Sayfa 135 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 85 125 133 134 135 136 137 145 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4386 adet sonuctan sayfa basi 3,351 ile 3,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın başından beri deli ettiler beni sanki Efes bu ülkenin takımı değil. Bu iki takım ne zaman karşılaşsa aynı şey yaşanıyor.
    Ihsan öyle de İsmail'e haksızlık ediliyor diye düşünüyorum.Kendisi de açıklama yapmak durumunda kalmış.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Higgins - Clyburn ikilisi bitirdi bizi bu nedir arkadaş.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Ne üçlük soktular arkadaş..

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Larkin tek başına oynuyor

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Adamlar muazzam 3’lükle oynadılar. Her şeye rağmen maç başa baş gitti. Sezon boyunca harika işler yapan Moerman bugün 10 sayı atabilse kupayı alacaktı Efes. Çok yazık oldu. Asıl rezillik fb taraftarının Ergin Ataman’a sataşması.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşte fenerbahçe camiasının neden hiçbir kulvarda desteklenmemesi gerektiğinin en güzel kanıtı. Adamlar iki maçta toplam 40 sayı fark yediler neredeyse hala fb lehine tezahürat yapıyorlar. Maça gelince, elinde daha zengin bir hücum varyasyonu olan Cska kazandı. tebrikler Efes buraya kadar gelmekte güzel bi maceraydı.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu akşam fb taraftarının karakterini bir kez daha görmüş olduk gerçekten iğreniyorum heriflerden.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

fblilerin ne kadar rezil oldugu ortada, bunlari sevenin sayanin saygi duyaniiinn......
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes, Ataman'ın dediği gibi Golden State gibi sahayı hızlı geçip, doğru spacingle ve şut ağırlıklı bir oyun oynadı finale kadar.

Bu akşam, sezon genelindeki şut performansı gelmedi. Daha doğrusu, doğru şutlar yerine topu çevirmeden el üstü zor pozisyonlara kaldı. Simon, Micic ve Larkin'in bazı tercihleri o kadar acemiceydi ki, final oynayan takıma yakışmadı. CSKA da bu ikramı geri çevirmedi. Yoksa onların oyunu da şampiyon oyunu değildi.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adamlarin 3.lük isabeti o kadar iyidi ki, yapacak birsey yok. Nasip.

Hersey icin tesekkürler.

En iyi oyuncu ödülünü maglubiyete ragmen Larkin almaliydi.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dörtlü Final ve Efes'in bu sezonu hakkında genel olarak @Taner Uykuçeken , @UğurB ve @winner abiler ne düşünüyor?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    James Anderson +19 yapmış. Maçın en yüksek değeri...
    Final macinda -19 ile geri aldi
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Dörtlü Final ve Efes'in bu sezonu hakkında genel olarak @Taner Uykuçeken , @UğurB ve @winner abiler ne düşünüyor?
    Beni foruma geri donduren mesaj olarak kayida gecelim bunu.

Ben Final Four'u Vitoria'da izledim.
    Hemen soyleyeyim, boyle kapsamli organizasyonlari Vitoria gibi kucuk, altyapisi kisitli sehirlerde yapmamal lazim.
    Ornegin biz Vitoria'ya 1 saat mesafede San Sebastian'da kaldik, oradan gidip geldik.
    Organizasyonda iyi degildi. Dusunun salonun icinde cay ya da kahve satilmiyordu. Tamamen soguk icecekler.

Efes icin ruya gibi bir sezondu. Sezon basinda bir bana sorsa Efes icin hersey yolunda giderse belki Final Four olur derdim. Ama final aklimdan bile gecmezdi. Bu sevinci yerinde yasamak guzel oldu.

Yari final macinda ben Datome'nin olmayacagini ogrendigim anda Efes'in gececegini soylemistim. Datome FB'nin hucumda ciddi anlamda tek sorun cozucusu. Kendi yaratabildigi gibi, baskalarina da yaratiyor. Onun olmayisi FB'yi cok etkiledi. Diger oyuna etki edebilecek Dixon'i da Efes kitleyince, FB'nin hucum gucu yari yariya azaldi. Bir de Efes tempoyu yakalayip, guardlarda da ezici ustunluk saglayinca sorun yasamadan finale cikti.

CSKA ise Real Madrid'i 15 sayi geriden gelip yendi. Aslinda Real kendi kendine yenildi. 10+ farkla ondeyken, sertlikle yildirmaya calisirken faul sayilari artti. Sinirlendiler, sonrasinda da surekli bir tiyatro oynamaya calistilar. Hakemler ve CSKA bu oyuna gelmeyince Real oyundan dustu ve maci verdiler.

Final macinda Ergin Ataman bir kumar denedi ama tutmadi. Ataman, penetreleri ve oyunun iceri yikilmasini onlemek istedi. Tum savunma bunun uzerine kuruldu. Ozellikle Clayburn'un disaridan sut atmasini istedi. Tabii ki onun maci 4/6 atarak bitirecegini dusunmedi. Sezon boyunca %32 ile 3 sayilik atmisbir oyuncunun finalde %66 ile atmasi, takim olarak ise mac sonunda kacirdiklari iki uclukle %64 ile tamamlamalari kritik noktaydi. Efes'te Micic ve Moerman'in normal performanslari altinda kalmalari da tabii ki etkiledi.

Larkin ise ozel bir paragrafi hak ediyor. Sezonun ilk 21 macinda cesitli nedenlerle oyununu sahaya yansitamayan Larkin kalan 16 macta oyle bir performans ortaya koydu ki, inanilmaz. Insallah onumuzdeki sezon Efes'te devam eder ve biz de bu keyifi yasamaya devam ederiz.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni foruma geri donduren mesaj olarak kayida gecelim bunu.

Ben Final Four'u Vitoria'da izledim.
    Hemen soyleyeyim, boyle kapsamli organizasyonlari Vitoria gibi kucuk, altyapisi kisitli sehirlerde yapmamal lazim.
    Ornegin biz Vitoria'ya 1 saat mesafede San Sebastian'da kaldik, oradan gidip geldik.
    Organizasyonda iyi degildi. Dusunun salonun icinde cay ya da kahve satilmiyordu. Tamamen soguk icecekler.

Efes icin ruya gibi bir sezondu. Sezon basinda bir bana sorsa Efes icin hersey yolunda giderse belki Final Four olur derdim. Ama final aklimdan bile gecmezdi. Bu sevinci yerinde yasamak guzel oldu.

Yari final macinda ben Datome'nin olmayacagini ogrendigim anda Efes'in gececegini soylemistim. Datome FB'nin hucumda ciddi anlamda tek sorun cozucusu. Kendi yaratabildigi gibi, baskalarina da yaratiyor. Onun olmayisi FB'yi cok etkiledi. Diger oyuna etki edebilecek Dixon'i da Efes kitleyince, FB'nin hucum gucu yari yariya azaldi. Bir de Efes tempoyu yakalayip, guardlarda da ezici ustunluk saglayinca sorun yasamadan finale cikti.

CSKA ise Real Madrid'i 15 sayi geriden gelip yendi. Aslinda Real kendi kendine yenildi. 10+ farkla ondeyken, sertlikle yildirmaya calisirken faul sayilari artti. Sinirlendiler, sonrasinda da surekli bir tiyatro oynamaya calistilar. Hakemler ve CSKA bu oyuna gelmeyince Real oyundan dustu ve maci verdiler.

Final macinda Ergin Ataman bir kumar denedi ama tutmadi. Ataman, penetreleri ve oyunun iceri yikilmasini onlemek istedi. Tum savunma bunun uzerine kuruldu. Ozellikle Clayburn'un disaridan sut atmasini istedi. Tabii ki onun maci 4/6 atarak bitirecegini dusunmedi. Sezon boyunca %32 ile 3 sayilik atmisbir oyuncunun finalde %66 ile atmasi, takim olarak ise mac sonunda kacirdiklari iki uclukle %64 ile tamamlamalari kritik noktaydi. Efes'te Micic ve Moerman'in normal performanslari altinda kalmalari da tabii ki etkiledi.

Larkin ise ozel bir paragrafi hak ediyor. Sezonun ilk 21 macinda cesitli nedenlerle oyununu sahaya yansitamayan Larkin kalan 16 macta oyle bir performans ortaya koydu ki, inanilmaz. Insallah onumuzdeki sezon Efes'te devam eder ve biz de bu keyifi yasamaya devam ederiz.
    ... Anadolu Efes Yıllar sonra ilk defa yapabildiği düzgün kadro yapılanmasının (eksikleri ve yanlışları olsa da son yılların en it kadro planlaması idi ) meyvesini yedi ...
    Sezom başında Twitter da yazmıştım Efes için bu seneki en büyük sıkıntı E.Ataman'ın Sezon sonuna doğru ve Playoff larda bu stresi ne kadar kaldırabileceği idi; iyi baş etti gerçekten
    Anadolu Efes'in bu sene yaptığı büyük başarı kabul, kimse sezon başında bunu beklemiyordu ama atlamamak lazım EL eski EL değil, takımlar arası artık uçurum var, gerek mali açıdan gerek NBA belasının iyi oyuncuları sürekli çekmesinden Lig epey zayıfladı, son dönemlerin en kötü EL siydi....

DİP NOT; Anadolu Efes için ne söylenir ise Fenerbahçe için tam tersi bana göre hayal kırıklığı bir sezon artık onlarda oyuncu bazında ciddi değişikliklere ihtiyaç var kim olursa olsun 1-2 adamın sakatlığı Fener'i bu kadar etkilememeli....

Madrid kupayı almasını beklediğim takımdı, Doncic'i kaybetmelerine rağmen pek bir şey yitirmemiş gibiydiler yarı finalde CSKA ya kaybetmeleri kısmetsizlikti....

ve CSKA, Bana Göre Avrupanın Ergin Atamanı Yani Loser bir koç olan İtiudis'în kupayı alması benim hayal kırıklığım oldu
    1453

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dunston bu sene hazır değil gibi geldi bana. Nasıl desem, hem fizik hem kafa olarak bildiğimiz görüntüsünden uzak... Efes için toparlamasını dilerim.
    Bence Efes'in bu seneki görünmeyen sıkıntısı Dunston. Geçen sezona kadar oyuna inanılmaz etki ederken artık fiziki olarak yıpranmış görünüyor. O caydırıcılık kalmadı. Bunu CSKA maçında net şekilde gördük.

Bence Efes yeni Dunston'ı bulmalı.

( * Kötü oynuyor demiyorum.)
    İlginç bir toplumuz.

Şu anda beIN'de Efes maçını analiz ediyorlar. Larkin'in pas fundemantali yokmuş. Vay efendim, niye Larkin Shved'e karşı bire bir oynamamış da screen istemiş.

Ya bu Larkin, Fener, Efes bütün ülke peşinde olduğunuz, geldiğinde ortalığı ayağa kaldırdığınız adam.

Aynı haltı Heurtel'de yaptılar.

Bu arada yukarıdaki pozisyon kolay bir turnikeyle bitti. Larkin'in istediği screen sonrası Khimki boyalı alanı boşaldı. Beaubois oraya girip bitirdi.
    Dunston mesajını ararken gördüm.

Sene başında ülkenin eşsiz yorumcuları Larkin'i böyle eleştiriyordu. Son bir aydır ise yere göğe sığdıramıyorlar. Bakın, bu form durumuyla alakalı değil, adamın temel özelliklerine yapılan değerlendirmeydi.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence Efes'in bu seneki görünmeyen sıkıntısı Dunston. Geçen sezona kadar oyuna inanılmaz etki ederken artık fiziki olarak yıpranmış görünüyor. O caydırıcılık kalmadı. Bunu CSKA maçında net şekilde gördük.

Bence Efes yeni Dunston'ı bulmalı.

( * Kötü oynuyor demiyorum.)

Dunston mesajını ararken gördüm.

Sene başında ülkenin eşsiz yorumcuları Larkin'i böyle eleştiriyordu. Son bir aydır ise yere göğe sığdıramıyorlar. Bakın, bu form durumuyla alakalı değil, adamın temel özelliklerine yapılan değerlendirmeydi.
    Hunter nasıl olur? Bir takımla anlaşmadıysa tabi.

Veya Bourusis?
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nikola Mirotic avrupaya döndü. Barcelona'dan 6 yıl için 70 milyon euro brüt ücret alacağı konuşuluyor.

Olympiakos Virtus Bologna'dan guard Kevin Punter ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Oyuncu FIBA Şampiyonlar Ligini kaldırdı bu sezon.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Mirotic'in maaşı dehşet olmuş.Futbol takımı için bile ciddi para.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Efes Anderson ile bir sene daha uzatti. Ataman aciklamalarinda sadece Motum yerine oyuncu bakacagiz, eger Larkin NBA yaparsa yerine alternatiflerimiz hazir dedi.
    Bence Pleiss yerine de bir hamle yapilmasi lazim.
    Pleiss kalacaksa Motum yerine gelecek oyuncu 4.5 numara bir oyuncu olmasi lazim. O zaman Moerman, Dunston ve 4.5 numara olan oyuncu yaklasik 25 dk sahada kalir, Pleiss 5 dk falan sure alir.
    Efes icin herseyden onemlisi Larkin. Larkin kalirsa Efes F4 adayi olur yoksa Top 8.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mirotic'in maaşı dehşet olmuş.Futbol takımı için bile ciddi para.
    Barca keseyi dehset acti.
    Higgins, Mirotic ve Davies. Abrines'te donuyormus. Iyi guzel de guard hala Heurtel ve koc Pesic.
    Bence hala saglikli bir yapi degil.

Heurtel - Pangos
    Higgins - Ribas - Kuric
    Abrines - Hanga-Smits
    Mirotic - Oriola
    Davies - Tomic - Pustovoyi

Claver, Singleton, Blazic ve Seraphin'in kontratlari bitti. Bunlardan sadece Claver'i isteyeceklerdir...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Melli NOP'a gitmiş.

Nereden
    Trabzon

Melli NOP'a gitmiş.
    o seviyelerin oyuncusu degil bence.
    *

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o seviyelerin oyuncusu degil bence.
    Değerli, farklı meziyetleri var. Açıkçası ben de çok tutmuyorum ama Türkiye'de Euroleague ve lig anlatıp yorumlayanların çoğuna göre Avrupa'nın en iyi 4 numarasıymış.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Avrupa'nin en iyi 4 numarasi biraz abarti olmus. Ama en iyilerden biri.
    NBA icin iyi ozellikleri var. Pas verebilen uzun olmasi cok kiymetli.

Nereden
    Trabzon

Değerli, farklı meziyetleri var. Açıkçası ben de çok tutmuyorum ama Türkiye'de Euroleague ve lig anlatıp yorumlayanların çoğuna göre Avrupa'nın en iyi 4 numarasıymış.
    4 numara denilince akla Adrien Moerman gelir
    *

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)