Sayfa 47 Toplam 175 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4375 adet sonuctan sayfa basi 1,151 ile 1,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa Yılmaz.20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail Şenol, Mahmuti'ye "Final Four'a 40 dakika uzaklıkta hissediyormusunuz?" diye sorduğunda koç "hayır hissetmiyorum sadece saygı bekliyorum" demişti. Alttan alttan bizi oradan çıkarmazlar mesajı verdi resmen.
    İşte ben de bunu kabullenemiyorum Mustafa. Yani olası bir yenilgide suçlu şimdiden belli: Hakemler. Bu kadar ucuz olmamalı. Bu hakemler belki 10-15 yıldır aynı. Yani Efes F4 oynadığında da üç aşağı beş yukarı aynı hakemler vardı.

Normal sezonda Olympiakos'a 26 fark atarkenki hakemlerden Dani HIERREZUELO, serinin ikinci maçında görevliydi.

Yine o 26 farkla kazandığımız maçın Letonyalı hakemi geçen günkü maçtaydı.

Kulakları çınasın; Murathanoğlu Lamonica'ya neler neler derdi? Haklıydı fakat o yorumcu/anlatıcıydı. Mahmuti ise koç. Şikayet etmemeli. Hele böyle kritik bir galibiyetin ardından...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (21.04.2013 Saat 09:27 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son 1.5 dakikada 7 sayı geriden gelip seriyi son maça taşımak gerçekten büyük başarı.İş artık son maça kaldı.Atina'daki maç çok zorlu geçecek, oradan çıkmak kolay değil ama neden olmasın benim umudum var.Son maç Cuma günü saat 21.45'te.

Önceki sayfalarda Panathinaikos taraftarı ile ilgili videolar gördüm, gerçekten olağanüstü.Perşembe günü oynanan Panathinaikos-Barcelona maçında da OAKA'da 30 bine yakın kişiyle seyirci rekoru kırılmış.O maçtan bir kare:

Bu seride elenen takıma gerçekten yazık olacak, çok güzel maçlar oluyor.Son maç Barcelona'da.Diamantidis'in söyleyecek son sözü olacaktır diye düşünüyorum..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vujacic kadro dışı bırakılmış doğru mu ?

Mustafa Yılmaz.20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vujacic kadro dışı bırakılmış doğru mu ?
    Doğru. Son maçtan sonra "Biz Olympiakos'tan daha iyi takımız, koç beni oynatırsa farklı kazanırız" açıklaması yapmıştı. Maç içinde de aldığı sürelerden ve görevden rahatsızlığı belirtmiş herhalde koç da kadro dışı bırakmış. Tabi bu işin bahanesi. Ligin başından beri ikilinin arası zaten kötüydü.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Koçun Vujacic'ten katkı alamadığı açık. Önce hakemlere yönelik açıklamalar... Şimdi bu atak diğer oyunculara mesaj bence. Vujacic olsa da olmasa da bir (şu durumda). Belki diğerlerini tetikler.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koçun Vujacic'ten katkı alamadığı açık. Önce hakemlere yönelik açıklamalar... Şimdi bu atak diğer oyunculara mesaj bence. Vujacic olsa da olmasa da bir (şu durumda). Belki diğerlerini tetikler.
    Oğuzcum uzaklara merhabalar...

Vujacic sakatlıktan çok kötü döndü ve bu seride neredeyse yok gibi....

Her topun değeri olacak atina deplasmanında Vujacic koçun planlarında yoktu...

Takımı olumsuz etkileyeceğini sanmam bu saatten sonra hiçbir şey olumsuz etkilemez final maçı kaldı...

Bazı yerlerde yazdığına göre "koç oynamama izin verirse Olimpiakosu farklı yeneriz" demiş...

Bunu demişse haksızlık etmiş ona çok şans tanıdı,kendine gelsin diye hücumları harcamak pahasına ısrarla ona setler çizildi...ama olmadı omuz sakatlığı bir şutörün başına gelebilecek en kötü şey...

Bu sözler koç için bahane oldu benchte oturmasının vereceği huzursuzluk,oynama ısrarı takım üzerinde olumsuz etki bırakmasın diye bu karar alındı ama belli olmaz belki af çıkar ve daha motive bir sasha görürüz Atina'da...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Cihat K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 1.5 dakikada 7 sayı geriden gelip seriyi son maça taşımak gerçekten büyük başarı.İş artık son maça kaldı.Atina'daki maç çok zorlu geçecek, oradan çıkmak kolay değil ama neden olmasın benim umudum var.Son maç Cuma günü saat 21.45'te.

Önceki sayfalarda Panathinaikos taraftarı ile ilgili videolar gördüm, gerçekten olağanüstü.Perşembe günü oynanan Panathinaikos-Barcelona maçında da OAKA'da 30 bine yakın kişiyle seyirci rekoru kırılmış.O maçtan bir kare:

Bu seride elenen takıma gerçekten yazık olacak, çok güzel maçlar oluyor.Son maç Barcelona'da.Diamantidis'in söyleyecek son sözü olacaktır diye düşünüyorum..

müthiş bir görüntü.keşke hem barça hem panathinaikos final foura kalsaydı..
    GURUR SANA YAKIŞTIĞI GİBİ YAKIŞMAZ HİÇ KİMSEYE

gece_bekcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Acaba diyorum Kyle Hines'nin sağlık sorunları ve Spanoulis ile Koç'un arasındaki sorun nedeniyle bu karşılaşmayı alabilirmiyiz? Sorunları var ama yinede zor olacaktır.
    yasamak sakaya gelmez büyük bir ciddiyetle yasayacaksin bir sincap gibi mesela,yani yasamin ötesinde disinda hiç bir sey beklemden yani tek isin gücün yasamak olacak....
    ölümüne ....BORDOMAVI...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Yarın kalbimiz Efes'le...
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Bizde maalesef tam manasıyla basketbol kültürü oluşmadı. Basketbol tarihimizin dönüm noktası olan ve İstanbul'da oynanan neredeyse tüm maçlara gittim, hiçbir zaman basketbol kültürüne uygun tribünümüz olmadı. Hatta maça beleşe sokulan ortaokul talebeleri arasında nice kritik Eurolegue maçı izlemişliğim vardır. Basketbol kültürümüz eski "spor sergi sarayı" (Lütfi Kırdar) günlerinden bile daha geride maalesef. Kulüp takımları basketten anlamayıp, maçta neredeyse "penaltı" diye zıplayacak amigoları maça sokuyor, sonuç felaket... Efes gibi müessese takımları ise 1.000 kişilik kemik taraftar kitlesi bile oluşturabilmiş değil. Efes'in bu sezon kendi sahasında tüm maçları kazanmış olması da bu gerçeği değiştirmiyor.

Ancak bir Panathinaikos, bir Olimpiakos ve özellikle az kişilik salonunda rakibini boğan Partizan tribünleri çok farklı. Bu maçı da Olimpiakos takımı büyük ihtimalle taraftarları ile kazanacak ve biz de melül melül seyredeceğiz. Umarım yanılırım.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Barcelona rahat kazandı dersek yerinde olur.

Maçın hakimi Barça idi. 3. periyottan sonra panathinaikos maça ağırlığını koymaya başladı ama Barça farkı açtıktan sonra savunmaya çekildi ve kazandı. Diamantidis takımını kurtaramadı.

Nereden
    Trabzon

Link var mı beyler? Şaka gibi, maçı izleyemiyoruz.

gece_bekcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ntvspor.net veriyor.
    yasamak sakaya gelmez büyük bir ciddiyetle yasayacaksin bir sincap gibi mesela,yani yasamin ötesinde disinda hiç bir sey beklemden yani tek isin gücün yasamak olacak....
    ölümüne ....BORDOMAVI...

Nereden
    Trabzon

ilk periyotta 2 önemli oyuncunun 2 faul alması kötü oldu

Hamza Milet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Koyuyoruz

Nereden
    İstanbul

Müthiş oynuyoruz böyle devam eder umarım

Nereden
    Hollanda

hakemler devreye girmese bari
    Konu Oruç tarafından (26.04.2013 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Voleybol maçı yüzünden maçık ilk 3 dakikasını izleyemedik yahu. Şikecilerin maçı olsa böyle bir şey olabilir miydi acaba ?

Tam skandal.

Onun dışında maç iyi gidiyor. Dış atış da bulunca işimiz daha kolay oldu. Umarım F4'e kalırız.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hamza Milet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakemler devreye girmese bari
    Girdiler bile. Adamın dudak patladı kasti faul olması lazım bırak kastiyi normali bile yok...
    Colmandante

Nereden
    Trabzon

İkinci yarıya da aynı başlangıcı yapalım maç bizimdir, fakat hakemler taraftardan çok etkileniyor

Nereden
    İstanbul

Ve maç gider.

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Yunanlar ne kadar pislik böyle arkadaş.F4'e bu kadar yaklaşmışken kaybetmek çok kötü oldu.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Nereden
    Hollanda

Ne kaybetmesi ya,
    Son çeyrek 1 sayi öndeyiz.
    Lütfen yazdiklarimiza biraz daha dikkat edelim

Nereden
    Trabzon

Oktay Mahmudi'nin fantezilerinin sonuçlarını görüyoruz. Bir hoca Farmar'dan ancak bu kadar yararlanamaz.

Nereden
    İstanbul

Maç bitti hayal kurmaya gerek yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 4 misafir)

1. Larking