Sayfa 148 Toplam 175 Sayfadan BirinciBirinci ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4371 adet sonuctan sayfa basi 3,676 ile 3,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün seyredemedim maçları ama Baskonia'ya üzüldüm, geri dönmüşler fakat yetmemiş.

Baskonia be sene 10 ACB, 6 EL maçı oynadı. 9'unu kazandı, 7'sini kaybetti. Kaybettiği maçların beşinde üç ve altında farkla yenildi. Bu bile takımın kaybederken bile mücadele ettiğini, maçlarının korakor geçtiğinin göstergesi.
    Inanılmaz bir sekilde maçı son bir dakika 82-82'ye getirdiler ama yine cluyburn ve ismini hatırlamadığım diğer herif one geçmelerine fırsat tanımadı...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inanılmaz bir sekilde maçı son bir dakika 82-82'ye getirdiler ama yine cluyburn ve ismini hatırlamadığım diğer herif one geçmelerine fırsat tanımadı...
    Henry son beş dakikada 17 sayı atmış. Tekrarını seyretmem lazım abi. Baskonia'nın fizik gücü bence lig ortalamasının üstünde, maç sonlarında diri kalıyorlar. Kızılyıldız maçı hariç (Dünkü CSKA maçını da seyredemediğim için dışarıda bırakayım) ezilmiyorlar. Çok mu agresifler, hayır. Ama oyuna sadıklar. Daha doğrusu disiplinliler. Bu da onları oyunda tutuyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçen seneki PAO deplasmanında Micic: 3/13 FG - 6 Sayı - 3 Ast - 7 Top kaybı

Dün akşamki PAO deplasmanında Micic: 12/20 FG - 33 Sayı - 2 Top kaybı

Zaten Ataman da hem Micic hem de Doğuş'u öne çıkarmış. Ama bence gizli kahraman Singleton'dı. Dunston, Larkin ve Sertaç yokken bir de Beaubois hemen maç başında sakatlandı. Daralan rotasyonda parkede en uzun süre kalan oyuncuydu ve sadece iki top kullandı. Fakat +/- verisi +5. Takımın en büyük sıkıntı yaşadığı yerde, ribaundlarda takımın en iyisiydi.

Bu arada maç başındaki sakatlıklar son zamanda artmadı mı? Bursa'da Malik Newman, Tofaş'da DJ White hemen aklıma gelenler...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçen seneki PAO deplasmanında Micic: 3/13 FG - 6 Sayı - 3 Ast - 7 Top kaybı

Dün akşamki PAO deplasmanında Micic: 12/20 FG - 33 Sayı - 2 Top kaybı

Zaten Ataman da hem Micic hem de Doğuş'u öne çıkarmış. Ama bence gizli kahraman Singleton'dı. Dunston, Larkin ve Sertaç yokken bir de Beaubois hemen maç başında sakatlandı. Daralan rotasyonda parkede en uzun süre kalan oyuncuydu ve sadece iki top kullandı. Fakat +/- verisi +5. Takımın en büyük sıkıntı yaşadığı yerde, ribaundlarda takımın en iyisiydi.

Bu arada maç başındaki sakatlıklar son zamanda artmadı mı? Bursa'da Malik Newman, Tofaş'da DJ White hemen aklıma gelenler...
    Singleton ve simon micic'den sonra benim de dikkatimi çeken oyuncular oldu dün akşam... efes'in o kadar eksikle yunanistandan galibiyet çıkarması büyük başarı...

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Singleton ve simon micic'den sonra benim de dikkatimi çeken oyuncular oldu dün akşam... efes'in o kadar eksikle yunanistandan galibiyet çıkarması büyük başarı...
    Rakipteki Nedovic yokluğunu göz ardı etmemek lazım. Euroleague'in en iyi ribaund istatistiği yakalayan takımına karşı pota altı bu kadar eksik olmasına rağmen iyi mücadele etti Efes.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakipteki Nedovic yokluğunu göz ardı etmemek lazım. Euroleague'in en iyi ribaund istatistiği yakalayan takımına karşı pota altı bu kadar eksik olmasına rağmen iyi mücadele etti Efes.
    Evet, ligin ribaund lideri onlar ama bu alanda dominant değiller. Çünkü Efes maçına kadar aldıkları ve verdikleri ribaund sayısı eşit: 37,2.

Beş maçın üçünde ise rakipten az ribaund almışlardı. Düşük yüzdeyle artıyorlar ve hücum ribaundunu iyi topluyorlar.

Nereden
    İstanbul

Fenerbahçe'den Alex Perez hamlesi geldi. Euroleague seviyesinde olup olmadığı soru işareti çünkü Zalgiris macerası ailevi sorunlardan dolayı erken bitmişti. Pas yeteneği ve oyun becerisi iyi olmasına karşın savunma anlamında iyi değil. Fenerbahçe için öncelik rotasyon oyuncusu anlamında daha iyi savunma yapmayı bilen biri olmalıydı.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Fernando Buesa Arena'da Ivanovic, harika rotasyonla, muazzam pas oyunuyla, 16 saha içi isabeti 15 asistle bularak ilk devrede önde. Ayrıca en zayıf noktası olan yay gerisi savunmasında, Fener'i 2/14'te tuttular.

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fernando Buesa Arena'da Ivanovic, harika rotasyonla, muazzam pas oyunuyla, 16 saha içi isabeti 15 asistle bularak ilk devrede önde. Ayrıca en zayıf noktası olan yay gerisi savunmasında, Fener'i 2/14'te tuttular.
    Fener kadrosu rezalet. Hamilton diye bir kazma girdi full zarar herif. Gherardini nerden bulmuş bu aveli. Sene başında şişirilen kadro çabuk söndü.

Nereden
    İstanbul

Alex Perez tamam denmişti ama hala bir hareketlilik yok. Sanırım olmadı o iş. Dün gece Milano iç sahada Kızılyıldız'a mağlup olmuş. Anlaşılan bu yıl kendini ilk sekize atmak isteyen baya bir takım var. Efes form kazanırsa rahat ilk dörde girer ama Fenerbahçe'ye net isimler lazım. Özellikle Ulanovas ve Barthel bende hayal kırıklığı oldu. Yani Derrick Williams bile savunmada daha sert duruyordu.

Alec Peters kariyer rekorunu kırmış galiba. Geçen sezon Efes macerası iyi başlamıştı bence ama sonradan baya kötüledi. Ivanovic'le kendini bulmuşa benziyor. Bu arada Kenan Sipahi için sezon başında ligde yerli rotasyonu için alındı demiştim. Kesinlikle Euroleague seviyesinde değil. Melih gibi kaymağını yıllarca yiyebileceği bir şut yeteneği de yok. Fenerbahçe'de Kokoskov ilk kez bu kadar sert eleştirilmeye başlandı. Bu haftaya kadar neden Hamilton'a süre vermiyor diye eleştiriliyordu, bu hafta Hamilton'un rezil performansından sonra doğrudan Baskonia'nın 40 dakika aynı hücum setine karşılık veremediği için eleştiriliyor.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes, Larkin olunca tempoyu fena yükseltiyor. Doğuş'un savunma enerjisi harikaydı, Shved rüzgârını durdurdu. Efes net ribaund alsa hücumları daha çabuk başlatabilir.

Alex Perez tamam denmişti ama hala bir hareketlilik yok. Sanırım olmadı o iş. Dün gece Milano iç sahada Kızılyıldız'a mağlup olmuş. Anlaşılan bu yıl kendini ilk sekize atmak isteyen baya bir takım var. Efes form kazanırsa rahat ilk dörde girer ama Fenerbahçe'ye net isimler lazım. Özellikle Ulanovas ve Barthel bende hayal kırıklığı oldu. Yani Derrick Williams bile savunmada daha sert duruyordu.

Alec Peters kariyer rekorunu kırmış galiba. Geçen sezon Efes macerası iyi başlamıştı bence ama sonradan baya kötüledi. Ivanovic'le kendini bulmuşa benziyor. Bu arada Kenan Sipahi için sezon başında ligde yerli rotasyonu için alındı demiştim. Kesinlikle Euroleague seviyesinde değil. Melih gibi kaymağını yıllarca yiyebileceği bir şut yeteneği de yok. Fenerbahçe'de Kokoskov ilk kez bu kadar sert eleştirilmeye başlandı. Bu haftaya kadar neden Hamilton'a süre vermiyor diye eleştiriliyordu, bu hafta Hamilton'un rezil performansından sonra doğrudan Baskonia'nın 40 dakika aynı hücum setine karşılık veremediği için eleştiriliyor.
    Perşembe açıklanacaktı Perez işi.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

lan fener 20 degil 30-40 sayi fark ye
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lan fener 20 degil 30-40 sayi fark ye
    Real sıkmiyor fazla...arada muazzam bir kalite farkı var

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Real sıkmiyor fazla...arada muazzam bir kalite farkı var
    sonuncu olsunlar... seneye dâvet almasinlar katilamasinlar yurolige )))
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Campazzo Denver Nuggets ile 2 yıllık sözleşme imzalayacakmış. Real Madrid'e 6 milyon euro buy-out ücreti ödenecek. Gerçi bunun 750 bin eurosu buy-out olarak geçiyormuş. Kalanı Campazzo adına Denver ödeyecekmiş.

Bu arada Perez Fb işi de kesinleşti. Bugün ligde oynanan maçı tribünden izledi Perez.

Real-Wanamaker işi de olmamış. Real'den kesin bir hamle gelecek ama
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dunston, Micic, Pleiss, Yigitcan ve Beaubois yoktu. Kizilyildiz 8-0'la fırtına gibi başladı. Sonrasında Singleton ve Larkin maça ağırlığını koydu. Biri savunmayı digeri hücumu yönetti. Muazzam üçlük performansıyla deplasmandan galibiyetle döndü Efes.

Maçın basında Kuzmic'in Larkin'e net 3 faulü çalınmadı.

Efes sabırlı oynayıp, iyi yerleştiğinde Moerman'a şut pozisyonları yarattı. 5/6 soktu o da...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Baskonia, Vildoza olmadan elini sallaya sallaya kazandı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Menajer ya da koç olsam, takımımda Niels Giffey tarzı bir adam görmek isterim. Özellikle derin kadrolarda hem savunmayı bilen, topla-topsuz hareketli, şut atabilen, çembere gidebilen, kuvvetli, gösterişsiz fakat faydalı adam...
    Fb maçında, ilk üç çeyrekte sadece 4 top kullanıp 14 verimlilik puanı yaptı. Harika...

Nereden
    İstanbul

Fb maçında, ilk üç çeyrekte sadece 4 top kullanıp 14 verimlilik puanı yaptı. Harika...
    Yalnız Fener ne patladı ama sene başında kokoskov diye ortalığı yıkıp geçenlerden ses seda yok. Bu kadroyu kim kurmuş acaba Gherardini mi yoksa Kokoskov mu?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı axelman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız Fener ne patladı ama sene başında kokoskov diye ortalığı yıkıp geçenlerden ses seda yok. Bu kadroyu kim kurmuş acaba Gherardini mi yoksa Kokoskov mu?
    Agâh, bence sorun koçta değil. Hocayı ta Pistons yıllarından tanıyorum. Avrupa Şampiyonası'nda Slovenya ile favorimdi. Fener gecen sene de iyi sonuçlar almamıştı. Yedi senelik Obradovic birlikteliğine rağmen...

Bence; (Alex Perez'den umidim yok) oyuncu kurucu eksikliği yaşıyorlar. L. Brown'dan bu takımı oynamasını beklemek hata. Iyi oyuncu ama oyun kurucu değil. Iyi bir tamamlayıcı...

Sonra Eddie, Hamilton ve Pierre çaylak. Bu oyuncuların geçiş sürecine ihtiyacı vardı.

Üç, çok geniş bir kadro var. Rol ve süre istikrarı sağlanamadı. Kokoskov'u burada eleştirelim.

Nereden
    İstanbul

Agâh, bence sorun koçta değil. Hocayı ta Pistons yıllarından tanıyorum. Avrupa Şampiyonası'nda Slovenya ile favorimdi. Fener gecen sene de iyi sonuçlar almamıştı. Yedi senelik Obradovic birlikteliğine rağmen...

Bence; (Alex Perez'den umidim yok) oyuncu kurucu eksikliği yaşıyorlar. L. Brown'dan bu takımı oynamasını beklemek hata. Iyi oyuncu ama oyun kurucu değil. Iyi bir tamamlayıcı...

Sonra Eddie, Hamilton ve Pierre çaylak. Bu oyuncuların geçiş sürecine ihtiyacı vardı.

Üç, çok geniş bir kadro var. Rol ve süre istikrarı sağlanamadı. Kokoskov'u burada eleştirelim.
    Ben zaten koça pek suç bulamıyorum ama çok kötü kadro kurdular, sene başı inanılmaz bir şişirme oldu adama sonuçlar böyle olunca şimdi de herkes yükleniyor doğal olarak. Bu takım şakşakçılığını bi bırakmadılar.
    Ayrıca Sipahi Hamilton vs Fener seviyesinin oyuncusu değil.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı axelman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben zaten koça pek suç bulamıyorum ama çok kötü kadro kurdular, sene başı inanılmaz bir şişirme oldu adama sonuçlar böyle olunca şimdi de herkes yükleniyor doğal olarak. Bu takım şakşakçılığını bi bırakmadılar.
    Ayrıca Sipahi Hamilton vs Fener seviyesinin oyuncusu değil.
    Perez - Brown - Westerman - Kenan
    De Colo - Dixon - Melih
    Ulanovas - Pierre - Biberovic
    Barthel - Eddie - Berkay
    Vesely - Ahmet - Hamilton

Dün akşam hemen maçın başında pes ettiler. Yorumcu Bayülken doğru bir şey dedi: Koç artık kimi oynatmayacağına karar vermeli.

Cok geniş kadro. Mesela Pierre ve Eddie ayni beşte mi oynamalı? Brown ile Dixon birlikte oynamalı. Barthel - Vesely ikilisi oturmadı. Henüz bunlar şekillenmedi gibi...

*

Baskonia, Maccabi'ye yenilmez diyordum ama kaybetmiş.

Nereden
    İstanbul

Huertel Fenerbahçe diyorlar. Barça'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Sanırım Fenerbahçe ile görüşüyormuş.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Huertel Fenerbahçe diyorlar. Barça'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Sanırım Fenerbahçe ile görüşüyormuş.
    Prime döneminde bile ısınamadığım bir oyuncuydu Heurtel. Hatta @UğurB Abi'yle Quino Colom ve Stefan Markovic'in daha uygun olacağını konuşmuştuk o zamanlar.

Westerman için Malaga'ya gidecek demişlerdi geçen hafta. Ocak ayını bulur Fener'de bir şeylerin oturması.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Anadolu Efes bu kadar kötü hale nasıl gelebildi ya CSKA kevgire çevirdi...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)