Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özlenen Tablo

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o insan kilikli yaratik zamaninda bizim tellere elektirik verecekti elinde olsa. biz vahsidikya!!! ama ne oldu amigoluk yaptigi takimin stadinda CINAYET islendi birbirlerini kestiler. ne dedi bu zati muhterem ??parali yazar bunlar .

neyse yaa bunlar adam degil bee konusmaya degmez. satilmis hepsi bunlarin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HEP DÜSMANLIK TAM DÜSMANLIK! [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

bunlar adam diye dolasiyoya helal olsun[img]smileys/smiley7.gif[/img] Edited by: KESKIN_34

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler, Cafer agabeyin yazdiklarinda anormal bir sey yok!...Olayi farkli yerlere çekmeyelim.Aslinda bu yazilanlari okudukça insanlar hakkindaaz çok ruh halerimizde,Trabzonspor ve futbol takimlarina bakis açisi olarak biraz kendimizi ele veriyor gibiyiz.Evet yurt disindaki gurbetçilerimiz ayirim yapmadan tüm maçlara gidip destek veriyorlar.Belkide herkes kendinden bu maçlarda bir parça buluyor.Bende eskiden hep merak ederdim.Türkiyede olsa bu maçlari gidipte sahsen ben izlemem, ama yurt disinda insanlarimiz bu tip maçlarakosarak gidiyorlar.Neden acaba?Bunun tek nedeni var o da vatan sevgisidir.Tipki Çanakkalede oldugu gibi isin içinde vatana dair bir parça varsa herkes kosarak gidiyor.

Dostluk güzeldir,herkese bir gün lazim olur.(fenerlide olsa dostunuz olmali)Tamam hepimiz fanatikte olabiliriz,baska takimlari sevmeyebiliriz ama bizden baska takim taraftarlarinin da; ayni sekilde takimlarinasevgi duymalari kadar dogal bir sey olamaz.Bunu anlamaliyiz.Ilerde belkide çocuklarimiz maçlara göndermeyecegiz,bunun nedenleri malum bunlari uzun uzadiya burada zikretmeyecegim.Ama arkadasin birisi diyor ki -Trabzona baltayla,biçakla geliyorlar,herkes hak ettigini bulacak- Bende ona diyorum ki kardes,sadece o takimlarin taraftarlaridegil bizim kendi taraftarlarimizdan da maçlara bu tip gidenler mevcut.Yani durum vahimdir.Reha kardesin esinin çekinceleri dogrudur.Ayni sey bizler içinde geçerlidir.Hepimiz evden çikarken bu endiseyi duyuyoruz.Yani kendimizden degide arkamizdakilerden dolayi bu endiselerimizin boyutu artiyor.Eger benim gördüklerimi evde esimle paylasmaya kalksam inanin beni maça göndermemek için her yolu dener.O zannediyor ki hersey tv'de oldugu gibi, gidip çok rahat bir sekildemaçini izleyip dönüyoryuz...Isin asli öyle degil tabi...Özellikle deplasmanlarda insanin basina ne gelecegi belli degil...

Cafer agabey haklidir;rakip olalim,yarisalim,mücadele edelim ama artik kavga etmeyelim.Tribünlerdeki kavgalari bende tasvip etmiyorum.Hem rakiple hem içimizdeki kavgalari,bu sadece insanlari tribünlerden sogutuyor.Gerçek taraftarlar tribünlerden uzadi.Hep bu olaylar yüzünden...Tribünlerin ben daha çok sov kismi ile ilgileniyorum.Kavgam baska benim...Adam dövmekle kimse adam olmuyor...Öncelikle beyin tasiyoruz...Edited by: BADALOGLU

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cafer abinin yazdiklarinda Ahmet abinin dedigi gibi hiçbir anormallik yoktur.Ancak su andaki bu düsmanligin sebebi yine Cafer abinin de belirttigi gibi amigo gazetecilerdir.Cafer abinin yazisina katiliyorum.

Taraftarlar arasi kavga sadece organizasyonda,tribün sovlarinda kalmalidir.

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Istanbul da Inönü de BJK ile maçimiz var ilk gol bizen K.SENOL atmisti 1-0 öne geçtik,Sonra 3-1 yenildik 1980 li yillar STADIN yarisi BJK li Yarisi Trabzonsporlu Maçtan ayni anda çiktik ayni anada sokaklara dagildik,Ayni gemilere bindik ayni otobüslere bindik kimsenin burnu kanamadan Staddan eve ,Ayni diger maçlarda Kadiköyde-Alisamiyende Stad yari yariya olurdu ayni anada çikar giderdik.Su anda geçen sene SAKARYA da bile maçtan 1 saat sonra bizi disari çikardilar olaylar nerelere geldi.(bunlari klavye basindan atanlar degilde Maça gidenler bilirler)

Neden Maç bittiginde hep beraber çikip ayni anda dagilmayalim,Neden Maçlara gitmek isteyenlere Anneler babalar izin vermek istemesin,Neden insanlar Tuttugu takimin Asik oldugu renklerin takimina destek vermek için satadlara lainmasin disari çikartilsin.(alisamiyende bize yapilan ) Neden Reha maça gittginde,Metin,Cafer VS maça gitiiginde Ailesi Çocuklar endise duysun,Neden ben oglumu kizimi gönül rahatligi ile maça götürüpte Ona TRABZONSPOR sevgisini asilamayayim.

Bu dediklerimin olmasi için BARIS VE KARDESLIGIN ön planda olmasi lazim,(gerçi bu imkansiz bir olay )
    abi iyi demissin de bazilari dostluk atesinin küllerini bile çaldilar.. heralde biz boyle güzel seyleri hic yasiyamiycaz..keske yeniden o gunlere donebilseydik..

aksini söyleyen yok...ama kolkola maç izlemek olmaz...onlardan dost olmaz...

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı

o insan kilikli yaratik zamaninda bizim tellere elektirik verecekti elinde olsa. biz vahsidikya!!! ama ne oldu amigoluk yaptigi takimin stadinda CINAYET islendi birbirlerini kestiler. ne dedi bu zati muhterem ??parali yazar bunlar .

neyse yaa bunlar adam degil bee konusmaya degmez. satilmis hepsi bunlarin.
    arkadaslar kanatli hayvanlara takilmayin.gecin bunlari. zaten az daha kafasi calissa bunlarinn papagandan farklari olurdu.

Nereden
    Ankara

caferabinin sundugu hümanist yaklasim aslinda herkesin emeli ama
    bütünüyle bu tarz bir atmosferin yaratilmasi imkansizdir.ozellikle
    futbol gibi hirsin,savasin,kazanmanin oyununda bu daha da
    olanaksizdir.Bazilari futbolun "güç"
    ,savas yönüne meyillidir. Bunlar, yani daha siddete açik insanlar
    taraftar olunca bu bulunmaz bi firsattir ve futbol buna sonuna kadar
    buna hizmet edebilecelek türde bi oyundur, holiganlar,çilginlar v.s.diger
    taraftan futbolu daha pasifist kabul eden cafer abi gibiler de
    futbolun saf mücadele sonuunda elde edilen emek orijinli "basari" nin
    hazzi duygusunu yasamak isterler.bu iki farkli yaklasim her zaman
    çatisir ve asla birbirinin yerine geçmez.

bende bi yönümle illa- kavga olmasina gerek yok-,adrenalini yüksek
    tribünlerden yanayim ama diger taraftan da caferabinin anllattigi 80 li
    yillarin güzel duygularini da yasamak istiyorum.

sonuç olarak eddy de hakli,caferabide, bence!!! futbol çok boyutlu bi oyun nihayetinde.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Degerli arkadaslar,fficeffice" />

Cafer çok yerinde bir baslik açmis ve son derece olumlu bir yaklasim sergilemistir, kendisini can-i gönülden tebrik ediyorum.

Cafer ile ayni yasta ve anlattiklarindan çikardigima göre ayni tarihlerden bu yana Istanbul'dayiz. Dolayisiyla o bahsini ettigi dönemi ben de yasadim. Maç çikislarinda hiçbir problem yasamadan dagildigimiz bir gerçekti o zamanlar. Belki iddiali maçlarda degil ama örnegin 1983 Agustos'unda Ali Kemal Denizci'nin jübilesinde Trabzonspor Besiktas ile oynadi ve tribünde Besiktaslilarla karisik oturduk biz. Simdi inanilmaz mi geliyor? Dogrudur, devir degisti ne de olsa. Üstelik o zamanlar jübile maçlari angarya olarak görülmez, statlarda parmakla sayilacak kadar adam olmaz, sanki bir lig maçi gibi tribünler dolardi.

Arkadaslar bakiniz. "Onlarla dost olalim[/B]" demek veya buna benzer görüsler ileri sürmek, "Onlara boyun egelim, onlarin üstünlügünü kabul edelim, onlara yaltaklanalim[/B]" demek degildir. Nefret ve düsmanligin sonu yoktur. Eger Trabzonspor taraftari, bir dostluk seferberligi baslatirsa, bundan en kârli çikacak olan yine Trabzonspor camiasi olacaktir.

Daha önce bir yazimda yazmistim ki, özellikle F.Bahçe camiasi, nefretten beslenmekte, kendi kimligini bunun üzerine kurmaktadir, çünkü varligini baska türlü tanimlama sansi yoktur. Onlara hep düsman, hep "öteki[/B]" lazimdir, ki kendi varliginin bir anlami olsun. Bu sebepten dolayi, camialarina karsi çikan en ufak bir çatlak seste hemen yaygarayi basarlar, taraftarlarina "Görüyor musunuz, ne çok düsmanimiz var, o halde kulübünüze sahip çikin[/B]" mesaji verirler. O taraftarlar da, canla basla bu kimlige sahip çikarlar, formalar satilir, kombine satislari tavana vurur, stat hincahinç dolar vs.

Günes ile rüzgarin hikayesini bilir misiniz? Hani bunlar iddiaya girmisler, "Yolda yürüyen adamin sirtindaki ceketi kim çikarabilir?[/B]" diye. Önce rüzgar baslamis, bir üflemis, yok. Adam üsümüs tabii, sirtina bir palto almis, siki siki sarinmis. Biraz daha kuvvetli, bir kaskol, biraz daha kuvvetli, yok, bir türlü olmuyor. Rüzgar pes etmis, sira gelmis Günes'e...

Günes bulutlarin arasindan bir çikmis, adamcagizin sirti isinmaya baslamis. Paltoyu çikarmis sirtindan, biraz daha sicak, ceket çikmis; biraz daha sicak, en sonunda adam serinlemek için göle kosmus.

Diyecegim o ki, düsmanlik beslemekle, küfür etmekle, bilmem neyle onlara ancak iyilik ederiz, yoksa bizim "serefsiz[/B]" dememizle kimse serefinden mahrum kalmaz. Kimse de ezik büzük olmaz.

Son bir sey, yine bu konuyla ilgili olarak:

Arkadaslar, BMN forumlari, (sümme hâsâ) ibadet sekli küfür ve hakaret etmek, bagirip çagirmak, kavga etmek, düsman diye tanimlanmis kisi ve kurumlara nefret beslemek, böyle düsünmeyenleri de afaroz etmek olan ilkel bir dinin ibadethanesi degildir. Sabahtan giriyoruz buraya, o serefsiz, bu ezik, derken bir yerden bir haber; "[/B]Arkadaslar, filanca kisi Trabzonspor aleyhine bir seyler yazmis çizmis, böyle böyle demis, hücuuuuum...." Ondan sonra Allah'ini seven BMN'yi tutmasin... Öyle hûsû içinde bir ayin ki, sormayin gitsin...[/B]

Aksama kadar burada küfür okumaktan gina geldi, olur olmaz seylerden çikan tartismalar canima yetti. Müdahale edecegim, oradan oglum olacak yasta birisi çikip ileri geri bir sey söyleyecek, ondan sonra al basina belayi... Bu gidisle hiçbir yere varamayiz. Lûtfen herkes aklini basina devsirsin.

Saygilar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı
    Degerli arkadaslar,fficeffice" />

Cafer çok yerinde bir baslik açmis ve son derece olumlu bir yaklasim sergilemistir, kendisini can-i gönülden tebrik ediyorum.

Cafer ile ayni yasta ve anlattiklarindan çikardigima göre ayni tarihlerden bu yana Istanbul'dayiz. Dolayisiyla o bahsini ettigi dönemi ben de yasadim. Maç çikislarinda hiçbir problem yasamadan dagildigimiz bir gerçekti o zamanlar. Belki iddiali maçlarda degil ama örnegin 1983 Agustos'unda Ali Kemal Denizci'nin jübilesinde Trabzonspor Besiktas ile oynadi ve tribünde Besiktaslilarla karisik oturduk biz. Simdi inanilmaz mi geliyor? Dogrudur, devir degisti ne de olsa. Üstelik o zamanlar jübile maçlari angarya olarak görülmez, statlarda parmakla sayilacak kadar adam olmaz, sanki bir lig maçi gibi tribünler dolardi.

Arkadaslar bakiniz. "Onlarla dost olalim[/B]" demek veya buna benzer görüsler ileri sürmek, "Onlara boyun egelim, onlarin üstünlügünü kabul edelim, onlara yaltaklanalim[/B]" demek degildir. Nefret ve düsmanligin sonu yoktur. Eger Trabzonspor taraftari, bir dostluk seferberligi baslatirsa, bundan en kârli çikacak olan yine Trabzonspor camiasi olacaktir.

Daha önce bir yazimda yazmistim ki, özellikle F.Bahçe camiasi, nefretten beslenmekte, kendi kimligini bunun üzerine kurmaktadir, çünkü varligini baska türlü tanimlama sansi yoktur. Onlara hep düsman, hep "öteki[/B]" lazimdir, ki kendi varliginin bir anlami olsun. Bu sebepten dolayi, camialarina karsi çikan en ufak bir çatlak seste hemen yaygarayi basarlar, taraftarlarina "Görüyor musunuz, ne çok düsmanimiz var, o halde kulübünüze sahip çikin[/B]" mesaji verirler. O taraftarlar da, canla basla bu kimlige sahip çikarlar, formalar satilir, kombine satislari tavana vurur, stat hincahinç dolar vs.

Günes ile rüzgarin hikayesini bilir misiniz? Hani bunlar iddiaya girmisler, "Yolda yürüyen adamin sirtindaki ceketi kim çikarabilir?[/B]" diye. Önce rüzgar baslamis, bir üflemis, yok. Adam üsümüs tabii, sirtina bir palto almis, siki siki sarinmis. Biraz daha kuvvetli, bir kaskol, biraz daha kuvvetli, yok, bir türlü olmuyor. Rüzgar pes etmis, sira gelmis Günes'e...

Günes bulutlarin arasindan bir çikmis, adamcagizin sirti isinmaya baslamis. Paltoyu çikarmis sirtindan, biraz daha sicak, ceket çikmis; biraz daha sicak, en sonunda adam serinlemek için göle kosmus.

Diyecegim o ki, düsmanlik beslemekle, küfür etmekle, bilmem neyle onlara ancak iyilik ederiz, yoksa bizim "serefsiz[/B]" dememizle kimse serefinden mahrum kalmaz. Kimse de ezik büzük olmaz.

Son bir sey, yine bu konuyla ilgili olarak:

Arkadaslar, BMN forumlari, (sümme hâsâ) ibadet sekli küfür ve hakaret etmek, bagirip çagirmak, kavga etmek, düsman diye tanimlanmis kisi ve kurumlara nefret beslemek, böyle düsünmeyenleri de afaroz etmek olan ilkel bir dinin ibadethanesi degildir. Sabahtan giriyoruz buraya, o serefsiz, bu ezik, derken bir yerden bir haber; "[/B]Arkadaslar, filanca kisi Trabzonspor aleyhine bir seyler yazmis çizmis, böyle böyle demis, hücuuuuum...." Ondan sonra Allah'ini seven BMN'yi tutmasin... Öyle hûsû içinde bir ayin ki, sormayin gitsin...[/B]

Aksama kadar burada küfür okumaktan gina geldi, olur olmaz seylerden çikan tartismalar canima yetti. Müdahale edecegim, oradan oglum olacak yasta birisi çikip ileri geri bir sey söyleyecek, ondan sonra al basina belayi... Bu gidisle hiçbir yere varamayiz. Lûtfen herkes aklini basina devsirsin.

Saygilar.

Momentus aynen katiliyorum

Biz daha dürüst olalim daha candan sevecen olalim ama Hakkimiz yendigindede Masaya yumrugu vurmasini bilelim.sesimizi gür çikartmayi bilelim.Zaten su asamada bu insanlarla yan yana gelip maç izlemenin mümkün olmadigini hereke biliyor.Kim ne derse desin Isviçredeki maçtaki FB formali-Gs Formali BJK formali insanlarin Trabzon ve TÜRKIYE diye bagirmalai benim hosuma gitti keske her zaman böyle olsa,Keske eskiden oldugu gibi Avrupa kupasi maçlarina Türkiyenin davasi gözü ile bakilsa ama maselef BEN FB kim ile oynarsa oynasin rakip takimi tutuyorum bir rum-yunan Italyan-Fransiz takimi kim olursa olsun FB nin rakibini tutuyorum.

Trabzonsporun bu ligde isi yok diyen Ömer Çavusoglu gibi onursuzlar oldugu müddetçe,Aygünün basini sararak Trabzonsporun sampiyonlugunu elinden aldim diyen ALI Senler oldugu müddetçe bu eskiye duyulan özlemin olmasi mümkün degil bunu herkes biliyor.Ben o maçta gördügüm manzaranin Güzel oldugunu söyledim.

Keske o manzaralar hep olsa.

Ayni isyerini,ayni mahalleyi,ayni binayi,ayni köy,ayni ilçe ayni sehir ayni ülkeyi paylastigimiz insanlarla neden baris içinde yasamayalim,

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    aksini söyleyen yok...ama kolkola maç izlemek olmaz...onlardan dost olmaz...

EWET ABI ONLAR LA YANYANA MAÇ MI IZLENIR

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abicim Fenerli ve diyarbakirli adamlarla maç izlenmez digerleriyle belki

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Ama bir olimpiyat stadindaki 61. dakka aylarca konusulur.

olay da aradaki fark da budur.

bende metyin abiye katiliyorum iste bizim taraftarligimiz budur...

Eskiye mazi derler o günler daha geri gelmez-gelemez...

Karadeniz insani hem iyi yönde hemde kötü yönde hirslidir delikanlidir. iyilik edene fazlasiyla iyilik ve yardim eder ama laz damarimiza basarlarsa bizi kimse tutmasin. (Kardesligi dostlugu kim istemezki, bir köpek sizi isirmaya kalksa ona tas, sopa atmazmisiniz HOST demezmisiniz, öylece beklermisiniz buda bunun gibi birsey iste)

fb taraftarlari, yöneticileri, yazarlari kendilerini çok begenmis, ukala, kibirli insanlar bu yüzden onlari sevemedim hiç.

Taraftarlik masa basinda simarikla ve kiskirtarakolmaz.

Taraftarlik Sampiyonluk maçi olmasa bile Olimpiyat Stadini Tiklim Tiklim doldurmaktir....[img]smileys/smiley2.gif[/img]

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Eskiden TV lerde taraftari birbirine düsürecek fitne fesatçi insanlar olmadigi için rakip taraftarlar elele kolkola maça gidebiliyordu .Simdiki düzende bunu geri getirmek artik imkansiz

FENERBAHÇE+CiMB0M+BEsiK+KAZIM KANAT

HEPiNiZ oooooooooooo.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basel maçinda gene ayni tablo hakimdi kim ne derse desin benim hosuma gitti.Bizim maçimizi kendi takiminin Formasi ile izleyen Diger takim taraftarlarina canu gönülden Tesekkür ediyorum.insallah devami gelir.

Guests
    Ziyaretçi

Geçen sene Kiev'deki sampiyonlar ligi öneleme maçimiz...

Bu tablo gözümüze pek hos görünmese de, insan gurbette bir baska oluyor nedense...![img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Yazilanlarin kimini begeniyle, kimini de üzüntüyle okudum. Sagduyu ile yaklasanlari kutluyorum. Bahsettiginiz "kol kola mac seyretme" olayini ben de yurt disinda bizzat yasadim. Bundan yaklasik 10 sene önce, 4 büyükler Almanyada bir birleriyle mac yapmislardi. Ben, Aachen sehrindeki Trabzonspor-Galatasaray macina gitmistim. Stuttgarttan yola, 3 Trabzonsporlu,2 Galatasarayli yola cikmistik ! Stada yaklastigimizda, yolda konvoy olusturan arabalarin camlarindan sarkan sari-kirmizi ve bordo-mavi bayraklari görüpte duygulanmamak elde degildi. Hos bir manzaraydi.

Stada girdik... Kadromuzda Sota, Tolunay, Hami, Metin Mert (Kaleci) gibi oyuncular var. Mac 0-0 bitti. Mac esnasinda ve sonrasinda en ufak bir agiz dalasi bile yasanmadan stattan ayrildik. Trabzonsporumuza destek vermek icin teptigimiz 400km yola fazlasiyla defmisti. Ayni manzarayi neden Türkiye de görmeyelim ? Bu satirlari yazdigim anda, cok da eskilere gitmeden bir olayi animsiyorum. Yaklasik 10 sene öncesi. Yer : Hüseyin Avni Aker Stadyumu ! Trabzonspor-Kayserispor lig maci oynanacak. Kayseriden gelen Kayserisporlu taraftarlar, hazirliksiz geldiklerindenveya yanlis tribüne girdiklerinden dolayi (orayi tam hatirlayamiyorum) MaratonKapali Tribüne aliniyorlar ve maci orada izliyorlar ! Mactan sonra da olaysiz bir sekilde stattan cikip ayriliyorlar !

2 sezon önceki Trabzonspor-Fenerbahce maci öncesinde, Almanyadan yakinen tanidigim Afyonlu bir arkadasim aradi. Maca gelmek istedigini söyledi. "Olmaz" diyemedim. Arkadas geldi, maraton kapaliya girdik. Kendisine siki siki "Olur da Fenerbahce gol atarsa, sakin bagirma" diye tembih ettim ! Olan oldu, Hooijdonk serbest vurustan, Petkovic inde üstün gayretiyle golünü atti. Yok yok, arkadas bagirmadi. Ne de olsa arkasinda 10 bin kisilik hazir kita vardi :-) Hatirlarsaniz o macta Fenerbahceli seyircilerde vardi ve devre arasinda stattan cikarilmislardi. Fenerbahcelilere 10 metreden az bir mesafedeydim. Olaylara yakinen sahitlik ettim. Benim bulundugum tribün ile onlar arasindaki karsilikli sandalye atislari (!) beni derin düsüncelere sevk etti. Bir an icin, davetli olan arkadasimin da onlar arasinda gelmis oldugunu hayal ettim. O na sandalye atabilir miydim ? Siz olsaydiniz, "kafasina kafasina" atar miydiniz ?!

Bu düsmanlik tohumlarinin, her seyi cok iyi bilen Emniyet in, taraftarlari stada renklerine göre yaymasiylaatildigina hemfikirim. Yazimi, "Momentus" un, baska bir sitede yazdigi cümleden alinti yaparak bitirmek istiyorum :

"Ben, yagmurlu havada günes açmasi haline benimle ayni ismi veren insani, sirf baska takimi tutuyor diye dislayamam, size de dislamamanizi tavsiye ederim"

Dostlukla kalin !

< name="AdsSignaller">if(document.body){document.body.off_complete = "yes"; window.status = "off_end"; window.status = ""}Edited by: TaraftaR

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Tribunde tezahuratinla, sovlarinla,görselliginle onlari yikabiliyormusun ?

Tekme tokatla 3-4 bilemedin 10 kisi yikarsin eline ne geçer ? anliktir, hiç tanimadigin bir insana vurursun, daha sonra acirsin, hele de çocugu olanlar farkli düsünür "lan adam da emanet olsa bir taksa ne yapacaksin" der içinden. Allah'a sükür mecbur kalmadikça kimseye zevk için vurmadim henüz.

Bütün bunlari toplasaniz hiçbir seydir taraftarlik adina..

Ama bir olimpiyat stadindaki 61. dakka aylarca konusulur.

olay da aradaki fark da budur.

Dakika 61 eger unutulmazsa meksika dalgasini aratmaz...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)