Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Serefsiz Cimbom!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı

amma abarttiniz ya..benim hayatim da trabzon da geçti bi tane gs. formali görmedim...varsa bile arkadaslar, trabzonda sadece trabzonsporlular mi oturuyor..trabzon da kaç tane yabanci insan,memur vs. var biliyor musunuz...trabzon 1978'lerin trabzonu degil artik...bi sürü yerden insan var...onlarin çocuklari, fener antipatisinden yararlanarak giyebilirler...ha, trabzonlu olup gs.yi tutan yok mudur valla bana göre çok çok azdir ki bu trabzonumuzun dünya üzerindeki özelligini degistirmez....

bunun disinda,özellikke trabzon disindaki trabzonlu çocuklarda son yillarda gs.yi tutanlar var,bunu herkes biliyor...çocuklar, gs. sampiyonluklarinin,çevre,arkadas.okul etkisinde kalarak,ebeveynlerin de katkisiyla maalesef o tarafa kaydilar..ama trabzon olayini abartmayalim...gören de sanacak ortalik gs. formalilarla dolu...nüfusu 1 milyona dayanan bir sehirden bahsediyoruz beyler...

Özcan selam kardesim napiyon nerelerdesin yine , bu gs'yi tutan trabzonlu çocuklar hiçde az degil korkarimki hiçte abartmiyo arkadaslar geçen seneyi örnek veriyim Akçaabat Sebat maçi sonrasi gs yenilmis Fatih terimin son maçimiydi neydi bizim yalak sempatizanlar Fatih terime gidip seni seviyoruz dediler böyle bi olay olabilirmi ya tüylerim ürperdi görünce serefsizler bide Akçaabat Sebat Teknik Direktörü Mehmet Birinci'yede uyuz oldum maçtan sonra galip gelmis sunlari söylüyo ; Bana maçtan önce Galatasaray'i yencegimizi söyleselerdi inanmazdim diye o galatasarayki ligde yenmeyen takim yok onu bu açiklamayi yapiyo bi kaç hafta öncede Trabzonspor maçi öncesi Meltem Tv'ye Cosmos Enginin programina katiliyo Trabzonspor bizi yenemez diyo Cosmos Engin bu lafa acaip kiziyo ne demek Trabzonspor bizi yenemez o takimin formasi yener sizi diye çikisiyo yoksa bildigin biseymi var Trabzon bizi yenemez diyosun Mehmet Birinci bu çikis sonrasi ortami yumusatiyo Trabzonspor'un defans kurgusu bizimkinden kötü o yüzden yenemez diyorum diye olayi bagliyo sonuçta Galatasarayi yencemizi söyleseler inanmazdim diyen zihniyet Trabzonspor bizi yenemez deme cürretini gösteriyo bunu söyleyen Trabzonlu bi teknik direktör galatasarayi nasil gözünde büyütüp Trabzonspor'uda gözünde nasil asagilara çekiyolar ,galatasaray avrupada basarili oldu diye Trabzon'da gs'li olanlarin sayisi hiç de az degil ama görüceksiniz bu gs fiorentina gibi borçlarini ödeyemeyip küme düsecek ben bunu umud ediyorum insallah o günler yakin layik olduklari yeri bulucak gs ..

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

emre kardes aynen devam biliyosun durumlari...dediklerinde tamamen haklisin...ts-fan da..olabilir ama ne durumda olabilicegini yazdim zaten...aynisini tekrarlamayayim...çok yazdik bunlari...fener kadar nefret edilmiyordu bu bir gerçek...bizim gibi bilinçli taraftari ayiriyorum burada..hayatimin hiçbir döneminde baska bir takima en ufat sempatim olmadi..sizin de öyledir...ama çekirdekçi kisminda olmustur...ben forma ile dolasanlari abartmayalim dedim, tek tük vardir elbette...avrupa isi olmasaydi yahudi dönmelerineo kadar da sempati olmazdi...terim'e sevgi de o yüzden ama dünya stadlarinda terim'e tas atip kan akitan da bu taraftardir...istisna olaylari genellestirmeyelim özellikle trabzon için...ist. biraz daha farkli..

ts_fan
    Ziyaretçi

ataemre kardes yazdiklarin çok güzel ve yerinde tespitler eline ve yüregine saglik...umarim bu gibi olaylar geçen sene ile son bulmus olsun...

HIÇ DOSTUMUZ YOK, EN BÜYÜK DÜSMAN GEYSE... ( BANA GÖRE)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gs li eziklerin ilk göründükleri yerde sivrisinek gibi ezilmeleri gerek...

1 kaç tanesinin kafasini kiralim bak bidaha formayla kaskolla filan gezebiliyorlar mi?

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı selcuksari Nickli Üyeden Alıntı

gs li eziklerin ilk göründükleri yerde sivrisinek gibi ezilmeleri gerek...

1 kaç tanesinin kafasini kiralim bak bidaha formayla kaskolla filan gezebiliyorlar mi?

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

bise anlatacamama kizmayin geçen sene bi salaklik yaptim ama tam bi salaklik fener formasiyla meydanda gezdim hemde iki kere millet sanki öcü gibi bakiyoduama anladilar bilerek giydigimi formayi yakacam bu maçta k.arkasinda söz veriyorum..zaten bitane fenerlilin sirtindan almistim dövüs sirasinda)

Trabzonun trabzondan baska dostu yok..

Guests
    Ziyaretçi

ya valla bence serefsiz kelimesi az bile kalmis. febeye bejekeye oyuncu transferinde hep öncelik birakan gese bize gelince aslan kesiliyor son maçta yaptiklarindan sonra buda üstüne tuz biber eker samiyende görüsmek üzere!!!!

Olay Trabzon kentinde ve Avni Aker'de bitiyor. Ve bizim sivri zekali yöneticilerimizde bitiyor. Ergun abi iyi adamdir diyen yöneticiler varken bu Ergun Gürsoy denen adam daha çok elimizden adam kapar.

Geçen sene Trabzonspor-GS maçinda seyircilerimizle kavga eden,durmadan küfür eden ve Avni Aker'de herkese posta koyan serefsiz Fatih Terim'i Akçabatta NEREDEYSE GÖZYASLARIYLA UGURLAYANLAR OLDU.

Ergun Gürsoy yillarca bu takimi sömürdü,hortumladi ve her transfer döneminde anlastigimiz oyunculari kapti götürdü. Bu adam her sene Avni Akere geliyor elini kolunu sallayarak çikiyor. BU SEREFSIZE 10.000 KISI HEP BIR AGIZDAN 1 DAKIKA SÖVSE BIR DAHA ORAYA ADIM ATAMAZ. AMA BUNU YAPMIYORLAR NEDENSE. UFAK TEFEK TEPKILEREDE YÖNETICILERIMIZ ERGUN ABI IYI ADAMDIR DIYOR. BASKANIMIZINDA SEVGILI OKUL ARKADASI MUHTEREM BU SENEDE TOMASI ELIMIZDEN KAPTI.

4-2'lik maç ve son transfer samari Trabzonsporluya bir kez daha ders olsun. FB kadar GS ve BJK'de düsmandir. TRABZONDAKI ILK MAÇTA ERGUN GÜRSOY O STADA GIRSE BILE 1 DAKIKA DURAMAYACAK DERECEDE HAKARET EDILMESI LAZIM.

SEREFSIZ CIMCON SEREFSIZ ERGUN GÜRSOY!!!!!!

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı Bordomavi08 Nickli Üyeden Alıntı

Olay Trabzon kentinde ve Avni Aker'de bitiyor. Ve bizim sivri zekali yöneticilerimizde bitiyor. Ergun abi iyi adamdir diyen yöneticiler varken bu Ergun Gürsoy denen adam daha çok elimizden adam kapar.

Geçen sene Trabzonspor-GS maçinda seyircilerimizle kavga eden,durmadan küfür eden ve Avni Aker'de herkese posta koyan serefsiz Fatih Terim'i Akçabatta NEREDEYSE GÖZYASLARIYLA UGURLAYANLAR OLDU.

Ergun Gürsoy yillarca bu takimi sömürdü,hortumladi ve her transfer döneminde anlastigimiz oyunculari kapti götürdü. Bu adam her sene Avni Akere geliyor elini kolunu sallayarak çikiyor. BU SEREFSIZE 10.000 KISI HEP BIR AGIZDAN 1 DAKIKA SÖVSE BIR DAHA ORAYA ADIM ATAMAZ. AMA BUNU YAPMIYORLAR NEDENSE. UFAK TEFEK TEPKILEREDE YÖNETICILERIMIZ ERGUN ABI IYI ADAMDIR DIYOR. BASKANIMIZINDA SEVGILI OKUL ARKADASI MUHTEREM BU SENEDE TOMASI ELIMIZDEN KAPTI.

4-2'lik maç ve son transfer samari Trabzonsporluya bir kez daha ders olsun. FB kadar GS ve BJK'de düsmandir. TRABZONDAKI ILK MAÇTA ERGUN GÜRSOY O STADA GIRSE BILE 1 DAKIKA DURAMAYACAK DERECEDE HAKARET EDILMESI LAZIM.

SEREFSIZ CIMCON SEREFSIZ ERGUN GÜRSOY!!!!!!

o kadar...bu dedigin protestoyu tek basim aolsamda yapacagim...serefsizlere (ergun gürsoysuza__akrabasi ve yakinlari varsa onlardan özür dilerim) basta gereken cevabi gerektigi gibi verelim artik...

cimbom serefsiz degil ki adam talip oldu verdi parayi aldi. kazmalik bizim baskanda. adam ilk baslarda biraz mantikli konusur gibi oldu ama sonradan nerde nasil konusmasi gerektigini ögrenmesi gerektigi ortaya çikti.

yapamiyosan birak git kardesim bir takim bu kadar rezil edilmez ki neymis kime el atsak fiyati iki katina çikiyomus. nerden biliyosun ilk fiyatini menüde mi yaziyo kafana göre fiyat biçersen adamlara sonra ona göre bütçe ayirirsan fiyat iki kati olur tabi. 300 bin dolar üzerinden transfer plani yapilmaz yaparsan ya böyle ortada kalirsin ya da 300 bin dolara 5 para etmeyecek adam alirsin. neymis klubun sokaga atacak parasi yokmus. kardesim bu para ne için basari için mi kasada saklamak içinmi

faruk ozak klubu biraktiginda kasada 5 milyon $ artimiz vardi. ama nooldu alisen yanagindan makasi elinden sampiyonlugu aldi gitti o para da kina parasi olarak bize kaldi.

harcamasini bilmedikten sonra 100 milyonun olsa ne fayda ben eminim ki bizim paramiz olsa da bunlar becerip adam alamazlar. beklemekle fiyat düser ama satamiyosan adamin piyasasi yokas düser. piyasasi olmayan adamin da piyasasinin olmamasinin her zaman bir sebebi vardir.

1 sene beklesen gökdenizin fiyati düser mi.

aaah ah keske bunlari anlayacak kapasitede bir yönetim olsa.

denizci61
    Ziyaretçi

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

SEVGILI ARKADASLARIM...Sanirim daha önce de dile getirmistim... En aci olani nedir biliyor musunuz??? Bugün TRABZONsokaklarinda gs. formali çocuklarin dolasmasi... Bunun suçu kimdedir biliyor musunuz??? BIZ YETISKINLERDE... Biz çocuklarimizi TRABZONSPORLU olarak yetistiremiyorsak suçu baskasinda aramayalim. Eger bu sekilde devam edersek yarinlarimizda herhangi bir anadolu sehrinden farkimiz kalmayacak. Korkarim ki yakinda GS.sampiyon oldugu zaman TRABZON sokaklarinda turlar atilacak. ALLAH insallah bu günleri görecek kadar yasatmaz beni...

Artik herkesin bilinçli olmasi lazim. Bizansin bizi asimile etmesine firsat vermememiz lazim. Bu forumda gençleri gördükçe ki ben de hala gencim gelecege birazcik olsun ümitle bakabiliyorum. Mesela OSMAN IN o TRABZONSPOR sevgisiyle dolu yüregi beni o kadar mutlu ediyor ki anlatamam. Bende iki çocuk babasiyim . Kizim 9 yasinda ve fanatik bir TRABZONSPORLU. Oglum henüz 3 yasinda ve emin olun o da fanatik bir TRABZONSPORLU olacak O halde burada görev bizlere düsüyor. Çocuklarimizi ve çevremizi asilayacagiz ... Onlara bu onurlu mücadelemizin ne anlama geldigini ögretecegiz...Yoksa daha cok sizlariz içimizde bizans sempatizanlari var diye.....

Bu sene biz sampiyon olacagimiz için sorun yok. Trabzon sokaklarinda tur atacak delikanli cinconlu varmidir? Bence yoktur. Yok öyle burasi Trabzon. Onun için rahat ol arkadasim...

serdar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

1. cisi ergun gürsoyun trabzonluolmasi ni birakin insan olup olmadigi bile sühelidir. tiki sinan engin gibi.. herneysee.. bu insana benzeyen seyin bu sene 100 yilinda olan cincan için çok bagi çagiracagi bellidir.. ikincisi kimseyi dövmek çözüm getirmiyor.. trabzon sevgisini artirmak için trabzonun kuccaklayic i ,savasan yönünü serefli yapisini anlatmak daha etkili olur diye düssünüyorum. geçmisi anlatmak da etki<li olur. herneysse.bir trabzonsor sevdalisilarakne ikinci bir takimim nede sempati duyugum takim var. salatasarayin febeden hjç bir arki yok.4 yediimiz maçta agladigigmi hatirliyrum insanlarin yalaka tabirlerin birkaç trabzonlu yüzünden çekmek istemiyorum. kimse biz sevesin kardesim. iz bize yeteriz. o yalamalar biz samp. olunca sevinmesin. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cim Bom yönetimi becerikli Trabzon Yönetimi Beceriksiz diyebiliriz hic tartismaya gerek yok...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Outlaw-61 Nickli Üyeden Alıntı

Cim Bom yönetimi becerikli Trabzon Yönetimi Beceriksiz diyebiliriz hic tartismaya gerek yok...

biz beceriksiz olabiliriz ama onlar becerikli degil

Tomas resmen Galatasaray?da
    Galatasaray Kulübü, Hirvat futbolcu Stjepan Tomas ile 1 yili opsiyonlu olmak üzere 3 yillik sözlesme imzaladi.
    Istanbul
    NTV-MSNBC VE AJANSLAR

Hadi buyur buradan yak...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yakinda o formayi da haginin suratina atar.

kaninda var

he bize gelseydi ayni hareketi yapabilirmiydi,,, sikarrrrrrrrrrrr

pirana61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

BIR GÜN HERKES TS LI OLMAK ISTEYECEK AMA BIZ KABUL ETMEYECEGIZ!!!!!!!![img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

SAYGILAR

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tomas kümeye düsme orani %50 olan bir takima gitti, tomas parasini 5 ay gecikmeli alacak, Tomas hayatinin hatasini yapdi, Tomas : yürü anammmmmmmmmmm, cok ariycaksin bizi...

Analyzer
    Ziyaretçi

Yahudi cincon ezikbahçeden 100000 kat daha serefsizdir. Trabzonspor taraftarlari arasinda sirf eziklere sinir oldugu için cincona sempati besleyenlere çildiriyorum. Bu cincon var ya sadeceTürkiye'nin degil, dünyanin en adi en serefsiz takimidir. Yillardir söylüyorum hala da söyleyecegim. SEREFSIZ cincon, ALÇAK cincon. Çok daha agir küfürleri yazarim yazmasina da forumumuzu bayan taraftarlarimiz da okuyor. Kisacasi arkadaslar, bu sari kirmizili bizans takimina (ve tabi ki ezikbahçe ve kargalara) sempati duyan bir Trabzonspor'lu olamaz!!!. Eger Trabzonspor'lu oldugunu iddia edip de bu bizans takimlarindan birine sempati duyan varsa (özellikle SEREFSIZ cincona), o kisi Trabzonspor'lu degildir. Ve sagda solda da Trabzonspor'luyum demesin. Elime geçmesin!!! Biz Trabzonspor'uz. Kimsenin sempatisine ve de kimseye sempati duymaya gereksinim duymuyoruz. Ergun Gürsoy iti için de bir daha yazi yazmayacagim. Degmez o alçaklarin en alçagina.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu konuda akife katiliyorum..Olay yönetimin isgüzarligidir!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet,avni aker arkadasim hakli, thomas pisman olacak ama son pismanlik fayda vermiyecek...hayati ile ilgili büyük bir strateji hatasi yapti...bunda ist. faktörü önemli..sirf ist.da kalmak için bana göre..ist.da kalacak belki bir yil daha falan ama türkiyede daha fazla kalma sansini kaybetti....

ekrem75-61
    Ziyaretçi

anlayin artik 3 istanbul serefsizlerini seninle görülecek hesabimiz var

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

yahu birakin su serefsiz yaftalarini.. is bilenin kiliç kusananin.. bizim yöneticiler becerebilse sorun olmazdi.. neyse çok da lazim degil tomas.. alternatif yabanci istemiyorum takimda.. alsinlar bi yerli stoper alternatif olarak tamam..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hepsinin cani cehenneme..Tek askim BORDO-MAVI

the king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ARKADASLAR NEDEN CIMBOM'A KIZIYORSUNUZ. TAMAM SEREFSIZ OLABILIRLER HATTA ERGUN GURSOY GIBI KARADENIZDEN CIKMIS BI ADAM BIZE BU KAZIGI ATTI AMA BIZIM SEVGILI(?) BASKANIMIZ ALDIK DIYE ACIKLAMA YAPIYOR SONRADA ADAMI ORTALIKTA BIRAKIYORSA AKBABALARDA ISLERINI YAPACAKTIR . SUCLANMASI GEREKEN TEK KISI BASKANDIR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)