz, kendini Trabzonsporun üstünde görmemesi gerekiyordu. Özkan Sümer e karsi kaybettigi secimden önce "Trabzonspora baskan olmak isteyen önce benden icazet almali" diyince, kongre üyelerinin tepesini attirdi ve secilemedi.

Ben kendisini severim. Ne de olsa Onursal Baskanimiz. Onun zamaninda da iyi günlerimiz oldu. Tek eksigimiz sampiyonluklarin sayisi idi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

............hemen iftiralar karalamalar saldirmalar.en iyi yaptigimiz sey kendimizden olan degerlere saldirmak su anda bu konuda camia olarak ilk sirada yer aliriz.

Kendimizden olana saygi gösterirken mevcut yönetimi de BIZDEN gördügünü bilmek isterim.

Zira bu transfer takintisi nedeniyle MAY'a söyletmediklerini, onlardan esirgemiyorsun.

SU anda BASKAN M.ALI YILMAZ olsa ayni hatalari yapsa onda söylerim,Bunlar yönetimden gittigi zaman ben bunlari neden durup durup elestireyim.SU ANDA (MAY) diye hitap ettiginiz M.ALI YILMAZ baskan degil yönetimden gideli de 6-7 sene olmus eger bu farki çözebilirsen anlarsin.

3 senedir bu yönetime ses çikarmamisizi bu senede Transfer beklemeyelimmi bu takim bu sene basaririz olsun aynen 1996 daki takim gibi dagilir gider kimseyi tutamassin,Biraz gelecegi görün geçmise takilmayin.Su anda kimse ÖZKAN SÜMERIN takimi Küme düsme hattina soktugundan bahsediyormu etmiyor neden o öyle bir zamandi geldi geçti.Su anda Kimse AHMET SUAT ÖZYAZI cidan bashediyormu,o zaman takim geçen senelerde basarisiz oldu diye Eski teknik direktörlerimizin hepsine gönderme yapalim ne dersiniz

Benim anlamadigim Bu M.ALI YILMAZ madem bu kadar sevilmiyordu neden 13 sene baskanlik yaptirildi neden 13 sene o seçildi seçmeseydiniz

Ayrica sunuda söyleyeyim Ben yönetime hakaret etmedim basaramayacaksiniz millete umut vermeden çekin gidin demekmi hakaret Yoksa tesislere adini vermis su adan Onursal baskanimiz diye GEÇEN M.ALI YILMAZ in adini anmaktan çekinipte MAY demekmi hakaret.Yönetimden Transfer istemek ne zaman hakaret oldu

KOSKOCA ONURSAL BASKANI SEREFSIZ YAPAN ARKADASLARA YAVAS DIYOR BASKA BIRSEY SÖYLEMIYORUM. AMA ' BIZ HER ZAMAN AGLAYAN DEGIL AGLATAN TARAF OLDUK ' DIYEN VE BASKAN OLDUGU DÖNEMDE HIÇBIR FEDAKARLIKTAN KAÇMAYAN BIR ADAMA BU YAPILANIN HERSEYDEN ÖNCE AYIP OLDUGUNUDA SÖYLEMEM GEREK.

AYRICA AHMET AGAOGLU SADECE UÇAK MASRAFLARINI KARSILAYARAK TRABZONSPORLU OLUNMAYACAGINI BILMIYORMU. SIZ HANGI TRABZONLUNUN MAFYADAN TIRSIP BASKAN ADAYLIGINI BIRAKTIGINI GÖRDÜNÜZ. LÜTFEN

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Baskan sogumus veya sogutmuslar ne diyo ben diyo birkaç kisiye kirginim oyüzden maçlara gitmiyorum yapma baskan trabzonspor sevgini tartismak istemiyorum birkaç kisi seni yildirabilir mi hani yumrugu masayavuran mehmet ali baskan isen hersey var baskanlik bitti alis veris bitti illaki yönetim kurulu mu bi seyler yapacak zor sözüm sadece sana degil ulusoylara agaogluna ismini sayamadigim koltuk için kosarken sevdayi unutan herkese alip koysaniza kulübeye bi topçu "Trabzonspor bir sevdadir karsiliksiz sevgi ister bu sevdayiyasatmak"...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TaraftaR Nickli Üyeden Alıntı

< name="AdsSignaller">if(document.body){document.body.off_c omplete = "yes"; window.status = "off_end"; window.status = ""} Biildigim kadariyla, MAY Trabzona gelmeden öncede taniniyordu. Trabzonspor onun halk tarafindan da taninmasini sagladi. Trabzonspor onun devrinde sahipsiz degildi. Istedigi adami getirtiyordu. KImse de Trabzonspor hakkinda atip tutamiyordu. Yalniz, kendini Trabzonsporun üstünde görmemesi gerekiyordu. Özkan Sümer e karsi kaybettigi secimden önce "Trabzonspora baskan olmak isteyen önce benden icazet almali" diyince, kongre üyelerinin tepesini attirdi ve secilemedi.

Ben kendisini severim. Ne de olsa Onursal Baskanimiz. Onun zamaninda da iyi günlerimiz oldu. Tek eksigimiz sampiyonluklarin sayisi idi.

Hepimiz MAY a saygi duyariz...Ama çok yanlislar yapti...Hem de öyle yanlislar yapti ki az kalsin TRABZONSPOR kapaniyordu...

Saygilarimla...

sayin onursal baskan ve suandaki yonetim.sunu belirtmek isterimki fatih ve gokdenizi satarsaniz bizide satmis olursunuz.trabzonsporda amac hedef kucultmek degil hedef buyutmektir.zaman atilim zamanidir

Abi ne bu Hiddet bu Celal yaw...Öyle bir durum yok ki Hayirdir...Rüyanda mi gördün...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonsporun onursal baskan mehmet ali yilmaz'a her zaman ihtiyaci vardir

Bence yoktur...

Nereden
    Almanya

< name="AdsSignaller">if(document.body){document.body.off_complete = "yes"; window.status = "off_end"; window.status = ""}
    Eski baskanimiza "serefsiz, haysiyetsiz" türü sifatlarla hakarette bulunmak hic de hos bir davranis degil. SEvabiyla, günahiyla Trabzonspora hizmet etti. Tesislesme yolunda büyük adimlar atti. M.Ali Yilmaz tesisleri en az 10 sene boyunca Türkiyenin 1. numarali tesisi konumundaydi ve hic bir takimda yoktu.

O saygiyla anilmayi hak eden bir baskan. Atay Aktug yönetiminin Federasyon Baskanligi secimlerinde M. Ali Yilmaza sirt dönüp Haluk Ulusoyu destekledigini unutmayalim. Ne zamanki H. Ulusoy cekildi, o zaman M. Ali Yilmaza acik destek verdiler. Kim olsa kirilir...

zamaninda recep ve feti gibi iki önemli yetenegi!!! trabzonumuza kazandirmis, bizi öz degerlerimizden kopartip yozlastirmis, kendisinin ve sirketlerinin reklami için kulübümüzü kullanmis ve borç batagina sokmus, fenerbahçeli oldugunu sagir sultanin bile bildigi, buna ragmen bir de fb dergisine röportaj vererek bunu teyid etme geregi duymus, sonra da inkar etmis, ali senin kankisi, don corleonenin yandan yemisi bu sahisa sadece, "Trabzonspor" isminin agzina yakismadigini söylüyor ve crazyi kutluyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı phoenix Nickli Üyeden Alıntı

zamaninda recep ve feti gibi iki önemli yetenegi!!! trabzonumuza kazandirmis, bizi öz degerlerimizden kopartip yozlastirmis, kendisinin ve sirketlerinin reklami için kulübümüzü kullanmis ve borç batagina sokmus, fenerbahçeli oldugunu sagir sultanin bile bildigi, buna ragmen bir de fb dergisine röportaj vererek bunu teyid etme geregi duymus, sonra da inkar etmis, ali senin kankisi, don corleonenin yandan yemisi bu sahisa sadece, "Trabzonspor" isminin agzina yakismadigini söylüyor ve crazyi kutluyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

+1967

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sadece sunlari söylüyorum bu adama:
    Semra hanim'dan!!
    SUS!!SUS!!! KALDIRAMAYACAGIN SEYLER VAR SENIN...
    SENIN MIGDEN O KADAR GENIS MI?

Terbiyesiz herif seni baskan seçelimde bu topigi bile satarsin sonra gene borçlu çikariz degil mi??SUssss

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

DELIKANLI OLSA GELIR MAÇLARI TRABZONDA IZLER... ÖYLE ISTANBUL DAN DELIKANLILIK KOLAY..

Sayin MAY Trabzonspora önemli hizmetleri olmustur...Öyle demeyin...Onun sayesinde bir futbolcu nasil KAZMA olur onu ögrendik...Onun sayesinde bir ülkeyi yani MAKEDONYAYI kalkindirdik...Onun sayesinde bir BOKSÖRE krampon giydirdik...Onun sayesinde bir maçta 3 gol atan birinin nasil da YEMYEM oldugunu ögrendik...Onun sayesinde 12 milyon marka bir tane CIVCIV nasil alinir ögrendik...En kötüsü onun sayesinde nasil TRABZONSPORA zarar verilecegini ögrendik...

Saygilarimla...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı
    DELIKANLI OLSA GELIR MAÇLARI TRABZONDA IZLER... ÖYLE ISTANBUL DAN DELIKANLILIK KOLAY..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Ali Yilmaz konusunda arkadaslarimin ekseriyetinin düsünce biçimini destekliyorve Trabzonspor'unkendisine kazandirdiklarinin,onun Trabzonspor'a verdiklerinden hayli fazla oldugunu düsünüyorum. Trabzonspor kurumunun hiçbir bireye, bu arada Mehmet Ali Yilmaz'a da ihtiyaci yoktur. Trabzonspor'un ancak birlik ve beraberlige ihtiyaci vardir. Bu birlik deTrabzonsportaraftarlarininve camiasinindayanisma içinde olmasiyla kabildir ve buna hiçbir sekilde yönetimde bulunmamak sartyila Mehmet Ali Yilmaz da dahildir.MAY konusuna bu açidan yaklasimasini öneririm...

Saygilar...

Ula adama yamyam diyip Trabzondan kaçiran benmiydim???

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı

............................................

Sadece su anlasilsin su vakitten sonra Trabzonsporumuza mehmet ali yilmazin bir faydasi yok, zaten Trabzonsporumuzunda mehmet ali yilmaza ihtiyaci yok!!!

aksini savununa sasarim [img]smileys/smiley11.gif[/img]

mehmet ali baskan trabzon sampiyon...

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı
    mehmet ali baskan trabzon sampiyon...
    O eskidendi...Yeni Moda MAY baskan TRABZON kümeye...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

ya bu slogan moda olursa tekar nolcak....

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı
    ya bu slogan moda olursa tekar nolcak....
    Olmuycak sen merak etme...Biz takima hizmet edecek adam lazim...Yiyecek degil...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)