Sayfa 11 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 868 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Trabzonspor?

kutoz
    Ziyaretçi

Bir sabah uyandigimda,sis olanca heybetiyle esir almisti Akçaabat'i. Mayis ayiydi. Toprak uyanmis, tarlalardan kemençe sesleri yükselmeye baslamisti, tarlasina tütün ekmeye hazirlayanlarin gayretine gayret katmak için... fficeffice" />

Mahallede ki agabeyler her zamanki gibi, evin önündeki bakkalda toplanmis, hararetli bir sekilde konusuyorlardi. Önce yadirgamistim... Sabahin bu saatinde ayakta görmeye pek alisik olmadigim aksamci agabeylerimiz, sabah ezaniyla birlikte neyi paylasamiyorlardi acaba. Günün bu saatinde ekmek arabasinin gürültüsüne alisik ben, yadirgamistim onlarin bu heyecanini.

Hemen kendimi sokaga atip, yanlarina sokuldum. Ilk kez o zaman tanistim Bordo[/B]-Mavi[/B] renklerle. Ilk kez o an düstü yüregime Trabzonspor?umuzun sevgisi. Sampiyonluk maçina gitmek için hazirlanan agabeylerin heyecani, çocuk gözlerime degince bedenimin alev alev yandigini hissettim. Iste bu alevdir beni yillardir yakan ve yakacak olan.

Surasi da bir gerçektirki; yasamimda gurur duydugum en iyi huyum Trabzonspor?a duydugum karsiliksiz sevgimdir. Bu sevgiyi, ne Istanbul takimlari, ne Istanbul medyasi, ne de tarafli federasyon kirleteblir.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Varligini düsündügümde dahi,kocaman siritabiliyorum...Hayata bagliligi böylesine arttiran baska bi "sey" yok ki...

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O YASAMA SEBEBIM

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yasadigimi tek hissetigigim zaman ts in macina baktigim zaman oldugu icin dünyadaki tek anlam gördügüm sey oldugu icin benim yügregimi aglatabilen tek sey oldugu icin gercekten sevinc veren sey oldugu icin

trabzonspor olmasaydi yasamaninda anlami olmazdi zaaten

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hamsi28 takma isimli arkdas baska bir konu basliginda buna benzer bir baslik açmayi düsündügünü söylemis..benim de aklima unutulmus olan bu konu geldi.. herkes bu konu basligini bastan asagi bir okusun bakalim..aslinda ilk olarak yeni yönetime okutmak lazim ya,neyse..

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ben ne Karadenizli ne de Trabzonluyum...Çevremdeki herkes istanbulun
    agalarina sarilirken ben bordomavi renkler gönül
    verdim...Neden?...Orasini inanin bende bilmiyorum...33 yasindayim ama 8
    yasindan beri Trabzonsporluyum...

dayilarim anne tarafimda hgerkes çoluk çocuk gs tutuyolardi.bunlar bana küçükken g.s formasi almisti bende sokakta giyiyodumbigün aksam hiç unutmuyorum babam isten geldi sokakta çocugum daha nerden biliyim beni çagirdi eve kim aldi dedi sana bu formayi dedim dayim aldi formayi üstümden bi güzel çikardiyakti onu sonra annemin anlattigina göre açmis dayimada bi güzel sövmüs[img]smileys/smiley1.gif[/img]sonralari babam anlatti bana aldigi ilk formayida o zamanlar tabi parasizlik gitmis arkadasindan borç para alarak almis oglum memleketinin kendi takimini tutsun diye iste ogünbugün trabzonluyum trabzonsporluym dünya üzerindeki en saf sevgilerden bi tanesidir trabzonspor çogu zaman üzsede birakamassin kopamassin babama tesekkür ediyorum buradan ve inanin su satirlari yazarken gözümden yas geldi 10 kat daha trabzonsporu daha çok sevdigimi anladim

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

anne tarafim hep febeli. baba tarafim (babam haric) geseli. Babam hangi takimi tuttugunu belli etmiyo ama TSli oldugundan eminim. Neyse Dayim bana hep FB formasi alirmis Amcamda GS formasi alirmis. Bende onlara inat Trabzonspor'luyum diyormusum. TSliyim diye diye gercekten asik oldum TSye

ne bilim valla bu ask amcamla basladi [img]smileys/smiley1.gif[/img]

yani amcamin sayesinde basladi

önceden kizardim hep maçlari izlemeyin derdim öle öle bende maçkolik oldum sonrasi malum bütün sülale ts li bende onlarla birlikte tsli oldum ama pisman degilim aksineBEN TRABZONSPORLUYUM.

gagulik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Neden Trabzonspor,

Çünkü ben Giresun Piraziz liyim yani karadenizli ve Trabzonspor karadenizin en basarili takimi bundan dogal ne olabilirki

ama kendini istanbullu hisseden karadenizliler de yok degil hani.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mantikli bi açiklamasi yok zaten karadenizliden mantik aranmaz içimden gelen bi duygu bide inandigim bisey o benim Trabzonsporum

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bazilari bizde babadan ogula geçer demis aynen katiliyorum.ben daha yürüyemezken babam beni topla oynatirmis ve cok küçükken trabzonspor formasi ve posterleriyle resimlerim var.ayrica yenildigimizde agladigimi bile hatirliyorum.

yani anlicaginiz trabzonlu olmadik trabzonlu dogduk.

ayrica memleketim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

.................................................. .......... ......bu geselilik durumu 95-96 sezonunun ilk haftalarina kadar devam etti.

95-96nin ilk haftalari,,cine5 te o zaman ses sifresi yok..Tsnin kendi sahasinda denizlisor la maçi var..Yatagimda yüzüstü yatmis vaziyette o maçi dinliyorum ve birden irkiliyorum!... Ben Trabzonsporlu olacagim diyorum kendi kendime..Niye gese yi tutuyorum ki?? .Hem TSde Sota da var.. ben bu olayi nasil TSli oldugumu soranlara anlatirken sakayla karisik "o anda gökyüzünden bir nur indi" diyerek cevapliyorum..

......................................

Sevgili Berat farkettin bilmiyorum ama bu bahsettiğin Denizlispor maçını TSİRAMEN arkadaşımız kaydetmiş. Şu an Klipler bölümünde duruyor.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence fazla neden aramaya gerek yok

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet orada var berat kardes hemde sirf ses degil görüntü sifreside kirilmis.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

neden bu sitedeyse o yuzden de Trabzonsporluyuz

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk basta babam tuttugu için Trabzonsporluydum.Daha sonra aska dönüstü.Benimki bebeklikten

slm arkadaslar bence TS büyüklügü bambaska bence TS OLUNMAZ [img]smileys/smiley32.gif[/img]GERCEKTEN TS LU DOGULUR [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    FORZA TRABZONSPOR

eross61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha okula bile gitmiyorum babam beni tuttu gs macina goturdu ama nasil bi kalabalik yuregime bir korku dustu ki anlatamam stadta yerimizi aldik o zamana kadar da iste hangi takimlisin dendiginde trabzonsporluyum diyorm neyse tezahuratlar falan gurultu kiyamet yavas yavas isiniyorm atmosfere bizim takim sahaya cikmaz mi arkadaslar yuregim nasil pirpir etti gozlerim doldu aglamaya basladim orda gercek ts li oldum korku falan da kalmadi icimde macta ilk golu de biz attik tabi kucugum sevincten herkesin kucaginda geziyorm tabi o karambolde babami kaybettim amahala ts diye bagiriyoum bu nasil ask bn de anlamadim,,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunu bence trabzonda dogmayip trabzonsporlu olanlar yazsin.

TRABZONDA DOGDUM TRABZONLU OLDUM O KADAR.

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oktay derelioglu-Fatih AKYEL gibi .................. lere sahip çikmak için!!!

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

kendimi ...... eirgeme yurdu müdürü gibi hisstettim.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çünkü hersey TRABZONSPOR

TRABZONSPOR BENIM ICIN BIR TAKIMDAN ÖTE BENIM KALBIMIN PARCASI GIBI.BAZEN TRABZONSPOR OLMASA NASIL YASARDIM DIYE DÜSÜNÜYORUM

CÜNKÜ:

BIZIMKISI BIR ASK HIKAYESI

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

Aci gerçek...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)