Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bizans’la ortak harekete hayir!!!

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Mc_YuNuS Nickli Üyeden Alıntı
    [

sosis zildirim türk mü allahin kürdü pkk yandasi terörist [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Simdi onunLa bu konunun ne aLakasi var arkadasim ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ThE_s2d Nickli Üyeden Alıntı
    [

sosis zildirim türk mü allahin kürdü pkk yandasi terörist [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Simdi onunLa bu konunun ne aLakasi var arkadasim ?

hepimiz türk takimiyiz dedi ya fener türk deil kürt takimi [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı
    siz simdi beni döversinizde adres vereyim mi? neyse bu komediye son noktayi koyuyorum.

kardesim sen tarbzonda yasiyorsun galiba istanbulda yasayip burda liseye gitsen burda sokakta dolassan bizi anlardin tmm mi onun için anlayamayacagin hisler için yorum yaparken temkinli yaklam bence.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

yunus istanbulda yasayan trabzonsporlular konusunda sana katiliyorum..öyle bi haldeyiz ki ne bileyim en basitinden 61 pilakali bi araci gördügümüzde yada trabzon atkisi takan formasi giyinen bi kardesimizi abimizi gördügümüzde önüne atliyoruz...

selçuk arkadasim dövme sövme konusunda yazdiklarini okudugumda son derece üzüldüm.biz burda tartisiyoruz sadece.bizleri digerlerinden ayiran bi noktada ayni denizin ayni topragin çocuklari olusumuzdur.bizde öyle yyanlis olmaz..

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz büyük takimiz ve yerimiz büyük takimlarin yanidir.bu 4 takimin cebinden paralarini alipta anadolu kulüplerine vermelerine bi anlam veremiyorum.Yerimiz ve sözleriniz Anadolu takimlarinin yanindaysa Trabzonsporun gelismesini engelliyorsunuz..Ve Sizler Anadolu takimlarinin yaninda yer alalim diyenler Borsaya açilmamizada karsi çikiyorsunuz o zaman...

Anadolu takimlari?Tamam savunalim ezmeyelim fakat hicbir takimi TRABZONSPOR'dan fazlada sevmeyelim...Trabzonspor Avrupa takimi olacaksa herzaman güçlü olmalidir...Havuz sorunundada izledigi politikalarini benimsiyorum..Unutmayin Güçlüler herzaman kazanir...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı
    Unutmayin Güçlüler herzaman kazanir..

kim güçlü ezik üçlümü dikkatli yorum pls [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı
    Unutmayin Güçlüler herzaman kazanir..

kim güçlü ezik üçlümü dikkatli yorum pls [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bunlar gerçek Türkiye 1. Futbol Liginde gerçek anlamda büyük olan 4 tane takim vardir...bunlarda ortadadir....Gerceklerden kacmak dogrulari getirmez bizlere...

ya selçuk ne dövmesi abartma uçtun haa...ayrica erdal abi biz 4.büyük degiliz...4 büyüklerden de degiliz...onlarla beraber ayni kefeye koyulamayiz...onlar ayri biz ayri...hepsi bir tarafa,biz bir tarafa...ayrica emir e de bisi sölemek istiyorum,trabzonun yeri büyüklerin yani diyerek bizansi büyük gördügünü ima ediyorsun...bizim yerimiz kimsenin yani degil...en büyügüz,en ayricalikliyiz...ne bizans,ne de anadolu...biz farkliyiz...biz isyaniz,ihtilaliz...bunun farkini anlayinca trabzonspor dahada gelisecek...farkinizi hissedin...onlar gibi degilsiniz...farklisiniz,hemde çok...bunu bilin...yerimiz kimsenin yani degil...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kiminle hareket ettigimiz degil, nerede durdugumuz onemldir. Trabzonspor, misyonu geregi guclunun degil haklinin yaninda olmalidir.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Tabii bunu herkes anlayamiyor...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

günlük topic acma sayisi kisitlansin :-)

nerden çikti simdi bu???benim bu foruma girdigimden beri açtigim 5. topic bu...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img] Edited by: Eddy

Trabzonspor hakki neyse aramali, ama bu bizansla ayni safta yeralma hikayesine gicigim. Neyse durusumuz bagimsiz olarakda savunabiliriz, taraftarimz arkamizda oldugu muddetce eziklerin cani cehenneme. Birde bu bizans takimlari da turk degilmi diye soran arkadasa, memleketde herkes turkse niye bu istanbul (bizans) takimlari her dolabi ceviriyor ve devlet federasyon bunlari izliyor birde canak tutuyor. Evet onlar bizans ayrica bolucudurler.

helal özgür...adam amerika dan durumu anlamis...siz buradan daha farkinda degilsiniz...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

hirrr.. ne oluyo böyle yapinca.. konuya bak.. akillara ziyan yorumlar.. su forumda kürt ve pkk li laflari yan yana yazilinca utançtan yerin dibine giriyorum.. bakin bakalim forumda kaç tane diyarbakir li, mardin li v.b arkadas var.. üstelik mhp li oldugunu alemin bildigi aziz efendi yi de pkk li ilan etmisiniz.. gerçi çikari için yapayacagi yoktur o adamlarin ama aldigi ihalelere bakilirsa pek pkk li denilemez kendisi için..

Bir diger konuda belli bir yasa ve olgunluga erismis Cafer abi gibi insanlarin ve hatta forumun en sert mizaçlilarindan görünen Badaloglu gibi insanlarin yazdigi artik taraftarlar arasinda kavga olmamali öznesindeki yorumlara da bol miktarda koyan ayni arkadaslar.. neymis rakip taraftarla Avrupa da bile olsa yanyana maç izlenmezmis.. ona ölüm buna zulüm.. vay gülüm..

Isin garip tarafi da bu arkadaslarin çogu milliyetçi takilan arkadaslar.. su maçlardan önce okunan Istiklal Marsi niye okunur hiç düsündünüz mü? Ya da 2 dk önce beraber ayni bayragin altinda ayni Allah a tapan milletin çocuklari oldugunuzu hep bir agizdan haykirip, mars biter bitmez karsi tribünlere ' ezilmis bilmem kim, oraya geliriz annenizle egleniriz' seklinde sloganlar atmanin ne denlituhaf oldugunu düsündünüz mü?

Konu neydi bu arada? bizans la ortak harekete hayir.. durun yorum yapayim hirrr...

hadi bakalim bana en fazla hanginiz yapacak.. bir-iki-üç basla..

Cenk abi kimsenin kalkip sana [img]smileys/smiley7.gif[/img] yapacagi yok...hersey çok degisti...gerçekten...ve gerçekten bunu istanbul da oturanlar daha iyi anlar...

Nereden
    İstanbul

trabzonun bagimsiz ve delikanlica yasamasini kimse engelleyemez süt oglan taraftar istemioruz [img]smileys/smiley7.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı
    Kiminle hareket ettigimiz degil, nerede durdugumuz onemldir. Trabzonspor, misyonu geregi guclunun degil haklinin yaninda olmalidir.

Süper özetlemissin abicim[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor havuz ihaleleriyle Trabzonspor olmadi. Elinde avucunda ne varsa ortaya koydu ve basariya öyle ulasti.

Ben Trabzonspor'un bu konuda durdugu yeri OLDUKÇA dogru buluyorum. Trabzonspor halka açik bir sirket ve mevcut ihaleye göre (ki bu ihale bu sene yapilmadi) bütçe hazirlayarak Genel Kurul yapti.

Anadolu takimlari için de gerçekten durum zor, ancak bana öyle geliyor ki onlarin derdi FB'nin, GS'nin ya da BJK'nin aldigi parada degil de Trabzonspor'un aldiginda. Yoksa yillardir sanki Türk Futbolu adilmis de simdi adalet bozulmus gibi davranmazlardi.

Onlar zaten kabullenmis futbolumuzdaki Istanbul Tekelini. Dertleri bizim alacagimizda.

TRABZONSPOR SALAK MI, kazandigi hakki kaybetsin, hem de bir emrivakiyle.

Adil ya da degil bu ihale ve dagilim onlarin da (yani FB'li Dogan'in ve GS'li Cavcav'in da) onay verdigi sekilde yapildi.

Peki simdi ne degisti? Sadece FB'den aldiklari feyz ile basladilar atmaya tutmaya.

Belki dagilim adil olmayabilir; ancak bu dagilima ragmen basarili olmak da mümkündür. Ama tabi basarili olmak için bunu önce istemek ve hedeflemek gerekiyor.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Trabzonspor dört yilllik yayinihalesini göz önüne alarak borsaya girdi,yatirim yapri,planin ona göre ayarladi.Bu anlamda kendi çikarlarini koruma en dogal hakki.Bunun için üç sülüklerle ortak tavir almasinin elestiirlmesine karsiyim.

O çok düsündügümüz Anadolu takimlarinin simdi mi akillarina geldi Trabzonspor!Celal Dogan agzindan düsürmez oldu Trabzonspor'u.Kendi taraftari bizim maçimizda fb bayragi açarken neredeydi?G.Birligi degilmiydi ligin 4. büyügü biziz diyen.Denizli uefa da üç tur geçti,en basarili Anadol utakimi ilan etti kendini,Trabzonspor Avrupa kupalarinda bu ülke için onca puan kazandirirken neredeydiler!

Trabzonspor'un kendinden baska dostu yok arkadaslar.

Bu sistem bizim lehimize isleyecektir. Artik kimse kolay kolay maç satin alamayacak ve sampiyonnluk da bizim olacaktir. Ayrica basariya göre para dagitilacagi için biz de daha fazla para alacagiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    Cenk abi kimsenin kalkip sana [img]smileys/smiley7.gif[/img] yapacagi yok...hersey çok degisti...gerçekten...ve gerçekten bunu istanbul da oturanlar daha iyi anlar...

Burakçigim, bende Istanbul'da yasiyorum, senide çok iyi anliyorum ama Istanbul 1453'den beri artik Bizans ismini kullanmiyor.Fatih Sultan Mehmet Han çag açip çag kapatan fethinde biliyorsun ki; bu komutan ve askerler peygamberimizin methiyesine nail olmus insanlardir.Istanbul ismine gerektigi degeri verelim.En azindan olaya öyle bakalim.Tabi senin Bizans ismini kullanmaktaki amaci çok farkli ama her seye ragmen Istanbula,Bizans demek ne derece dogru? 3 Istanbul takimlarina illada bir sey diyeceksek; 3 kiz kardes diyelim...Bizans derken ben sunu anliyorum; Bizans atalarimiz zamanimizda düsmanimizdi,simdide düsmanimiz...Ama o zamanlar Istanbul feth olmamisti.Sehir Bizanslilarindi...Simdi Bizanslilarin olmadigi bir sehre bizans yakistirmasi ne derece dogrudur?Tamam adamlarin(fb-bjk-gs) bize bakis açisini herkes biliyor,ama bu benim umrumda degil...Onlar bizi küçük görüyorlar diye,bizle dalga geçiyorlar diye ben kendi takimima bakis açimi degistirmiyorum,en kötü oldugumuz sezon bile ben; bankalara atkimi sarar öyle gider,islemlerimi gisede öyle yapardim.Trabzonsporuma hergün daha çok baglaniyorum.Onlarin söylemleri umrumda bile degildir.

Gelelim ihale konusuna; bu konuda bende Trabzonun menfaatlerini savunmasindan yanayim.Futbol artik büyük bir endüstri olmustur.Herkes pastadan daha fazla pay kapma savasindadir.Bunu yaparkende hiçbir zaman Trabzonun durdugu yeri unutmayacagiz.Trabzon Istanbula karsi bir durustur.Simdi çikarlarimizdan dolayi onlarla ortak hareket ediyoruz.Bu kismi banada ters geliyor.Trabzon Anadolunun yaninda da dursun demiyorum ama bazi yöneticilerimiz çikip biz Anadoluyu temsil ediyoruz gibi açiklamalari çeliski yaratiyor.Çünkü bizden kimse öyle bir hizmet beklemiyor.Trabzon kendi kösesinde Trabzon gibi dimdik durmali hakkinida kimseye yedirmemeli...Trabzonun FB-BJK-GS ile ortak hareket etmesiyle bence kendi misyonuna ters duruyor.Disardan bakan bir kisi olaya direk olarak Trabzonun ikiyüzlü bir tutum sergiledigini düsünüyor.Oysa bizim onlarla ortak hareket etmedeki amacimiz tamamen koca bir camianim,sirketin menfaatleridir.Einde Trabzonun hisselerini bulunduranlar bu konuda Trabzonspora tam destek veriyorlardir.Onun haricinde bende Trabzonun, Istanbul takimlariyla ayni yönde hareket edecegini sanmiyorum.

Birdeasil Rezilbahçenin sezon ortasinda ortaya attigi bir lafla,Anadolu kulüplerini ayaga kaldirarak ''Anadolu kulüpleri pastadan daha fazla pay almalidir''lafinin ardindan simdiki durdugu yere bakin!Tam bir ikiyüzlülük...Asil üzerinde durulmasi geren bence budur.

Trabzonuhavuz konusundaen çokelestiren takimlara bakiyorum Gaziantep,Gençlerbirligi baskanlaridir.Bu damlarida herkes çok iyi biliyor.Tek amaçlari ucuz futbolcu alip; Istanbulapahaliya satmaktir.O paralarlada repoda faiz yapmak...Böylece kendi kasalarini doldurarak; Trabzonun aldigi paraya göz koyarak;Türk futbolunu büyük hizmetler vermektedirler.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizans derken bunu Istanbul olarak algilamamak lazim. Istanbul bizim sehrimiz içine ettiksede yinede yasamaya deger bir sehir. Bizans kelimesini kullandigimiz anlam. Istanbul takimlari yani 3 büzükler davranis hareket ve icaraatlari bizans devleti benzerlik göstermektedirler. Bizanstan ben istanbul anlami çikarmiyorum. Hatta anti-istanbul kelimesinden de istanbul anlami çikarmiyorum. Sözü edilen 3 istanbul takimi ve yillarca futbolda kurduklari haksiz kazanç haksiz sampiyonluklar ve yaptiklari serefsizliklerdir. Istanbul'la alakali bir durum yok. Yillarca onlari istanbulda kendi tribünlerinde ezen biziz... Bizans kelimesine anlam yüklerken bu dogrultuda hareket etmek lazim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Wisla'ya "Zurawski için 3 mio euro veremeyiz. 2 mio verelim, çünkü biz asil bir davranista bulunarak Istanbul kulüpleriyle birlikte hareket etmedik" dedigimizde, "himmm, bravo... magdem böyle yüce bir davranista bulundunuz, verdik gitti" diyeceklerse, evet, onlarla hareket etmeyelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Bizans derken bunu Istanbul olarak algilamamak lazim. Istanbul bizim sehrimiz içine ettiksede yinede yasamaya deger bir sehir. Bizans kelimesini kullandigimiz anlam. Istanbul takimlari yani 3 büzükler davranis hareket ve icaraatlari bizans devleti benzerlik göstermektedirler. Bizanstan ben istanbul anlami çikarmiyorum. Hatta anti-istanbul kelimesinden de istanbul anlami çikarmiyorum. Sözü edilen 3 istanbul takimi ve yillarca futbolda kurduklari haksiz kazanç haksiz sampiyonluklar ve yaptiklari serefsizliklerdir. Istanbul'la alakali bir durum yok. Yillarca onlari istanbulda kendi tribünlerinde ezen biziz... Bizans kelimesine anlam yüklerken bu dogrultuda hareket etmek lazim..

Farugum,ne dersen de ama beni bu isim cezbetmiyor.Adamlara sahtekar de,iki yüzlü de,kaypak de,kisiliksiz de v.s. ama Bizans bana uymadi.Senin dediklerinide anladim,belkide hakli olabilirsin ama sonuçta bu 3 kulüp yöneticilerinin çogu senin deyiminle Bizansli degil ...O yüzden,onlara hakaret ya da asagilama yapacagiz diye bence bu kadar kasmanin alemi yok...Bu ismi duyunca (Bizans)ne hikmetse hep aklima Fener patrigi geliyor[img]smileys/smiley1.gif[/img].Ve de Yunanistan...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bora Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar Türk futbolunun gelismesi için artik Anadolu takimlarininda gelismesi gerekiyor diger takimlarla basa çikabilmesi gerekiyor..Kim ne derse desin Antep gelismeli,Diyarbakir,Samsun gelismeli..Ayrica gelisenler büyüyenler Celal Doganlar ,CAvcavlar ,Ismail Uyaniklar diil baskani olduklari klüpler olacaktir ve o klüpler ömür boyu onlarin tekelinde bulunmayacaktir..

En önemli konu ise eger Anadolu klüpleri maddi yönden büyürse basarilida olabilirler ve bu sayede en azindan kendi sehirlerinde taraftar sahibi olabilirler..Zaten Türk futbolunun tek sorunu 3 kizkardesin Türkiyedeki taraftar dagilimdan elde ettigi rant ve tekelcilikleridir..Bundan kurtulmanin tek yolu Anadolu klüplerinin gelismesidir..Yeni dogan çocuklar artik Malatya'li olsun,Ankara Büyüksehir Belediye'yi tutsun ki Türk futbolunda adalet ve basari geri gelsin..Zaten böyle bir olusumda Trabzonspor herzaman en basarili ekip olacaktir bundan süphem yok..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)