Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 103 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktug ve Kombine Isyani

Analyzer
    Ziyaretçi

Shadow'un esprileri çokkaliteliydi gerçekten. Iyi güldüm. Ama esprilerin içerisinde barindirdigi fikre katilmam mümkün degil.

Su ana kadar 6500 civari kombine satilmis. Zurawski alinmis olsaydi bu rakam 16500 olurdu belki de. Realist davranmak gerekirse yapilacak olan iyi transferlerin kombine satislarini katlayacagi açiktir. Ancak madalyonun öteki yüzü degil, yüzleri var bu konuda.

Birincisi, tribüne gelen taraftarin kalitesi. Hadi diyelim ki Avni Aker her maçtafull doluyor. Nicelik tamam. Ama her zora giden maçta tribünden futbolculara hakaret edilmeye baslaniyor. Eli ayagina dolanan futbolcular daha da kötü oynuyorlar. Tribünlerindolu olsa da takima zarar veriyor. Geçmiste bunu çok yasadik. Hepsi olmasa da, Trabzonspor taraftarinin bir kismi bunlari yaptilar. Avni Aker'de deplasmanlara oranla daha basarisiz olmamizin ana nedeni budur. Nicelik olarak degil nitelik olarak iyi taraftarlara ihtiyacimiz var. Lig tv'de Fatih Tekke belgeselini izlerken gözlerimle gördüm. Fatih'in ailesi Trabzonspor maçlarini tribünden izleyemiyorlarmis. Nedeni de Fatih'e edilen küfürlere tahammül edememeleri. Izlerken üzüldüm.

Ikincisi, olayin kisa vadeden ziyade uzun vadede degerlendirilmesiyle önümüze ne tür bir görüntü geldigi konusu. Daha birkaç sene önce küme düsme hattinda, borç bataginda olan Trabzonspor bugün sampiyonluga oynar durumdadir. Sadece bugünün kosullarini göz önünde bulundurup yönetimi elestirmek elbette ki yanlis degildir. Kosullar hepimizin gözü önünde. Ancak takimin çizdigi yükselis grafigini de gözardi edemeyiz. Olanaklarimizin kisitli oldugunu da.

Üçüncüsü, kombine bilet alip da kimi izleyecegiz konusu. Bunu diyenler de olabilir, haksiz da degiller bir yere kadar. Yeni yüzler görmek yeni heyecanlar yasamak herkesin dilegi. Dünya futbolunu takip etmeye çalisan bir futbolsever olarak, bir futbolsever için Yattara'yi izlemenin bile Trabzonspor tribününde olmaya yetip de artacagini belirtmem gerekiyor. Fatih, Gökdeniz, Szymkowiak gibi yildizlarimiz da cabasi. Disaridan bakanlar için izlemek için can atilacak yildizlarimiz var ve sirf bu adamlari izlemeye bile tribüne gidilir. Uzaktan (Istanbul'dan) bakan biri olarak söylüyorum bunlari. Keske her maçta Yattara, Fatih, Gökdeniz, Szymkowiak 4 lüsünü izleyebilsem. Hem taraftar destek verince geçen sene Konya maçinda atilan golleri de tekrar izlemeyi öneririm kombine bilet alip almama konusunda kararsiz kalanlara. Türkiye'de o gollerin benzerini bile atabilecek takim yok. Avrupa'da da çok az.

Yönetimi elestirelim ancak "yigidi öldür ama hakkini yeme" sözünü de unutmadan.

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

Bu taraftarin hosgorusune siginmayin yanilirsiniz.............[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Sabir kalmadi artik kac sene oldu..........[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Yapin geregini artik..hic birsey gencligimiz ruh sagligindan onemli deil...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Bu takim yuzunden psikolojik yardim aliyorum......[img]smileys/smiley17.gif[/img]

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

her zaman destek yönetime. bu yönetimki bizi kac sene aradan sonra sampiyonluklara yaklastirdi. ve eminim , bu yönetim bizi sampiyon yapacak. su anda maddi durumu en iyi olan kulüplerden biriyiz ligde. en kaliteli oyuncular bizde, en karizma formalar bizde. herseyin en iyisi bizde.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    aslinda tersi de olabilir ne kadar kombine o kadar transfer. taraftar takimina her sartta destek verendir.

Tabiki haklisin...Ayrica Baskanin bu tür konusmalari hos degil izlenecek topcu mu aldi Jeffersondan baska..:

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    Transfer olsun olmasin baskanimiz hakli. Taraftar her durumda takimina sahip çikmak zorundadir.
    [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Ankara

bu yönetimi anlamiyorum ya? hadi transferden anlamiyorsunuz kardesim peki ticaretten felanda mi anlamiyorsunuz? kombineyi niye alinir yeni yüzler yeni heyecanlar için? biz ne yaptik transfer yapmadan kombineleri satisa sunduk, hah satistan sonra transfer yapilsa tamam dicem ama yapilmadi transfer neden millet kombine alsin ki? bi gaySe kadar olamadik adamlarin 5 parasi yok ama yine dünyanin transferini yaptilar bos transferllerde degil kafalarida çalisiyo iliç mi ne 10 numara aldiklari gün kombineleri satisa sundular, biraz da kafa gerekli..

Guests
    Ziyaretçi

maça gitmeye üsenen taraftara kombine satmaya çalisiyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar ben shadow kardesime katilmiyorum.

Bence baskan bu konuda haksiz degil.

Taraftarimiz kulübüne adece sözde sahip çikiyor. nasil mi. is para konusu olunca herkes bir kenara kaçiyor. Bakin 100 bin üyelik kampanyasina daha 20 bin bile olamadik. satmis oldugumuz forma sayisi belli. kombine de ayni . iyi transfer mi istiyosun vereceksin ki istiyecen. her kes lafa gelince firtinalar kopariyor. siirler maniler yaziyor.

önce kendine sunu sor.

ben bir trabzon spor taraftari olarak bu kulüp için ne yaptim. üye oldum mu dergiye abone oldum mu. lisansli ürünlerden aldim mi. kombine aldim mi.

sözlerim maddi imkanlari bulunupta kullanmayanlara yani cebinde akrep olanlara yanlis anlasilmasin.

bu sitenin on binlerce üyesi var her gün takip ediyorum. firtinalar kopuyor. herkes bir seyler anlatiyor. peki bu onbinlerden kaç kisi kulübün üyesi. Maalesef50 bile yok.

iste asil sorun burda. bir özde taraftar var bir de sözde.

iki ay sigara içmesin herkes kulübe üye olur. peki trabzon spor için iki ay sigara içmedin çok mu be gözüm. ne dersin haksizmiyim.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Siz kombineden geLiyorsunuz.Bugün msn'de bi arkadasimLa forma muhabbeti yapiyorduk.Bu sene yeni formadan aLacak misin dedim.Bana verdigi cevap aynen söyLe "Ben bu sene aLmiyacagim.Niye parami bosu bosuna vereyim ki,ben veriyorum da ne oLuyor.Beceripte bir oyuncu aLamadiLar." MaLesef arkadasa vecerek cevap buLamadim [img]smileys/smiley5.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transferle kombinenin alakasi yok bana göre

Sonuçta kombine alacak olan kisi avni akerde Trabzonsporumuzu mu izlemeye gidecek yoksa transferle alinacak olan futbolcu ya da futbolcularimi..

Taraftar kombine almaya üseniyor. Trabzona en az 10bin kisi kombine alacak kapasitedir. Bakmayin millet duyarsiz. Yönetim taraftarin kombine almasi ve hatta yeni sezonda maça gelmesi için faaliyet göstermeli...Edited by: TheRapZoNe

arkadaslar tolgadan 3,7 milyon dolar gelmedi mi? halka arzdan bilmem kaç trilyon gelmedi mi? yani ben anlamiyorum nasil oluyo eskiden para yoktu transfer yapamiyoduk, simdi iyi kötü azicik paramiz var gene transfer yapamiyoruz. heee nokta transfer mi yapacaksiniz dinamo minsk maçindan sonra transfer yapmanin da bir anlami yok yani. hadi bir amacimiz olsun diyelim ki paf takimdan oyuncu yetistirecegiz. o zaman niye bütün alt yapi oyuncularini a takima alir almaz sebata kiraliyoruz. bir emre bir alisen pise pise yanacak artik. ama genede belirteyim bu yönetimin hatalarindan ders alacak ve ilerleyen yillarda daha düzgün seyler yapacaktir

ilk adimin yönetim tarafindan atilmasi gerektigini düsünüyorm ben..kombine bilet için taraftara seslenen biseyler olmali..2 yil önce besiktas sirf kombine biletleri satmak için pascal noumayi transfer etti...noumanin transferi gündeme gelene kadar kombine alimi hiçte parlak deildi..

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Ben yillardir söylüyorum.Trabzonspor yönetiminin basina kim gelirse gelsin sunu bilmesi gerekir;Trabzonspor taraftari önce basarinin gelmesinisonra destegin verilmesini düsünüyor.Belki böyle saçmalik olmaz diyecek bir çok sey söyleyeceksiniz ama dogru olan bu.Bu hayatta hersey karsiliksiz yapilabilir ama sevgi hariç.Bu taraftar sadece sevgisinin karsigini bekliyor.O yüzden önce kulup baskani veyöneticilerden kendilerine düsen görevi yapmalarini istiyoruz.Biz destegi her sartta zaten veriyoruz.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    aslinda tersi de olabilir ne kadar kombine o kadar transfer. taraftar takimina her sartta destek verendir.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı gultekinsurul Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar ben shadow kardesime katilmiyorum.

Bence baskan bu konuda haksiz degil.

Taraftarimiz kulübüne adece sözde sahip çikiyor. nasil mi. is para konusu olunca herkes bir kenara kaçiyor. Bakin 100 bin üyelik kampanyasina daha 20 bin bile olamadik. satmis oldugumuz forma sayisi belli. kombine de ayni . iyi transfer mi istiyosun vereceksin ki istiyecen. her kes lafa gelince firtinalar kopariyor. siirler maniler yaziyor.

önce kendine sunu sor.

ben bir trabzon spor taraftari olarak bu kulüp için ne yaptim. üye oldum mu dergiye abone oldum mu. lisansli ürünlerden aldim mi. kombine aldim mi.

sözlerim maddi imkanlari bulunupta kullanmayanlara yani cebinde akrep olanlara yanlis anlasilmasin.

bu sitenin on binlerce üyesi var her gün takip ediyorum. firtinalar kopuyor. herkes bir seyler anlatiyor. peki bu onbinlerden kaç kisi kulübün üyesi. Maalesef50 bile yok.

iste asil sorun burda. bir özde taraftar var bir de sözde.

iki ay sigara içmesin herkes kulübe üye olur. peki trabzon spor için iki ay sigara içmedin çok mu be gözüm. ne dersin haksizmiyim.

Bu konu üzerine yasadiim çok çarpici bi örnek vermek istiyorum. Çalistiim firmadan 9 Trabzonsporlu arkadasi üyelik için ikna ettim, formlarini verdim doldurmalari için, resimleriyle birlikte bana vericekler bende muhaberattan yolluucam. Aradan 2 hafta geçti ve 9 kisiden kala kala 2 kisi kaldi maalesef. Kimi maddiyati bahane etti kimi borçlarini. 2 kisiden biride benim samimi arkadasim hani tabiri-caizse döve döve üye yaptim kulübe. Son derece düsündürücü bi durum. Üyelik ücreti bizden katmer katmer fazla olmasina raamen jimLASTIKçilerin bile üye sayisi bizden fazla varin gerisini sizler düsünün.

Alıntı ShadoW Nickli Üyeden Alıntı

Baskanimiz Atay Aktug bazi gazete ve yayin
    organlarina taraftarlarin Kombine biletlere ilgisiz kalmasi konusunda
    serzenislerde bulunmus.BMN araciligiyla baskanimiza bir kaç sey
    söylemek istiyorum.

Sayin Baskanim, Sizin haberiniz yok ama biz Kombine Bilet konusunda ince eleyip sik dokuyoruz.

Sayin Baskanim, A Planimiz var kombine konusunda, o da olmazsa 2 gün içerisinde B Planina geçecegiz. Hiç Merak etmeyin.

Sayin Baskanim, 2 gün geçtigi halde bu isi bitiremediysek,
    sebebi var. Fiyatlar çok yüksek ve ekonomik sartlar zor biliyorsunuz.
    Paramizi sokaga atamayiz.

Sayin Baskanim, Daha önce kombine aldik ama takimin gidisatindan canimiz çok yandi, o yüzden dikkatli davranmaliyiz.

Sonra, Sevgili baskanim,Trabzonspor'umuzun Baskani
    olarak hiç endiselenmeyin... En iyi Kombineleri alip Trabzona
    gelecegiz. Hiç Endiseniz olmasin. Çünkü Bizde Kombine biletlerin
    Alternatifi de Mevcut!

Baktiniz ki Kombine karti alamadik, Sayin Baskanim, olsun! Biz
    geçen seneki taraftar degil miyiz?! Iyi, hos degil miyiz?! Bize
    güvenmelisiniz...

Ve Baskanim her seyden önce, Sabirli olmalisiniz!...

Biliyorum fazla uzattim sayin Baskanim... son olarak
    atasözlerimizden bir örnek vermek istiyorum sizee Ekerseniz, Onu
    Biçersiniz...

Biz bu takimi her sartda desteklemek zorundayiz,tutkulu bir
    taraftarin bu tür bahaneleri öne sürüp takimdan destegini cekmesi söz
    konusu olamaz ,olmamali da.Sevgili arkadasimin yazdiklarina kesinlik le
    katilmiyorum.Biz bu takimi kisilere ve transferlere enteksli sevmedik.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Isin asli bu kulüp yöneticilere ait degil.Bizler her daim kombine,forma vs. alarak kulübe destek olmaliyiz.Parasi olan bunu çok rahat yapabilir.Çünkü kombine fiyatlari çok cazip.

Ancak yönetim o kadar becerikli ki insanlarin sevkini kirmakta üstlerine yok!

Yönetimin, özellikle de baskanin, yaptigi tek sey hitabet ve gündemi kolayca degistirmek. Yaptiklari iyi seyleri inkar etmek dogru olmaz ama ben görev süreleri boyunca bunlari sezinledim. Baskan'in eski siyasetçilerden olmasinin da etkisi vardir süphesiz bu açiklmalarinda.

iii de arkadaslar fenerbahçe denen ezik takim bir tek serdari aldi 3.kaleci olarak km lerce kuyruklar var kombinelerinde bi de böle düsünsek...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tekrar ediyorum; bu konuda elestirdiginiz aslinda farkina varmadan da olsa; YÖNETIM DEGIL KENDINIZDIR.

Bu klüp yönetimin degil, taraftarinin klübüdür. Yani hepimizindir.

Burada transfere para harcamiyorlar diyerek elestirdigimiz klübümüz için tribünde TS CLUB ürünü olmayan isporta forma giyiyorlar diyerek kaç kisiye müdahele ettiniz.

Geçen sene Trabzondaki son maçta Avni Aker'deydim. Tribünde kimi görsem resmi forma giymeyen satastim. Ama ne zaman soka girdim biliyor musunuz? Stad çikisinda hem yerlerde isportacilarin, hem de sokak üzerindeki magazalarda satilan taklit Trabzonspor formalarini gördügümde. Bu adamlar vergi ödemeden benim lisanli ürünlerimi satarak ülkeme, klübün formalarini izinsiz, lisans ücreti ödemeden satarak takimima zarar veriyorlar.

YOK ÖYLE YAGMA!

YA TERKET, YA SEVDIGINI ISPAT ET!

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hep destek tam destek köstek olmak için deyil destek olmak için variz

geronimo_61
    Ziyaretçi

kötü örnek örnek degildir diye düsünüyorum manidar ve kendince hakli nedenler dayandirilarak yazilan kombine bilet transfer korelasyonunu anlamakta da güclük çektigimi belirtermk isterim transfer var diye tribüne gidecek olan arkadaslarin kuzey yildizi mantalitesine ne kadar da sahip çiktigini da sorgulamamiz gererkir

evet bende transfer yapilamamasindan dolayi üzgünüz ama asal kirgin ve kizgin degilim

yönetimin kötü niyetli ve beceriksiz de oldugunu düsünmüyorum ve diyorum ki biz ne kadar trabzonsporu seviyorsak inaniyorum ki yönetimde o kadar seviyordur...

Anladigim kadariyla Bazi arkadaslar Transfer yapilmazsa Trabzonsporluluktan Vazgececek

Bu Nebicim mantik Bu Ne Lahana tursusu TAKIMIN SAHIBI TS TARAFTARLARIMIDIR YÖNETIMMIDIR?

Sen Maca Git Destek ver Kulübe üye ol KOMBINE AL (Ha yönetim basarisizmi Onunda sirasi var Daha iyisini secersin BULABILIRSEN)

bordoomavii
    Ziyaretçi

iyi bir transfer olsa kombineler satilirdi diyo çogu kisiler.ben kendi adima konusuyorum. ben maça yildiz oyuncu görmeye gitmiyorum.o formayi kim giyerse giysin trabzonsporumuzu desteklemeye gidiyorum.ronaldinho,beckham hasan üçüncü..... hiç farketmez.her sekilde trabzonsporun yaninda olmak lazim.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetime transferler yüzünden bende kizginim ama her zaman hep destek tam destek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)