Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uhren Cup Trabzonspor?un!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet zor da olsa kupayi aldik takimin genel görüntüsü hakkinda yorumlarinizi bekliyorum !!!

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayirli olsunsezonu kupayla actik insallah boyledevam eder... Takim ii gibi ama biraz yorgunluk vardi heralde,son vuruslarda da cok dikkatsizdi.fatih in eksikliginde onun bu takim icin ne kadar onemli oldugunu birkez daha gorduk.. insallah cabuk doner

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu arada volkan i cok begendim. mehmet de bu sezon daha ii olacak gibi

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mehmet Yilmaz da formda.Insallah böyledevam eder de alamadigimiz ve alamayacagimizi düsündügüm[img]smileys/smiley5.gif[/img]forveti aramayiz.

mezgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yanilmiyorsam yorumlar ''hazirlik maçlarimiz show tv de'' basligi altinda yapiliyordu gerek var miydi bu basliga[img]smileys/smiley25.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mezgit Nickli Üyeden Alıntı
    yanilmiyorsam yorumlar ''hazirlik maçlarimiz show tv de'' basligi altinda yapiliyordu gerek var miydi bu basliga[img]smileys/smiley25.gif[/img]

bu kupayla ilgili ve kamp hakkinda bir yorum takimin kondissyonu açisindan [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Volkan güzeldi bu gece.Mehmet Yilmaz sezona formada baslayacagim dedi ve oldukça formda.Yalniz Gökdeniz takimin top kaybetme yükünü sirtina aldi(!) gidiyor ve yattara...Bizim neden duran topa vuran adamimiz yok? Yattara iki penalti kaçirdi ama yaptigi orta adrese teslimdi.Savunma müthis açiklar verdi.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim bu turnuvada gozume carpanlar...

-M.Yilmaz kaliteli golcu demistim onu yeniden gordum

-Tolga Zengin (genç kaleci) Çok çok iyi buldum 3. kaleci olmasina ragmen...

-Penalti atamiyoruz..Avrupada penalti kullanan kisilere bakiorum Harika atiyorlar fakat Trabzonsporumuzda boyle bi futbolcu yok...Çokmu zor 1 futbolcunun haftada 2 3 kere penalti atisi yapmasi...

-Gökdeniz cok top kaybediyor...Çare bulunmasi gerek fakat bos alanlarda birebir cok iyi adam geciyor...

-Yattaranin muz ortalarina hayranligim devam ediyor...

-Szymek Çok kaliteli bi futbolcu gerçekten kinder Süprizden çikmasa döndü HARIKA...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herhangi bir takimi sezonun ilk hazirlik maçlarinda hiç bu kadar istekli ve azimli görmemistim. Ayni zamanda sezon basi olmasina ragmen koordinasyonlari da çok iyi (sezon basina göre).

Ama öyle görünüyor ki bu sene de takimin yükünü emektarlar çekecek:

Fatih, Gökdeniz, Hüseyin. Onlarin yeri ayri. Bununla beraber Yattara gene bildigimiz Yattara, Volkan iyi parladi, Mehmet Yilmaz iyiye gidiyor (Artik bu sene ondan çok sey bekliyoruz).

Mehmet formunu böyle yükseltirse, yeni gelen forvet uyun dönemini yedek klübesinde etrafi seyrederek geçirir [img]smileys/smiley36.gif[/img].

Forza TRABZON. Iyi basladik, sonu gelsin artik...Edited by: simal yildizi

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takimimiz ayni biraktigi yerden devam ediyor zaten yeni futbolcu olmadigi için ve eskilerde zaten bildik oyunlarini oynadigi için degisen birsey yok.. degisen birsey olmadigi için eksiklerimizde artilarimiz gibi aynendevam ediyor mesela gol kaçirma ve hatta penalti kaçirmak artik degismez sorunlarimiztabiki savunmamizin anlik hatalarida aynen duruyor..

takviyelerin biran önce yapilmasi sart. forvet ve savunmaya iki isabetli transfer bu takimin eksik yönlerini kapatir ve arti olarak inanilmaz güç katar. buradan sevgili yönetimimize sesleniyorum su kadroya yazik etmeyinvereceginiz max para 5,6 milyon dolardir, yapin su takviyeleri artik..

ve oyuncularimizdan m.yilmaz kamptaki bu görüntüsünü ligede tasiyabilse çok seyler verecek Trabzonspora fakat ben bunu basaracagina inanmiyorum çünki moraliyle oynayan bir oyuncu! 2 gol kaçirinca tribündeki ugultudan hemen etkilenecek bir yapiya sahip umarim bu sorununu çözer.. volkan ve kaleci tolga da üzerine katanlar arasindaydi.. ilk kupamiz hayirli olsun darisi sampiyonluk kupasina

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

eski bir futbolcu olarak beni saskina ugratan seyler gördüm basel macinda..

bilmem farkinda msiiniz ama, takimimiz dünya da cok az takimin basarabildigi ölcüde hizli bir pas trafigi kurma yolunda, beni keyiflere sürükleyen mesajlar verdi..bu türk futbolunun alisik olmadigi bir durum, ve bu takim bunu yapabileceginin isaretlerini verdi.

ve daha önemli bir ayrinti daha..

trabzonsporu'muz; bakmadan pas yapma aliskanligini kazaniyor. cok umutluyum cokk.. bir pozisyonda takim hizla hucuma kalkarken basel lilerin degil sadece, ekran basinda benim de basim döndü..

cok güzel seyler oluyor takimda, cokk..

hocam..heycanladirdiniz bizi, sonunu bekliyoruz..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umutlu degilim çünkü defans çok kötü

Nereden
    Avrupa Diğer

Bu defansa ragmen ileride becerikli golcumuz olsa sorun olmaz ama bu aksamda tekrar gorulduki iki sezondur devam eden kaleciyle karsi karsiya pozisyonlarda topu kaleciye carptirma! heyacandan urkme! koseyi gorememe! ve hicbir topu kalecinin uzerindenasirtamama! aliskanliklari devam ediyor (g.deniz& m.yilmaz) bu kolay pozisyonlari atamayan oyuncular zorlarini nasil atacak sorun burada yatiyor pas var hirs var tempo var ama gol sikintisi devam ediyor duran toplar ve penalti sorunu aynen devam edecek gibi iyi bir defans adamina ve bir golcuye ihtiyac var

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

bilmem farkinda msiiniz ama, takimimiz dünya da cok az takimin basarabildigi ölcüde hizli bir pas trafigi kurma yolunda, beni keyiflere sürükleyen mesajlar verdi..bu türk futbolunun alisik olmadigi bir durum, ve bu takim bunu yapabileceginin isaretlerini verdi.

trabzonsporu'muz; bakmadan pas yapma aliskanligini kazaniyor. cok umutluyum cokk.. bir pozisyonda takim hizla hucuma kalkarken basel lilerin degil sadece, ekran basinda benim de basim döndü..

son ve ilk hazirlik macinda pas yapamama sorununa deginmistim. Bu macda özellikle ikinci yari cok keyif aldim. Rahatladim, güvendim, takdir ettim.

Diger hazirlik maci konusundamac ile ilgili - tesekkürler Senol Günes yazdim sadece bu yüzden.

Iyi gidiyoruz. Sevindim. Edited by: sanatik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazi eksikliklere ragmen Kupa yi aldik hayirli olsun

Benim maçta gözlemlediklerim artilar Sunlar,

-Bu sezon Gökdeniz Yattara ile fazla ugrasmayacaga benziyor iyi yardimlasiyorlar.

-Eksik kadroya ragmen takim iyi oynadi

-M.yilmaz bu sezon biraz daha iyi oynuyor gibi geldi bana

-Özgür ü begenedim iyi oynadi.

-Simek çok iyi oynadi.

Tesbit ettigim eskiler bana göre daha fazla idi

-Gökdeniz gene ayni ukalalikta devam ediyor,1metreden topu kaleye gödnerecegine artistik vuruls yapmaya kalkiyor.Serbest vuruslarda topun arkasina geçip Orta sahadan keleye vurmaya deneme hastaligi aynen devam ediyor.Su Gökdenize artik birisi Senol Hoca Serbest vuruslarda topa yaklasma demeli.

-Erdinç ayni Erdinç Gereksiz penalti yaptirmalar,Gereksiz kaleciye geri paslar aynen devam ediyor.

-Gol atmakta zorlanma hastaligimiz devam ediyor

-Kolay gol yeme hastaligi aynen kaldigi yerden devam ediyor.

-Kadro konusunda yetersiz oldugumuz dün bir kez daha ortaya çikti.Eger 2-3 takviye yapilmaz ise Sampiyonlar ligi ve Sampiyonluk hayalden öte gidemez.Gönüllerin Sampiyonu oluruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünkü maçin tamamini izlemeyesemde izledigim kadar ki bölümde oda ilk yari sonlari ve ikinci yarida 65 dk. kadar falan. O aralikta ki futbolu ben begendim. O iki ye birler oyunu açmalar oyunun yönünü degistirmeler vs.vs. Bende dün aksam maça bakarken Cafer Abi gibi ah su takima dogru düzgün 3 adam alacaksin bak o zman sen su takimi resmen kanatlanir. Ins. transferler iyi çikarda ben utanirim dedigimden ama. Gelecek brezilyalilara bakilirsa M.Piyonga gibi "Ya çikarsa" gibi ya iyi ise diyorum. Ins sezon istedigimiz gibi olur. Özlemi dindirmenin tam vaktidir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

Çok dogru,hele hele sol kanat için bir hucum taktigi düsünülmüs ki gerçekten harikazymek veya Gökdeniz iki pasla rakip yari sahanin ortasina daliyor,derken ya onlar ya da ortadaki oyuncu topu birdenbire bosalan sol kanada atiyor.Celaleddin veya Volkan da önünde bombos bir kulvar buluyor.Hem kontralar hem de kati defanslari açmak için harika bir taktik.

Ancak defansta Tolga ''ben yokum''diye bagiriyor ki ya gelecek stoperin, ya da kendini gelistirmis bir Tayfun Cora'nin bu açigi kapatmasi sart.Basel maçinin ilk yarisindaki anlasilmaz ofsayt taktigimiz Barcelona'da 7-2 kaybettigimiz maçi hatirlatti bana.Defansta Özgür-Erdinç ikilisinin bir kere bile sarkma yapip açigi kapattiklarina rastlamadim.

Herseye ragmen genel olarak bakildiginda oturmus bir takim görüntüsü vermemiz son derece sevindirici.Su transferler de bir yapilsaydi[img]smileys/smiley13.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Alıntı #10 Muhtelif Nickli Üyeden Alıntı
    Umutlu degilim çünkü defans çok kötü
    aynen katiliyorum kardesim defansa care bulunmazsa bu sene sampiyonluk cok zor

takimi biraz ciddiyetsiz buldum umarim hazirlik maçi olmasi sebebiyledir.

mehmet yilmaz iyi, istekli fakat biraz daha gayretli olmasi lazim.

volkan özledigimiz formunda

hüseyin, simek, celo ayni tempoda devam ediyorlar

gökdenizin top kayiplari biraz fazla ama hizinialinca da kimse önünde duramiyor.

defansta bir tutukluk, daginiklik var. galiba uyum sorunu atlatilamadigi için bir güvensizlik var fakatgelecek yabanci ile rekabet artarsa daha iyi olur.

fatih de iyilessin geçen sezondan daha iyi bir takim olup, daha iyi bir futbol oynayacagimiz açik...

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ikinci yariyi izleyebildim. volkan muhtesemdi. digerleri de iyi. ama savunma sorunu çok büyük. tolga nin gidisi çok zamansiz oldu. madem gidecek ilk etapta gönderilmeli idi yada b plani iste burada hazir olmali idi. defans kurgu çok önemli. iki çok iyi stoper bile birbirine uyum saglayamazsa basarili olamazlar. bunun düsünülmesi ve defansa önem verilmesi gerekirdi. simdi 15-20 günde ne kadar oturur savunma hayirlisi.
    ibrahim ege de çok hirsli ama çok panik. kendini ispatlamak için çok ugrasti hata yapti bocaladi.
    gökdeniz-yattara da iyiydi ama mehmet yilmaz baskaydi.yillardir bekledigim mehmet sahadaydi. insaallah hep böyle oynar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Defansta yine sorun var bence de Volkan çok iyiydi ayrica Szymek de
    çaliskandi.. Yattara ve Gökdeniz istedikleri pozisyonlari tam anlamiyla
    yaratamasalar da golleri bulduk.. TSunaminin dedigi gibi uyum sart..
    Alinacak yeni stoperin Erdinçle uyumu çok önemli;Tolga gibi saglam ve
    uyumlu olmali..

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turnuvayi genel olarak degerlendirmek gerekirse ilk önce kalecilerden baslamak istiyorum. Ilk maçta tolga zengin gerçekten ne kadar çevik ve kuvvetli bi kaleci oldugunu ispatladi. Hasanin ise gördügüm hiçbir hatasi goller tamamen svunmadan kaynaklaniyor ve o da reflekslerini oldukça iyi kullaniyor tabi uzktan sutlardaki kabiliyetini unutmamak lazim.

Defansta Tolga gittikten sonra sorunlar oldugu kesin ama ilk maçta hatalari çok olan özgür sanki birazcik oturuyor takima. Ben özgürde geçen sezondan beri bizde olmasin ragmen uyum sorunu mu desem bilmiyorum ki bi sorun görüyorum. Diger oyunculara diicek bisey bulamiyor. Özelliikle Celalleddin'in kale agzindan çikardigi top gerçekten kendi kalesin gol atma sorununu çözmüstür umarim[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Orta sahaya gelince benim gözüme turnuva süresince en çok çarpan oyuncu szymkowiak oldu gerçekten tek kelimeyle liderlik ruhu var kendisinde ben Ünal'i görür gibiyim Szymkowiak'ta. Maçlarda top kaptirdigi zaman hazmedemiyo ve geri gidip alinca da helal olsun ki çok ta güzel aliyo. Bu sene yine kritik maçlarda takimi sirtlayabilir. Gökdeniz'e gelince sizlerinde söyledigi gibi top kaybi sorunu var ama son maçta Yattara'dan bile daha fazla adam geçti. Yani kendisinden hiçbirsey kaybetmeden kendini gelistirmeye devam ediyor. Kanatlarda volkan ve yattara özellikle su son maçta gerçeken çok iyi isler çikariyo. Lee Eul young artik yerini kaybetti gibi gözüküyor. Yattara benim gözümde gerçekten yaptigi paslarda ortalarda yani bu kadar güzel atabilir. Bazen düsündügü çok güzel paslari atiyor ama diger futbolcular Yattara'ya ayak uyduramaiyor. Yattara'da gördügüm tek sey futbola gerçekten kalite getirebilme çabasi. Dün benim dikkatimi çeken bi özelligide savunmaya yardim edip artik top çalabilmesi!. Hüseyin abimiz ise hem savunma hemde ortasahada çok büyük bir yük altinda oldugunu biliyor ve bunun çok güzel üstesinden geliyor. Formundan hiçbisey kaybetmemis. Benim en çok çaba gördügüm kendini bu takimda ben de varim dercesine kosan bi oyuncu görüyorum Ibrahim EGE! dün hatta young boys'taki maçta topla bulusan adami öyle bi bozma gayreti içerisindeki anlatamam bazen. Dengesini kaybediyo ama bu takima yararli olabilmek için çok çalisiyo gibi gözüküyo...

Fortvette ise Mehmet Yilmaz!.. Nasil anlatsam bilmemki hava toplarinda Hakan Sükür'ün eski günlerini görür gibiyim çok çaliskan çok dikkatli ve gayretli oldugu turnuvada attigi iki gol bunun göstergesi...

Benim Son Basel maçinda güldügüm bi sahne vardi onu da söyleyip bitirmek istiyorum. Hakem topsuz alanda kendi kendine yuvarlandigi pozisyon. Abi çok güldüm ya. Show TV deki spiker de "Hakem ayagina takilip düsmesine ragmen atletik bi harketle tekrar kalkti."[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Amasya

gökdeniz acayip süper oynuyor ya [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar yorumlariniza katilmakla birlikte Mehmet Yilmaz hakkinda birseyler söylemek istiyorum...Her sezon basinda bu kadar istekli ve arzulu oynayan Mehmet Yilmaz ayni basariyi Ligde bir türlü yakalayamiyor...Geçen sezon basinda hatirlarsaniz...Yine hazirlik maçlarinda harkia oynamis...Skonto Riga maçinda Takimimizi kurtaran isim olmustu...Ama Lig baslayinca bir düsüs yasadi ve sezonun son haftalarina kadar devam etti bu durum...Insaallah bu sene daha iyi olur ancak benim yine umudum yok...Takima gelince HARIKA bir uyum var...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Izlediginiz zaman sanki bir makineyi andiriyorlar...Herkes ne yapacagini,nerelere kaçacagini biliyor...En önemlisi artik herkes birbirinin nasil oynadigini biliyor...Bu da kaçinilmaz olarak ortaya güzel bir oyun çikariyor...Umarim hep böyle devam eder ve 21 yillik özlemimiz son bulur...

Saygilarimla...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)