Akcamimarlik
Sayfa 135 Toplam 135 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 85 125 133 134 135
Toplam 3363 adet sonuctan sayfa basi 3,351 ile 3,363 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague | 2018 - 2019

Forum Yöneticisi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın başından beri deli ettiler beni sanki Efes bu ülkenin takımı değil. Bu iki takım ne zaman karşılaşsa aynı şey yaşanıyor.
    Ihsan öyle de İsmail'e haksızlık ediliyor diye düşünüyorum.Kendisi de açıklama yapmak durumunda kalmış.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Higgins - Clyburn ikilisi bitirdi bizi bu nedir arkadaş.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Forum Yöneticisi
    Nereden
    İstanbul

Ne üçlük soktular arkadaş..

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Larkin tek başına oynuyor

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Adamlar muazzam 3’lükle oynadılar. Her şeye rağmen maç başa baş gitti. Sezon boyunca harika işler yapan Moerman bugün 10 sayı atabilse kupayı alacaktı Efes. Çok yazık oldu. Asıl rezillik fb taraftarının Ergin Ataman’a sataşması.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşte fenerbahçe camiasının neden hiçbir kulvarda desteklenmemesi gerektiğinin en güzel kanıtı. Adamlar iki maçta toplam 40 sayı fark yediler neredeyse hala fb lehine tezahürat yapıyorlar. Maça gelince, elinde daha zengin bir hücum varyasyonu olan Cska kazandı. tebrikler Efes buraya kadar gelmekte güzel bi maceraydı.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu akşam fb taraftarının karakterini bir kez daha görmüş olduk gerçekten iğreniyorum heriflerden.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

fblilerin ne kadar rezil oldugu ortada, bunlari sevenin sayanin saygi duyaniiinn......
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes, Ataman'ın dediği gibi Golden State gibi sahayı hızlı geçip, doğru spacingle ve şut ağırlıklı bir oyun oynadı finale kadar.

Bu akşam, sezon genelindeki şut performansı gelmedi. Daha doğrusu, doğru şutlar yerine topu çevirmeden el üstü zor pozisyonlara kaldı. Simon, Micic ve Larkin'in bazı tercihleri o kadar acemiceydi ki, final oynayan takıma yakışmadı. CSKA da bu ikramı geri çevirmedi. Yoksa onların oyunu da şampiyon oyunu değildi.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Adamlarin 3.lük isabeti o kadar iyidi ki, yapacak birsey yok. Nasip.

Hersey icin tesekkürler.

En iyi oyuncu ödülünü maglubiyete ragmen Larkin almaliydi.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dörtlü Final ve Efes'in bu sezonu hakkında genel olarak @Taner Uykuçeken , @UğurB ve @winner abiler ne düşünüyor?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    James Anderson +19 yapmış. Maçın en yüksek değeri...
    Final macinda -19 ile geri aldi
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dörtlü Final ve Efes'in bu sezonu hakkında genel olarak @Taner Uykuçeken , @UğurB ve @winner abiler ne düşünüyor?
    Beni foruma geri donduren mesaj olarak kayida gecelim bunu.

Ben Final Four'u Vitoria'da izledim.
    Hemen soyleyeyim, boyle kapsamli organizasyonlari Vitoria gibi kucuk, altyapisi kisitli sehirlerde yapmamal lazim.
    Ornegin biz Vitoria'ya 1 saat mesafede San Sebastian'da kaldik, oradan gidip geldik.
    Organizasyonda iyi degildi. Dusunun salonun icinde cay ya da kahve satilmiyordu. Tamamen soguk icecekler.

Efes icin ruya gibi bir sezondu. Sezon basinda bir bana sorsa Efes icin hersey yolunda giderse belki Final Four olur derdim. Ama final aklimdan bile gecmezdi. Bu sevinci yerinde yasamak guzel oldu.

Yari final macinda ben Datome'nin olmayacagini ogrendigim anda Efes'in gececegini soylemistim. Datome FB'nin hucumda ciddi anlamda tek sorun cozucusu. Kendi yaratabildigi gibi, baskalarina da yaratiyor. Onun olmayisi FB'yi cok etkiledi. Diger oyuna etki edebilecek Dixon'i da Efes kitleyince, FB'nin hucum gucu yari yariya azaldi. Bir de Efes tempoyu yakalayip, guardlarda da ezici ustunluk saglayinca sorun yasamadan finale cikti.

CSKA ise Real Madrid'i 15 sayi geriden gelip yendi. Aslinda Real kendi kendine yenildi. 10+ farkla ondeyken, sertlikle yildirmaya calisirken faul sayilari artti. Sinirlendiler, sonrasinda da surekli bir tiyatro oynamaya calistilar. Hakemler ve CSKA bu oyuna gelmeyince Real oyundan dustu ve maci verdiler.

Final macinda Ergin Ataman bir kumar denedi ama tutmadi. Ataman, penetreleri ve oyunun iceri yikilmasini onlemek istedi. Tum savunma bunun uzerine kuruldu. Ozellikle Clayburn'un disaridan sut atmasini istedi. Tabii ki onun maci 4/6 atarak bitirecegini dusunmedi. Sezon boyunca %32 ile 3 sayilik atmisbir oyuncunun finalde %66 ile atmasi, takim olarak ise mac sonunda kacirdiklari iki uclukle %64 ile tamamlamalari kritik noktaydi. Efes'te Micic ve Moerman'in normal performanslari altinda kalmalari da tabii ki etkiledi.

Larkin ise ozel bir paragrafi hak ediyor. Sezonun ilk 21 macinda cesitli nedenlerle oyununu sahaya yansitamayan Larkin kalan 16 macta oyle bir performans ortaya koydu ki, inanilmaz. Insallah onumuzdeki sezon Efes'te devam eder ve biz de bu keyifi yasamaya devam ederiz.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)