Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sıradanlaştırıldığımızın Farkında mısınız?

bordo&maviaşkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ömer TOPAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim gönül verdiğim renkler hiç bir zaman sıradanlaşamaz...! Gs nin 10 numarası Trabzonu boş geçmiyorda Colman boş geçtimi ? spikersen herkezi biliceksin..hakem tokalaştı sen övgü yagdırdın...Onun kadar ceyhununda milli takıma katkısı oldu...Ben utanmıyorum takımımdan..yenilince bile grurla cıktım kahveden...Takımlarını alkışlayan GS lilere şerefsizliğimi alkışlıyorsunuz diye bagırdıgımda hiç birinin sesi çıkmadı...! He unutmadan GS o anda sahada olan topçuların bizden ne kadar korktukları son dakikalardaki korner oyalamalarından bellidir...! beden SIRADANLAŞALIM ki ?
    arkadaşım konunun başını galiba okumamışsın.. herkese tek tek anlatamam kusura bakmayın ama bu vesileyle tekrar ve son kez söyliyim: sadece gs maçından bahsetmiyorum, ben şu son 26 yıldır olanlardan bahsediyorum!...
    ayrıca gözünüzü seveyim şu tek maçla takım değerlendirme düşüncesinden,ufak şeylerle avunmaktan vazgeçin artık.. işte bizleri sıradanlaştıran da budur! ne yani biz şimdi gs yi yenmiş olsaydık ve ligi 4. bitirmiş olsaydık başarılı mı olacaktık? lütfen...
    Aşkımız kişilere değil,EFSANE RUHUNA...

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

senden açıklama isteyen olmadı saten..SIRADANLAŞIYORMUYUZ..başlıgın adı bende degil dedim...sadece son maçı örnek verdim... fikrini söylemek yanlışssa..pardon girmem bir daha başlıgınıza....
    volkannn KOYDUK MU ?

Nereden
    Trabzon

son gs maçındaki 3 gol atmamızla tatmin olanlar yada Avni Akerde 3 büyütülmüşlerden puan alabilmeyi "başarı" olarak görenler bu başlığa yazmasın zaten!... bu zihniyete sahip olduğunuz sürece nasıl doğruyu bulabiliriz ki? sıradanlaştırılmadığımızı iddia edenlere son bir soru daha!..
    * bu yönetim geçen sezon Ersun hocanın gerçekten istediği oyuncuları mı almıştır yoksa Selçuk,Colman ve Alanzinho haricinde alınanları "Ersun hoca istedi biz de aldık" diyerek kamuoyuna yedirmişmidir???Bu yönetim Ersun hocanın işine müdahele etmiş midir?Etmiştir diyorsanız, Ersun hocanın işine müdahele edilmeseydi geçen sezonun şampiyonu sizce kim olurdu? Bu yönetim geçen sezonki bu tavırlarıyla acaba şampiyon olmamızı gerçekten istemiş midir???

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

sıradanlasmadık aslında...eskıden avnı aker cehennemdı sımdı degıl...asıl sıradanlasma bu oldu..sımdı bu dersen tamma kabul ederım ..ama kulup olarak ınanmıyorum...bıde sunu deyım trabzondakı eskı kafalrdan kurtulmalıyız...artık genc basarıya ac dınamık ınsanlarla ıs yapmalıyız..bu topcuda olur yonetıcıde..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[QUOTE=mashal61;2716774]Kısa vadede başarı gelmezse gerçekten sıradanlaşıyoruz. Gs yi deplasmanda en son 2004-2005 sezonunda yendik.[/QUOTE]

yendirtmiyorlarda diyebiliriz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hakkimizi savunmayanlar bizi siradanlastiriyor ne yazikki

askemo_garleli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bizim hiçbir sıradan tarafımız fln yok,aksine türkiyenin en orijinal takımı biziz.neden?
    1-bir düşünün;fb,gs ya da bjk 25 sene şampiyon olmasa stadına kaç kişi gider?
    2-neden son 25 senedir türkiyede sadece trabzonda şampiyonluk kutlanmıyor?
    3-kayseri,sivas gibi anadolu takımları varken ve bu şehrin insanları istanbul takımlarına destek veriyorker;kentinin takımına destek veren yegane kulüp hangisi?
    4-hangi şehirde bir diyarbakır maçı dolayısıyla trafik altüst olur? (bunu bizzat sezon başında gördüm)
    5-"tuttuğunuz takım?" sorusuna hangi şehrin insanı "buyrun nüfus cüzdanım" diye cevap verir?
    6-80 ilde istanbul takımlarının formalarıyla insanlar gezebiliyorken hangi şehirde hep aynı renk formalar var?

bu ve bunun gibi onlarca sebepten ötürü biz sıradan bir takım değiliz.sıradan takım galatasaraydır,sıradan takım fenerbahçedir ve beşiktaştır.türkiyenin gerçek taraftarı trabzonspor taraftarıdır.şahsen konuşmak gerekirse ben 87 doğumluyum ve hiç şampiyonluk görmedim.ben de bilirdim 13 yaşındayken uefayı alan galatasarayı tutmayı ama ben trabzonluyum.galatasaraya falan ihtiyacım yok,gün gelecek şampiyonluk kupası uzun sokakta turlayacak ve işte o zaman bütün türkiye kutlama nasıl olur görecek.

EN BÜYÜK TRABZONSPOR. Saygılar..
    Sana Ne Şarkılar Ne Şiirler Yeter,Trabzonspor'um İsmin Cihana Bedel.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

neredeyse sıradanlaştık yani..takım kaç haftadır galibiyete hasret kimsenin umrunda değil..bize rakip takım oyuncusu küfür ediyor takan yok..td ayrı bi alem uyaran yok...futbolcu denen adam bodrumda sakat sakat cirit atıyor gören yok..taraftar desen çekirdeği elinden bırakmıyor pozisyon olursa voouuv felan..benim görüşüm budur..
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

ben sadece 3.soruya cevap vermek isteyorum.. Nuri Albayrak yönetimini mumla aratacak başka hiçbir yönetim daha dünya üzerine gelmez
    TrabZonguldaklı...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı askemo_garleli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6-80 ilde istanbul takımlarının formalarıyla insanlar gezebiliyorken hangi şehirde hep aynı renk formalar var?..
    işte bu moda geçti,şimdi neredeyse çoğu kişi giyinip meydanda geziyor
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Trabzon

Alıntı Atılay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakında Ts formamızla meydanda gezemeyiz artık ççç
    Güleriz ağlanacak halimize...

Nereden
    Trabzon

Alıntı askemo_garleli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim hiçbir sıradan tarafımız fln yok,aksine türkiyenin en orijinal takımı biziz.neden?
    1-bir düşünün;fb,gs ya da bjk 25 sene şampiyon olmasa stadına kaç kişi gider?
    2-neden son 25 senedir türkiyede sadece trabzonda şampiyonluk kutlanmıyor?
    3-kayseri,sivas gibi anadolu takımları varken ve bu şehrin insanları istanbul takımlarına destek veriyorker;kentinin takımına destek veren yegane kulüp hangisi?
    4-hangi şehirde bir diyarbakır maçı dolayısıyla trafik altüst olur? (bunu bizzat sezon başında gördüm)
    5-"tuttuğunuz takım?" sorusuna hangi şehrin insanı "buyrun nüfus cüzdanım" diye cevap verir?
    6-80 ilde istanbul takımlarının formalarıyla insanlar gezebiliyorken hangi şehirde hep aynı renk formalar var?

bu ve bunun gibi onlarca sebepten ötürü biz sıradan bir takım değiliz.sıradan takım galatasaraydır,sıradan takım fenerbahçedir ve beşiktaştır.türkiyenin gerçek taraftarı trabzonspor taraftarıdır.şahsen konuşmak gerekirse ben 87 doğumluyum ve hiç şampiyonluk görmedim.ben de bilirdim 13 yaşındayken uefayı alan galatasarayı tutmayı ama ben trabzonluyum.galatasaraya falan ihtiyacım yok,gün gelecek şampiyonluk kupası uzun sokakta turlayacak ve işte o zaman bütün türkiye kutlama nasıl olur görecek.

EN BÜYÜK TRABZONSPOR. Saygılar..
    Bizim Trabzonsporu tutmamızın en büyük nedeni en başta Trabzonlu olmamızdır.. Peki şu anda çocuk yaştaki Trabzonluların yüzde kaçı Trabzonsporu tutuyor sence? Yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi artık sokaklarda 3 büyütülmüşlerin formalarını bile giymeye başladılar ve bunlara kimsenin zerre kadar tepkisi de olmuyor maalesef.. İşte sıradanlaştırılmaktan asıl kastım bu!.. biz hiçbirşeye tepki göstermediğimiz sürece,her yapılana amenna dediğimiz sürece bizim gidişatımız da aynen o bahsettiğin diğer anadolu şehirleri gibidir.. görünen köy maalesef kılavuz istemiyor..

Uğur GEMİCİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordo&maviaşkı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruların içeriğini, ne anlatılmak istendiğini anlamadan cevap yazmayın arkadaşlar.. baştan da söyledim amacım ikili diyaloglara girmek değil.. bu soruları iyice anlayıp kendi aranızda tartışın bakalım ne sonuca varacaksınız? kimsenin sevgisini falan sorguladığımız yok.. orda anlatılmak istenen; o çok sevdiğinizi söylediğiniz Trabzonspor için ne yaptığınızdır?Trabzonspor bu yönetim anlayışlarıyla gittikçe sıradanlaştırılırken(sadece bu sene değil 25 senedir bu gizliden gizliye devam ediyor) biz acaba ne yapmışız? hiç bir konuda sorgulama yaptık mı acaba?yoksa her yapılana amenna diyip geçtik mi?

gelelim sıradanlaşmaya... sizin için 25 senedir 4 yada 5 defa 2. olmuş bir takım,diğerlerinde çoğunda 4,5,6 larda gezen bir takım sıradan olmayabilir belki ama benim için bu senelere en azından 5-6 şampiyonluk sığdıramayan takım sıradandır!.. Unutmayalım ki biz ne 2.liğe uefa şampiyonu olmuşcasına sevinecek bir sivazsporuz nede tek amacı Trabzonsporu geçmek olan sıradan anadolu takımıyız!
    biz eğer ki kendimize büyük takım diyorsak,yüklendiğimiz misyon gereği ilk önce taraftar olarak her şeyde öncü olmalı,ibretle bakılacak bir seviyede olmalı,yönetimi hiç sevmesek bile takımımıza desteğimizi hiçbir zaman esirgememeli(her yerde atıp tutarız ama kaç tane Trabzoncell abonesi var acaba? yada yılda kaç forma satıyoruz? maçlara bile para vermeden gitmenin yollarını arıyanlar acaba Trabzonsporlumu??),hedefe ulaşmak ve o hedeften asla sapmamak için her zaman sorgulayan bir taraftar profili oluşturmalıyız.. işte o zaman kim gelirse gelsin asla sıradanlaştırma gafletine düşemeyecektir...
    Estağfurullah abi.Neden sizinle 2 li diyaloğa girmek istiyim.Sadece öyle anladım sorduğunuz soruları öyle cevap vermek geldi içimden.Arkasında bir art niyet aramayın yani.
    Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir, Yapamayan Çamur Atar.

Hayriye Ayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

malesef farkındayım
    ahh bizi bu hale getirenlerin gözü kör olsun
    BU GAYBANA SEVDALUK ÖLÜMİ UNUTTURUR

Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur GEMİCİOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah abi.Neden sizinle 2 li diyaloğa girmek istiyim.Sadece öyle anladım sorduğunuz soruları öyle cevap vermek geldi içimden.Arkasında bir art niyet aramayın yani.
    Eyvallah kardeşim önemli değil... zaten benim söylediklerim de direkt olarak sana değildi,yani senin gibi yanlış anlayanların çıkacağını tahmin ettiğimden erkenden uyarmak gerek diye hissettim

Aslında her Trabzonlu yada Trabzonsporlu en az benim kadar bu yaşananları içine sindiremiyordur ama.. özellikle genç taraftarlar bizim yaşadığımız evreden daha yeni yeni geçtiklerinden, ya bazı şeylerin farkında değiller yada sabretmek gerektiğine inanıyorlar.. Ama her gelen yönetimin; "yeniden yapılanma" "seneye kesin şampiyonuz" gibi vaadlerinin tamamen ALDATMACA ve sıradanlaştırma operasyonunun bir parçası olduğunu fark edemiyorlar maalesef!... İnşallah sonumuz hayırlı olur...

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un amacı: Her takımı yenmektir!
    Bizim asıl misyonumuz budur!
    Bu misyondan uzaklaştıkça sıradanlaşıyoruz arkadaşım...
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne zaman ki Trabzon'da İstanbul takımlarıyla yaptığımız maçlarda misafir tribünü ağzına kadar dolar maçtan önce de rakip takım taraftarı bilet sıkıntısı çekerse o zaman sıradanlaşırız...

Böyle bişeyde ancak öğle vakti yıldızların parlamasına benzer.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Kötü yöneten hakem medyada konuşulmadığı zaman...
    "53"

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herkes kendine göre fikirlerini söylüyor.
    en doğruyu görmek için Türkiyede Dört büyük denen takımlar arasında kıyaslama yapalım.
    ben diyorum ki eskiden belediye sporu yendiğimizde insanlar kendini kaybetmezdi kutlama yaparken. şimdi ki gençler sanki önemli bi maç önemli bi başarı gibi seviniyor.
    altı üstü belediye maçı. bazen buna bizde dahil oluyoruz farkında olmadan. çünkü öyle zamanlar oluyor ki galibiyete hasret kalıyoruz.
    ve en önemlisi ömrüm boyunca unutamayacağım o 96 yılı. çünkü ilkkez bukadar yakın hissetmiştim kendimi kupaya. hatta Şampiyon olduk diyorduk. akşam ki kutlamaların planını bile yapmıştık harçlıklarımızı biriktirip. o derece yani
    o dönemler yenebilirmiyiz? diye bir soru asla olmadı kafamızda.
    her gittiğimz maça acaba kaç fark atarız diye gidiyorduk...

son gs maçındaki 3 gol atmamızla tatmin olanlar yada Avni Akerde 3 büyütülmüşlerden puan alabilmeyi "başarı" olarak görenler bu başlığa yazmasın zaten!... bu zihniyete sahip olduğunuz sürece nasıl doğruyu bulabiliriz ki? sıradanlaştırılmadığımızı iddia edenlere son bir soru daha!..
    * bu yönetim geçen sezon Ersun hocanın gerçekten istediği oyuncuları mı almıştır yoksa Selçuk,Colman ve Alanzinho haricinde alınanları "Ersun hoca istedi biz de aldık" diyerek kamuoyuna yedirmişmidir???Bu yönetim Ersun hocanın işine müdahele etmiş midir?Etmiştir diyorsanız, Ersun hocanın işine müdahele edilmeseydi geçen sezonun şampiyonu sizce kim olurdu? Bu yönetim geçen sezonki bu tavırlarıyla acaba şampiyon olmamızı gerçekten istemiş midir???
    el oğlu Trabzonsporun transferlerini kim yapmış diye bakmıyor..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşte Yönetimin sıradanlaştığının Resmidir.
    Sivas gibi bir takım 2 sene Üst üste Şampiyonluğa Oynuyorsa Trabzonspor her sezon Şampiyonluğa Oynamak zorunda Bunu bilmeyen anlamayacak kapasitede Yönetici hoca futbolcu Trabzonspora gelmesin.
    Trabzonsporun Forması ligi ilk dört içinde bitirir Onun içini braz doldursanız Şampiyon olur.
    Ama adamlarda O kafa ve mantık yok.
    Şimdi neden Bu adamlara İstikrar adına sabredelim.
    Adam ilk dörde girersek başarı diyor.
    Kafalarında Trabzonsporu sırdanlaştırmışlar.

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=62837

Bu sözler, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'na ait.
    “BU EKONOMİK GÜÇLE İLK 4’TE OLMAMIZ BAŞARIDIR”
    Geçmiş 10-15 seneye baktığımız zaman aslında her sezon benzer sıkıntılar yaşandığını görüyoruz. Sorunun tespiti mi yapılamıyor, yoksa reçete mi yazılamıyor ya da tedavi mi uygulanamıyor?
    Trabzonspor kurulduğu günden bugüne Türkiye’nin en başarılı kulübüdür. Şampiyonluklar yaşamış, Anadolu’dan 6 şampiyonluk çıkarmış, hiçbir kulübün gösteremediği başarıyı göstermiş, Türkiye Kupası’nı defalarca almış bir kulüp.
    Şampiyon olamadığı yıllarda birçok 2.’liği 3.’lüğü var. Trabzon’un şehir olarak nüfusuna, ekonomisine bakarsak bu çok büyük başarıdır. Tabii ki Trabzonspor’un kazandığı şampiyonluklar sonucu şehrin, camianın beklentisi de hep şampiyonluk olmuş. Trabzonspor 2. olduğu yıllarda başarısız bulunarak hoca değişikliğine gidilmiş, kadroda bir çok değişiklik yapılmış, yönetimler “tu kaka” ilan edilmiş. Böyle bir kulüp Türkiye’de de yok, dünyada da yok. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın 2. olması zaman zaman başarı gösterilmiş, ama Trabzonspor’un şampiyonluğu kılpayı kaçırması hep başarısızlık olarak kabul edilmiş. Mesela son yıllarda Trbzonspor çok iyi performans göstermese de, taraftarı çok mutlu olmasa da şampiyonluğu yine bir kaç defa kıl payı kaçırıp 2. olmuş. Şimdi buradaki rahatsızlık şu: Trabzonspor kadar imkanlarıyla beklentisi bağdaşmayan, çakışmayan bir kulüp Türkiye’de yok; belki dünyada da yok. Trabzonspor’un şehir yapısı, ekonomisi, gücü, gelirlerine bakıldığı zaman ilk 4’te olmasının başarı kabul edilmesi gerekirken, bunlar “Trabzonspor son yıllarda sancı yaşıyor şeklinde” ifade ediliyor.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu an tüm Trabzonspor taraftarı teyakkuzda.
    Neden;sahada gördükleri takım sıradan bir takım.Bunu kabul eden tek Trabzonspor taraftarı var mı;yok.
    O halde sıradanlaşma diye bir korku olmamalı.
    Herkese Merhaba

doctorsurgeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte Yönetimin sıradanlaştığının Resmidir.
    Sivas gibi bir takım 2 sene Üst üste Şampiyonluğa Oynuyorsa Trabzonspor her sezon Şampiyonluğa Oynamak zorunda Bunu bilmeyen anlamayacak kapasitede Yönetici hoca futbolcu Trabzonspora gelmesin.
    Trabzonsporun Forması ligi ilk dört içinde bitirir Onun içini braz doldursanız Şampiyon olur.
    Ama adamlarda O kafa ve mantık yok.
    Şimdi neden Bu adamlara İstikrar adına sabredelim.
    Adam ilk dörde girersek başarı diyor.
    Kafalarında Trabzonsporu sırdanlaştırmışlar.

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=62837

Bu sözler, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'na ait.
    “BU EKONOMİK GÜÇLE İLK 4’TE OLMAMIZ BAŞARIDIR”
    Geçmiş 10-15 seneye baktığımız zaman aslında her sezon benzer sıkıntılar yaşandığını görüyoruz. Sorunun tespiti mi yapılamıyor, yoksa reçete mi yazılamıyor ya da tedavi mi uygulanamıyor?
    Trabzonspor kurulduğu günden bugüne Türkiye’nin en başarılı kulübüdür. Şampiyonluklar yaşamış, Anadolu’dan 6 şampiyonluk çıkarmış, hiçbir kulübün gösteremediği başarıyı göstermiş, Türkiye Kupası’nı defalarca almış bir kulüp.
    Şampiyon olamadığı yıllarda birçok 2.’liği 3.’lüğü var. Trabzon’un şehir olarak nüfusuna, ekonomisine bakarsak bu çok büyük başarıdır. Tabii ki Trabzonspor’un kazandığı şampiyonluklar sonucu şehrin, camianın beklentisi de hep şampiyonluk olmuş. Trabzonspor 2. olduğu yıllarda başarısız bulunarak hoca değişikliğine gidilmiş, kadroda bir çok değişiklik yapılmış, yönetimler “tu kaka” ilan edilmiş. Böyle bir kulüp Türkiye’de de yok, dünyada da yok. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın 2. olması zaman zaman başarı gösterilmiş, ama Trabzonspor’un şampiyonluğu kılpayı kaçırması hep başarısızlık olarak kabul edilmiş. Mesela son yıllarda Trbzonspor çok iyi performans göstermese de, taraftarı çok mutlu olmasa da şampiyonluğu yine bir kaç defa kıl payı kaçırıp 2. olmuş. Şimdi buradaki rahatsızlık şu: Trabzonspor kadar imkanlarıyla beklentisi bağdaşmayan, çakışmayan bir kulüp Türkiye’de yok; belki dünyada da yok. Trabzonspor’un şehir yapısı, ekonomisi, gücü, gelirlerine bakıldığı zaman ilk 4’te olmasının başarı kabul edilmesi gerekirken, bunlar “Trabzonspor son yıllarda sancı yaşıyor şeklinde” ifade ediliyor.

Bunları söyleyen bir adam Trabzonspor yönetiminde olamaz. İstanbul basını ağızıyla konuşan teslimiyetçi, aşağılık kompleksine kapılmış bu tipler Trabzonspor yönetiminde olamaz. Trabzonspor'un yalnızca Trabzon'dan ibaret olmadığını, olmaması gerektiğini bilmeyen bir zihniyet Trabzonspor yönetiminde olamaz. Galatasaray borç batağında, neredeyse kayyuma teslim edilecekken lobisi ve akıllı yönetimi sayesinde devlete olan milyonlarca dolarlık vergi borcuna rağmen, devlet eliyle yüzmilyonlarca dolarlık stat yaptırıyorken bunu bile bile ekonomiden bahseden bir adam Trabzonspor yönetimide olamaz. Sen de akıllı ol, sen de devlette daya sırtını, sen de büyü.
    İSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZİRVEYE.

murat köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet sıradanlaştık. anadolu takımlarının 3 puan almaya gidiyoruz dediği, istanbul takımları ile yapılan maçların büyük maçlardan sayılmaması artık sıradanlaştığımızı gösteriyor.
    1967' den beri olduğu gibi
    SENİN GÜCÜN KARANLIĞI YIRTACAK!

Nereden
    İstanbul

Bu yönetimle bir yere varılmayacağını uzun zaman önce anlayan biri olarak çoktandır buraya yazmıyordum.. simdi içinizde "yenilmeyi fırsat bilip eleştirmeye mi geldin" diyenler olabilir.. baştan söyliyim; eğer yenseydik yine de aynı şeyleri yazacaktım..Yenseydik sadece günü kurtarmış olacaktık,başka birşey değil...

Sizlere birkaç sorum olacak ve amacım asla tartışma çıkarmak değil..sadece bu soruların cevaplarını kendi içinizde iyice düşünmenizi istiyorum..kimseyle ikili konuşmaya girmeyeceğimi de belirtiyim..

1) TRabzonspor'u ne kadar seviyorsunuz?
    2) Trabzonspor'u mu yoksa kişileri mi seviyorsunuz?Yada Trabzonspor'u her ne pahasına olursa olsun hiçbir şeye değişmem diyebilirmisiniz?
    3) Bu zamana kadar yaptıkları hatalarla Albayrak yönetimini bile mumla aratan hale gelen şu anki yönetimle başarılı olacağımıza gerçekten inanıyormusunuz?
    4)Şu anki durumumuzdan sizce kim sorumlu? yönetim mi yoksa teknik heyet mi?
    5)Biz en son ne zaman derbi maçı kazandık?
    6) Albayrak yönetimi(asla desteklemedim desteklemem de...) bu takımı kaçıncı bırakmıştı?Alınan takım kaç milyon avro borca sokularak ligi kaçıncı bitirdi? 3. olabilmek için sıradan bir kaç futbolcu takviyesi de yeterli olmaz mıydı?
    7) Albayrak yönetiminin en büyük icraatı(bana göre eğer yapılabilirse sadece Trabzonspor için değil,Trabzonun da geleceğini kurtaracaktır) olan Akyazı projesi için bu zamana kadar ne kadar gayret gösterilmiştir? Bu çaba sizce samimidir?
    8)Son 10-15 sezondur kaç defa derbi maçı kazandık?
    9)Sizin için başarı nedir? ilk 3 e yada ilk 4 e girebilmek mi? yoksa sadece şampiyonluk mu???
    10)Trabzonspor ruhu hala var mı? "Tabiki yok" diyorsanız sizce ne yapmak gerekir? Bu yönetim anlayışlarıyla(sadece kendi egosunu,çıkarlarını düşünen,Trabzonsporu sadece bir yerlere gelebilmek için bir basamak olarak gören vb...) başarılı olacağımıza inanıyormusunuz? Yoksa başarının, taraftar gibi ölümüne sevecek ve Trabzonspor için yapamayacağı şeyi olmayan bir anlayışla sağlanacağına mı inanıyorsunuz?
    11)Trabzonspor ruhunun aşılanması için ta miniklere dayanacak köklü değişikler yapılması gerektiğine inanıyormusunuz?
    12) Gittikçe sıradan bir takım haline geldiğimizin farkında mısınız?.
    1- hasta olacak kadar
    2- Trabzonspor' u seviyoruz kişilşerle işimiz olmaz..
    3- Başkanın kulüp içi dengele açısından kalmasından yanayım ama yönetimdeki ağır toplar değişmeli, çok yıprandılar, Başkan da maçtan sonra röpörtaj vermekten vazgeçip sadece iyi seçilecek yöneticilerini YÖNETMELİ
    4- Yönetim sorumlu
    5-Hatırlamıyorum
    6- Transferi bırakın futbolcu satmasak (her ne pahasına olursa olsun), değerlerimize sahip çıkarsak (Symek, Fatih, Gökdeniz, Yattara, Aurelio, Stepanov vb) her sene şampiyonluğa zaten oynarız.
    7-son 1 haftaya kadarki çabayı samimi bulmadım ama artık ok yaydan çıktı.
    8-Bilmiyorum
    9- ŞAMPİYONLUK en kötü 2.likten ŞAMPİYONLAR LİGİ
    10- Ruh kişinin içindedir kaybolmaz, sinirlerim bozulduğundan benim gibi birçok kişi maçları izleyemez oldu ama ürünleri almaya devam ediyorum dedim ya hastalık vazgeçemezsin bu bizim yaşam karakterimiz zeten şu anda karakterimizi yansıtamadığı için izleyemiyorum.
    11- Kesinlikle hatta bu işe talibim..Trabzonsporluluğu anlatamıyoruz galiba her açıdan modern olmalıyız. Alt yapıdan gelen oyuncumuza hem o asi ruh aşılanmalı hem de ödül törenine şapka ile çıkılmayacağı ÖĞRETİLMELİ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)