Sayfa 5 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4391 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Partizan'ın son basketinde adam bomboştu.Doğru düzgün savunma yapsalar maçı kazanacaktık.
    deli ettiler beni aksam aksam....

bu arada Syircu bu olsa gerek...helal olsun be.
    2 dakka susmadi 7 bin kisi.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deli ettiler beni aksam aksam....

bu arada Syircu bu olsa gerek...helal olsun be.
    2 dakka susmadi 7 bin kisi.
    Seyirci çok iyiydi gerçekten.Tıklım tıklımdı ve hiç susmadılar.
    -1461 TRABZON-

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özgeye katılıyorum bu kadar önemli bir son dakkada adam öyle nasıl bomboş bırakılar

Nereden
    İstanbul

Bu sözler Ergin Hocaya, adam adama savunma dökülürken ve her hücumda penetre yerken alan savunması denemek neden aklına gelmedi anlamadım doğrusu.

Bu sözler oyunculara, hiç mi box out yapmak ve Mariçin 34 sayı 16 ribauntluk süper yıldız performansını engellemek neden akıllarını gelmedim alamadım.hadi ribaut alamıyorsunuz bari adama aldırmayıp, havuza düşenleri toplayın.Bildiğim kadarıyla temel pivot savunma felsefelerinden birisidir.

Bu sözler Kasun'a, Sabrediyoruz 2 sezondur oldu olacak diye ama nafile.Kasun'un Bornova ya da petkim maçlarında oynasın diye alındığını ve yüksek ücret ödendiğini hiç sanmıyorum
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

maç öncesi kareografileri süperdi ama , takım fenerbahçeülker e karşı yaptığı savunmayı yapsa açık ara avrupada şampiyon oluruz, demekki bu takım fenerbahçeülkeri yensindiye kurulmuş ??

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşamki maçı izlemedim ama hep söylediğim birşey var, Efes Pilsen kendi gerçeklerini terk ettiği müddetçe başarılı olması mümkün değil...takımı yabancı oyuncularla doldurup o efes ruhunu yok ettikten sonra havuza düşen topları da rakip toplar, reboundları da rakip alır...bir takım düşünün kendi liginde sahaya 12 kişi yerine 10 kişi çıkıyor çünkü kadrosunda yer vereceği 2 tane daha Türk oyuncusu yok ve bu takımın ismi altyapısıyla efsane olmuş Efes

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Bir eve iki televizyon gerekliymiş Hafta içi kumanda bende olmadığından maçı izleyemedim. Efes'in yenilmesine özellikle bir sayı ile kaybetmesine üzüldüm. Maalesef bu sene de işler iyi gitmiyor. Ritmi bir türlü tutturamadık. Savaşan,savunması sağlam bir takımı hala oluşturamadık...

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar içeri dribling yapan bir takıma karşı Sinan nasıl süre almaz anlamak mümkün değil.Efes Pilsen bu sene de Avrupa'ya erken veda edecek anlaşılan.
    Colmandante

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu Aksam varmi Basket maci

Nereden
    İstanbul

20:15'te Efes Pilsen Malaga'yla oynuyor.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    Almanya

Saol ablacim

Buaksam Bu maci kacirmamak gerekir

Nereden
    Uşak

pehhhhh yine hüsran , üst düzey hiçbir takımı yenemiyoruz,,

Nereden
    İstanbul

Efes kötüydü.Rako hariç oynayan yoktu.Rako'da son faulü çok kötü kaçırdı.Ribauntu almak için daha düzgün atabilirdi.
    -1461 TRABZON-

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biktim artik bu efes'den, bu kadar ciddiyetsizlik olmaz.

onca yabanci var takimda, hemen hemen hicbirinden yararlanamiyorsun.

baskan büyük ihtimalle destegini ceker yakinda,
    onca yatirim yapti adam.

yazik..
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Almanya

Engin atamandami is yok banami öyle geliyor

oktay mahmuti getirseler takimin basina bence yine

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Efes böyle oynadığı sürece gruptan bile çıkamaz demiştim, zira o günden bugüne pek bir şey değişmedi.Grup liderliği hedefi konulmuştu ama şimdi gruptan çıkmak bile çok zor.

Nedense Efes'in maçlarını izlerken Trabzonspor geliyor aklıma.Aynı sorumsuz mantaliteye sahip oyuncular olduğundan mıdır nedir..

Nereden
    Uşak

Alıntı TheRapZoNe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes böyle oynadığı sürece gruptan bile çıkamaz demiştim, zira o günden bugüne pek bir şey değişmedi.Grup liderliği hedefi konulmuştu ama şimdi gruptan çıkmak bile çok zor.

Nedense Efes'in maçlarını izlerken Trabzonspor geliyor aklıma.Aynı sorumsuz mantaliteye sahip oyuncular olduğundan mıdır nedir..
    trabzonsporlular olarak efesi rahatmı bıraksak , bizde bi sorun var galiba

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efes'in ivedi olarak yapması gereken şey yine kendi sistemine dönmesidir, her sene onca transfer hep hayal kırıklığı, hadi 10-15 sene öncekini geçtik 3-4 sene önceki Efes'i özlüyoruz..

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Efes'in yeniden yapılanmaya gitmesi gerekir. Savaşan mücadele eden, takım savunmasına ağırlık vermesi gerekiyor. Efes'i Efes yapan savunmasıydı. Yabancılar konusunda her sene hata yapılıyor. Türk oyunculara ağırlık verseydiler sonuç bu kadar kötü olmazdı bence.

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı körfezli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes'in yeniden yapılanmaya gitmesi gerekir. Savaşan mücadele eden, takım savunmasına ağırlık vermesi gerekiyor. Efes'i Efes yapan savunmasıydı. Yabancılar konusunda her sene hata yapılıyor. Türk oyunculara ağırlık verseydiler sonuç bu kadar kötü olmazdı bence.
    Bunu için de tek yol var o da Oktay Mahmuti'yi tekrar bu takımın başına getirmek.

Efes'te tek savunma yapmaya çalışan adam Smith.Adam zaten belli bir yaşa gelmiş.Savunmada enerjisini bitirior ve hücuma hiçbir şey kalmıyor.Bir de Ergin hocanın oyuncularını kenarda unutma sendromu var.Nachbar toplam 5 dakika oynamadı herhalde.
    Colmandante

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fener 40 sayıdan fazla fark yedi .yine rezil etti bizi...

Mustafa Uzuner 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ergin ataman yüzünden takımımdan soğudum ya bu kadar bir kadro kötü kullanılamaz heralde . Ergin ataman tanjeviç saçmaemen belli etti kendini yenik durumdoğan için ayman neyse ergin ataman içinde thorton o son iki maçta da ne savunmada ne hücümda varlık gösteremiyor ama genede sahada inanılır gibi değil. maça enderle başladı efes ve mükemmelde oynadı 7 sayı öndeyken yerine kerem girdi ve hemen yenik duruma girdik.Artık herkes biliyor kerem içeri girmişse pas atar önü bomboşsa bile nitekim rakip öyle yapıp 2 top kaptı çok kritik ama maç sonunda ender yedekte oturdu sahada kerem .Senin elinde nachbar var kaç dakika süre aldı 2 bu nacbara da hakaret etmek. Kaya ve santiago mükemmel savunmalarıyla 10 sayı farkı eritmede mükemmel işler yaptı sonra ergin ne yaptı hemen kayayı benche çekti ve sahaya bi daha sürmedi .İnanılmaz antipati duymaya başladım bu ergine efes tarihinin en kaliteli kadroları 2 senedir eline veriliyor ama yaptığı hiçbir şey . Şampiyon o yapmadı tanjeviç kendi hediye etti . Efes euroligden eleneceğe benziyor elenir elenmez mutlaka koç değişikliğine gitmeli .Ya aydın örs ya Oktay Mahmuti gelmesini isterim
    sadist trabzonsporun mazoşist yaptığı taraftarı

Mustafa Uzuner 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Osman Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu için de tek yol var o da Oktay Mahmuti'yi tekrar bu takımın başına getirmek.

Efes'te tek savunma yapmaya çalışan adam Smith.Adam zaten belli bir yaşa gelmiş.Savunmada enerjisini bitirior ve hücuma hiçbir şey kalmıyor.Bir de Ergin hocanın oyuncularını kenarda unutma sendromu var.Nachbar toplam 5 dakika oynamadı herhalde.
    Kesinlikle katılıyorum .Charles smith mükemmel savunma yaptı bu maçta ama hücüma gücü kalmadı boş 2 üçlük kaçırdı go ergin gooo
    sadist trabzonsporun mazoşist yaptığı taraftarı

Nereden
    İstanbul

Sorumlu Ergin Ataman'dır.Şu anda avrupa'nın en pahalı ve bol yıldızlı takımlarından birisi var elinde.2 milyon euro yıllık ücretli Nachbar 5 dakika süre alıp bu maçta katkı sağlamayacaksa neden alındı.Koç rotasyonu sağlıklı yapamadı ve bu yumışak takımı kendisi kurdu.

Oyun kurucular kötü günlerindeydi.Thornton ve shumpert hücuma katkı veremediler. Kaya kenarda çok uzun tutuldu, oysaki çember altı sertliğini veren tek oyuncu.Kasun bildiğimiz gibi, Santiagoda etkisizdi.

Rakipler Partizan ve Rytasın takım değeri Nachbara ödenen paradan fazla değildir ama üzerimizdeler.Şu grupta içler acısı durumayız.Tuncay Özilhana üzülüyürum.Koç kimi istediyse aldı.Rakoçeviç ve Nachbar birçok takımın hayal edemeyeceği oyuncular.Çok para harcadı ama karşılığını alamıyor.Maçın ikinci yarısını protokol tribünü koridorundan ayakta izedi.

Bir parantezde tribüne bedava getirilen, biz faul atarken inanılmaz gürültü çıkaran, basketboldan bihaber insanlar için açmak istiyorum.Türk basketbolunun utanç manzarasıdır bu.Boş tribüne oynanmasını tercih ederim.Bu da yönetimin hatası.Taraftar taşımak.Bu sistem efesin yatırımlarını ve getirilen oyuncuları izlemeyi haketmiyor.Olan basketbolseverlere oluyor.Tuncay Özilhan bu yatıımları Litvanya ya da sırbistand yapmış olsaydı çoktn final4 şampiyonu çıkarmıştı ve basketbol tanrısı ilan edilmişti.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Nereden
    Balıkesir

Efes pilsen'in temel sorunu yaş ortalamasının yüksek olması.Hücumda eyw işi götürüyolar ama savunmada yavaş ayaklar sıkıntı yaratıyor.Haydi diyelim bu turu geçtik Mc Calebb'i tutamayan Kerem Tunçeri,rubio lu lakovic li basile li barcaya,cskaya,maccabiye ne yapabilecek? Seneye Santiago Ve Nahcbar'ı yollayıp yerlerine Nba'de süre alabilen bir zenci alırsak bence yeterli olacaktır.Kerem Gönlümlü uzun rotasyonu bize yeter.Çok isteniyorsa Nba'da free agent kalmış devlerden 1 tanesini 6+1 yapabilirz.Adamlar Çin ligine gideceklerine Euroleague'ye giderler.Stromile Swift'i santiago yerine;Sergio Rodrigouez'i Nachbar'ın yerine çok rahat getirebilirlerdi.Cenk ve Engin'i de takımda tutup çok başarılı olurlardı.Neyse seneye demekten başka çaremiz yok.Ama şu da bir gerçek hiçbir efes maçında efes teslim olmuyo son topa kadar gidiyor maç biraz da şans melekleri bizden uzak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)