Sayfa 136 Toplam 186 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4626 adet sonuctan sayfa basi 3,376 ile 3,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 12. Hafta Maçý | Trabzonspor 0 - 2 Beþiktaþ

QraL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kaleci hakan 1-2 pozisyon haric bi'sey yapmadi ki.. Engin'in topunu guzel cikartti o kadar..
    Hakan'i panter yapan umut'dur.. her topu kalecinin ustune attigi icin kaleci on plana cikmis gibi duruyor.. Hele o kafa sutu ve asirtma vurusta biras daha becerikli olsa suan skor boyle olmayabilird...
    UMUT'un TRABZONSPOR'DA YERÝ YOK!

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Siz hala Trabzon taraftarýna atýyosunuz. Taraftar mý kaldý takýmda? Eskiden olsaydý sandalyemi kalýrdý tribünde. Bakýn þimdi tam istediðiniz gibi bir taraftarýnýz var. Afyonlanmýþ, baþarýsýzlýklarý kanýksamýþ,bu kaderin hiçbir zaman deðimeyeceðine inanmýþ, sadri gibi rüya tacirlerinin elinde oyuncak olmuþ büyük Trabzonsporun büyük TARAFTARI......Bence bir dahaki maça þöyle bir pankartla çýksýn taraftar sadrinin harikalar diyarý TRABZONSPOR!!!!!
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Emrah Akcagöz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadri baskan in gol pozisyonlarindaki heyecanini gördüm ya bu bana yeter.

Demek ki heyecan var icinde,heyecanin oldugu yerde basari gelir.

Sezon basinda hata yaptilar mi,evet.

Ama onlari en sert sekilde elestiren biri olarak diyorum ki,bu yönetim devam etmeli.
    Sadri Þener koltuðunda otursun ama yanýndakilerin hepsi gitsin abi sýrf o heriflerin egolarý yüzünden bu durumlardayýz sezon baþýnda bu adamlarý sen ve baþka birkaç abimize karþý da çok savundum ama hata yapmýþým hepiniziden özür diliyorum..
    "Arsýz güçlü olunca, haklý suçlu olurmuþ ..!"

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ama onlari en sert sekilde elestiren biri olarak diyorum ki,bu yönetim devam etmeli.
    ben 22 yýldýr heyeceanlýyým ama pek bisey goremedým

Ýgzas-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Seviyorum ulan bu takýmý iyiki Trabzonsporluyum... cefaysa cefa hayatta çektiðimiz gibi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þenol Altunsoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir sene önce ayný bjk ye ayný futbolla yenilen takýmý alkýþlayan farklý bir taraftar mý idi?
    Aynen öyle o günkü heyecaný baþka olan farklý bir taraftar topluluðuydu iþte bu camia bu yüzden hiç bir zaman bir araya gelemez yanlýþý bu kadar savunmak hangi anlayýþýn ürünüdür acaba çok mu zor bu taraftar yanlýþ yaptý demek halbuki çok basit "iyi yönetilmiyoruz" demek kadar basit
    Ayný suda iki kere yýkanýlmaz.

http://stopmatchfixing.com/

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

bu takýma adam gibi golcü almayan ama buna raðmen borç bataðý ve kaosa sürükleyen yönetimi istifaya davet etmemek akýl tutulmasý ya da baþka hesap gözetilmesidir. tepkiler takýma deðil yönetimedir ve sonuna kadar haklýdýr. az bile yapýlmýþtýr.
    Rüyalarý gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktýr...

altinkaya08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

benim bi teklifim var.1. amatör kümede antrenörüm. bu takýmý ben çalýþtýrýyim yemin ederim hogo brostan daha iyi sonuçlar alýrým. bu nsl bi teknik tirektör anlamadým.

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

sadri þener boþuna mý dedi : " bjk'ye yenilmek dünyanýn sonu deðil!"

lig bitti sayýlýr artýk
    kimsenin umrunda deðil
    hee pardon
    lig 34 hafta idi di mi?
    McLas was Here

10 numara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Penaltýmýzý yemiþ hakem herzaman ki gibi. Bir de deniyor ki çok güzel oynadýk. Top göstermedik. Onlarca gol pozisyonuna girdik. Skor? 2-0 yenildik. Futbolcular süper. Böyle bir mantýk yok. Demek fark yaratan futbolcularýmýz yok. Özellikle forvetler sürünüyor
    orasý 4. boyut......ama garip bir topluluðuz maç bter bjk'liler hakan'a koþar bizim 3-5 taraftar rakibi alkýþlar transfer sayfasýnda gabriç'e methiyeler dizilir getirene dualar okunur sonra bir maç sonra rezil topçu ilan ederiz...
    poetricus

lazkopatfaroz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

sol bek cale nin þut ve orta açmadan rahatsýzlýgý var. sað bek tayfunun topu durdurup orta açmadan sýkýntýsý var..

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý altinkaya08 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim bi teklifim var.1. amatör kümede antrenörüm. bu takýmý ben çalýþtýrýyim yemin ederim hogo brostan daha iyi sonuçlar alýrým. bu nsl bi teknik tirektör anlamadým.
    þu sahadakiler görmek þu takýmý çalýþtýrmak için teknik direktör olmak bile fazla.

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Yeni liste yeni liste yeni liste !

Daha planlý programlý hareket.

Yabancý revizyonunda cesaret.

Ýnatçýlýða da son !

Evet baþarý gelir.

Bence bunlarýn hiçbiri olmayacak , ayrý konu.
    Yönetim kendi ipini çekiyor.
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

elalem 6 kasimda 6 tane atar, biz 7 kasimda 7 tane net kacirdik...

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Þenol abi, taraftardan istedðiniz þey Türkiye standartlarýnýn çok üstünde...Benden istediðiniz þey de benim yapabileceklerimin çok üstünde...Benim taraftar davranýþlarýný dönüþtürmeye dair bir reçetem yok...

Oysa benim yönetimden istediðim þey; vasat...Vasat...
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Evet belki sampiyon olamayacagimiz büyük ölcüde belli oldu ama hedeflerimiz bitmedi.

Bu aksamki en büyük yanlis taraftarin takima ve yönetime olan inancinin sarsilmasidir.

Bu düzelmezse hasarimiz cok daha büyük olur.

Taraftarin yönetimi istifaya davet etmesi topun iki direk arasina girmemesi nedeniyle olmamaliydi.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

firidin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Gökhan - Umut A.Þ.futbolu , futbolcuyu , tenikdirektörü harcamaya devam ediyor . Yönetim ise kendini harcadý mümkünse saðda bir yerde insinler ! ..

Emrah Akcagöz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý SARI61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gokhan unalý nasýl 90 dakýka oyunda tuttu bu hoca hugo bross artýk gýtmelý bazý oyunccularýn yedek kalmasý gerekýyor gokhan,sylva,gabrýç,cale, bunlar býtmýs ya song o yasýna ragmen be ceker bunlara
    Baþka forvet vardýda hocamý çýkarmadý alýn iþte çift forvet+alanzinho emini gökhanýn yerine alan girseydi maç sonunda bu hoca iþi bilmiyor gökhan çýkarýlýrmýydý diyecekti çoðu kiþi..
    "Arsýz güçlü olunca, haklý suçlu olurmuþ ..!"

altinkaya08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

gabriç denen futbolcuyu kim almýþ çok merak ediyorum.tek sevinç kaynaðýmýz canýmýz trabzonsporumuz kimlerimde aline kaldý allahýmm.

gerenimo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol abi...Anlaþýlmayacak ne var bunda? Taraftar bjk ye aferin falan demiyor...Yani bunu düþünmüyorsunuz deðil mi? Olan biteni görüyor...Birilerinin inadýnýn neye malolduðunu görüyor...Çocuk bile evet çocuk bile görüyor bunu...Bu bir isyan...Takýma da deðil yönetime...Ha iyi mi yaptýlar? Ben ahalinin tepkilerini sebeplere göre deðerlendiririm...
    bende taraftar aklama çabasýný anlamýyorum. takýmý yuhlamak da taktir edilesi bi davranýþ. nasýlsa üç büyükler yapýyor biz de yapalým.
    küfür nasýlsa ediyoruz futbolcuya hocaya da edelim.
    bu maçda son dakiklardaki yuhhlama 90 dakika türbünün yaptýðý (ilk defa) desteði aldý götürdü. daha çok maç var ve gelirse biz tekkeyle de kaybedeceðiz. bu sefer ne için tepki göstereceðiz.
    caferin de yazdýðý gibi kaybederken kazanacaðýmýz bir maçtý, duble kaybettik.
    ikinci malubiyette skor için taraftarlýk yapýp, ruhdan mücadele laflarýný aðzýndan düþürmeyen taraftardýr.
    aklama çabalarý da beyhudedir..

SARI61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    35

býrýlerý duysun artýk ya bu cefakar taraftar artýk uzulmekten býktý býktý býzlere gelýp sampýyonluga oynucaz dýyosunuz umutlandýrýyosunuz her sene bu kulube gelen herkes para yemeye gelýyor asbaþkan ýstemýyo dye fatýh tekkeyý alamýyoruz baþkan ben karýsmam dýyor adam gýbý ben bu takýmý sampýyonluga oynatýrým dýyen býrý ýstýyoruz artýk

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Biz oynamadýk bjk oynattý diyenler çok haksýzlýk yapýyorsunuz.
    Aynen sahada varýný yoðunu ortaya koyan, pozitif oyun oynayan oyuncularýmýzý alkýþlayacaðýna, rakibi alkýþlayarak kendi oyuncularýmýzýn onurunu kýran futbol cahili bir kýsým seyircimiz gibi..

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

En çok Baþkan'a üzülüyorum.Tüm hatalarý ile hemde.

Adam geldiði ilk günden beri diyor.Ben futboldan taktiðinden topçusundan anlamam diye.
    ANLAR ! dediði adamlarýn kurbaný oluyor ya , ona yanarým.
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

tribündeki taraftarýmýza diye bir konu açarak zamanýnda Trabzondaki taraftarýmýzý yeteri kadar destek vermediðini betimleyerem sitemde bulunan ben bu akþamki taraftarýmýza diyorum ki 'HELAL OLSUN SÝZE HELAL OSUNN..!' harikaydýnýz mükemmeldiniz..
    TrabZonguldaklý...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý ozcan_asanoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu takýma adam gibi golcü almayan ama buna raðmen borç bataðý ve kaosa sürükleyen yönetimi istifaya davet etmemek akýl tutulmasý ya da baþka hesap gözetilmesidir. tepkiler takýma deðil yönetimedir ve sonuna kadar haklýdýr. az bile yapýlmýþtýr.
    O zaman takýmý alkýþlar öyle gönderirsin içeriye, yönetime tepkini sonra koyarsýn. Bir de þu borç bataðý geyiði var dillerde. 5 milyon Trabzonspor taraftarý þampiyon takým ister, ama sezonda 50 bin formayý zor satar. Kendi iradesiyle, kulübe destek olsun diye satýlan kombine adedi 5 bini geçmez. Takýmýna destek vermez, skora göre rakibi alkýþlar, kendi adamýna haksýzlýk yapmayý içine sindirir, mümkünse Messi, Eto ve Ronaldinho'yu ister ama bedava ister.

Vay be...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)