Sayfa 185 Toplam 186 Sayfadan BirinciBirinci ... 85 135 175 183 184 185 186 SonuncuSonuncu
Toplam 4626 adet sonuctan sayfa basi 4,601 ile 4,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 12. Hafta Maçý | Trabzonspor 0 - 2 Beþiktaþ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Bu baþlýða daha yazmayacaktým aslýnda. Ama ben suya yazý yazamýyorum, yazýlaný da okuyamýyorum. O yüzden, bu baþlýkta ayný görüþü paylaþamadýðýmýz arkadaþlarý "1996 - 2009 Yillari arasi BJK, FB ve GS ile Oynadigimiz Maclarin Sonuclari" baþlýðýnda da görmeyi arzuluyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Demeçlerden kesitler...

Doktorlar: Yattara iyileþti, oynayabilir.
    ....
    Yattara oynar....
    ....
    Hoca : Bazen körlere yol göstermek gerekir.
    ....
    Bir yönetici : Hoca açýklama yaparken takýmýn menfaatlerini düþünmelidir. Böyle açýklama yapmamalý...
    ....
    Hoca : Yattara ve Engin'i kaybetmek istemiyorum. Ýyi oyuncular.
    ....
    Baþkan : Yattara misyonunu tamamladý...
    ....
    Ayný "Bir yönetici"den bu konuda ses çýkmaz...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu baþlýða daha yazmayacaktým aslýnda. Ama ben suya yazý yazamýyorum, yazýlaný da okuyamýyorum. O yüzden, bu baþlýkta ayný görüþü paylaþamadýðýmýz arkadaþlarý "1996 - 2009 Yillari arasi BJK, FB ve GS ile Oynadigimiz Maclarin Sonuclari" baþlýðýnda da görmeyi arzuluyorum.
    Bugün oynanan bir maçta, takýmýmýzýn iyi oynayýp oynamadýðýna 10 yýllýk derbi maçlarýna bakarak karar vereceðiz demek. Suya yazmak bu olmalý..
    Pes doðrusu..

Her maç kendi içinde deðerlendirilir. Geçen sene istanbul'da oynadýðýmýz 0-0 lýk fb maçý, geçen sene yenildiðimiz bjk kupa maçý, ofsaytlar dan yediðimiz gollerle kaybettiðimiz maçlar hepsi sizin için, istatistiklere göre hak edilmiþ maðlubiyetlerdi demek.

Takýmýn yetersiz demek için hak etmeyen rakibi övmeye gerek yok.

Hoca iyi bir diziliþle oynattý , deðiþiklikleri yerindeydi. Ýyi oynadýk, ezdik, rezil ettik. Maç sonu tüm bjk takýmý kalecisine koþtu.
    Ama buna raðmen takým gol vuruþlarýnda yetersiz, sol bekin hücuma katkýsý yetersiz sað kanat yetersiz diyebilirsiniz. Çok zor deðil ..

xevent - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

bu saaten sonra puan kaybýna tahamülümüz olmamalý..

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rakibin kalecisi bile 18 in içinde 5000 metre koþmuþ...

Neredeyse Gabriç kadar koþmuþ.....

Rakibin her oyuncusu karþýsýndaki bizim oyuncudan fazla koþmuþ.... ( Ceyhun hariç) Yani Beþiktaþ iyi oynamamýþ ama en azýndan koþmuþ mücadele etmiþ...

Maçý kazanmayý bizden fazla istemiþler kazanmýþlar özeti bu.....

Yoksa iyi oynamýþ gibi görüneni galip saymýyorlar.... Öyle olsaydý Harlem takýmý var Nba de.. iþleri þov yapmak her sene þampiyon olmalarý gerekirdi....
    O istatistik rakibin daha çok istemesinden kaynaklanmýyor.Top sürekli bizdeydi ve maç boyu topu koþturduk.Rakip de haliyle topun peþinden koþunca arada 15 km kadar bir fark oluþtu.
    Colmandante

6_DenizhaN_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34

Alýntý Osman Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O istatistik rakibin daha çok istemesinden kaynaklanmýyor.Top sürekli bizdeydi ve maç boyu topu koþturduk.Rakip de haliyle topun peþinden koþunca arada 15 km kadar bir fark oluþtu.

+1967
    beyler artýk býrakalým bu maçý!
    Biz oynadýk biz hakettik ama son golü atamadýk..
    Bu baþlýklar ne kadar uzarsa o kadar kötü bizim için..
    Özellikle sesimizi kimseye duyuramadýktan sonra..
    One Team To RuLe Them aLL,
    One Team To Find Them,
    One Team BrinG Them aLL and in the DarKness,
    Bind Them!!!

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yahu arkadaþ þu maç çýkmýyor bir türlü aklýmdan!!

Nasýl kaçar o kadar pozisyon?!
    Yaþamak Direnmektir!

tlotwat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

kimse canýný sýkmasýn biz bu futbolu oynayalým bu þekilde sürekli ayaða oynamaya alýþalým zamanlan herþey güzel olacaktýr kimse kötü oynadýk diyemez golüde colmanýn hatasýndan yedik eðer o gol gelmeseydi biz bir þekilde o maçý alacaktýr
    sadece biraz sabredelim yönetimimize teknik kadromuza ve oyuncularýmýza güvenelim

cahana - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

evet colman o hatayý yapmasaydý eminim ki bu forvetlere raðmen bir veya daha fazla gol bulup maçý alacaktýk ve maç sonundada beþiktaþý kendi yarýsahasýna hapsedip eze eze yendik diyecektik ama ne yazýk ki bireysel bir hata sonumuzu getirdi
    "Bakkaldan dondurma çalarken yakalanan ama içinden çýkan bedavasýnýn hakký oldugunu savunan çocuk Fenerbahçelidir"
    (ALINTIDIR)

Nereden
    Avrupa Diðer

Son yillarda ic sahada oynadigimiz maclarda kahraman yaptigimiz bir suru kaleci var ve bunlar sezon boyunca diyer maclarda ayni basariyi gosteremiyorlar en son aklimda kalanlar ozden(denizlispor) oguzhan (konya) murat sahin ve mahmut (g.antepspor) hakan (bjk) vs dahada cogaltabiliriz gozden kacmayan bir gercek varki birazda bizimkiler nereye vuracaklarini belli ediyorlar karsikarsiya pozisyonlarda yerdeki toplari asirtma yerine hep kalecilere nisanliyorlar daha onceleri ve gunumuzdede cok iyi oynarken kacirdiklarimizdan sanra atamayana atarlar kurali aleyhimize herdaim yururlukte bulunmaya devam ediyor bjk macini televizyondan izlerken gs,li bir arkadas ilk devrenin sonlarina karsi bana donup bu maci bjk 2-0 alacak nedeni ise bu filmi daha oncede gordugunu boyle iyi oynarken gol atamayan takimlarin kederi hep ayni oluyor demisti tabi o arada bana saka yapiyor gibi gelmisti

Öztürk Adem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Umarým devre arasýndan sonra . Bu oynadýgýmýz futbola fatýh tekkeyýde ekleyerek gollerle devam ederýz
    Rejime el koyamadýgýmýz anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYÝN ÇOCUKLARI)

ÝSTANBUL AREL ÜNÝVERSÝTESÝ

miaksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hem besiktasi hem galatasarayi yenebilirdik bu sene. serkan galasaray'a o golu atsaydi , besiktas macinda girdigimiz 10 net pozisyonun bir ikisini gole cevirebilseydik bugun belkide 24 puanla ikinci sirada olacaktik. dusundukce sinirim bozuluyor. Bu takima iyi bir forvet sart. Iyi bir forvetle yenemeyecegimiz takim yok bu ligde.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý asimetrik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün oynanan bir maçta, takýmýmýzýn iyi oynayýp oynamadýðýna 10 yýllýk derbi maçlarýna bakarak karar vereceðiz demek. Suya yazmak bu olmalý..
    Pes doðrusu..

Her maç kendi içinde deðerlendirilir. Geçen sene istanbul'da oynadýðýmýz 0-0 lýk fb maçý, geçen sene yenildiðimiz bjk kupa maçý, ofsaytlar dan yediðimiz gollerle kaybettiðimiz maçlar hepsi sizin için, istatistiklere göre hak edilmiþ maðlubiyetlerdi demek.

Takýmýn yetersiz demek için hak etmeyen rakibi övmeye gerek yok.

Hoca iyi bir diziliþle oynattý , deðiþiklikleri yerindeydi. Ýyi oynadýk, ezdik, rezil ettik. Maç sonu tüm bjk takýmý kalecisine koþtu.
    Ama buna raðmen takým gol vuruþlarýnda yetersiz, sol bekin hücuma katkýsý yetersiz sað kanat yetersiz diyebilirsiniz. Çok zor deðil ..
    Sizin benim geldiði günden beri Cale'yi yetersiz bulduðumu, Yattara'nýn en iyi döneminde bile oraya birini monte etmek gerektiðini savunduðumu fark etmeyip bu maçtan genelleme yaptýðýmý sanmanýz da benim sorunum deðil.

Hocanýn dizliþi ile ilgili bir deðerlendirme yaparsam, baþýna "bence" eklemeden bu iþi yapmam. Bunun sonu yok çünkü. Bence Gabriç'i boþ boþ seyretti mesela. En az 3-4 pozisyonda Gabriç sol ayaðýnýn içiyle yerden kavisli top atamadý diye boþ boþ geri döndük. Bence kaleci konusunda anlamsýz bir ýsrar içerisinde mesela... Bence bunlar maçýn seyrini önemli ölçüde deðiþtiren fahiþ hatalar mesela... Bence etkisiz olduðunu düþündüðü ilacý baþý aðrýyýnca ilk iþ olarak tercih etmesi (Alanzinho) bir güven sorunu doðuruyor mesela... Bunlar adama olan sempatimden, hatta Alanzinho'ya olan güvensizliðimden etkilenmeyen, nesnel düþüncelerim. Neyi demek istemiþ olabileceðimi tahmin etmeye çalýþmak yerine ne dediðimi anlamaya özen gösterirseniz gereksiz vakit kaybý yaþamayýz.

Bir seri katilin tüm cinayetlerini çok iyi tasarladýðýný ve baþarýlý olduðunu söylemek onun yaptýklarýný tasvip etmek demek deðildir. bjk'nin oyun yapýsýyla ilgilenmiyorum, beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Gördüðüm, adamlarýn pragmatik bir kadro yapýsý ile sahaya çýktýklarý ve amaçlarýna ulaþtýklarý gerçeði. Sanki adamýn elinde Holosko-Delgado-Nihat vardý da korktuðu için defans aðýrlýklý oynadý. bjk'nin kaç tane organize atakla üzerimize geldiðini sormak, seri katilin kaç kurbanýna öldürmeden önce 1,5 iskender ýsmarladýðýný sorgulamaya benziyor. Adamýn amacý ile eylemi örtüþüyor diyoruz. Bu eylemini onayladýðýmýz ya da saygý duyduðumuz anlamýna gelmiyor. Defans aðýrlýklý oynamayý tercih edip 4-5 pozisyon vermelerini baþarýsýzlýk olarak görüyor olabilirsiniz. Bence de öyle. Ama maçýn en net kaçan pozisyonu da hala bjk'ya ait mesela...

Ben kendimi bildim bileli Trabzonspor'un kazanmak zorunda olduðu bir maçý kazandýðýný görmedim. Keþke Denizli gibi korkak, bjk gibi pýsýrýk bir takýmým olsaydý da 96'da ve -yanýlmýyorsam- 2005'te fb'ye rezil olup galip gelseydik. Sezon boyunca 40 tane maç oynayýp birinde korkmuþ görün yahu, ne olacak? 96'da Vanspor'u ezdik de ne oldu? Bu zýkkýmýn ölçme metodu bu olsaydý topu fazla tutana, ya da rakibi çok koþturana puan verilirdi. Çok zor birþey deðil.

Son olarak, tekrar söylüyorum, bana ne bjk'den?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Bu maçta yapýlabilecek herþey yapýlmýþtýr eldeki malzeme ile daha iyisi yapýlamaz.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Maçýn tekrarýný verdi mi TRT 3 ?
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr ÝHTÝLALL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz bir gol atsaydýk,çözülen BJK belkide bizi daha rahat yenecekti.

Bunuda düþünüyorum bazen.

Ama çok çirkindi BJK nin futbol anlayýþý,yakýþmadý.
    Tamam þampiyonluðu aldýnýz bu hafta eyvallahda,kötü imajdý...

*

Gökhan-Umut yanyana olmasa okadar pozisyon üretemeyebiliriz de.Hani kazma diyoruz ya,o kazmalarla o pozisyon adedi ürüyor.
    Bunuda düþünüyorum bazen..

Hani derler ya,10-0 bitecek maçtý falan.

Olmaz öyle.

Her maç önce 1-0 olmak zorunda

BJK'nýn utanç futbolunu tepkiselde olsa alkýþlayanlar,bugün kendilerine gelmiþlerdir herhal.!
    Ben rakibe hiç bakmama taraftarýyým her zaman hocam.

Ayný rakip bizi Ýnönü'de geçen yýl ezmiþti futbol olarak ama 1-1 i korumayý baþarmýþtýk ..
    Rakip bazen iyi,bazen kötüdür ,bu bizim sorunumuz deðil..

Ama hocam geçen yýl Fb-Ts(0-0)maçýný izledikten sonra,

Ortalama on yaþ zekasý dersini alýrdý ve ortalama on yaþ zekasý ,hiç bir þey bulamýyorsa mendil açardý,dilenirdi,çalardý,çýrpardý:

-Üretebilen takýmým var, ne olur Allah rýzasý için iyi bir bitirici..

Kirala Kayseri'nin Makakula'sý gibi..

Nonda'ya takým aradý Gs tam bir ay..

Tamam dindar adam takýmý bozar,dinsizini al ama golcü al..

On yaþ zekasýndan beklenebilecek bu performansý niye bizimkiler göstermedi bir Allah'ýn kulu bana anlatsýn..

Yalan söylesin yahu,yalana bile razýyým..

Bildiðiniz gibi deðil sezon baþýndan beri kafama takýlmýþ,atamýyorum bir türlü..

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Dakika 16 da Ýbrahim toraman forvet mevkisinde top almaya çalýþýyor ise Trabzonspor forvetlerini kaale almýyordur.

Bu Ýbrahim toramanýn lakayýtlýðýndan deðil Bizim Forvetlerimizin eksikliðindendir.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Koray Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçýn tekrarýný verdi mi TRT 3 ?
    Yayýn akýþýnda dün gece 1.05 gece gösteriyordu.
    OSCAR CARDOZO

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

http://www.youtube.com/watch?v=uxKacwjpPe0

Macin basinda yapilan üclü
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

lazzz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

bazýlarýda colmana takmýss colmanýn yaptýgýný umut la gökhan her mac yapýyorr ne derseýz dýyýn colman bu takýmýn en iyisi en teknýk adamý o kadar basit adamýn durusu yeter umuta baktýmý bana ameleyý anýmsatýyo ama colmana baktým adammýn topcu oldugunu anlýyorum bý top ýnsanný ayagýna bu kada mý yaksýýrr orda onemlý olann o kacýrýlan gollerý atmakdýý ama býzým super ýkýlýmýzz yýne kacýrdýýý haa bu ara son yapýlan ýdmanda umut bulutun kaleye vurdugu sut 12 metrelýk engelý aþýp catýya gitmiþþ habeýrnýz olsnnn
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGÝSÝ'nin önüne gecmiþtir

Nereden
    Ýstanbul

Colman'ý yükseltmek için Umut'u Gökhan'ý batýrmanýn mantýðýný anlayamadým doðrusu ? Benimde takýmda en çok sevdiðim oyuncu Colman'dýr ancak Umut'a Gökhan'a(Yani Ts futbolcusuna) sanki bir düþmanmýþ gibi hakaret etmeyi ben hazmedemem.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sizin benim geldiði günden beri Cale'yi yetersiz bulduðumu, Yattara'nýn en iyi döneminde bile oraya birini monte etmek gerektiðini savunduðumu fark etmeyip bu maçtan genelleme yaptýðýmý sanmanýz da benim sorunum deðil.

Hocanýn dizliþi ile ilgili bir deðerlendirme yaparsam, baþýna "bence" eklemeden bu iþi yapmam. Bunun sonu yok çünkü. Bence Gabriç'i boþ boþ seyretti mesela. En az 3-4 pozisyonda Gabriç sol ayaðýnýn içiyle yerden kavisli top atamadý diye boþ boþ geri döndük. Bence kaleci konusunda anlamsýz bir ýsrar içerisinde mesela... Bence bunlar maçýn seyrini önemli ölçüde deðiþtiren fahiþ hatalar mesela... Bence etkisiz olduðunu düþündüðü ilacý baþý aðrýyýnca ilk iþ olarak tercih etmesi (Alanzinho) bir güven sorunu doðuruyor mesela... Bunlar adama olan sempatimden, hatta Alanzinho'ya olan güvensizliðimden etkilenmeyen, nesnel düþüncelerim. Neyi demek istemiþ olabileceðimi tahmin etmeye çalýþmak yerine ne dediðimi anlamaya özen gösterirseniz gereksiz vakit kaybý yaþamayýz.

Bir seri katilin tüm cinayetlerini çok iyi tasarladýðýný ve baþarýlý olduðunu söylemek onun yaptýklarýný tasvip etmek demek deðildir. bjk'nin oyun yapýsýyla ilgilenmiyorum, beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Gördüðüm, adamlarýn pragmatik bir kadro yapýsý ile sahaya çýktýklarý ve amaçlarýna ulaþtýklarý gerçeði. Sanki adamýn elinde Holosko-Delgado-Nihat vardý da korktuðu için defans aðýrlýklý oynadý. bjk'nin kaç tane organize atakla üzerimize geldiðini sormak, seri katilin kaç kurbanýna öldürmeden önce 1,5 iskender ýsmarladýðýný sorgulamaya benziyor. Adamýn amacý ile eylemi örtüþüyor diyoruz. Bu eylemini onayladýðýmýz ya da saygý duyduðumuz anlamýna gelmiyor. Defans aðýrlýklý oynamayý tercih edip 4-5 pozisyon vermelerini baþarýsýzlýk olarak görüyor olabilirsiniz. Bence de öyle. Ama maçýn en net kaçan pozisyonu da hala bjk'ya ait mesela...

Ben kendimi bildim bileli Trabzonspor'un kazanmak zorunda olduðu bir maçý kazandýðýný görmedim. Keþke Denizli gibi korkak, bjk gibi pýsýrýk bir takýmým olsaydý da 96'da ve -yanýlmýyorsam- 2005'te fb'ye rezil olup galip gelseydik. Sezon boyunca 40 tane maç oynayýp birinde korkmuþ görün yahu, ne olacak? 96'da Vanspor'u ezdik de ne oldu? Bu zýkkýmýn ölçme metodu bu olsaydý topu fazla tutana, ya da rakibi çok koþturana puan verilirdi. Çok zor birþey deðil.

Son olarak, tekrar söylüyorum, bana ne bjk'den?

Ne dediðinizi anlamasam sorarým. Anlamadýðým zaman ilk yaptýðým þeydir.
    Neyse, konu çok basit;
    Bjk nin hin ya da cin hocasýnýn planladýðý gibi mi gitti maç yoksa Trabzonspor'un kontrolünde mi oynandý?
    Siz sonuç üzerinden gittiðinize göre haklýsýnýz. Maçý deðerlendirmek için 10 yýllýk derbi maçlarý sonucu baþlýðýna davet etmeniz de maçlarý sonuçlarýna göre deðerlendirdiðinizi zaten gösteriyor. Ben sizin gibi düþünmesem de "klasik skor yazarý" geyiðine girmeyeceðim. Kazanan haklýdýr diyelim geçelim.
    Asýl sözünü ettiðim iyi oynayan bir takýma ve hocasýna neden hakkýný teslim etmiyorsunuz. Takdirleriniz de sonuca göre mi þekilleniyor?

Notlar:
    Sözlerinizden bir þey çýkarmaya çalýþtýðýmý zannetmeniz, aslýnda o hataya sizin düþtüðünüzü gösteriyor. Cale ve Yattara konusunda bir þey demedim ben. Sadece takýmýn iyi oyununu gözardý etmeyin ama eksiklerini de söyleyin anlamýnda bir ifadeydi. Bahsettiðim eksikler de kendi örneklerim idi. Ben de size daha dikkatli okuyun lütfen mi diyeyim.

Konuyla ilgisi olmamasýna raðmen, Gabriç'in kötü oyunundan ziyade, bir çok defa boþ pozisyonda ya da bire bir pozisyonda topla buluþabilmesi benim için oyunu doðru diziliþle oynadýðýmýzý gösteriyor. Aynen gol pozisyonuna sokan bir oyun yapýsýnýn (forvet atamasa da) doðru olduðuna inandýðým gibi. Üç sol açýk alýnmasýna raðmen,sol çizgide oynayabilecek tek oyuncunun Gabriç olmasý ne hocanýn ne de Gabriç'in suçu. Ayný þeyler sað kanat için de geçerli. Forvet içinde.

Ayrýca gereksiz vakit kaybý gibi sözler hoþ olmamýþ.

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Alýntý Kazým Uzunboy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu arkadaþ þu maç çýkmýyor bir türlü aklýmdan!!

Nasýl kaçar o kadar pozisyon?!
    Gökhan ve Umut imkansýzlarýn adamýdýr.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý bkandil Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Demeçlerden kesitler...

Doktorlar: Yattara iyileþti, oynayabilir.
    ....
    Yattara oynar....
    ....
    Hoca : Bazen körlere yol göstermek gerekir.
    ....
    Bir yönetici : Hoca açýklama yaparken takýmýn menfaatlerini düþünmelidir. Böyle açýklama yapmamalý...
    ....
    Hoca : Yattara ve Engin'i kaybetmek istemiyorum. Ýyi oyuncular.
    ....
    Baþkan : Yattara misyonunu tamamladý...
    ....
    Ayný "Bir yönetici"den bu konuda ses çýkmaz...

Zaten bu nasil yönetildigimizin kanitidir...
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Baþlýk güncelliðini yitirmiþtir.

Buradan devam edelim
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)