Sayfa 101 Toplam 217 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5404 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tayfun Cora

x_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu adamdan bir halt olmaz potansiyel tehlike trabzonspor tarihinde hiç bir futbolcuya verilmeyen şans bu adama verildi her defasında o kadar büyük hatalar yaptıkı hala daha kadroda olmasına şaşıyorum defolsun gitsin artık
    ALLAH UTANDIRMASIN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tayfunu beğenenler olması normal tıpkı beğenmeyenlerin olması gibi...bu kkişilerin futbolu yorumlamalarına göre değişir....kanatsavunucularının hücuma yaptığı katkının yanında asıl olarak defansif olarak ne yaptığına bakarım...tayfun hücuma destek verdiğini sanarak yattaranın peşine bir gölge gibi takılıp onunla beraber koşuyor hücuma gidiyor arasıra gol falanda atıyor...peki savunma olarak ne yapıyor bunu konusan yok..sırf gol attı diye ona sahip cıkmak anlamsız...savunma olarak kendisini geliştirdiğine inanmıyorum her maç arkasına adam kacırıyor,cezasahası icindeki topları elleriyle caktırmadan kesiyor kısacası savunma 4lüsüyle senkronize calışmıyor....ama hocada serkanı kesip tayfunla işini görmeye calışıyor..saygı duyarız...
    ben hocanın yerinde olsam yattarayı keser tayfunla başlarım desem herhalde tayfunu destekleyenler buna karşı çıkmaz.....

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

verilseydi keşke penaltısı, bu kadar strese girmezdi takım.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı DNA-TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tayfunu beğenenler olması normal tıpkı beğenmeyenlerin olması gibi...bu kkişilerin futbolu yorumlamalarına göre değişir....kanatsavunucularının hücuma yaptığı katkının yanında asıl olarak defansif olarak ne yaptığına bakarım...tayfun hücuma destek verdiğini sanarak yattaranın peşine bir gölge gibi takılıp onunla beraber koşuyor hücuma gidiyor arasıra gol falanda atıyor...peki savunma olarak ne yapıyor bunu konusan yok..sırf gol attı diye ona sahip cıkmak anlamsız...savunma olarak kendisini geliştirdiğine inanmıyorum her maç arkasına adam kacırıyor,cezasahası icindeki topları elleriyle caktırmadan kesiyor kısacası savunma 4lüsüyle senkronize calışmıyor....ama hocada serkanı kesip tayfunla işini görmeye calışıyor..saygı duyarız...
    ben hocanın yerinde olsam yattarayı keser tayfunla başlarım desem herhalde tayfunu destekleyenler buna karşı çıkmaz.....
    ben de olsam serkan-tayfun tercihinde kesinlikle serkanı seçerim.keza ersun hoca da öyle düşünüyor ama olaylar farklı gelişti.ilk olarak serkan sakatlandı, daha sonra grip oldu, son olarak da cezalı.sakat olduğu hafta tayfun gol atınca ve güzel oynayınca hocası tarafından ödüllendirildi ve birdaha ki maçta tekrar oynatıldı.kazanan takımı bozmadı yani.bazı kişiler hiç takip etmeden yorum yapıyor.serkan 3 hafta önce sadece 2 kere idmana çıkabildi ve formayı tayfun kaptı.bunu bilmeyen taraftarlar anlamsızca eleştiri yaptı yine.
    ayrıca tayfunun ofansa fazla çıkışını eleştirenleri anlamıyorum.niye çıkıyor acaba hiç düşünmediniz mi?sonuçta aynı tayfun ziya doğan döneminde de tam tersi hiç çıkmıyordu!ileri çıkmasının tek sebebi ersun hocanın istemesinden kaynaklanıyor.bunu bile göremiyorsunuz.çok mu zor sanki ersun hocanın "çıkma, geride kal" diye demesi!Tersini düşünürsek de söylediği halde hala daha ileri çıkıyorsa, bu durumda da hoca ona forma falan vermezdi.

Lütfen bol keseden, anlamsızca, bilip bilmeden yorumlar yapmayın..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

bende en az senin kadar serkanın cezalı olduğunu sakatlıktan cıktığını biliyorum....
    bu tayfunun serkanın yerine ilk oyunatılışı değil..aynı seyi ilk gs macındada yapmıştı ..serkanı kesip tayfunu oynattı sonra 35. dakikada oyundan aldı
    bide yorumları okuduktan sonra bilmeden atma bol keseden sallama tarzı cümleleri yazmayın...bu arada kimin ne bilip bilmediği belli oluyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bende en az senin kadar serkanın cezalı olduğunu sakatlıktan cıktığını biliyorum....
    bu tayfunun serkanın yerine ilk oyunatılışı değil..aynı seyi ilk gs macındada yapmıştı ..serkanı kesip tayfunu oynattı sonra 35. dakikada oyundan aldı
    bide yorumları okuduktan sonra bilmeden atma bol keseden sallama tarzı cümleleri yazmayın...bu arada kimin ne bilip bilmediği belli oluyor...
    attın kafadan ama tutturamadın.gs maçında colman yedek bırakıldı canım.yine bol keseden attın.serkan orta sahada oynadı.koşan bir orta saha yaratılması için.ama colman'sız olmadığı için hoca tayfunu çıkarıp, serkanı bölgesine çekti.

açıklama yaptığım halde anlamıyorsan bu senin algılamandaki problemden kaynaklanıyor...

Ömer Yüce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok ileri çıkıyor. Geri dönene kadar yoruluyor ve takımı zor durumda bırakıyor. Özellikle yattara boş alan yaratması yerinde önündeki boş alanı sürekli kapatıyor... Bu bir taktik mi yoksa takım atağa çıkarken komple hücum gereksinimi mi var anlamadım...
    DRAGO GABRIC

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaptığı ortaları bakarak görerek değil ceza sahasına yapayım da belki biri vurur mantığı ile yapıyor.

Nereden
    Aksaray

Penaltı pozisyonlarına dikkat Tayfun .
    Sık hata yapmaya başladın bu konuda .

Ne olduğunu anlamazsın sonra .
    Burası Trabzon

Bugün hocaya laflar eden , yarın penaltı yaptırdın diye sana gelir .

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Harbi ya. Dikkat etmeli artık. 2 haftada 2 tehlikeli hareket. Olmaz..
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

mustafaction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

takım atağa kalkarken geriye havadan pas yaparak geride futbolcuları sıkıntıya sokan adam futbol falan oynamasın

gustavo_colman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

fanatikte okudum yine tayfun oynayacakmış ersun hoca arada sırada internette gezinde yorumlara bak istersen tayfun ne ya serkan oynamalı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gokhanbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    attın kafadan ama tutturamadın.gs maçında colman yedek bırakıldı canım.yine bol keseden attın.serkan orta sahada oynadı.koşan bir orta saha yaratılması için.ama colman'sız olmadığı için hoca tayfunu çıkarıp, serkanı bölgesine çekti.

açıklama yaptığım halde anlamıyorsan bu senin algılamandaki problemden kaynaklanıyor...

atmadım ...çok şükür algılama problemimde yok....sonuçta onun yaptıklarına dayanamayıp oyundan çıkarmadımı..

MetiN08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı gokhanbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de olsam serkan-tayfun tercihinde kesinlikle serkanı seçerim.keza ersun hoca da öyle düşünüyor ama olaylar farklı gelişti.ilk olarak serkan sakatlandı, daha sonra grip oldu, son olarak da cezalı.sakat olduğu hafta tayfun gol atınca ve güzel oynayınca hocası tarafından ödüllendirildi ve birdaha ki maçta tekrar oynatıldı.kazanan takımı bozmadı yani.bazı kişiler hiç takip etmeden yorum yapıyor.serkan 3 hafta önce sadece 2 kere idmana çıkabildi ve formayı tayfun kaptı.bunu bilmeyen taraftarlar anlamsızca eleştiri yaptı yine.
    ayrıca tayfunun ofansa fazla çıkışını eleştirenleri anlamıyorum.niye çıkıyor acaba hiç düşünmediniz mi?sonuçta aynı tayfun ziya doğan döneminde de tam tersi hiç çıkmıyordu!ileri çıkmasının tek sebebi ersun hocanın istemesinden kaynaklanıyor.bunu bile göremiyorsunuz.çok mu zor sanki ersun hocanın "çıkma, geride kal" diye demesi!Tersini düşünürsek de söylediği halde hala daha ileri çıkıyorsa, bu durumda da hoca ona forma falan vermezdi.

Lütfen bol keseden, anlamsızca, bilip bilmeden yorumlar yapmayın..

saol ya sen okadar biliyorsun ya bu topdan bize herzaman söylersin herseyi, dünyanin neresinde olursan ol savunmada oyniyan oyuncu ilk topa müdahalle etmesi lazim, malesef bu bizim tayfunda yok arkadan herzaman top öne sisirmicenm ben bildim oyun arkadan kurulur ileriye dogru, belki tayfun size göre iyi oyuncu olabilir veya cogu icin belkide öyledir belkide kendisini cok gelisdirdi, ama bu tayfun benim gözümde trabzonsporda oynicak biri degil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı MetiN08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saol ya sen okadar biliyorsun ya bu topdan bize herzaman söylersin herseyi, dünyanin neresinde olursan ol savunmada oyniyan oyuncu ilk topa müdahalle etmesi lazim, malesef bu bizim tayfunda yok arkadan herzaman top öne sisirmicenm ben bildim oyun arkadan kurulur ileriye dogru, belki tayfun size göre iyi oyuncu olabilir veya cogu icin belkide öyledir belkide kendisini cok gelisdirdi, ama bu tayfun benim gözümde trabzonsporda oynicak biri degil
    iyi oku istersen.ben ilk cümlede ne yazmışım dikkatli oku.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

atmadım ...çok şükür algılama problemimde yok....sonuçta onun yaptıklarına dayanamayıp oyundan çıkarmadımı..
    hayır yanlış biliyorsun işte.onun saçmalıklarından değil, colmanı arayışından tayfunu çıkarttı.çünkü hoca da normalde serkanı tercih ediyor sağ kanatta.colmanı oyuna alınca, serkanı da sağ beke çekerek, tayfunu dışarı aldı hoca.sonuçta sen yanılmış oldun.çünkü sen dedin ki "GS MAÇINDA SERKAN'I KESTİ VE TAYFUN'U OYNATTI"

eksik veya yanlış bilgilerden kaçınalım

TAHSİN 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tayfun Gs maçında oynarsa yemin ederim maçı izlemicem .. bıktım bu tayfun muhabbetlerinden.. Yok okadar kabiliyet okadar sen git Anadolu' ya 61 numaralı bir forma gir bize karşı kariyerinin en iyi futbolunu oyna
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne zaman kadroda Tayfun'u görsem bi sıkıntı basıyor beni..
    Hiç güven vermiyor...
    Yaptığı hatalar da cabası...
    Deli ediyor beni bazen...
    Hamiş

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

yahu bir gol attı sonrasındaki 11 de başladığı her maçımız felaket. 1 gol nelere maloldu be.

serkan takımımızın 17 hafta boyunca bence en etkili en iyi oyuncusuydu. egemen ve songtan bile daha faydalı olduğunu düşünüyorum. serkanı tayfunla kıyaslamam bile.

ayrıca tayfun yattarayı hiç besleyemiyor. yattara baktı kendisine kanatta pas atabilen, kaçıran, yok 3-4 defa geriye çekilip ara paslarıyla arkadaşlarını pozisyona soktu sağ kanatta..

geçen seneden kalan bazı el frenleri hala takımda duruyor bence bunlarıda temizlemeliyiz.

hüseyin
    umut
    tayfun
    ferhat
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

Sinan Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tayfun bence yattarayla serkandan daha iyi anlasıyo yattaraya iyi paslar atıyor ileri çıktıgında etkili ortaları var duran toplarda ofansif ve defansif anlamda serkandan daha iyi ve bundan dolayıda ersun yanal tayfunu oynatıyo serkanı bence ortasahada kullanması daha iyi olur

ofluoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı mehmetdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım ardanın karşısında oynatmaz hoca
    kesinlikle bi tedbir alınması lazım
    ardanin bize sansi tutuyor ,balla yada becerisiyle
    tayfunun belinde kirilmadik yer bırakmaz
    en temiz cozum serkan balci diyorum
    XXX

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ofluoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle bi tedbir alınması lazım
    ardanin bize sansi tutuyor ,balla yada becerisiyle
    tayfunun belinde kirilmadik yer bırakmaz
    en temiz cozum serkan balci diyorum
    bal yahu adam sırf bal....
    orta açacam diye ceza sahasına bakıp gol atıyor...şans,beceriksizlik...tolga zengin vs...
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son konya maçında Yattara'yla hiç olmadığı kadar iyi anlaştı...

İnşallah böyle devam eder..

EĞİTİM ŞART!!!

gustavo_colman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

maçta kendini yattara zannetti ama yemedi haftalardır yazıyorum parmaklarım ağırdı '' Tayfunun bu takımda yeri yok.oynayamıyor hata yapıyor... güle güle tayfun bidaha bu başlığa mesaj yazmayacağım 18 e bile alınmamalı ...

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sende suç yok...

seni oraya BÖYLE bir maçta topçu diye koyanda kabahat...
    Konu Cem Balcı tarafından (15.03.2009 Saat 21:35 ) değiştirilmiştir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)