Sayfa 84 Toplam 84 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 74 82 83 84
Toplam 2083 adet sonuctan sayfa basi 2,076 ile 2,083 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 10. Hafta Maçı | Trabzonspor 2-1 Kayserispor

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnsanlara sabır göstermek gerekir. Hocaya da sabretmeliyiz. Geçen sene Colman'a yapılan eleştirileri hatırlayınız!
    Bir de bu seneki performasından sonra aldığı methiyeleri...
    Sabır gösteriniz sabır! Oyuna gelmeyiniz! Birilerinin yarattığı karmaşaya kapılmayınız! Düzelecektir herşey.
    Fanki tonki zonki...

Nereden
    Trabzon

Önemli bir galibiyet aldık ama bu galibiyetlerin devamını getirmek zorundayız yoksa bu galibiyet hiçbir anlam ifade etmez.Maça gelirsek Selçuk ve Umutun maça girmesi oyuna ağırlığımızı koymamızı sağladı.30-45 arası çok iyi baskı kurup 2 gol bulduk o rahatlıkla ikinci yarıda pozisyonlar bulduk.Birinci golde Tayfunun ortası daha doğru terimle pası birinci sınıftı Gökhanın ön direk koşusu ve bitirici vuruşuda çok kaliteliydi.İkinci golde Selçuk çok etkili noktaya kesti ve Ceyhuna dokunmak kaldı.Yediğimiz gol bir çok maçta yediğimiz gollerin kopyası gibiydi.

Colman,Tayfun,Ceyhun,Gökhan maçta öne çıkan oyuncular oldu.Gabrici beğenmeyenlere katılmıyorum futbol bilgisi çok iyi ali turanı iki sarı karttan attıran oyuncu oldu Gökhana çok net bir gol pozisyonu hazırladı savunmaya katkısıda iyidi.

Oyundan çıkan engin-yattara hakkında birşey söylemek gerekirse hazırlık maçlarındaki Engin hem bizde hem milli takımda banko oynardı resmi maçlardaki engin ise yedek kulübesinden çıkamaz.Yattaranında üzerine fazla gitmemek lazım onun durumunu zamanın akışına bırakmak lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kurtarıcı olarak sahaya sürdüğü oyuncularla maça başlamayan bir teknik adam var başımızda, kolay değil.

Tayfun Cora'nın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi ama o hırsıyla, ruhuyla, samimiyeti ve yapabildikleriyle oynuyor. Yine de iki hareket sevdalılar başta olmak üzere kimselere yaranamıyor. Kolay değil.

Kaledeki adamınızın ne yapacağı belli değil, ne zaman kurtarış yapabileceği de. Kolay değil.

Orta sahanızdaki faydalı işler yapan elemanınız maç içersinde 20 dakika ortalıklarda gözükmüyor. Kolay değil.

Defansif ortasahanız gol atsada asıl mevkisinin gereğini yerine getirmekden bi haber olunca numulelik ışık göstermeyince 2 pas yapan son adamlarımızla karşı karşıya.. Kolay değil.

Rakibin 10 kişi kalmış saate bakıyorsun. kolay değil.

Zor bir maçtı kolay değil.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

futbolun cilvesi

bir anda 4-0 mağlup duruma düşebilirdik. 1-0 dan sonra kayserinin kaçırdıkları inanılmaz. oyuncu değişiklikleri takıma olumlu yansıdı. tabi adama sorarlar niye selçukla umut 11'de başlamadı diye. selçuku anlarım da umutun kesilmesi yanlış bir karardı zaten.

kendi evindeki maçlarda 2 forvet çıkamazsan nasıl galip geleceksin?

zor oldu ama sonunda galip geldik. 2. yarıda kaçan goller de inanılmazdı gökhanın, selçuk'un, colman'ın kaçırdıkları eğer maç 1-1 filan olsa saç baş yoldururdu bize.

kayseriye gelince makukula goldan başka birşey yapmadı. troisi gibi bir adamı nasıl yedek başlattılar anlamadım. cangelenin olmaması bizim için iyiydi.

hakeme gelince ali turana kırmızıyı gösterdi sonra kayseri aleyhine hiç düdük çalmadı. troisinin caleye yaptığı sarı kartlık harekete devam dedi. son adam serdarın topu eliyle almasına da devam dedi. kırmızı kart çıkardığı için kayseriye tolerans gösterdi resmen.
    EN IYISI BIZIZ:

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın sahaya çıkaracağı kadroyu başkaları yapıyor.Yapmasa bile ona baskı yapılıyor diye düşünüyorum.Yattara ve Engin'i bu kadroda oynat diye ona telkinde de bulunulmuş olabilir.O da kıramamışta olabilir ya da harbiden birileri eline veriyordur listeyi, bu kadroyu saha çıkar diye...

Açıklamalarından başka bir anlam çıkaramadım.
    Valla maçın en önemli ayrıntısı bence bu açıklama idi.......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

hugo da işin ciddiyetinin farkına vardı trazonsporun ne demek olduğunu daha iyi anlamıştır bekleyip göreceğiz neler olacak

sorin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı lazangel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bunu seviyorum

sen haklı çıktın ve ben yanıldığıma hiç bu kadar sevinmemiştim
    alemin keyfi yerinde yine MAAŞALLAH
    yok mu çaresi dostlar FESUBHANALLAH!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Talha.YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara diyorlar hala ya ;
    Yıllık 1.800.000 $ Garanti para alıyor ;
    Derbi Maçlarında yok,Ufacık sakatlıklarda Güvensizlik nedeni ile yok,Orta halli takımlarla oynadığımız maçlarda Vasat ! Fenerbahceli David 'in ayağı Kırıldı 2,5 ayda sahalara dönüp Gol attı !
    Yeter artık Yattara deyip durmayın.

Kalede Onur,sol bekte Ferhat,Orta alanda serbest olarak Alanzinho,Beyenmesekte çift forvet Gökhan - Umut Olmak zorunda.

Hiç biri olmuyormu Çıkar Paf takımdan 3 4 genci sür sahaya Kardeşim !

Kayseri maçı için ise ; İnşallah Kazanaırız .
    Katılıyorum yattarayı 2 senedir gören var mı ?geçen sene katar dan bir teklif geldi adamın aklı gitti geriye posası kaldı adam habire sakatım diyor bu nebiçim bir sakatlıksa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)