Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nedir bu Rezillik

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Televizyonu haberleri izlemek için açiyorum bir de ne göreyim

+ bodrumda turist patlamasi

+ ..... adli discoda köpük çilginligi

+ türk magandalar turistlere askinti oldu

+ ege ev akdeniz sahillerinden içinizi isitacak görüntüler

+ türk barmen hasan ile rus natali'nin aski

+ ruslara natasa dendigi için,ruslarda klip yaptilar

vs vs vs.. gibi nedenlerle paso ege ve akdenizdeki plajlardan çiplak insan manzaralarini bütün kanallarda izlemek zorunda birakiliyoruz. haber bulamadiklari için mi bilinmez sirf oralari göstermek amaçlari.. oralari göstermek için bahane bulmak çok kolay. yukarida onlarin bir kismini belirttim zaten. ama bu rezillik son derece igrenç ve mide bulandirici. kimse simdi çikip da modern bir ülkeyiz felan demesin.. bu isin suyu çikmis. modernlikle alakasi yok sadece türk milletini edepsiz ve terbiyeden yoksun yapmaya çalisiyorlar artik.Edited by: Badaloglu

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu ülkede o o kadar aç insan var ve insanlar pazardaki kalmislari topluyor[img]smileys/smiley19.gif[/img]ya daüniversitelere basörtülü ögrenciler alinmiyor vs..bugün türkiyede bunlar olurken bu serefsizlerin bunlari göstermesi serefsizliktir ya da gündemden uzaklastirmak milleti amaç bu bence [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: ÇAYKARALI_61

ya bide millet izliyor bunlaraiki koyuyorlar tvye böyle seyleri olmaz böyle birsey

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlarin amaclari belli!! bizi degerlerimizden koparmak! milli,örfi degerlerimize sahip cikalim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TameRHan Nickli Üyeden Alıntı

Televizyonu haberleri izlemek için açiyorum bir de ne göreyim

+ bodrumda turist patlamasi

+ ..... adli discoda köpük çilginligi

+ türk magandalar turistlere askinti oldu

+ ege ev akdeniz sahillerinden içinizi isitacak görüntüler

+ türk barmen hasan ile rus natali'nin aski

+ ruslara natasa dendigi için,ruslarda klip yaptilar

vs vs vs.. gibi nedenlerle paso ege ve akdenizdeki plajlardan çiplak insan manzaralarini bütün kanallarda izlemek zorunda birakiliyoruz. haber bulamadiklari için mi bilinmez sirf oralari göstermek amaçlari.. oralari göstermek için bahane bulmak çok kolay. yukarida onlarin bir kismini belirttim zaten. ama bu rezillik son derece igrenç ve mide bulandirici. kimse simdi çikip da modern bir ülkeyiz felan demesin.. bu isin suyu çikmis. modernlikle alakasi yok sadece türk milletini edepsiz ve terbiyeden yoksun yapmaya çalisiyorlar artik.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hülya avsar'in bikinisi(1 hafta bütün kanallarda)

Dalamanda turistler çamur banyosu haberi (bu her sene bu zamanlarda bütün kanallarda verilen bir haber)

Zayiflama haberleri(Deniz kenarinda çitir kizlar görüntüsü ile verilir,yosunlu,naylonlu,sivili bir sürü degisik modeli var)

I.Tatlises'in Bodrumda yaptirdigi villa evleri(Asena görüntüsü ve eskiden demir baglama ustasi oldugu muhakkak kafamiza çakilir)

Bilumum sanat camiasinin önde gelen kasarlari ile ilgili haberler v.s.bir sürü orostopolluk...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Adi üstünde rezillik!!!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'de özel kanallarin 90 larin basinda yayina basladi. Geçen 16 senelik sürede bir toplum bu kadar hizli degisemez. Üstelik bu degisim malesef yozlasma yönünde oldu. Türk aile yapisi öyle bir degisiklige ugradi ki Türk gençligi montaj gençlik haline geldi. Benligini unutan bir millet yok olmaya mahkumdur. Malesef devlet teleziyonlari kontrol edemedi tv rayting ugruna bir toplumu kimliksiz kisilksiz hale getirdi.

Tv izlememeye çalisiyorum televizyon gerçekten insanlarimizi kölelestirdi. Tv insanlari nasil olmalarini istiyorsa o hale getirdi.20 sne öncesine bakiyorumda sosyal iliskileri bitme noktasina gelmisinsan kitlesi haline getirildik. Bize degerlerimizi unutturuyorlar. Millet ekmek derdindeyken bizi Gülben Ergen'in derin dekoltesi ile mesgul ettiler. Ne gariptir ki karni doymayan vatandaslarimiz da bu haberler izlemekten geri durmamakta. Lüküs hayat özendirilmekte dolayisiyla parayi kisa yoldan vurma hayaline kapilan bir Türk toplumu. Modanin en igrencini, sanayinin en kolpasini kültürün en yozunu bize empoze ettiler fotokopi bir topluma dönüstük Allah sonumuzu hayirli etsin.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

BunLar seninde degidigin gibi rezaLetten baska ne ki...

Ben artik Karadeniz tv ve müzik kanaLLari hariç baska kanaL izLemiyorum.FiLmLer hariç...

Guests
    Ziyaretçi

Bu ülkede hersey zenginlere hitaben yapiliyor.Haberler de öyle.Fakirlerin geçim derdini,orta hallinin bunlari izliyinceki psikolojisini düsünen yok ve zengin kesim sadece % 1 ülkemizde.

Ne diyim parayla satin alinan hersey degerlidir (!)....
    Edited by: Scholes

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Türkiyede

Hukuk(yargitay,anayasa mahkemesi vs),

Egitim(Yök)

Askeriye

Cumhurbaskanligi

gibi kesimlerin istedigi ve hoslandiklari bu sekilde yayinlar yapiliyor.

Ama halkin inanci,kültürü,örfü,adeti dogrultusunda yayin yapmazlar.

Sonrada istemeyen kumandasina bassin,kanalidegissin derler.

Adamlarin amaci; sirf onlarin istedigi gibi düsünmek ve onlar ne istiyorsa milletide öyle yönlendirmeyi istiyorlar baska bir sey degil..Edited by: TheRapZoNe

bu o kadar acik bir durum ki..

denildigi gibi kanallar bizi bazi konularda istemesekte yumusatti..

bizim orfumuz bizm anane miz oyle gerici gosterildiki.. bu konuda her zaman bayrak acanlarin arkasindayim..

kazi koyuncuyu belki bu yuzden cok sevdik herkesin batiya yoneldigi bi zman da o doguya yöneldi..

bizim kulturumuz batida degil.. ben insanligimdan utanmaj istemiyorum batidakiler gibi..

amerika bir teror ulkesi bunu benim evime dzilerle filimlerle haber programlarimla girerek degistiremezsiniz..

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rezillik

Nereden
    İstanbul

iLETISIM FAKÜLTESINDE okuyan arkadaslarimiz varsa, bir konu hakkinda bilgi almak istiyorum,

Bu kanallar KIMIN FREKANSINI KULLANIYOR ?

KAMUYA ait frekanslari kullanarak , ISTEMEYEN SEYRETMESIN DIYE DE SAVUNMA YAPIYORLAR,YOKMU BU MEMLEKETDE BUNLARA DUR DIYECEK MERCI VEYA SIVIL TOPLUM ÖRGÜTLERI. ?

VARDIR DA ,hemen gerici ve yobaz damgasi yiyecekler diye kimse harekete geçmiyor veya alan memnun satan memnun havasindalar.

Bu TV lerin gelirleri nerelerden gelir,maçlarda dahil ? CEVAP REKLAMLARDAN OLMALI .

BU REKLAMLARA VERILEN PARALARI KIMLER ÖDER ? CEVAP ??

BEN BILIYORUMDA , HALKIMIZ BILMIYOR HERHALDE , O REYTING ÖLÇERLERIN OLDUGU EVLER ÖDÜYOR. HERHALDE ONLAR KIMSE ?

ADAM DÜNYAYI GEZIYOR, ÇITIR KIZLAR VE PLAJLAR, BIRAZDA TARIH ANLATIYOR, YE IÇ GEZ BEDAVA BIDE CEBINE PARA KOY , SONRA AAA YENI BIR SIEMENS CEP TELEFONU ÇIKMIS FIYATI ÇOK UCUZ ,YANINDADA TELSIZ TELEFON HEDIYELI 400 .-YTL hemen alin ?? kosun kalmaya bilir ha!

Belden asagiya laflarla show programi yapiliyor,sponsorlari var, mobilya, giyecek, yiyecek v.s.

Sabah bakkala, çakkala, markete, mobilyaciya gidiyorsun, o markadan aliyorsun ve o programin yapilmasina katkida bulunuyorsun.

Tüketiciyi koruma dernekleri var, ne is yaparlar Adamlar tüketiciyi kaziklaya kaziklaya tükettiler, bazierkek ve bayanlarin ceplerine paralarimizi indirdiler , onlarida TV lerde, sahnelerde kullanarak söhret yaptilar.

Ya ne söhreti benim bildigim söhret bizim rahmetli söhret teyze bahçesinden incir çalardik .

Sonuç olarak TV demi seyretmeyelim diyebilirsiniz, seyredecegiz ama iletisim araçlarinin kamu yararini düsünmesi , topluma telafisi mümkün olmayan zararlari vermemesi gerekir.

Saygilarimla

valla bunlari gorunce aklima habermi bulamiyolar acaba diye geliyor. haaaa agacta mahsur kalan kedileri unutmayin[img]smileys/smiley18.gif[/img]

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

söyle bisey yapilsin. bi kanal olsun. bu kanal hergün çogu programinda türkiyedeki fakirligin ne boyutlara ulastigini insanlarin nasil yasam savasi verdigini nasil açlikla mücadele ettigini göstersin.

sonra diger bi kanal daha olsun. bu kanalda ülkenin plajlarinda neler oluyor, sahillerdeki görüntüleri, mankenlerin nasil tatil yaptiklarini, kim kimin çiçegini suluyo vs. bunlari göstersin.

sizce hangi kanal daha fazla izlenir?

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu her yil böyle zaten .yaz geldimi kanallarda dogru düzgün haber bulamiyoz. bi de her yil ayni haberler. (yaz geliyor kilolara dikkak ) hep bu stil haberler var.bu durumun sonu ne olur bilinmez

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimin umrundaki ac insanlari gösterip onlara yardim yapalim.bu konuda ben sadece deniz feneri biliyorum gerçekten allah için cok güzel bir program yapiyorlar aç ve yardima muhtac insanlari gösterip yardim topluyorlar.ama bu ülkede hersey zenginler için o yüzden nerydeyse her kanalda yok hülya avsar bikinili cikmisyok hülya ona laf dedi ne bu ya türkiyenin bütün derdi bittide hülya avssarin bikinisi kaldi[img]smileys/smiley7.gif[/img]yuh bee

bordoomavii
    Ziyaretçi

anti tv,anti basin,anti ülker,anti showtv

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kisin istanbul,yazin akdeniz sahilleridir bu adamlarin tüm ilgi alani,türkiyeyi bundan ibaret saniyor herifler.hava durumu sunarken sadece marmara,ege,akdeniz i verdiklerini bilirim.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla tam rezillik.Haber izlemek için kanali açiyoruz kimin neresinin göründügünü anlatiyolar[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img].Magazin programlari yetmiyo sanki

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ozcilingir Nickli Üyeden Alıntı

iLETISIM FAKÜLTESINDE okuyan arkadaslarimiz varsa, bir konu hakkinda bilgi almak istiyorum,

Bu kanallar KIMIN FREKANSINI KULLANIYOR ?

KAMUYA ait frekanslari kullanarak , ISTEMEYEN SEYRETMESIN DIYE DE SAVUNMA YAPIYORLAR,YOKMU BU MEMLEKETDE BUNLARA DUR DIYECEK MERCI VEYA SIVIL TOPLUM ÖRGÜTLERI. ?

VARDIR DA ,hemen gerici ve yobaz damgasi yiyecekler diye kimse harekete geçmiyor veya alan memnun satan memnun havasindalar.

Bu TV lerin gelirleri nerelerden gelir,maçlarda dahil ? CEVAP REKLAMLARDAN OLMALI .

BU REKLAMLARA VERILEN PARALARI KIMLER ÖDER ? CEVAP ??

BEN BILIYORUMDA , HALKIMIZ BILMIYOR HERHALDE , O REYTING ÖLÇERLERIN OLDUGU EVLER ÖDÜYOR. HERHALDE ONLAR KIMSE ?

ADAM DÜNYAYI GEZIYOR, ÇITIR KIZLAR VE PLAJLAR, BIRAZDA TARIH ANLATIYOR, YE IÇ GEZ BEDAVA BIDE CEBINE PARA KOY , SONRA AAA YENI BIR SIEMENS CEP TELEFONU ÇIKMIS FIYATI ÇOK UCUZ ,YANINDADA TELSIZ TELEFON HEDIYELI 400 .-YTL hemen alin ?? kosun kalmaya bilir ha!

Belden asagiya laflarla show programi yapiliyor,sponsorlari var, mobilya, giyecek, yiyecek v.s.

Sabah bakkala, çakkala, markete, mobilyaciya gidiyorsun, o markadan aliyorsun ve o programin yapilmasina katkida bulunuyorsun.

Tüketiciyi koruma dernekleri var, ne is yaparlar Adamlar tüketiciyi kaziklaya kaziklaya tükettiler, bazierkek ve bayanlarin ceplerine paralarimizi indirdiler , onlarida TV lerde, sahnelerde kullanarak söhret yaptilar.

Ya ne söhreti benim bildigim söhret bizim rahmetli söhret teyze bahçesinden incir çalardik .

Sonuç olarak TV demi seyretmeyelim diyebilirsiniz, seyredecegiz ama iletisim araçlarinin kamu yararini düsünmesi , topluma telafisi mümkün olmayan zararlari vermemesi gerekir.

Saygilarimla

Abicim ben iletisim fakültesi 2. sinifta okuyorum...Benim bölümüm farkli yalniz ben halkla iliskiler ve tanitimda okuyorum...

Gelelim konuya biz okulada ögretilenler dogru dürüst güvenilir hizli vs vs haber yapmaktir etmektir diye ögretirler fakat günümüz medyasi o kadar aç ki türkiyede o kadar fakirin durumunu gün yüzüne çikarmak varkenbunlarin yaptigi gidip bir eglence merkezine tantik tantik haberler yapmaktan ibarettir...Bu konuya bir örnekte fatih tekkenin fenerle anlastigi konusundaki yalan haberlerdir...Haber bulamayinca gündem yaratmak için bu gibi asilsiz iddialarda bulunurlar...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yeni evlenenler, evlenecek olanlar TV almayin eve [img]smileys/smiley32.gif[/img]

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaw siteye zarar olmasa çok seyler yazardim onlarla alakali...serefs.zlikten de öte bisey bu adi ......lar .... çocuklari,güya Müslüman bi ülkedeyiz bize ne kardesim elalemin mayosundan tangosundan izlenecek bisey birakmadilar bize bu i.neler...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

atv-kanald-show-sonzamanlarda tgrt.nin bu tip programlarindan sonra trt-2 kanal7 samanyolu gibi kanallar izlemeye basladim..

hem kendim için.. hem de küçük yastaki kardeslerimin ahlakini bozmamak için ... artik dizilerde bile "et" ön planda...

yazik...

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlar ilk degil sonda olmiyacak arkadaslar böyle haberleri sanirim bi 20 yil daha boyunca türkiyede görmeye alismamaiz lazim malesef[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)