Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 144 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Askerimiz Kaçirildi!

Nereden
    Bursa

TunceLide Yasanan oLayda Pkk Li SerefsizLEr Dagdan inip TunceLi Yolunu KesmisLEr 100 AracLik Konvoyda KimLik aramasi yapmisLar..

Trabzona Giden bir Askerimizide Yanlaruina alip kacmislar!!

Sanirim O Asker %90 TrabzonLu!!

Allah beLanizi versin!

Kaçirilan kisinin Adiyaman?da vatani görevini yapmakta olan ve izinli olarak memleketi Trabzon?a giden Coskun Kiran adli jandarma eri oldugu ögrenildi.

Kaynak: ntvmsnbc

Allah erimizin yardimcisi olsun. Elinize aldiginiz silah sonunuz olacak serefsizler.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah belalarini versin.. Burada kim olursa olsun nereli olursa olsun bir türk askeri kaçirilmistir.. Devletin, Askerin tavri kesin olmalidir..

Allah çoskun kardesimize yardimci olsun ve bu teröristlerin topunun belasini versin...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

allah belalarini versin

abi kimse kusura bakmasin. bu serefsizlerle boyle bas edilmez. vurup kaciyolar. adam gibi karsimiza gecip savasmiyolar. ellerindeki silahlar kursunlar amerika yapimi. boyle olmaz yaaa boyle olmaz. artik birilerinin cikipta bu ulkeleri uyarmasi lazim. olumse olum kardesim. bari savasarak oluruz. 20 yasindaki 21 yasindaki delikanlilar goz gore gore gidiyolar. allahim sen bize sabir ver. insallah asker olan kardesimize bisey olmaz. simdi ailesi ne durumdadir. offfffffffffffffff offffffffffffffffff

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu ülkeyi hiç bir güç bölemeyecektir.Duyarli olalim yeter.Askerimizin de Allah yardimcisi olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

radyoda dinleyince içerimde anlamsiz bir titreme oldu.insallah allah onu ailesine bagislar.dua etmekten baska yapacak bir seyimiz yok

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Olaya Mehmetçik adiyla bakin.Illa Trabzonl'u diye açildiysa bu konu yorumsuz birakiyorum.

deliadam61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

para vardir veya yoktur para olmayabilir ama ordu var dir ve daima var olacaktir. (M. KEMAL ATATÜRK)

serefsizler[img]smileys/smiley7.gif[/img] siz istediginizi yapin bu ülkenin kahraman evlatlari varken siz o kötü ve serefsiz emellerinize ulasamayacaksiniz.

ALLAH BELANIZI VERSIN..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Olaya Mehmetçik adiyla bakin.Illa Trabzonl'u diye açildiysa bu konu yorumsuz birakiyorum.

Harun, saksiyi az çalistir.Niye Trabzonlu askeri kaçiriyorlar da baskasini kaçirmiyorlar?Bu basligi açan kardesimizde Giresunlu yani...Anlasana TAYAD muhabbetinde Trabzon ayaga kalkti, sonra da Diyarbakirspor maçinda olanlari hatirlasana,hersey yerlli yerine oturmuyormu?yakinda bu dinsizler bu oyunu daha fazla oynamaya çalisacaklardir.Illaki sokaklara inmemizi isiyorlar.Ama bu oyuna gelmeyecegiz.Ama gerekirse onlari olduklari yerde mihlariz.Allahsiz köpekler...

Asker kardesim için herkes dualarini eksik etmesin,yazik!...Allahim sen bu dinsizlerin gazabindan o asker kardesimizi koru insaallah...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serefsiz kitapsiz herifler yine kendilerine yakisina yaptilar. PKK ve isbilirlikçi sempatizanlari bu ülkede amaçlarina ulasamayacaklar. Daha biz son sözümüzü söylemedik daha biz daglara çikmadik. Polisimiz Jandarmamiz gerekeni yapiyor. Dün gelir devletimizin artik görevini yerine getirmedigini görürsek hainlerin devleti ele geçirdigini görürsek iste o zaman son sözümüzü söyleyecegiz. Karadeniz Türkiye Cumhuriyetinin demiridir çimentosudur. Allah kaçirilan askerimizi korusun, bütün askerlerimizin yardimcisi olsun..

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Serefsiz köpekler. Yine kudurdular kanciklar.

siz ne düsünürsünüz bilmiyorum ama devlet bu konuda yetersiz kaliyor... özellikle son dönemlerde pkk faaliyetleri biraz canlandi ama hükümetten en ufak bir tepki gelmiyor...

bizim vatanimizda,100 araçlik konvoyun oldugu yerde eger teröristler kimlik taramasi yapip elini kolunu sallayarak adam kaçirabiliyorsadevlet güvenligi saglayamiyor demektir...

amerika'dan mi korkuyoruz, avrupa birligine girebilmek için mi harekete geçmiyoruz, baska sebepler mi var bilmiyorum ama bir vatandasimizin cani amerika'dan da avrupa birliginden de daha kiymetlidir...

kan istiyoruz artik...

NOT:lütfen bu yazimda 'hükümet'kelimesi geçtigi için siyasi tartismalara baslamayin... benim siyasetle isim yok...

NOT: sakin son cümlemin siddet ifadesi oldugunu düsünmeyin, benim orda bahsettigim kan terörist serefsizlerin kanidir...

Edited by: yattara11

Teröristler Tunceli?de bir eri kaçirdi
    Tunceli'de yol kesen PKK militanlari, vatandaslarin paralarini ve degerli esyalarini gasp etti. Teröristler araçlardan birinde bulunan bir eri de kaçirdi.

Tunceli'de yoldan geçen araçlari durduran terör örgütü PKK militanlari, araçlardan indirdikleri vatandaslarin paralarini ve degerli esyalarini gasp etti. Teröristlerin araçlarin birinde bulunan bir askeri de kaçirdilar.

Edinilen bilgiye göre, saat 18:30 siralarinda Tunceli - Pülümür Karayolu'nun 35. kilometresindeki Zagge mevkiinde yolu kesen teröristler, yoldan geçen araçlari iki yönlü olarak durdurdu. Vatandaslari araçlardan indiren teröristler, paralarini ve degerli esyalarini gasp ettikten sonra kaçti. Vatandaslari yaklasik 1.5 saat bekleten teröristler, araçlarin birinde bulunan bir askeri de kaçirdilar.

Tunceli Valisi Mustafa Erkan, Zagge mevkiinde yolu kesen teröristlerin araçlari durdurarak vatandaslari 1.5 saat beklettigini, para ve degerli esyalarini gasp ettikten sonra kaçtiklarini söyledi.

VALI OLAYI DOGRULADI

Tunceli-Pülümür karayolunu kesen bir grup teröristin 40 kadar araci bir süre alikoyduklari, sürücü ve yolculari soyduklari bildirildi.

Tunceli Valisi Mustafa Erkal, Tunceli-Pülümür karayolu 35. kilometresindeki Zagge mevkiinde bir grup silahli teröristin, araçlari
    durdurarak bir süre eylem yaptiklarini, sürücü ve yolcularin para ve
    degerli esyalarini aldiklarini söyledi. KAÇIRILAN ER TRABZONLU

Eylemden sonra Tunceli'ye gelen araçlari Mamiki mevkiinde
    karsilayan Vali Erkal, burada yaptigi açiklamada, 5 kisi olduklari
    ögrenilen teröristlerin, saat 18.30 siralarinda basladiklari eylem
    sirasinda yaklasik 40 kadar araci silah zoruyla durdurarak, soygun ve
    eylem yaptiklarini belirtti.
    Erkal, teröristlerin daha sonra, bir kisiyi yanlarina alarak götürdükleri yönünde ihbar aldiklarini, teröristlerin yakalanmasi içinbölgede baslatilan operasyonun sürdürüldügünü bildirdi.
    Kaçirilan kisinin Adiyaman'da vatani görevini yapmakta olan ve
    izinli olarak memleketi Trabzon'a giden Coskun Kiran adli jandarma eri
    oldugu ögrenildi.

@yattara11

Bu olayin oldugu yerde babamin meslegi geregi iki sene kaldim.O yolda dört sen önce askeri araç konvoyu olmadan yola çikmaya hel hele gece yola çikmaya izin verilmiyordu. sonra millet yavas yavas rahatlayinca izin verilmeye baslandi ama kontorllü olarak o bölge tam bir ölü bölgedir telsiz,cep telefonu gibi iletisim aletleri çalismaz.100 aralik konvoyun gece saati orda ne isi vardi ki. Devlet güvenligi saglamiyor olayi dogrudur bu ülkede güvenligi asker ve polis saglar ki bu son olaylara sessiz kalmadiklarini ben biliyorum.Saygiyla

Alıntı DieGo Nickli Üyeden Alıntı

@yattara11

Devlet güvenligi saglamiyor olayi dogrudur

Nasil yani devlet bugüne kadar güvenligi sagladi simdi niye saglamasin onu anlamadim???

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o sevgili hemserimiz için keske yapabilicegimiz bisey olsaydi

Allah korusun ama o serefsizler vururlar ve bizde yikliriz o gün[img]smileys/smiley18.gif[/img]

@Crazy_OfLu61

beni yanlis anladin asker esit degildir devlet demek istedim.

@husolee61

Keske kaçirmayipta onu öldürselerdi.Yanlis anlamayin ben asker çocuguyum kaçirdiklari zaman ne gibi iskenceler yaptiklarini biliyorum ve aklima geldikçe çildiriyorum.

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya insan var ya çildiriyo yemin edereim ya su pkk lilardan nedir çektigimiz kardesim ya Allah belalarini versin serefsizler!...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

son dakika haberlerindede serefsizlerin trabzonlu askerlere eylem hazirliginda oldugu falan yaziyor.

ah ulan o serefsizleri trabzonda linç etmek yerine direk asicaktik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

son dakika haberlerindede serefsizlerin trabzonlu askerlere eylem hazirliginda oldugu falan yaziyor.

ah ulan o serefsizleri trabzonda linç etmek yerine direk asicaktik.

Yukarda dedikya! bundan sonra çok dikkatli olmak gerek,PKK'ya en büyük darbeyi ve darbeleriKaradeniz ve tabiki de Trabzon çocuklari vurmustur.Adamlar akli sira güya Trabzonda iç karisiklik çikararak milleti huzursur edeceklerdir.Türkü,Kürdü birbirine kirdiracaklardir.Bu pkk li ipnelerinin ipleri kimin elindeyse bu stratejiyi uygulamaya çalisacaklar.

Kahbe dölleri adam gibi çiksaniza karsimiza,sizi bir kasik suda bogmazmiyiz?Bizim bu oyunlara karnimiz tok.Ama kafamizi attrmayin, yoksa fizana gitseniz bunun hesabini sizden sorariz.Trabzonu ayaga kaldirmayin...

Alıntı DieGo Nickli Üyeden Alıntı

@husolee61

Keske kaçirmayipta onu öldürselerdi.Yanlis anlamayin ben asker çocuguyum kaçirdiklari zaman ne gibi iskenceler yaptiklarini biliyorum ve aklima geldikçe çildiriyorum.

Tahminimce askerimizi yanlarina tedbir diye aldilar. Büyük ihitmallede birakacaklarina inaniyorum.

ALLAH her halükarda yardimcisi olsun.

PKK'dan saldiri tehdidi
    PKK liderlerinden Murat Karayilan, Türkiye'nin kendileriyle diyalog kurmadigi sürece Türkiye içindeki eylemlere devam edeceklerini açikladi.

Murat Karayilan, Türkiye?nin kendileriyle diyalog kurmadigi sürece eylemlerine devam edeceklerini söyledi.
    Türkiye?nin kendileriyle diyalog kurmayi reddettigini belirten PKK liderlerinden Karayilan, ?Biz bir zamanlar Marksist bir Kürt devleti kurmak için mücadele ediyorduk, ama simdi demokrasinin bir parçasi olmak istiyoruz? diye konustu.

Karayilan, ?ABD?nin politikalarinda bir degisiklik oldugunun farkindayiz. ABD, Ortadogu?yu degistirmeye geldi ve Kürtlere bu konuda büyük söz hakki düsüyor? dedi.

Karayilan, Ortadogu?da demokrasi için çalisan ABD?nin Kürtlere de bir söz hakki vermesi gerektigini belirtti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)