Sayfa 38 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4389 adet sonuctan sayfa basi 926 ile 950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

61 baha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yok böyle bir maççççç
    şehrimiz erkek şehri. aşık eder herkesi..
    Üzerimden eksilmesin bayrağımın gölgesi..

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

CSKA: "Biz '61' sayı atarak görevimizi yaptık.."

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Olympiakos lige ne amaçla başladı nerde bitirdi . inanılmaz birşey helal olsun

Mustafa Yılmaz.20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdiden yazayım; "gs, Efes yüzünden elendi belki Olympiakos'un yerinde onlar olacaktı" yazan olursa çok pis küfür ederim.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Muhteşem bir maçtı. Adamlar sonuna kadar haketti.

19 sayı geriden gelmek inanılmaz bir şey.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Uşak

Zaten Türkiye'de ne olursa en manyağı oluyor .

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Bugün çok acaip bir gün akşamüstü City'nin şampiyonluğu şimdi Olympiakos tuhaf bişeler dönüyor bugün

Nereden
    İstanbul

İnanılmaz,mükemmel bir maçtı..2.periyotta herşey bitti dedim ama mucizeyi başardılar..Helal olsun komşu denizin çocuklarına

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teodosic artık sadece tatil için gelir İstanbul'a, başka türlü yüzü gülmeyecek bu adamın burada..

Pana-Oly finali ve Pana'nın kazanmasını istiyordum ama bugünkü maç da efsane oldu gerçekten.Olympiakos çok büyük iş başardı.Ivkoviç yine hayran bıraktı kendisine.Tebrikler Olympiakos.
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bugünkü final maçını izleyen bir sporsever bir daha futboldan zevk mevk almaz, hele de Türkiye'de...

İnanılır gibi bir maç değildi. Herkesin bitti dediği anda Ivkovic kağıdı biraz daha uzatıp yeni bir sonuç paragrafı açtı. Bu sırada KAZlauskaz ismine yakışır bir şekilde uyudu ve uyanıp Kirilenko'yu oyuna aldığında rakip çoktan şaha kalkmıştı ve son tekmeyi de Teodosiç'e atarak maçı bitirdiler.

Bir sporsever olarak Olympiakos'u gönülden tebrik ediyorum. Bu takım alkışlanır ancak..
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı bsimsek1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugünkü final maçını izleyen bir sporsever bir daha futboldan zevk mevk almaz, hele de Türkiye'de...

İnanılır gibi bir maç değildi. Herkesin bitti dediği anda Ivkovic kağıdı biraz daha uzatıp yeni bir sonuç paragrafı açtı. Bu sırada KAZlauskaz ismine yakışır bir şekilde uyudu ve uyanıp Kirilenko'yu oyuna aldığında rakip çoktan şaha kalkmıştı ve son tekmeyi de Teodosiç'e atarak maçı bitirdiler.

Bir sporsever olarak Olympiakos'u gönülden tebrik ediyorum. Bu takım alkışlanır ancak..
    aynen boyle bi final olamazdi herhalde

olimpiyokos resmen ders verdi aslinda maca da iyi basladilar ama sonra kotuyduler

spanoulis e bir parantez acmak istiyorum adam bildigin beyin.kac gozu var kac beyni nasil dusnuyo bilmiyorum ama gercekten yunanlilarin tarihi bu insanlarin akilli olmalirinda bi yeri vardir..

diamantidis ve spanoulis gercekten buyuk basketbolcular bu oyun gorsuleriyle nasil nba oynayamiyorlar sasiriyorum..

bravo olimpiyakos

Nereden
    Ankara

Spanoulis'i bilmiyorum ama, Diamantidis kendisi gitmek istemedi yoksa draft olmuştu diye duymuştum yanlış hatırlamıyorsam.

MDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Resmen çuvalladık Oly konusunda ama neyse tebrik edelim, bu kupa için mucize gerekiyordu gerçekleşti Spanoulis adına sevindim çok anlamlı bi şampiyonluk..

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı bsimsek1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spanoulis'i bilmiyorum ama, Diamantidis kendisi gitmek istemedi yoksa draft olmuştu diye duymuştum yanlış hatırlamıyorsam.
    diamantidis gecen sene acikladi

nba oynamak icin cok yetenikli oldugunu dusunmuyormus

zatn yunan basketciler pek nba secmiyo nedense

Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

spanoulis e bir parantez acmak istiyorum adam bildigin beyin.kac gozu var kac beyni nasil dusnuyo bilmiyorum ama gercekten yunanlilarin tarihi bu insanlarin akilli olmalirinda bi yeri vardir..

diamantidis ve spanoulis gercekten buyuk basketbolcular bu oyun gorsuleriyle nasil nba oynayamiyorlar sasiriyorum..

bravo olimpiyakos
    Bu adamlar Nba'ye giderlerse deli gibi zıplayan ve kasları oldukça gelişkin bazı oyuncular karşısında madara olacaklarını çok iyi biliyorlar. Ancak bu iki oyuncu ,oyun zekalarının zekatını verse nice atletik yıldız adayına sınıf atlatır. Vaktiyle Avrupa'yı sallayan Bodiroga da aynı sebeple Nba'ye gitmemiştir. Atletik yapı ve fizik güç, bazen zekanın önüne geçebiliyor. Bu iki adamdan daha kuvvetli olan ve en formda zamanında Nba'ye giden Jasikevicius yapamadı, bunlar hiç yapamaz.

Olimpiyakos'un başarısı gerçekten muhteşem, artık Euroleague'in gediklisi olmuş Efes bahane üretmemeli, toplama takım hüviyetinden sıyrılıp aynı kupayı Türkiye'ye getirmelidir.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamlar Nba'ye giderlerse deli gibi zıplayan ve kasları oldukça gelişkin bazı oyuncular karşısında madara olacaklarını çok iyi biliyorlar. Ancak bu iki oyuncu ,oyun zekalarının zekatını verse nice atletik yıldız adayına sınıf atlatır. Vaktiyle Avrupa'yı sallayan Bodiroga da aynı sebeple Nba'ye gitmemiştir. Atletik yapı ve fizik güç, bazen zekanın önüne geçebiliyor. Bu iki adamdan daha kuvvetli olan ve en formda zamanında Nba'ye giden Jasikevicius yapamadı, bunlar hiç yapamaz.

Olimpiyakos'un başarısı gerçekten muhteşem, artık Euroleague'in gediklisi olmuş Efes bahane üretmemeli, toplama takım hüviyetinden sıyrılıp aynı kupayı Türkiye'ye getirmelidir.
    evet dedigin dogru fakat giden turk basketbolcularin hic biri atletik degildi ama oyun kurucu pozisyonu icin dedigin dogru atletik olmak lazim

ama beyniyle oynayan nash rondo rubio gibi oyunculari gordukten sonra insan onlari izlemek istiyor acikcasi

zekalarinin zekati kavrami iyimis

nedense nba begendigim oyuncular genelde atletik olmuyo benim icin

nowitzki nash rondo ray allen o yuzden diamantidis oynamasini isterrdim nba de

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

NTV SPOR ‏@ntvspor
    SON DAKİKA! BEŞİKTAŞ EUROLEAGUE'DE! Efes ve Fenerbahçe'nin yanı sıra Beşiktaş da önümüzdeki sezon Euroleague gruplarında mücadele edecek!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Euroleague lisans kriterlerine göre 2012-13 planlaması

http://www.euroleague.net/news/i/97882/180
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Euroleague'e katılım, lisans kriterleri üzerine güncel, detaylı ve faydalı bir araştırma...

http://www.in-the-game.org/?p=19136#more-19136
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (31.05.2012 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

THY Avrupa Ligi'nde Wild Card başvurusunda bulunan Galatasaray'ın talebi kabul edilmedi. Sarı kırmızılılar gelecek sezon Eurocup'ta mücadele edecek.

Türkiye'den Şampiyon Beşiktaş Milangaz, Anadolu Efes ve Fenerbahçe Ülker'in yer alacağı Avrupa'nın 1 numaralı organizasyonunda Galatasaray Medical Park bu sezon boy göstermeyecek.

Cim Bom ülkemizi Banvit ile birlikte EuroCup'ta temsil edecek.

Basketbolda THY Avrupa Ligi'nde gelecek sezon Türkiye'yi, Anadolu Efes, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker takımları temsil edecek.

İspanya'nın Barcelona kentinde yapılan Avrupa Ligi toplantısında, 2012-2013 sezonunda ligde mücadele edecek takımlar belirlendi. Anadolu Efes, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker'in gruplardan itibaren ligde oynamasına karar verildi.

Ligde doğrudan grup maçlarına katılacak diğer takımlar şöyle: Asseco Prokom, BC Khimki, Brose Baskets Bamberg, Caja Laboral, Cedevita Zagreb, CSKA Moskova, EA7 Emporio Armani, Elan Chalon-sur-Saone, Barcelona Regal, Lietuvos Rytas, Maccabi Electra, Montepaschi Siena, Olimpiakos, Panathinaikos, Partizan mt:s, Real Madrid, Unicaja Malaga, Union Olimpija, Zalgiris Kaunas, Alba Berlin (Wild Card).

Gruplarda bu takımların yanında eleme grubundan gelecek bir takım daha yer alacak.

Elemelerde ise BC Donetsk, Bennet Cantu, CEZ Basketball, Le Mans Sarthe Basket, PBC Lukoil Academic, Ratiopharm Ulm, Telenet BC Oostende ve Unics Kazan takımları mücadele edecek.

Elemelerde mücadele edecek Bennet Cantu ve Unics Kazan'a ''wild card'' hakkı verildiği bildirildi.

THY Avrupa Ligi'nde geçen sezon mücadele eden Galatasaray Medical Park ise Banvit ile Türkiye'yi Eurocup'ta temsil edecek.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

of_trabzonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Anadolu Efes gene bildiğimz gibi olacak bu sene de sanırım. Yazık oluyor o kadar yatırıma. İlk maçta pek de iyi sinyaller vermediler açıkçası. Bu senenin sürprizini Beşiktaj yapacak gibi Erman Kunter ile. Mütevazı kadrolarıyla gayet iyilerdi ilk maçta.

Nereden
    Uşak

Efes şuan tarihi bir maç oynuyor kaçırmayın bence . 35 -15 Olimpıakos

Nereden
    Ankara

Hakikaten Efes'in kısaları bu sene çok iyi gibi sanki.
    Bu maç bizi yanıltıyor mu bilmiyorum ama, Farmar, Vujacic ve Jamon Lucas hakikaten çok iyiler.
    Şu takımda ısınamadığım tek adam Savanovic. Onun yerine biraz daha iyi bir forvet bulsalar bence süper olacak.

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jordan Farmar 25 sayı 9 asist 8 rebound. Uzun zamandır Efes böyle bir lidere sahip olmamıştı.
    Colmandante

Hamza Milet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Efes ezdi geçti valla, insallah bu sene kupa Efesin olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)