Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Serefsiz Cimbom!!

Dogru mu yanlis mi bilmiyorum ama Baskan'in az öncebir açiklamasini okudum:"Galatasaray bizle konussaydi Thomas'i daha ucuza alabilirdi;biz zaten 6+2 çikmayinca vazgeçmistik" demis.Eger böyle bir açiklamayi yapmissa resmen kivirmis.

Madem almaktan vazgeçtik, niye Cuma'ya imza atacak diye demeç vermistiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

belki de baskan tomasin fiyati yükselsin gs ye ederinden pahaliya gitsin diyebu açiklamayi yapmistir[img]smileys/smiley5.gif[/img].

asparagas bir haber ile gs ninkahpelik yapacagini bilerek mevcutborcunun daha da artmasini amaçlamistir[img]smileys/smiley11.gif[/img].

budur dimi..tabi tabi..bence buna inandiralim kendimizi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı pirana61 Nickli Üyeden Alıntı

BIR GÜN HERKES TS LI OLMAK ISTEYECEK AMA BIZ KABUL ETMEYECEGIZ!!!!!!!![img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

SAYGILAR
    Kardesime aynen katiliyorum..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

kardesler neden küfür edip sinirleniyoruz bunlara en iyi cevap mac ta alinacak galibiyet küfür ederek hakeret ederek bir yere varamayiz tomasi biz alamadiksa onlarin sucu degil bizim yönetimin is yapamasindan geliyor insallah ileride yönetimde tecrübe kazanip nasil hakaret edecegini bilir

Analyzer
    Ziyaretçi

Bunlar Tomas olayindan önce de serefsizdi. Hala da serefsizler. Benim istedigim sudur: Trabzonspor taraftari bunlarin serefsiz oldugunu bilsin ve en az eziklerden nefret ettigi kadar cincondan da nefret etsin. Cincona sempati duyan bir Trabzonspor'lu görürsem üzecegim onu, bu da bilinsin.

Aslinda gerçek Trabzonspor taraftari Cincon'un da digerleri gibi ne mal oldugunu biliyor ama burda önemli bir konu var.

O 2000 yilindaki UEFA zaferinden sonra özellikle yeni nesilde bunlara karsi bir sempati olustu ve maalesef ben de bir çok arkadas gibi son yillarda sehirde sari kirmizili formayla gezen küçük çocuklar görmeye basladim.Bu çocuklari acilen dogru yola çevirmek gerek.Bunlar bu yasta çevrilemezlerse ilerde daha hiç çevrilmezler.

Yönetim de özellikle sehirdeki ilkögretim okullariyla sürekli iletisim ve isbirligi içinde olarak, ordaki çocuklarin kulübe olan sempatilerini daha da artirmak için çalismalar yapmali.

Guests
    Ziyaretçi

okullari bordo maviye boyatalim. olmadi topçular ara sira okullari gersin öneri çok

arkadaslar gercekte ne Galatasaray ne Besiktas nede fener rum birligi bu takimlar hicbir zaman trabzonspor un basarisini hazmetmis nede bunyesinde bulunan trabzonlurarin kiymetini bilmislerdir bu istanbul i...leri bunlarda yetmiyormus gibi birde almaya calistigimiz adamlari bunyelerine katip cok iyi seyleryapmis gibi medyada yer tutuyorlar ama sunu iletmek istiyorum bu sene 100.yil rezaletini hak eden galatasarayi sampiyon yapmak adina kim yada hangi takimlar peskes cekilecek yada bu takima yatacaksa onlarda en az bu takimlar kadar assaliktir

Guests
    Ziyaretçi

Sunu anlamiyorum,Galatasaray Tomas'i transfer etti diye neden sinirleniyoruz?
    Onlarin yönetiminin iyi oldugunu söylemekte... saçma.
    Ayni parayi verseki, Tomas Gene gs ye giderdi. Kendi çapinda bir düzen oturtmustur orada.
    O gs degilmiydi aylardir transferi için ugrastigi Önder Turaci'yi kaptiran?
    Yönetimiz basarisizdir, 2 transfer hezimeti yasandi.
    Baskanin agzindan söz çikar ve olur! Dogrusu budur. Olmadi, kesinlesmeden konustu...
    Ayrica bunlar gs nin basarili oldugu anlamina gelmez...

Yönetimimizin basarisiz oldugu kesindir.Lig basliyor;aldigimiz adamdan çok gönderdigimiz adam var.Baskanin bazi söylemleri de çok yanlis ve zamansiz oldu.Fakat Galatasaray'la ilgili konusadece Thomas'la ilgili degil.

Thomas bu zincirin son halkasi.Daha önceleri de Diyarbakir'li Ömer,Kocaeli'li Orhan Ak gibi bir sürü örnekler var.Hatta sadece transfer degil, baska meseleler de var.Ben sahsen, Galatasaray bizi içten kemiriyor, diye düsünüyorum.Dost görünüp bizi uyutuyorlar ve bu isi de çok iyi yapiyorlar.

Zaten oldum olasi bunlara karsisehrimizde duyulan sempatiyi anlamamisimdir.Allah'tan geçen sezon oynanan son maçtan sonra bir çok insanimiz gerçekleri görmeye basladi.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

neyse artik, bosverin sunlari...biz isimize bakalim...

onlari ligde dize getirecegiz, ahh ahh söyle bir 5:0 yenmezmiyiz sunlari..

aslinda suçu birazda bizim yönetimde aramak lazim.takim para havuzuna girmek için hocanin istegi dogrultusunda transfer istiyor.yedeklere bakin.sahiden ii bir kulübemiz yok.alah göstermesin bir fatih yada gökdenizin sakatlandigini düsünmek istemiyorum

Nereden
    Trabzon

Selam

Benim bu mevzuu da hala anlamadigim bir nokta var;

bjk fbden Toraman ve Ali Günes i kapti fbli ler çikip" bjk ayip etti yalandan transfer piyasasini yükselttiler "dediler...Daha sonra fb gs den Önder Turaci yi aldi ergun gürsoy alenen azizyildirim a"serefsiz" dedi...En sonunda bizimkilerin neredeyse 3 aydir bu adamla igilendiklerini ve transferin bittigini bildikleri halde gsli bazi haysiyet fukaralari çikip bu adami basindan bile kaçirip transfer ediyor ve ayni gün aksami turgay kiran isimli zat çikip tv de(tv8 de) gülerek Tomas i T.S den kaptik diyor... Buraya kadar tamam da bizimkiler bu olayi nasil kabullendi ben hala anlamadim...

Bir müslüman evladi henüz çikip açiklama yapmis degil "gs.ye baskasi yaparken SEREFSIZ oluyorda kendileri yapinca ne oluyor? diye...Konu fb olsaydi eminim baskanimiz çikip 1000 tane mülakat vermisti ama nedense bu ezik takim bize her yil senaryoyu uyguluyor ve bizi hep arkadan vuruyor ama bizim yönetimimiz bunlarin üsüne bir bardak soguk su içiyor....

Bu siteyi veya diger internet organizasyonunu takip eden kaç T.S. taraftari var?Diyelim ki en iyi ihtimalle 2.000...Peki bu olay Ist. medyasina yansidi mi?Hayir...Sebebi de bizim yönemimizin taraftari bilinçlendirmek yerine sessiz kalmayi tercih etmesidir...Yani demem o ki Biz az çok kimin ne mal oldugunu zaten biliyoruz.Önemli olan Tüm T.S. taraftarini bu kansizlara karsi uyarmak...Bunun için en uygun yol ulusal basinken biz bugün internette ve tv lerde sadece sunu görüyoruz"Özgür 'e hala talibiz" iyi biz talip olmaya devam edelim baskasi mutlaka alacaktir zaten ....

Bu kafayla gidersek millet ergün gursoy a sempati duymaya devam eder ne de olsa Trabzon lu degil mi!!!!!!!!

Fransiz asigi ve Fransizmandasi Turgay Kiran Trabzonspor'la dalga geçsin. Nasil olsa bizim yönetimden ses yok. Baskandan ses yok. Baskan bir türlü sevgili okul arkadasinin yani allahin belasi Ergun Gürsoysuz'un nasil biri oldugunu anlayamamis demek ki. Yeter ki Trabzonspor taraftari anlasin. Trabzon'daki ilk maçta Ergun Gürsoy'a o stada bir daha girmeyecegineyemin edecek derecede anlamli bir protesto çok anlamli olacaktir. Ergun Gürsoysuzun Trabzonspor'un içindeki pislik elini yönetim çikaramiyor ama taraftar o eli koparip atacaktir insallah!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar yine hedef saptiriyorsunuz.

Önce kendimize bakalim.

Eksikliklerimizi ve zayif yönlerimizi baskalarina hakaret ederek gideremeyiz.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TORUN Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar yine hedef saptiriyorsunuz.

Önce kendimize bakalim.

Eksikliklerimizi ve zayif yönlerimizi baskalarina hakaret ederek gideremeyiz.

Nereden
    Belçika

hala cincon muhabettimi yahu[img]smileys/smiley7.gif[/img] hepsinin cinconun cani cehenneme.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dedigim gibi herzamanANTI ISTANBUL. Bize kimseden fayda yok. Kimsenin agzina bakmayalim. Trabzonluyum deyipte Bizansin yönetmenligini yapanlar (Ergun Gürsoy vs......)

Analyzer
    Ziyaretçi

Sadece Istanbul degil, bize kimseden fayda yok, ihtiyacimiz da yok. Daha bu sene son haftalarda Antep'te oynarken serefsiz Antep taraftarlarinin ezikbahce lehine tezahurat yaptigini unutmayalim. Diyarbakir macinda rakip futbolcularin direk adamlarimizi sakatlamaya yonelik hareketlerini, yaptiklari cirkeflikleri unutmayalim unutturmayalim.

Nereden
    Trabzon

Selam

Ben sanirim bir seyi anlatamadim.Bu transfer ve gs li yöneticilerin haysiyetsiliginin bizim eksikligimizle ne ilgisi var ben hala anlamis degilim...

Yönetimin bu zamana kadar transferde yasadigi fiyasko ve beceriksizligi bir kenara koyun.Simdi size ben bir hikaye anlatayim...

X kulübü bir oyuncu almak ister vetopçuyla ilgilendiginikamuoyuna duyurur.Uzun ugraslar sonra anlasma saglanir ve x kulübünün baskani "Z yi aldik artik bizde" diye açiklamayapar...Bunu duyan Ykulübünün yöneticileride transferde verdigi yalan sözlerden yasadiklari hezeyanla bu futbolcunun menajerine ve kulübüne X in verdiginin 2 kati para teklif eder üstelik bu tip bir hareketidaha öncekendileri"serefsizlikle" izah etmisken...

Z adli oyuncu yasi ilerlediginden haliyle kariyeri(SLyi veya Uefayi)degil parayi tercih etmistir...Burada X kulübünün günahi nedir?

Eger sizin verdiginiz ücreti bekleyip ertesi gün bunun 2 kati oyuncuya teklif ediliyorsa burada sanirim yapacaginiz birsey kalmaz.Bunun adi düpedüz ahlaksizliktir...

Ancak ne gariptirki yönetimimiz bu olayi sindirdi...Benim de nedense bu olayla beraber aklima Günaydin Baskanin dergiye verdigi mülakat geliyor...gs bunu her sene yapiyor.geçen sene orhan ak ve ömer erdogan için yaptilar bu yilda Tomas oldu.Isimler farkli ama senaryo ayni...Beni en çokda bu yasananlardan ders alinmamasi hasta ediyor...Muuhattabimiz fb olunca Baskanimiz mangalda kül birakmiyor su gs nin bize yaptiklarinin yaninda fb ninkiler devde kulak bence ama ...

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Ben anliyorum seni Ayhan'im merak etme.

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Paran varsa ve elini çabuk tutarsan sen önce alirsin.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    Sadece Istanbul degil, bize kimseden fayda yok, ihtiyacimiz da yok. Daha bu sene son haftalarda Antep'te oynarken serefsiz Antep taraftarlarinin ezikbahce lehine tezahurat yaptigini unutmayalim. Diyarbakir macinda rakip futbolcularin direk adamlarimizi sakatlamaya yonelik hareketlerini, yaptiklari cirkeflikleri unutmayalim unutturmayalim.

antep maçinda johnsonun mehmete yaptiklarinida unutmamak lazim.

Nereden
    Trabzon

Selam

Iyide bu hayatta her zaman parasi senden daha fazla birileri olacaktir...Bu adamlar senin talip oldugun her adama musallat oluyorsa bu kimin suçu?

Ben yönetimi bu transfer olayi yüzünden degil gs yi hala protesto etmemesinden dolayi kiniyorum...Neyse bosverin bir sonraki sezon Özgür ü alacakken yine gs araya girer bizde yine "serefsiz cimbom" diye baslik açariz zira yönetim bize bunu reva görüyor...

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı EsenLerLi_61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

antep maçinda johnsonun mehmete yaptiklarinida unutmamak lazim.

Bu arada Jhonson lavugu Kayseri de... ilk maçta yine karsimizda olacak...Yattara nin belini kirip futbol hayatini bitirecegine süphem yok...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)