Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Serefsiz Cimbom!!

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hersene elimizden oyuncu kapiyor bu serefsizler, kim kardes takim diyorsa bu takima yaziklar olsun!! cimobommu gs imi herneyse yahudilerin takimi iste bu takimin yoneticileri serefsizin en buyugudur. Avni Akeri bunlara cehennem etmek lazim!

Ulan harbi en kil oldugum takim, Fener bunlardan 1000 kere serefli!

Cimboma Sematisi Olan TRABZONSPOR'lulara Kapak Olsun..!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

ikisi de serefsizlik dalinda ödül almak için yarisiyorlar iste. Bu Ergun Gursoy var ya, aaahhhh ahhhhh neler demek geliyo içimden.

Ama bu durumda baskaninda suçu çok büyük, anlasmadan anlastim denir mi be kardesim. Yaa niyecamiayi küçük düsürüyorsunuz, gs trabzona çalim atti dedirtiyosunuz. Çok da önemli olmayan bir adam Tomas, alamazsak çok mu üzülürdük. Ama aldim deyip eziklere imza atinca olmuyor baskan, olmuyor...Insan bir ders alir geçmisten, hepsinde erken konusuldu, resmi sitede haber yapildi, bazilari geç oldu, pürüz çikti,bazilari hiç olmadi. Musa, Özgür, Adem, Thijs...Gökdeniz, Fatih, I.Ege olaylari..

BIRI BASKANI SUSTURSUN!!!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hepsinin cani cehenneme.Sevmedigimi önceden de söyledim.Ama siz Trabzon'da su ana kadar kaç GS formali gördügümü biliyonuz mu

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cimbomun serefsiz oldugunu yeni ögrenmis gibi hayretler içinde karsilamayalim.

Forum kurallarini okudunuz. Kurum ve kisiler hakkinda hakaret içeren kelimeler kullanmayalim.

Ama bu cimbom sereflidir anlamina gelmez fransiz tohumu serefsiz oglu serefsizdirler.

Cimbom her sene bunu yapiyorda birazda suç bizim yöneticilerde kaptirmayacan kardesim..

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Cimbomun serefsiz oldugunu yeni ögrenmis gibi hayretler içinde karsilamayalim.

Forum kurallarini okudunuz. Kurum ve kisiler hakkinda hakaret içeren kelimeler kullanmayalim.

Ama bu cimbom sereflidir anlamina gelmez fransiz tohumu serefsiz oglu serefsizdirler.

Cimbom her sene bunu yapiyorda birazda suç bizim yöneticilerde kaptirmayacan kardesim..

Farukcuum haklisin daha onceden ben soyluyordum ama bir baktim avni akerde bizimkiler cimboma sevgi gosterisi yapiyor maalesef, hemen unutuyor herkes herseyi.... hatirlatiim dedim!!

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en büyük düsman geyse, ben bunu bilir bunu söylerim! gerisi hep hikaye!

burda Trabzonspor yönetiminin cimbomdan fazla para verip almasi lazim thomasi ama nerdeeeee!!!!

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı

burda Trabzonspor yönetiminin cimbomdan fazla para verip almasi lazim thomasi ama nerdeeeee!!!!

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla bu forumda kimsenin geseye sempatisi olduguna inamiyorum,ama maalesef memlekette TS formali ögrenciden çok gese formali çocuklar görüyorum.Büyüyünce akillanirlar mi bilmiyorum ama sinirime çok dokunuyorlar.Bu sene bikaç tanesini pataklayabilirim.cincon,fener,karga hepsi ayni benim için.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek Kelimeyle Serefsiz Domuzlar[img]smileys/smiley30.gif[/img]

Bu Tomas olayi harbidende bardagi tasirdi, hem gs'nin karaktersizligi açisindan hem de bizim yönetimin transfer olayindaki fayaskolari bakimindan. Neyse, hayirlisi olsun. Önümüze bakalim, ben su anda bu aksamki maç haricinde hiçbir sey düsünemiyorum.

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok yüz verdik zamaninda kafamiza çiktilar, sahsen fener formasi satan dükkan sahiplerinin de patakalnmasindan yanayim..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim kendimizden baska dostumuz yok, nezaman anliyacagiz ????

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı L-M^ Nickli Üyeden Alıntı
    valla bu forumda kimsenin geseye sempatisi olduguna inamiyorum,ama maalesef memlekette TS formali ögrenciden çok gese formali çocuklar görüyorum.Büyüyünce akillanirlar mi bilmiyorum ama sinirime çok dokunuyorlar.Bu sene bikaç tanesini pataklayabilirim.cincon,fener,karga hepsi ayni benim için.

Aynen öyle abi.

Bizim soydada yani anne tarafinda bir BJK ye kayma var.

Dayakla mayakla TSli yapacaz.

Hele su bizim psikopat Necatiyi bir TSli yapsam.

Çocugun kafasini tutup Çamasir Makinesine vurdum yok.Ama yapacam.

Nereden
    İstanbul

vurun ula vurun bu saatten sonra hepsi mübahtir..

çamasir makinesi haa [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Burda GS'nin suçlu oldugu bize kazik attigi gibi bir izlenim var bence, baskanin hatasi .

Baskan bu ara çok fazla yorum yapiyor mikrofonlara. Ilk geldiginde iste otorite budur diyordum ama giderek kendini asagi çekiyor. Ibrahim ege olayinda da erken yorum yapmasi sonucu çocugu affedemedik , eline raporlar ulasmadan Maradona olsa affetmem dedi.Halbuki diger yöneticilerimiz toplanip karar verecegiz demisti ama baskanin bu baglayici yorumu baskan ezdirilmez mantigi ile bu karari aldirdi.

Nerden biliyorum cimcom bizden önce Tomasla görüsmedigini. Bunlar menecerlik isleridir . Tomasin menecere hem bjk ya hem cimboma hem de ts ye bu futbolcuyu önerdiginden eminim. Biz eken atladik oltaya olan oldu.

Nereden
    İstanbul

Sezon basindaki celtilmenlik anlasimasina ihanet edenGs oldu ve bir kez daha serefsiz oldugunu gösterdi. Bizi Samiyen'den çikarirlarkende bir seresizlik örnegi göstermislerdi. Sikeyle hakemlerle Haluk Ulusoy'la sampiyon olduklarinda da serefsizdiler. Böyle bir kulüpten seref haysiyet ve mertlik beklenemez.Bu kavramlar onlara çok uzak. Öyleki Gs adi saibeyle anilir oldu.

Bu sene bütün hesaplari kapatacagiz. Az kaldi biraz daha sabir!

ts_fan
    Ziyaretçi

arkadaslar ben serefsiz cincon için bir çok yerde yazdim burda da düsüncelerimi ifade edeyim bu köpekler için, belki diger postlarimi okuyamayanlar vardir...

ilk olarak benim fitratimda karsimdaki muhattap her kim olursa olsun, kurum ya da kisi, dost veya düsman iki yüzlü olmayacak, niyeti nedir???benim için düsünceleri nedir???bunlari net bir sekilde ifade etmis olacak...iste bu konuda cincon serefsizi eziklerin eline su bile dökemez...nedeni ise yukarida dedigim gibi ezikler bizim onlara olan düsüncelerimiz neyse ve biznasil bunu her firsatta dile getiriyorsak onlarda ayni sekilde bunu söylüyorlar...yani cincon köpegi gibi münafiklik yapmiyorlarve arkadan vurmuyorlar...her transfer döneminde karsimiza çikip bizim talip oldugumuz oyunculari ayartmasi, TV'den takimlara paylar verilirken kargalarla ve diger anadolu klüpleri ile bir hareket edip bizim aldigimiz paranin fazla oldugunu söylemeleri (burda her ne kadar kilda olsak ezikler buna karsi çikmisti), yüzümüze sizi severiz 2. takimimiz sizsiniz deyip sampiyonluga gittikleri 3 sefer bizden maçlari rahatça almalari ayni durum bizim basimiza geldiginde geçen yil bize verdikleri karsilik...

küçük Osman kardesimin dedigi gibi maalesef Trabzon'daki ezik düsmanliginin max. olmasindan dolayi, köpeklereduyulan sempatiden dolayigeyse formali çocuklar geziyorlar burda...ben Trabzon'a okul nedeni ile 6 sene önce geldim, bu 6 senenin 5 yili burda geçti...gördümkü Trabzon'da Trabzonspor'u tutan çogu insan %95 fener düsmani ve geyse'ye sempati duyuyorlar...bense hiçbir ist. ezigini bize yakin görmedim, göremedim...çünkü onlar hiçbir zaman menfaatlerin disinda bize yakin olmadilar...cincon taraftari Trabzonspor'u seviyorsa ve bizi 2. takim olarak görüyorsa bunun tek nedeni bizimde ezikleri onlar gibi 1. düsman olarak görmemizden baska bisey degildir...

sonuç olarak ey degerli Trabzonspor'lu kardeslerim abilerim varsa içinizde bu köpeklere karsi birazda olsa sevgi, artik gerçekleri görün ve bu serefsizlere yakinlik duymayin, bunu yalniz bizler degil çevremizdeki renktaslarimizada anlatalim onlarda bu tip duygular hissetmesin artik...

SAYGILAR tüm renktaslarima...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar ben serefsiz cincon için bir çok yerde yazdim burda da düsüncelerimi ifade edeyim bu köpekler için, belki diger postlarimi okuyamayanlar vardir...

ilk olarak benim fitratimda karsimdaki muhattap her kim olursa olsun, kurum ya da kisi, dost veya düsman iki yüzlü olmayacak, niyeti nedir???benim için düsünceleri nedir???bunlari net bir sekilde ifade etmis olacak...iste bu konuda cincon serefsizi eziklerin eline su bile dökemez...nedeni ise yukarida dedigim gibi ezikler bizim onlara olan düsüncelerimiz neyse ve biznasil bunu her firsatta dile getiriyorsak onlarda ayni sekilde bunu söylüyorlar...yani cincon köpegi gibi münafiklik yapmiyorlarve arkadan vurmuyorlar...her transfer döneminde karsimiza çikip bizim talip oldugumuz oyunculari ayartmasi, TV'den takimlara paylar verilirken kargalarla ve diger anadolu klüpleri ile bir hareket edip bizim aldigimiz paranin fazla oldugunu söylemeleri (burda her ne kadar kilda olsak ezikler buna karsi çikmisti), yüzümüze sizi severiz 2. takimimiz sizsiniz deyip sampiyonluga gittikleri 3 sefer bizden maçlari rahatça almalari ayni durum bizim basimiza geldiginde geçen yil bize verdikleri karsilik...

küçük Osman kardesimin dedigi gibi maalesef Trabzon'daki ezik düsmanliginin max. olmasindan dolayi, köpeklereduyulan sempatiden dolayigeyse formali çocuklar geziyorlar burda...ben Trabzon'a okul nedeni ile 6 sene önce geldim, bu 6 senenin 5 yili burda geçti...gördümkü Trabzon'da Trabzonspor'u tutan çogu insan %95 fener düsmani ve geyse'ye sempati duyuyorlar...bense hiçbir ist. ezigini bize yakin görmedim, göremedim...çünkü onlar hiçbir zaman menfaatlerin disinda bize yakin olmadilar...cincon taraftari Trabzonspor'u seviyorsa ve bizi 2. takim olarak görüyorsa bunun tek nedeni bizimde ezikleri onlar gibi 1. düsman olarak görmemizden baska bisey degildir...

sonuç olarak ey degerli Trabzonspor'lu kardeslerim abilerim varsa içinizde bu köpeklere karsi birazda olsa sevgi, artik gerçekleri görün ve bu serefsizlere yakinlik duymayin, bunu yalniz bizler degil çevremizdeki renktaslarimizada anlatalim onlarda bu tip duygular hissetmesin artik...

SAYGILAR tüm renktaslarima...

guzel yazmissin, daha cok nedenler var herkes yavas yavas yazacaktir bunlari boylece kimsenin cimbom sempatisi kalmicaktir! yazan usaklar cekinmeyin [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Baska bir takima sempati duyan gerçek bir Trabzonsporlu olamaz. O bir taraftar degil sadece bir futbol izleyicisidir. Hele ki sempati duyulan takim üç bizanslidan biriyse bu çok fena bir durumdur.

Bu serefsizlerin yaptiklari yillardir ortada, ama gs bunu sinsice oynadi yillardir. Fakat bu pis oyunlarin senaryolarinin altinda kulüp yöneticilerinin imzasi vardir. Yani konu kulüple ilgilidir. Olan bitenden haberi olmayan bilinçsiz taraftarlarin degil. O yüzden spor ahlaki disinda pis oyunlariyla TRABZONSPOR'umuza zarar vermeye çalisanlarin cani cehenneme!! Trabzonsporlu olmayip da spora spor gibi bakan baska takim taraftarlari ise zaten bir gün dogru yolu bulacaklar.

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

SEVGILI ARKADASLARIM...Sanirim daha önce de dile getirmistim... En aci olani nedir biliyor musunuz??? Bugün TRABZONsokaklarinda gs. formali çocuklarin dolasmasi... Bunun suçu kimdedir biliyor musunuz??? BIZ YETISKINLERDE... Biz çocuklarimizi TRABZONSPORLU olarak yetistiremiyorsak suçu baskasinda aramayalim. Eger bu sekilde devam edersek yarinlarimizda herhangi bir anadolu sehrinden farkimiz kalmayacak. Korkarim ki yakinda GS.sampiyon oldugu zaman TRABZON sokaklarinda turlar atilacak. ALLAH insallah bu günleri görecek kadar yasatmaz beni...

Artik herkesin bilinçli olmasi lazim. Bizansin bizi asimile etmesine firsat vermememiz lazim. Bu forumda gençleri gördükçe ki ben de hala gencim gelecege birazcik olsun ümitle bakabiliyorum. Mesela OSMAN IN o TRABZONSPOR sevgisiyle dolu yüregi beni o kadar mutlu ediyor ki anlatamam. Bende iki çocuk babasiyim . Kizim 9 yasinda ve fanatik bir TRABZONSPORLU. Oglum henüz 3 yasinda ve emin olun o da fanatik bir TRABZONSPORLU olacak O halde burada görev bizlere düsüyor. Çocuklarimizi ve çevremizi asilayacagiz ... Onlara bu onurlu mücadelemizin ne anlama geldigini ögretecegiz...Yoksa daha cok sizlariz içimizde bizans sempatizanlari var diye.....

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

SEVGILI ARKADASLARIM...Sanirim daha önce de dile getirmistim... En aci olani nedir biliyor musunuz??? Bugün TRABZONsokaklarinda gs. formali çocuklarin dolasmasi... Bunun suçu kimdedir biliyor musunuz??? BIZ YETISKINLERDE... Biz çocuklarimizi TRABZONSPORLU olarak yetistiremiyorsak suçu baskasinda aramayalim. Eger bu sekilde devam edersek yarinlarimizda herhangi bir anadolu sehrinden farkimiz kalmayacak. Korkarim ki yakinda GS.sampiyon oldugu zaman TRABZON sokaklarinda turlar atilacak. ALLAH insallah bu günleri görecek kadar yasatmaz beni...

Artik herkesin bilinçli olmasi lazim. Bizansin bizi asimile etmesine firsat vermememiz lazim. Bu forumda gençleri gördükçe ki ben de hala gencim gelecege birazcik olsun ümitle bakabiliyorum. Mesela OSMAN IN o TRABZONSPOR sevgisiyle dolu yüregi beni o kadar mutlu ediyor ki anlatamam. Bende iki çocuk babasiyim . Kizim 9 yasinda ve fanatik bir TRABZONSPORLU. Oglum henüz 3 yasinda ve emin olun o da fanatik bir TRABZONSPORLU olacak O halde burada görev bizlere düsüyor. Çocuklarimizi ve çevremizi asilayacagiz ... Onlara bu onurlu mücadelemizin ne anlama geldigini ögretecegiz...Yoksa daha cok sizlariz içimizde bizans sempatizanlari var diye.....

+1967

evet Okan ABi çok haklisin ama galiba ben Trabzon'dan ayrilmadan önce sayet geyse formali birini görürsem O kisiyi dövecegim, artik ne midem ne de yüregim kabul ediyor bu durumu...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

amma abarttiniz ya..benim hayatim da trabzon da geçti bi tane gs. formali görmedim...varsa bile arkadaslar, trabzonda sadece trabzonsporlular mi oturuyor..trabzon da kaç tane yabanci insan,memur vs. var biliyor musunuz...trabzon 1978'lerin trabzonu degil artik...bi sürü yerden insan var...onlarin çocuklari, fener antipatisinden yararlanarak giyebilirler...ha, trabzonlu olup gs.yi tutan yok mudur valla bana göre çok çok azdir ki bu trabzonumuzun dünya üzerindeki özelligini degistirmez....

bunun disinda,özellikke trabzon disindaki trabzonlu çocuklarda son yillarda gs.yi tutanlar var,bunu herkes biliyor...çocuklar, gs. sampiyonluklarinin,çevre,arkadas.okul etkisinde kalarak,ebeveynlerin de katkisiyla maalesef o tarafa kaydilar..ama trabzon olayini abartmayalim...gören de sanacak ortalik gs. formalilarla dolu...nüfusu 1 milyona dayanan bir sehirden bahsediyoruz beyler...

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1-Trabzonda dolasan GS formali ögrenci veya çocuk hepsinin pataklanmasi için geregini BMN Trabzon üyelerine havale ediyorum.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

2- Bu GS ve yöneticilerine vede GS ye sempati duyan TS li taraftarlara olan hislerimi anlatmama izin vermeyen Forum Kurallarini yazan arkadaslara salam ve saygilarimi sunuyorum.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

ts_fan
    Ziyaretçi

hiç yok deme istersen kardes ben heryerde var demedim ama var ve ben senin görmedigini maalesef gördüm...herhalde görmedigimizi yazacak degiliz, öyle olsa ezik formalida var derdim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)