Sayfa 2 Toplam 217 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5404 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tayfun Cora

Alıntı AYSUN Nickli Üyeden Alıntı
    tayfun seni çok begeniyorum futbolunuda...wala yakisikli çocuksun hosumada gidiyosun..bence fizigin çok düzgün..geçen maçta kale çizgisinden kurtardigin top süperdi.ya warya ben sana asigim galiba.çünkü seni görünce çok heyecenlaniyorum ayni zamanda hemserimsin bende trabzonluyum..istersen görüsebiliriz.korkma begenirsinben sana hastayim zaten

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Arkadasim Burda yazdiklarin Tayfuna Iletilmiyo.. burda sadece futbolcular tartisiliyo.. sen en iiisi tribün bölümünde ''Bmn Fanatik Bayan Grubu'' Topici Gez..

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Erhan|TS Nickli Üyeden Alıntı

tayfun seni çok begeniyorum futbolunuda...wala yakisikli çocuksun hosumada gidiyosun..bence fizigin çok düzgün..geçen maçta kale çizgisinden kurtardigin top süperdi.ya warya ben sana asigim galiba.çünkü seni görünce çok heyecenlaniyorum ayni zamanda hemserimsin bende trabzonluyum..istersen görüsebiliriz.korkma begenirsinben sana hastayim zaten

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Arkadasim Burda yazdiklarin Tayfuna Iletilmiyo.. burda sadece futbolcular tartisiliyo.. sen en iiisi tribün bölümünde ''Bmn Fanatik Bayan Grubu'' Topici Gez..

Tayfun hayranida cikti yandik valla [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Gercekten ben cok begeniyorum Emrahin onunde ortasahada basarili olur yeterki sans verilsin..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen sene bjk yi 3-0 yenigimiz maçtan sonraki antremana gittik..ziya hocayi bekliyoduk bisey konusmak için,,yanimizda da bisürü usak var liseli...tayfun çikti arabayla,son ses müslüm dinliyo[img]smileys/smiley4.gif[/img],liseliler durdurular arabayi basladilar konusmaya,tayfun çok mütevazi,,onlari kirmadi 10 dk muhabbet etti çocuklarla..sonra tel no sunu istediler,onu da verdi...bu mütevaziligi çok hosuma gitti.

bu arada futbolunu da çok begeniyorum,karsilastirma yapiyomusum gibi bi yanilgiya kapilmayin ama tarzi puyol a benziyo..çok savasçi..

saygilar...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı

Tayfun Cora ile ilgili tüm yorumlar bu ba?lykta...

Guests
    Ziyaretçi

ILK ÖNCELIKLE BENCE TÜRKIYENIN ENIYI DEFANS OYUNCULARINDAN BIRISIN DÜN AKSAMKI MAÇTA OYNAYAMAMAN BÜYÜK TALIHSIZLIK BENCE EMRAHLA KIYASLANAMASSIN SENI DAHA YETENEKLI BULUYORUM ASLINA BAKARSAN ÇOK TATLISIN ÇOK HOSSUN ITIRAF EDIYORUM SENI ÇOK SEVIYORUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM SANA NASIL ULASABILIRIM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUN

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ILK ÖNCELIKLE BENCE TÜRKIYENIN ENIYI DEFANS OYUNCULARINDAN BIRISIN DÜN AKSAMKI MAÇTA OYNAYAMAMAN BÜYÜK TALIHSIZLIK BENCE EMRAHLA KIYASLANAMASSIN SENI DAHA YETENEKLI BULUYORUM ASLINA BAKARSAN ÇOK TATLISIN ÇOK HOSSUN ITIRAF EDIYORUM SENI ÇOK SEVIYORUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM SANA NASIL ULASABILIRIM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUN

yaw burasi forum [img]smileys/smiley1.gif[/img]... itiraf.com degil ki... tayfun hakkindaki futbol yeteneklerinden bahsediyoruz,bilgin olsun..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yuuuhhh artiiiiiik...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

yuuuhhh artiiiiiik...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Aysuncum bence askini kalbine gömmelisin.Bu sitede ancak onun futbolcu kimligi ile ilgili yorumlar yapmanda fayda var.Ha asigim diyorsan buradan ulasamazsin...
    Bu arada sana kötü bir haber.Tayfun sözlü.Yakinda nisanlanacak.Çokta mutlu,gel sen bu sevdadan vazgeç

Nereden
    Belçika

dinamo kiev ilk macindaki mucadelesi beni acaip ama acip sevindirmisti ben hayatimda oyle mucadele gormemistim sastim kalmistim helal olsun tayfun helal olsun sana buyuk cok buyuk bir futbolcu olacaksin!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kendidni biraz daha gelistirmelisin

Guests
    Ziyaretçi

kardes dogrumu söylüyosun ya sözlü mü tayfun cidden?nerden biliyosun hem[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kardes dogrumu söylüyosun ya sözlü mü tayfun cidden?nerden biliyosun hem[img]smileys/smiley11.gif[/img]

esra sözlü doyorsa sözlüdür[img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

bosver Trabzonsporda 21 futbolcu daha var[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

kardis tesellin için saolasin mutlu oldugunu nerden biliyomus yaf[img]smileys/smiley19.gif[/img]

mutluysa tayfun biyerlerine kina yaksin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

arkadas hem tayfun benim akrabam.öyle bisey olsaydi duyardim hem ne olursa olsun asla ondan vazgeçmiycem[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadas hem tayfun benim akrabam.öyle bisey olsaydi duyardim hem ne olursa olsun asla ondan vazgeçmiycem[img]smileys/smiley17.gif[/img]

sende o zaman ona Asik oldugunu söyle olsun bitsin...

Nereden
    Amasya

bence cok iyi bir defans oyunucusu gelecekde ilk 11 bako oynayacak bir izim a milli takimdada[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

tayfun cora gelecegin en yildiz futbolcularindan biridir abicim..itirazi olan katilmayan warmi?[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Aysuncum,burada bu tip yazilari yazmana gerek yok.Sadece futbol tekniginden falan bahset bence...
    Özel hayati ile ilgili seyleri kendisinden ögrenebilirsin.Hem kendin söylüyorsun akrabam diye.Sorularinin cevabini bu sekilde alabilirsin...
    Sözlü oldugunu yakin çevresi biliyor.Ha illede yazi seklinde birsey istiyorsan Trabzonspor Dergisinde (sayisini hatirlamiyorum) Tayfun Cora röportajinda istedigin cevaplari bulabilirsin...

Diger arkadaslara gelince alay edecek birsey göremiyorum bu durumda.Arkadasimiz sitede yeni.Bu topicte bunlari sormasi ya da yazmasi gayet dogal.Üzerine gitmeye gerek yok,yeterince üzülmüs zaten...
    Biri olmazsa digeri mantigini(!)lütfen kullanmayin.Tayfun sözlü ise bekarlardan birini seçersin demekte hiç hos degil!Herkesin duygulari var,bunlara taraftar ve futbolcularda dahil...
    Sevgiler...

aysuncugum yok canim bir itirazimiz... sana katiliyorum ... cok iyi bir oyuncumuz...[img]smileys/smiley32.gif[/img]umarim ilerde onu dahaiyi yerlerdegörürüz..sakin böyle dedigim icin trabzonsprorun iyi bir takim olmadigini düsündügümüsanmayin...Umarim Milli Takimada girer ilerde

kendisini cok severim...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

yani A Milli Takima ...[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

sakatliktan sonra tekrar kendini buldu helal olsun azimle devam et. ayrica emrahtan daha iyi oldugu yazilmis onada katilmiyorum. su anda emrah türkiyenin en iyi sag kanat oyuncusu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı LaDyHaMSi Nickli Üyeden Alıntı
    yani A Milli Takima ...[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

lütfen -HAMSI- uzantisi nicklerinizi degistirin[img]smileys/smiley7.gif[/img]Hakaret istiyorsaniz ezikler yeterince ediyor zaten, kendi kendinize hakaret etmeyin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Tayfun'un Diyarbakir maçinda ortaya koydugu futbolu begendim. Emrah'in formsuzlugu nedeniyle kendisine bu önemli maçta sans verilmesinin anlamini iyi kavramis olacak ki çok heyecanliydi ve bu yüzden de ufak tefek hatalar yapti. Ama ben futbol mantalitesini ve oyun anlayisini çok begendim.

Bence, Emrah problemini -ner ne ise artik- tam olarak çözene kadar Tayfun'a verilen bu sans devam ettirilmeli, özgüveni güçlendirilmeli. Gelecek vaad eden bir oyuncu.

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçta daha iyi oynayacagini düsünüyordum. Malesef bekledigim gibi çikmadi. Bir ara takimin el fireni gibiydi. Neyse goller gelince birazrahatladi.

Gelecekten ümitliyim. AncakDiyarbakir maçinda oynadigi gibi olmaz.

Emrah'in yerine oynadi, onun iyi zamanlari gibi olmasi beklenemez tabiiki ama bence de potansiyeli çok yüksek. Dün aksam Yattara'yi besleyemedi, onuda tecrübesizligine vermek lazim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)