Sayfa 53 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4397 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

efes mokako oldu..bi cacik olmaz efesten..son periyot yillardir izledigim en kotu efesti..zalgirisi yenerse belki gruptan cikar ama bu oyuncularla bundan iyisi olmaz..

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Turkish Airlines Euroleague 2013

Efes'i tek periyotla dağıttılar..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Standart Turkish Airlines Euroleague 2013

Nazar ettik Efes'i arkadaş. Bel doğrultamadılar bu sene.
    9 # Osvaldo'

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Şampiyon Madrid olacak hiç bu kadar emin olmamıştım.

Beni asıl ilgilendiren Mvp kim olacak Rodriguez olmaz ise inanılmaz üzülürüm adam şu ana kadar 19,1 dakikada 11,4 sayı ve 5,2 asist ortalamasıyla müthiş işler yapıyor duracağını sanmıyorum Reali şampiyon yapacak.

Dünya üzerinde en underrated adam ekşi sözlükte bile 3 sayfalık entrysi var Bana göre Deron Williams'tan çok daha üstün bir basketbolcu ama biri Nba'de biri Madrid'de oynuyor, kör talih.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba abi, nasılsınız?

Bu pazar Barcelona maçı var. Ardından yılbaşına kadar toplam 7 maç oynayacak Unicaja. Barceona'yı yenip Fuenlabrada'ya yenilirse şaşırmam.

EuroLeague'de ise arka arkaya Bayern Munih ve Siena maçları var.

Dış şut bir nebze giderildi ama son 5-6 maçtır oyun kurucuların her ikisi de kötü.
    Ayıptır söylemesi şanlı Unicaja'mız Barcelona'yı barçaladı

http://www.acb.com/fichas/LACB58074.php

Şimdi onlar düşünsün
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Unicaja yoluna devam ediyor.

* Sabonis 1 dakikada 3 faul

* İki PGlerin ikisi 13 asist 0 top kaybı

* Üç uzun Mesley-Vazquez-Bir de Brezilyalı oğlan 42 sayı 18 rib

* Dragic yoktu.

Efes'e şaşırmadık.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Unicaja yoluna devam ediyor.

* Sabonis 1 dakikada 3 faul

* İki PGlerin ikisi 13 asist 0 top kaybı

* Üç uzun Mesley-Vazquez-Bir de Brezilyalı oğlan 42 sayı 18 rib

* Dragic yoktu.

Efes'e şaşırmadık.
    *

ACB'de San Sebastian deplasmanında Gipuzkoa'ya kaybetti Unicaja.

İşin ilginç tarafı şu: Hafta içi uzunlardan alınan yüksek verimin aksine dün 5 uzundan toplam 5 (beş) sayı bulabilmiş Plaza.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Efes yoluna Eurocup'ta devam edecek gibi görünüyor, Brose son maçta Zalgris'i yener bence.

Nereden
    Kuzey Amerika

Efes cıkamıcak herhalde

Dediğimi gibi bu oyuncu kadrosu ve oyunla zaten ancak bu kadar olur

Final fpur yapamıyosan otur evde asağı

Nereden
    Kuzey Amerika

Efes sponsor olmanın laymağını yedi yine

Yoksa
    Hakettikleri bi üst tur değil

Nereden
    Ankara

Brose olmayacak şekilde kaybetti, her iki maçta da yendikleri Efes bir üst turda, gerçekten de çok yazık oldu. Son 16'da Efes'in işi oldukça zor.

Mustafa Yılmaz.20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efes ne kaymağını yemiş? Eurolegue talimat mı vermiş Bamberg'li oyunculara son periyot maçı bırakın diye?

Ayrıca Efes maçı dışında oynadığı 8 maçta sadece 1 galibiyet alan (içerde Strasborg'u yendiler) Bamberg'e mi yazık oldu?

Efes üst tura çıktı diye herkes niye bu kadar üzüldü anlamadım. Hadi gs'lileri ve fb'lileri bir nebze anlarım rakipleri olarak görebilirler de Trabzonsporlulara ne oluyor? Bir kişi çıkıp dese "eurocup'ta devam etselerdi belki şampiyonluk şansları olurdu" diye farklı bir bakış açısı derim. Ama neymiş Efes sponsor olmanın kaymağını yemiş, Bamberg'e yazık olmuş. Efes'in kötü durumu başka bu söyledikleriniz başka şey.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa Yılmaz.20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes ne kaymağını yemiş? Eurolegue talimat mı vermiş Bamberg'li oyunculara son periyot maçı bırakın diye?

Ayrıca Efes maçı dışında oynadığı 8 maçta sadece 1 galibiyet alan (içerde Strasborg'u yendiler) Bamberg'e mi yazık oldu?

Efes üst tura çıktı diye herkes niye bu kadar üzüldü anlamadım. Hadi gs'lileri ve fb'lileri bir nebze anlarım rakipleri olarak görebilirler de Trabzonsporlulara ne oluyor? Bir kişi çıkıp dese "eurocup'ta devam etselerdi belki şampiyonluk şansları olurdu" diye farklı bir bakış açısı derim. Ama neymiş Efes sponsor olmanın kaymağını yemiş, Bamberg'e yazık olmuş. Efes'in kötü durumu başka bu söyledikleriniz başka şey.
    Bamberg maçını izledim, oyuncular son periyotta hiçbir şey yapamadılar. Efes geçen seneki çizgisinin oldukça gerisinde maalesef, işini son maça bırakmaması lazım. Eurocup'ta yoluna devam etseydi bile şampiyonluk çok zordu bence onlar için.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bamberg maçını izledim, oyuncular son periyotta hiçbir şey yapamadılar. Efes geçen seneki çizgisinin oldukça gerisinde maalesef, işini son maça bırakmaması lazım. Eurocup'ta yoluna devam etseydi bile şampiyonluk çok zordu bence onlar için.
    Tamam Bamberg maçını izlediysen adamlara yazık olmadığını görmüşsündür. Çok dağınıklar ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyor. Kazandıklarında da sürekli tempo yükseltip şutları sokarsalar kazanıyorlar. Böyle bi takıma yazık olduğunu düşünmüyorum. Hatta Zalgiris'in maçın 2. yarısından itibaren iddiasız olması bir yana normalde de kötü bir deplasman takımı. Düne kadar hiç deplasman galibiyetleri yoktu.

Efes açısından bakarsak durumun iç açıcı olmadığını herkes görüyor. Alınan 2 Bamberg, Milano ve Zalgiris mağlubiyetlerinde hep avucunun içindeki maçları verdiler. O maçlardaki görüntüyle en fazla Top 16 yapar gözüküyorlardı muhtemelen öyle olacak. Takımın 2 temel taşı olması beklenen Planinic ve Semih böyle oynadığı sürece zaten daha yukarısı imkansız.

(Planinic'in kontratı inşallah opsiyonludur ve sezon bittiğinde gönderilir.)
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Nereden
    Ankara

Tamam Bamberg maçını izlediysen adamlara yazık olmadığını görmüşsündür. Çok dağınıklar ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyor. Kazandıklarında da sürekli tempo yükseltip şutları sokarsalar kazanıyorlar. Böyle bi takıma yazık olduğunu düşünmüyorum. Hatta Zalgiris'in maçın 2. yarısından itibaren iddiasız olması bir yana normalde de kötü bir deplasman takımı. Düne kadar hiç deplasman galibiyetleri yoktu.

Efes açısından bakarsak durumun iç açıcı olmadığını herkes görüyor. Alınan 2 Bamberg, Milano ve Zalgiris mağlubiyetlerinde hep avucunun içindeki maçları verdiler. O maçlardaki görüntüyle en fazla Top 16 yapar gözüküyorlardı muhtemelen öyle olacak. Takımın 2 temel taşı olması beklenen Planinic ve Semih böyle oynadığı sürece zaten daha yukarısı imkansız.

(Planinic'in kontratı inşallah opsiyonludur ve sezon bittiğinde gönderilir.)
    Yazık değilde aslında kaderin bir cilvesi oldu, sen iki maçta da Efes'i yen sonra son maçta son periyotta maçı vererek Efes'in son 16'ya kalmasını sağla.

Kerem Tunçeri'yi gönderip Planinic'i almak kimin fikriydi acaba, takımı gençleştiriyoruz dediler 31 yaşındaki adamı getirdiler.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Unicaja'nın müthiş galibiyeti... Yeter de artar.

Nereden
    İstanbul

Unicaja'nın müthiş galibiyeti... Yeter de artar.
    Çok acayip maç sonu oldu yalnız.

Calloway'in üst üste 2 üçlük atıp birde attırması,
    Sonra yine Calloway'in yanlış tercihleri ve top kaybıyla Siena'yı öne geçirmesi,
    Caner-Medley'in süre dolarken %99 'u şans yardımıyla bulduğu üçlük,
    Siena'nın %99'u savunma hatasıyla kenardan bulduğu boş turnike,
    Ve en sonunda da 3,7 saniyede J.Granger'ın bütün sahayı geçerek attığı turnike/şut karışımı basketi..

Son 2-3 dakika o kadar çok git-gel oldu ki maçın önemine yakışır bir maç oldu. Siena, diğer gruplardan birinde olsaydı Top 16 yapardı.(belki PAO,Maccabi'li grupta da dışarda kalabilirlerdi).

Maç enfesti ama Malaga hala ritim bulamadı bence. Maç içinde çok git-gel yaşıyorlar ne zaman ne yapacakları hiç belli olmuyor. Ben Granger'ın bu sezonki en önemli transferlerden olacağını düşünüyordum o da hala inişli çıkışlı oynuyor. Gerçi maçı izlerken oyunu hiç dikkat çekmiyor ama 19 dakikada 9'da 6 isabetle 13 sayı 6 rib 2 asistle oynamış. Takımda roller tam oturmadı gibi. Roller oturunca Malaga şampiyonluk adayları için bile tehlikeli bir takım olacak.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Çok acayip maç sonu oldu yalnız.

Calloway'in üst üste 2 üçlük atıp birde attırması,
    Sonra yine Calloway'in yanlış tercihleri ve top kaybıyla Siena'yı öne geçirmesi,
    Caner-Medley'in süre dolarken %99 'u şans yardımıyla bulduğu üçlük,
    Siena'nın %99'u savunma hatasıyla kenardan bulduğu boş turnike,
    Ve en sonunda da 3,7 saniyede J.Granger'ın bütün sahayı geçerek attığı turnike/şut karışımı basketi..

Son 2-3 dakika o kadar çok git-gel oldu ki maçın önemine yakışır bir maç oldu. Siena, diğer gruplardan birinde olsaydı Top 16 yapardı.(belki PAO,Maccabi'li grupta da dışarda kalabilirlerdi).

Maç enfesti ama Malaga hala ritim bulamadı bence. Maç içinde çok git-gel yaşıyorlar ne zaman ne yapacakları hiç belli olmuyor. Ben Granger'ın bu sezonki en önemli transferlerden olacağını düşünüyordum o da hala inişli çıkışlı oynuyor. Gerçi maçı izlerken oyunu hiç dikkat çekmiyor ama 19 dakikada 9'da 6 isabetle 13 sayı 6 rib 2 asistle oynamış. Takımda roller tam oturmadı gibi. Roller oturunca Malaga şampiyonluk adayları için bile tehlikeli bir takım olacak.
    Uzun süre Toolson yoktu, sonra Caner-Medley yoktu şimdi Dragic yok. Harika bir kadro yok zaten. Sistemin en önemli parçaları eksik olduğunda veya formu düşünce haliyle oyun/sonuç kötü oluyor.

Bence buradan sonrası önemli. Çünkü ligde iyi bir yerde takım. EL'de 16'ya kalındı. Önü açık takımın.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Barcelonanin efese karsi yaptigi eyleme basketbol oynamak denmez.

Efesin de bu kadar karaktersiz, kaderine teslim olmus hali icimi acitiyor.

Bir de planinic kariyerini birak basketbol lisansini sorgulatacak bir oyun sergiliyor.

Bu kadar konsantrasyonu dusuk,oyundan kopuk bir oyun sergilemek bile ozel caba gerektirir.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Bartuğ13 tarafından (02.01.2014 Saat 22:22 ) değiştirilmiştir.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Efes maçının ilk yarısını izledim, sahada savunma denen bir şey yapmadı Efes, Barcelona %80lerde şut yüzdesi yakaladı.
    Ben bile dayanamadım, 2. yarı kapattım, maç ne oldu bilmiyorum.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Anadolu Efes yönetimi (ki varmi bilmiyorum) tüm üst seviyedeki calisanlari (menejer v.s.) kapi önüne koymasi lazim.

Tamam yenilirsinde bu kadar rezillik resmen facia !!!

Son 5 yilda oyuncu maaslari, bonservis v.s. belki 50 milyon € gitmistir, basari ise kocamain bir sifir !!! utanilacak bi durum...!
    .
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Ankara

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Şanlı Unicajamız dış kulvardan koptu geliyor

Fakat önümüzdeki ocak ayı takvimi şöyle: Fb Ülker (Euorleague) - Gran Canaria - Barcelona (D) (Euroleague) - Real Madrid (D) - Olympiakos (D) (Eruoelague)

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar iddaa oynayacak veya maçlarınızı paylaşacaksanız kullanmanız gereken başlık İddaa Tayfası başlığıdır.Başlıktan iddaa'yla alakalı tüm mesajlar kaldırılmıştır.
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Nereden
    Ankara

Canberk hangi maçın nasıl biteceği konusunda yorum yaparken size mi soracağız, bu sayfa kimlerin yazdığı az çok belli zaten, kimden, neden rahatsız oldunuz da mesajları sildiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)