Sayfa 151 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4377 adet sonuctan sayfa basi 3,751 ile 3,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskonia'nın play-off'a kalma ihtimali 31,25%. Umarım gerçekleşir.
    yoookk... yalandan yere efes'e belâ olurlar, elensinler gitsinler =)
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoookk... yalandan yere efes'e belâ olurlar, elensinler gitsinler =)
    Elendiler. Zaten şu hayatta neyi istesek, kime destek versek kaybediyor.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Barcelona-Zenit

Barcelona normal sezonu lider bitirmenin özgüveni ile parkeye çıkıyor. Zenit sezon içinde çok istikrarsız bir performans gösterdi. Gasol tecrübesi eklenen bir Barça hata yapmayacaktır. 3-0 Barça alır diyorum.

CSKA-Fenerbahçe

CSKA'da hem Milutinov'un sezonu kapaması, hem de Mike James ile yolların ayrılması takım içi dengeleri bozmuş gibi gözüktü. Bence Mike James'in varlığı bir yerden sonra zarar vermeye başlamıştı. Yönetim bu konuda Itouidis'in yanında durdu. Itouidis bu borcu ödemek isteyecektir. Fenerbahçe ise Vesely'siz çıktığı maçlarda çok bocaladı ve bu yılın ilk dönemindeki dağınık takımdan izler görüldü. Dyshawn Pierre'nin bu düzeye çıkamaması, Barthel ve Ulanovas'ın kayıpları oynaması gibi etkenlerden ben 3-1 CSKA diyorum.

Anadolu Efes-Real Madrid

Anadolu Efes oynamak istediğinde önünde durulamayacak bir takıma dönüşüyor. Ancak burada kilit nokta "oynamak istediği" zaman dilimleri olması. Sezon içinde bunu bazen maç maç, bazen de maçın içinde ayrı periyotlarca gördük. Ben Efes'in formda bir şekilde girerse bu eşleşmeyi 3-0 kazanacağını düşünüyorum. Real Madrid sezon devam ederken önce Campazzo'yu şimdi de Deck'i NBA ligine kaptırdı. İkisinin de kolay kolay yeri doldurulamayacağı çok açık.

Milano-Bayern Münih

Milano, lider oyuncularının sahaya karakter koyması durumunda bir şeyler üretebilen bir takım görüntüsü verdi bu yıl. Hines, Datome gibi oyuncuların başını çektiği bu lider grup kazanmak isterse Bayern'i devireceklerdir. Ancak Bayern çok inatçı bir takım ben illa ki bir maçta olsa alacaklarını düşünüyorum. İlk kez bir Alman takımı son 8'e kaldı sonuçta. 3-2 Milano alır diyorum.

--

Bu arada seneye Euroleague'in yeni takımları Unics Kazan ve Monaco oldu. Bologna sezon içinde namağlup geldiği yarı finalde ilk maçı kazanmasına rağmen Kazan'a elendi. Teodosiç bir yıl daha Bologna'da kalmaz sanırım çünkü Bologna Wild Card alamaz.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Efes in ilk yarısı ortada olan maçta ikinci yarın savunmasını ön plana çıkararak reali mahvetti resmen.

İlk yarı atıp savunalım dediler farkı açamayınca ikinci yarı savunup atmaya başlayınca işin rengi değişti.

madrid hücumda çok kısıtlı takım. Efes te tam tersi. 3-0 ile süpürürüz inşallah

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu Thompkins'e ayar oluyorum. Adam'ın Efes maçlarında şut sokacağı tutuyor.

Real'i dün her ne kadar ezmiş olsak da, Real Real'dir ve çok tehlikeli bir takımdır.

Rudy, Lull ve bu LaproVittola galiba adı, tehlikeli adamlar.

Disiplini elden bırakmadan, sonraki maçların hepsini seri 0-0'mış gibi oynamak lazım.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Zenit'i harcadılar. Hakemler Barcelona lehine çok kolay faul çaldı ve Barcelona'nın sert oyununa göz yumdular, buna rağmen Zenit uzatmalara kadar direndi.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Açıkçası Real Madrid'den çekiniyordum. Ne kadar formsuz olsalar da kadro kalitesinden çekiniyordum. Ataman'ın son maçlar öncesi yaptığı açıklamayı aşırı özgüven olarak değerlendirmiştim. Laso'nun yüksek tempolu oyunu bu sezon istikrar kazanamadı. Campazzo büyük eksiklik oldu. Randolph'un sezonu erken kapatmasını da unutmamak lazım. Tavares kaldı geriye. Rudy ve Llull yaşlandı. Düzenleri bozulmuş. Efes F4'u hak ediyor.

Nereden
    Samsun

Maç hepimizin gözü önünde kayıp gitti. 10-12 sayı fark varken İsmail Şenol ''tempoyu düşürmeliyiz'' dedi, tempoyu düşürdüğümüz zaman ne olduğunu görmüştür umarım. Ergin Ataman'ın böyle durumlarda takımı kendi haline bırakması sinir bozucu.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Ankara

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Thompkins'e ayar oluyorum. Adam'ın Efes maçlarında şut sokacağı tutuyor.

Real'i dün her ne kadar ezmiş olsak da, Real Real'dir ve çok tehlikeli bir takımdır.

Rudy, Lull ve bu LaproVittola galiba adı, tehlikeli adamlar.

Disiplini elden bırakmadan, sonraki maçların hepsini seri 0-0'mış gibi oynamak lazım.
    İşte tam bundan bahsediyordum.

Efes 5 dakika stop etti, Lull 3'lükleri yağdırdı, ısınan havada 0/4 atan Rudy bile sol dipten resme dışarı doğru düşerek 3'lük gönderdi.

Ne olursa olsun karşıdaki takım Real! Biz turu geçtik havasında oynarsa takım, bir bakmışsın 3-2 ile Real Finallerde...

İşi şansa bırakmadan yarınki maçı almak lazım.

Nereden
    Samsun

Efes korkunç sona doğru ilerliyor, sanırım hepimizin bir korkusu vardı. İlk yarıda yine alan savunmasına hücum edemedik, 3. ve 4. maçta olduğu gibi takım hücumda durdu. Larkin ilk yarıda sayı atamadı çok sert bir savunma var kendisine. Bu arada Tavares geri döndü.

İlk yarıyı 41-36 Real önde bitirdi. Efes hücumda hareketliliğin kaybettiği anda sıradan bir takıma dönüşüyor umarım ikinci yarıda Larkin devreye girer.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Samsun

İkinci yarıya 19-3'lük seriyle başladık, Micic ve Singleton harika oynuyor. 55-44 öndeyiz.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Eurochallenge finalinde bile bu kadar heyecan yapmadım ya hadi be bit
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Samsun

Simoooooooooooooooooon Kazandık ama ecel terleri döktük. Ergin Ataman bu seride sınıfta kaldı diyebiliriz.

Singleton büyük karakter gösterdi tartışmasız maçın adamı oldu ve sezonu kurtardı. Larkin umarım dörtlü finalde kendisini affettirir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Efes, çocukluk tutkularımdan biri...

Son zamanlarda bu denli heyecan dozu yüksek maç izlememiştim.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler.

Normal sezonu ilk dörtte bitirseniz, kiminle eşleşmek istemezsiniz? Tabii ki Real Madrid.

Bugün radyolarda denk geldiğim yorumlarda "Efes zaten sampiyon yaa" rahatlığını çözemedim. Geçen sezon müthiş form yakalamışken sezon iptal edildi. Ama bugün farklı noktadayız. Madrid'deki maçlar bunu gösterdi.

Simdi Mike James ve Milutinov yok diye CSKA kolay lokma olmayacak.

Nereden
    Ankara

Bu İspanya basketbolu acayip bir seviye. Yoldan adam çevirseniz kaldırıp üçlük sokuyor, çok iyi oyun kurucu yetiştiriyorlar.

NBA'e giden oyuncusu var, sakatı var, ona rağmen 19 yaşında bir çocuk çıkıp neredeyse play off MVP'si olacaktı. Bugün çok iyi oynamadı belki ama İspanya'daki maçlarda fark yaratmıştı, tabi Efes'in laubaliliği de etkili oldu.

Bugün çok zor kazandık ancak Real cidden bir ekol ve çok önemli oyuncuları var. Real'i elemek büyük iş.

CSKA tabi ki küçümsenecek bir takım değil ama kadro kalitesi Real'in kesinlikle çok altında.

En büyük silahlarını 2 hafta önce kaybettiler, sezonun son haftalarında fikstürleri kolaydı pek etkilenmediler ve Şikeciler de çok zayıf olduğu için CSKA formda göründü.

Eğer Efes hafife almazsa çok rahat final yapar.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Yürü be Anadolu Efes...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ergin Ataman dün akşam "Micic Alba Berlin maçında çok iyiydi fakat diğer üç maç çok kötü oynadı" demiş.

Geçen sene hepimizin övgüsüne mazhar olan "takım" Micic, Singleton, Larkin vs. oyuncu bazlı bahane aramamalıydı. Micic'in kötü oynadığını biz de söylüyoruz. Bir koç "Singleton beş top kaybetti, o yüzden yenildik" der mi?

Eldeki oyuncular tecrübesizmiş. Oynatsaydın bir zahmet. Tecrübe kazansalardı. Geçen sene Sertaç, Dunston talihsizliği yaşamasa süre alamayacaktı. Kim bu Sertaç, milli takım pivotu!

Ataman belki takımı ateşlemek için teknik faul alabilir fakat daha dördüncü haftadan oyuncuları medya önüne atması doğru bir liderlik örneği değil. Üç senedir aynı kadroyla oynuyorsun.
    Dün akşam Efes'in ikinci yarıdaki reaksiyonunu beğendim. Ataman'ın motivasyonu biraz düşmüş.
    Sezon içinde Ataman'ı yeri geldiğinde eleştirdim fakat asla kötü koç olduğunu düşünmüyorum. Real Madrid'e, deplasmanda ve çeyrek finalde maç kaybetmek doğal. Evet, üçüncü maçtaki gibi çift hane öndeyken beş dakikada maç vermek insanın canını yakıyor. Ama bunu tesadüfle veya "Abi Larkin var yeaa" diye açıklamak...???

*
    Şimdi eski mesajlara bakınca "Micic NBA'e gidemez" demişim, adam gitti. Tebrik ederim kendisini. Efes onun yerine kimi getirecek acaba? Pangos... Nedovic...

EK: Ataman'la olan kontratı iki yıl uzatmışlar.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (06.05.2021 Saat 17:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

Karşıyaka FİBA şampiyonlar liginde finale yükseldi. Kupayı Tenerife'nin kazanacağını düşünüyordum ama Strasbourg'a elendiler.

Birazdan Strasbourg - Burgos maçı başlayacak ve Karşıyaka'nın finaldeki rakibi belli olacak.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Vildoza NY Knicks'e gitti. Dört yıl için 13 Milyon Dolar kazanacak. Baskonia ise 2 M Euro almış.

Yerine Q. Colom geldi. Üstüne Frantz Massenat'ı aldılar.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes bu yaz alıştığı kadroyu yenileyecek.

Önce Micic'in yerine birini bulacaklar. Akla önce Pangos geliyor. Nedovic de serbest kalıyor.

Niels Giffey & Janis Timma tarzı 3/4 oynayabilecek bir adam olsa kadroda esneklik artar.

Bir de pivot konusu gündeme gekecektir.

Nereden
    İstanbul

Efes bu yaz alıştığı kadroyu yenileyecek.

Önce Micic'in yerine birini bulacaklar. Akla önce Pangos geliyor. Nedovic de serbest kalıyor.

Niels Giffey & Janis Timma tarzı 3/4 oynayabilecek bir adam olsa kadroda esneklik artar.

Bir de pivot konusu gündeme gekecektir.
    Yabusele ya NBA ya Real Madrid yapacak diyorlar. Efes'e iyi olmaz mıydı?
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabusele ya NBA ya Real Madrid yapacak diyorlar. Efes'e iyi olmaz mıydı?
    Öncelik kısalarda olacak. Larkin'in durumu 15 Ağustos'ta belli olacakmış, o da gidebilir dedi Ataman.

Ben o çocuğu pek tutamadım. Sebebini de bulamadım doğrusu. (:

Nereden
    İstanbul

Öncelik kısalarda olacak. Larkin'in durumu 15 Ağustos'ta belli olacakmış, o da gidebilir dedi Ataman.

Ben o çocuğu pek tutamadım. Sebebini de bulamadım doğrusu. (:
    Larkin'in aklı hala NBA'de ama 2 yıl evvel ki röportajında NBA'e gidersem rotasyon oyuncusu olmak istemem demişti. Bu yıl performansı o zamana göre çok daha düşük. Sanki bir yıl daha kalır gibi düşünüyorum. Tabii Avrupa'dan çok cazip bir kontrat da alabilir. Özellikle Milano girişim yapabilir.

Yabusele aslında bu seneye kadar çok ön planda değildi ama sıçrama yılı oldu kendisi için. Bazı oyuncular kariyerinde biraz geç ritim bulabiliyor. Yabusele'de bu tip bir isim olabilir.
    Karl Marx
    анархія-мама

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)