Sayfa 130 Toplam 175 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4371 adet sonuctan sayfa basi 3,226 ile 3,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doncic hem kulüple hem de milli takımla Avrupa'ya şampiyonu olarak NBA'e gidiyor.
    finalin en berbatlarindan, takimini tehlikeye atti son anlarda... hiç de iyi oyuncu degil bence, en azindan bu finalde tam bir amatör gibiydi, ne çalim ne bir sey, adam akilli kritik anlarda sayi atamadi, üstelik sürekli kenara gelip dinlendi, ona ragmen bitikti, nba falan ona 3 seviye fazla gelir kaldiramaz, benim iddiam budur...
    ayrica çirkeflerin çirkefi vesely'dir yenilmesi iyi oldu, bir sey de yapamadi, smaç kaçirdi, oooooohhhhhhhhh, pislik herif...
    llul da iyi degildi, madrid'de isi çözen causeur idi... rudy fernandez de çok iyi degildi bence...
    Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikebahçe yine patladı. 10 kere final oynarlar 1 kere kazanırlar. Neden? Çünkü dünyanın en pislik oluşumu.
    o kadar looser degiller yaa, ama su da var evet tamâmen kendi evinde oynayinca kazaniyor Türk takimlari, biz hâriç tabi onu hiç karistirmayalim...
    çok daha fazla fbli olmasina ragmen iç sahada degildiler sonuçta, geçen seneki ortami olusturamadilar, yenildiler...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Melli dışında bir numarası yoktu Şb’nin. Madrid kupayı aldı çok da güzel oldu.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Datome Zalgiris maçındaki oyuna çıkamadı. Ve daha da önemlisi Tavares girdikten sonra fener hücumları düzen dışına çıktı. Vesely bile son çeyrekte boş smaç vurmak yerine tedirgin olup turnike bıraktı, kaçırdı.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Real Madrid Atina'daki ikinci maçı kazanarak kupanın bir tarafından tutmuştu, Fenerbahçe'yi de yenerek kupanın sahibi oldu. Kupayı hakeden kazandı. Bu arada Ahmet Düverioğlu'nu da yabancı olarak sayarsak ki zaten Ürdünlü, kupa finalinde hiçbir Türk oyuncu süre almadı.

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene Vesely dengesizliklerini Udoh'la kapatıyorlardı bu sene bir de Thompson eklendi sonuç ortada. Obra'nın bu salak herifi nasıl aldığını hala anlamadım. Guduriç, Nunnally hiç katkı vermedi bu sonuç normal bence. Ne demişler kim koyarsa koysun allah razı olsun

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Datome Zalgiris maçındaki oyuna çıkamadı. Ve daha da önemlisi Tavares girdikten sonra fener hücumları düzen dışına çıktı. Vesely bile son çeyrekte boş smaç vurmak yerine tedirgin olup turnike bıraktı, kaçırdı.
    Cem Akdağ Hoca da Tavares'in fener hücumlarını nasıl etkilediğini yazmış:

http://www.basketfaul.com/haber?haber=73111

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Cem Akdağ Hoca da Tavares'in fener hücumlarını nasıl etkilediğini yazmış:

http://www.basketfaul.com/haber?haber=73111
    Bugün Cem Hoca'yla bu meseleyi konuştuk Cengiz Abi sayesinde. Koça şu yazısını* hatırlattim, epey felsefe yaptık. Temponun bugünkü basketboldaki yerini konuştuk. Bütçelerin nasıl çarçur edildiğinden bahsettik.

* https://forum.bordomavi.net/showthre...post1917841197

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Tyler Honeycutt hayatını kaybetmiş.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sakızını,smaçlarını,deli dolu oyun stilini sevmiştik.Toprağı bol olsun.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

PG arayan takımlarımız Bilbao'daki Colom'u getirseler... Euroleague deneyimi yok ama Huertel'e dökecekleri paraya yazık.
    Bahçeşehir almış Colom'u.

Colom
    Rautins
    Babb
    Dj White
    Slaughter

Nereden
    Diyarbakır

Efes iyi başladı. Kadro süper. Bu sene özlenen Efes'i izleyeceğiz gibi.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Darüşşafaka'yi severim, kurumun da apayrı yeri var hayatımda. Ama basketbolsever olarak Euroleague'de onlar yerine bir Fransız takımı seyretmeyi tercih ederdim. Tek teselli, Ray McCallum ve Peiners.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan Demirel 32 yaşında basketbolu bırakıp yorumcu olmuş.
    Darüşşafaka'da bu denli farklı sayıda Türk oyuncunun süre alması sevindirici.Oğuz Savaş bile oynuyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Darüşşafaka ikinci çeyreğin ilk yedi dakikasında 19-0 seri yaptı. Peiners ve McCallum'dan geçen bahsetmiştim. Kidd'ii unuttum. Onun kadar sade ve faydalı oyuncu az gördüm son zamanlarda.

Buducnost'ta Zoran Nikolic'in yazı nasıl geçirdiğini merak ediyordum. Biraz daha zamana ihtiyacı var.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

8 metreden sut atan Shved'i neden ısrarla 10 cm kısa adamla savundu Ataman?

Derken... Crocker faul kaçırdı. Doğuş forvette hareketli alıp dengesiz şutu deliksiz soktu. İ-na-nıl-maz!
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (19.10.2018 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Doğuş kariyerinin başlarında potanın yerini bilmezken kariyerinin sonlarına doğru bayağı bayağı takımın hucümdaki kilit oyuncularından biri oldu..

Gerçi muhtemelen planlı değildi ama kim derdi ki son topu Doğuş kullanacak ve hareketli bir atış ile maçı kazandıracak..

Çok büyük saygıyı hakediyor bence..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İlginç bir toplumuz.

Şu anda beIN'de Efes maçını analiz ediyorlar. Larkin'in pas fundemantali yokmuş. Vay efendim, niye Larkin Shved'e karşı bire bir oynamamış da screen istemiş.

Ya bu Larkin, Fener, Efes bütün ülke peşinde olduğunuz, geldiğinde ortalığı ayağa kaldırdığınız adam.

Aynı haltı Heurtel'de yaptılar.

Bu arada yukarıdaki pozisyon kolay bir turnikeyle bitti. Larkin'in istediği screen sonrası Khimki boyalı alanı boşaldı. Beaubois oraya girip bitirdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğuş kariyerinin başlarında potanın yerini bilmezken kariyerinin sonlarına doğru bayağı bayağı takımın hucümdaki kilit oyuncularından biri oldu..

Gerçi muhtemelen planlı değildi ama kim derdi ki son topu Doğuş kullanacak ve hareketli bir atış ile maçı kazandıracak..

Yazın çok fazla çalıştığı söyleniyor

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son top için demiyorum ama bu sene bayağı çalıştığı belli. 3'lük atıyor, serbest atış atıyor. Bu şekilde devam ederse Avrupa'nın en iyi 1 numaralarından olacaktır. Muazzam oynuyor. Son top işin çileği oldu.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazın çok fazla çalıştığı söyleniyor
    Yazın muhakkak çalışmıştır ama bu gelişme 2 -3 senedir var abicim .Eskiden Doğuş girsin de rakibe baskı yapsın derdik şimdi girsin de oyunu hızlandırsın ,sete set oyunda birebir de potaya gitsin diyoruz bunların yanında bir de şut tehdidi oluşturmaya başladı..NCAA den ilk geldiğinde baktım potaya falan bakmıyor bu nasıl basketbolcu insan hiç mi şut atmaya merak sarmaz demiştim şimdi inanılmaz saygım var..

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son top için demiyorum ama bu sene bayağı çalıştığı belli. 3'lük atıyor, serbest atış atıyor. Bu şekilde devam ederse Avrupa'nın en iyi 1 numaralarından olacaktır. Muazzam oynuyor. Son top işin çileği oldu.
    Son top zaten şansı yaver gitti girdi ama ondaki gelişmeyi görmemek mümkün değil..Bu oynadığı oyunu 4 5 sene önce oynasa hem kariyeri başka bir yere giderdi hem de takıma katkısı çok fazla olurdu..Emeğinin karşılığını alıyor ne diyelim Allah nazardan saklasın inşallah..

Nereden
    Diyarbakır

16 sayıdan geri gelip Fb'yi yendi Efes. Bu sezon eğlenceli olacak.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Boerman ve Micic cok kaliteli oyuncular.

Engin Özerhun'mu yapti bu transferleri
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dunston bu sene hazır değil gibi geldi bana. Nasıl desem, hem fizik hem kafa olarak bildiğimiz görüntüsünden uzak... Efes için toparlamasını dilerim.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün Fb-B.Münih maçında Derrick Williams uyuyan taraftarı ateşleyince Münih için yenilgi kaçınılmaz oldu. Münih son birkaç hücumunda aşırı saçmaladı yalnız, yine de iyi dayandılar. Dışarıdan atmak yerine çemberi zorladılar geçemediler ve bu sefer zorlama orta mesafelere kaldılar. Tam koponenin ısındığı anlarda sanki onun üzerinden çizilebilecek hücumlar daha etkili olabilirdi.

Daçka malesef yine iyi başlayıp felaket bitirdi. Doğuş Özdemiroğlu'na oyun kurdurmaya çalıştıkları pozisyonlarda çok top kaybı yapıldı ve Baskonia o ara farkı açarak rahat aldı maçı. Daçkada lider oyuncu eksikliği bu sene canlarını sıkacak gibi.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Fb-B.Münih maçında Derrick Williams uyuyan taraftarı ateşleyince Münih için yenilgi kaçınılmaz oldu. Münih son birkaç hücumunda aşırı saçmaladı yalnız, yine de iyi dayandılar. Dışarıdan atmak yerine çemberi zorladılar geçemediler ve bu sefer zorlama orta mesafelere kaldılar. Tam koponenin ısındığı anlarda sanki onun üzerinden çizilebilecek hücumlar daha etkili olabilirdi.

Daçka malesef yine iyi başlayıp felaket bitirdi. Doğuş Özdemiroğlu'na oyun kurdurmaya çalıştıkları pozisyonlarda çok top kaybı yapıldı ve Baskonia o ara farkı açarak rahat aldı maçı. Daçkada lider oyuncu eksikliği bu sene canlarını sıkacak gibi.
    Derrick Williams asiri gaza geldi, gercekten o sekilde devam etse Bayern sürpriz yapabilirdi.

Willbeaken neden ayrikdi Dacka'dan ?
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)