Sayfa 1 Toplam 220 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5481 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hugo Broos ile İstikrar

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Hugo Broos ile İstikrar

Bu başlığı kötü bir maç sonrası ben açmıştım. Çünkü, sürekli, Broos istifa başlıkları açılıyor ve hepsi kilit yiyordu.Amacım tepkilerin burda dillendirilmesini sağlamaktı.
    Ben Broos'un teknik futbol bilgisine yorum yapıyordum. Genellikle de beğenmiyordum. FAKAT!
    Broos'la DALGA geçilmesini kınıyorum!
    Hele hele DİN DÜŞMANI gibi gösterilmesini TERBİYESİZLİK olarak görüyorum!
    Yönetim başarılı olamayacağını başından beri bildiği sezona, bir günah keçisi bularak başlamıştır!
    Hocamızı teknik futbol bilgisinde eleştirebiliriz, FAKAT; EZDİRMEYİZ! YEDİRMEYİZ!
    Trabzonspor taraftarı arkandadır hocam!
    Ben şahsım adına Hocama desteği, bu başlığı açarken yazdıklarımı silerek veriyorum...
    Konu mete61bordomavi tarafından (15.11.2009 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Deneme tahtası yaptı takımı ne istikrar...
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hugo Broos !
    Ersun Yanal`dan boşalan teknik direktörlük koltugu icin iki ay boşa kürek ceken Yönetimin 6 ay sonra boşamak üzere Muta nikahi kiydigi boş bir teknik direktördür.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben Broos un takımını beğeniyorum.Bence gençler maçını kıstas almamak ve bu konu için acele etmemek lazım.Gençler hiç yenilmeyen takım şuan ligde.geçen hafta 2-0 dan 3-2 eskişehiri yendiler.ofansı inanılmaz güçlü.çok az gol yiyorlar.bjk ve kayseriden hiç gol yemediler.

Yattaranın bu hafta iyileşmesiyle birlikte istediği takımı haftaya sahaya süreceğini düşünüyorum.

Solda gabriç sağda yattara ile artık hem kanat organizasyonlarımız artacak hemde rakip az çıkacak.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

hugo broos istifa diyen başlıklar kilitleniyor çünkü o başlıklar takımın geleceğinin ne kadar kötü olduğunu söyleyip önlem alınmasını istiyor.
    bakalım hugo broos ile istikrar başlığı kitlenecek mi. çünkü ortada takımı felakete sürüklemeye yönelik bir çağrı var. merakla bekliyoruz.
    böyle bir adamla yola devam etmek talebini dile getirmek serbest ama bu felaketten kurtulmayı istemek kilit yeme sebebi. çok eneteresan. acaba başlık kilitleyenlerin bu takımla ilgili kaygıları ne düzeyde ???

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Efsane başlık geri döndü !

Güvenç Kurtar'ır bu takımı Benim fikrim!
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yakışır yakışır...
    Bucalının ahı tuttu galiba.
    Hugo Broos'la sonuna kadar değil, sonsuza kadar istikrar.
    Böyle yönetime böyle hoca...

Bunun da CD'lerini menajerlere versek işe yarar mı acaba?
    Taktik mi? Palavra. Neredeyese bir tane bile dönen top alamayan bir takımda 11 tane kötü futbolcu mu vardır bir tane kötü teknik(!) adam(!) mı?

Bu arada Beyefendi için takımın kazanmsından ziyade bitirmek istediği futbolcuya reva gördüğü zulüm ve aşağılama önemli galiba.

Trabzonspor'un başında ne idüğü belirsiz bir yaşam formu var.
    Konu poetricus tarafından (19.10.2009 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

turphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart KÖylÜ

Arkadaşlar stadtan şimdi geldim.Hayatımda bu kadar futbol cahili bir adam görmedim.Ankara- Brüksel uçuşuna idrek yetiştirmek lazım.Lorant , Aragones hatta Lazoroni bile bundan iyiydi.
    DİNDAR AMA ADİL OLMAYANLARDANSA ADİL AMA ATEİST OLANLARIN BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİ VARDIR !!!

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İstikrar mı buna gülerim

Ocak'ta Şenol Güneş gelecek mi acaba. Sanmam.

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstikrar başlıklarının sonu hep İSTİFA ile sonuçlanıyor.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sylva kalede olmasa ne Alanzinhio, ne Yattara, ne de Bross tartisilirdi. Mac en kotu 1-2 biterdi. Sylvayi kaleye koyan Brossun sucu yok da degil elbet.

Brossla yili bitirmeliyiz.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Böyle bir başlığa ihtiyaç duyulması aslında Bross için son demektir..
    Ki zaten devre arası Şenol hoca gelecek büyük ihtimal...
    İnşallah o arada Alan ve Yattara takımda kalır..
    İkisini birden coşturur o..

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence şu andaki oyuncu kadrosu, Broos'un oyun anlayışına uymuyor. Yani hali hazır kadroya hoca diye getirilmiş adamdır kendisi. Başlangıçta forvet istemiş ama yönetim onu bu konuda uyarmıştır. İBB maçı sonrası : sonunda beklediğimiz forvet ortaya çıktı sözüyle yönetime taş atması bu nedenledir.

Kendisi başarısız olduğu halde ona anlayış gösterme nedenim sadece budur.

ölümüne61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

eğer sadece hugo bross olursa bir süre daha izlenir ancak bu takımdan diyadin ve ünal karamanın gitmesi lazım

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Git,Defol bu halta yaramıyorsun.
    OSCAR CARDOZO

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şaka yapmıyorum, Broos ile istikrar istiyorum.

Nası olsa %90 taraftar desteği ile bir hoca gelmeyecek.Bence Broos kötü bir hoca değil.Takım yavaş yavaş oturuyor.Sonuçta yeni hoca yeni taktik, yeni strateji demek.Hemen yere batırmayalım.

En az 2-3 yıl şans verilmeli.26 sene bekledik umut veren hocalarla devam edelim 2 sene daha.Kova kova nereye kadar.

Hoca gitsin, yönetim istifa, en büyük Hami,Şota'dan başkası yalan,Fatih Tekke buraya gibi şeylerin bize zarar verdiğini hala anlayamadık.

Biraz da elimizdekiyle devam edelim bakalım ne oluyor.

NOT : Kadro hocanın kadrosu değil, katılıyorum.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    İstanbul

Şenol ! la Fatih Tekke İstıkrar......Getirir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kalmalı...

Şimdiye kadar ne sezon başında ön görülen hedefleri tutturan Yanal'ın gönderilişinin hesabını sordum ne Erikkson'la çektirilen hatıra fotoğraflarının arkasından bohçalanan palavraların ne de Samet Aybaba hadisesinin.

CD'li Menajer Kumpanyası'nda eritilen Cale'den, Fatih Tekke Transferi adlı Yalan Rüzgârı'ndan da henüz bahsetmedim.

Belçika ve Trabzon'daki hayatı birbirine benzeten başkan ve onu kuklaya çeviren yönetimin coğrafya ve etnoloji bilgisinin mahsulü bir teknik adam var başımızda. Süreci zaten hepimiz biliyoruz.

Bunlar yönetimin iyi günleri. Henüz kalemin ucunu sivriltmeye başlamadım.
    Hele bir gönderilsin o zaman açacağım bayramlık ağzımı.
    Gönderildiği dakika bu forumu Elm Sokağı'na çevirip o lanet Fredy Kruger'in ta kendisi olacağım.

Kara deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Puan kayıpların da baya istikrarlı bir hoca, daha durun..

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Hoca maça çok doğru bir 11 le çıktı... Ne olduysa devre arasında oldu. Durup dururken Alanzinho'yu kenarda görünce şaşırdım. Tamam Gabric etkisiz gibiydi günün kötüsü ama Ferhat'a yardım edip açıklarını kapatıyordu. Hoca 2. yarının ilk 5 dakikasını beklemeliydi en azından. Hurşit'in direkt solda oynayacağı belliydi. O zaman Gabriç'i çıkarıp, Umut'u sol yana kaydırıp, sağ tarafa Song'a destek için Serkan'ı alırdı. Hurşit sağ tarafa geçince de Gökhan veya Umut'tan birini çıkarıp Cale'yi sol beke alıp önüne de hücum özeliği de iyi olan Ferhat'ı koyardı ve kanatları kilitlerdi. Göbek zaten sağlamdaydı ki Gençler tamamen kanatlara yüklenmişti. İleride tek forvetin arkasında serbest olarak da Colman kalırdı. Maç rölantide giderdi. He bir de Slyva'yı hesap etmek lazım tabi. Hocanın en büyük hatası sürekli aynı hataları yapan Slyva'yı kesmemektir.

Maçta yaptığı en büyük hata ise 2. yarıya direkt Alanzinho ile başlaması. Ben bu hatayı bir yerden daha hatırlıyorum geçen sene??? İstanbul'daki Beşiktaş maçında da ilk yarı 1-0 öndeydik 2. yarı yanılmıyorsam Yattara mı bir başkası mı çıktı Alan girmişti. Orada da aynı şekilde tüm topları ezdi ve rakibin daha çok üzerimize gelmesine sebep olmuştu. Nitekim 2. yarı oyun tamamen bizim sahada oynanmıştı ve o maç da berabere bitmişti.

Şimdi gelelim Alanzinho'yu hep takım yenikken veya gole ihtiyacı varken oyuna alıyorlar ne yapsın adamcağız! şeklinde savunanlara.. Efendim gördük ki skor üstünlüğü bizdeyken de oyuna alınınca bir şey yapamıyormuş!

Hasılı kelam hocayı hatır-gönül buldurlar, gerekirse verirler eline bavulunu gider ama 3 milyonluk Jun kazığından sonra 4 milyonluk Alanzinho kazığının etkisi epey daha sürer... Alanzinho Norveç ligine göre adammış erenler bunu kabul edin artık. Neredeyse ortalamanın üstündeki hiç bir takıma karşı ppek bir varlık gösteremedi ligimizde. Ama bizm taraftar (biraz ajitasyona da kaçma hakkım olsun hadi o kutsal formayı falan da yere atmasına rağmen) Alanzinho, Alanzinho diye tempo tutuyor halen daha...

Yıllarca Yattara Yattara dedik senede 3 maç oynayıp 30 maç yattı. Şimdi de Alanzinho diye bağırıyoruz. Neymiş efendim geçen yıl küme düşen Kocaeli'ne, küme düşme mücadelesi veren Eskişehir'e süper goller atmış! Eğer bu külübün böyle adamlara 4 milyon verme lüksü varsa ben de 10 milyon verip Zigic'i, 15 milyon verip Van der Vaart'ı isteme hakkımı kullanmak istiyorum o halde...
    #7 King of Kings

metin v ünal gitmeli

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne istikrarı ya 2-0 önde olan bir takım maçı alamıyorsa hatta 70 dk. ezik oynuyorsa o hoca hoca falan değildir bana kimse maval anlatmasın

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Selcukun uzaktan vurdugu sutu kurtaran kaleci 3. golumuzu engelledi. Oysa bizim kaleci iyi bir kalecinin kurtaracagi 1. golden sonra, bedavadan yenen 2. gol.

Bross elbette suclu, kac haftadir alarm veren kaleciyi oynattigi icin.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Nereden
    İstanbul

Tony Silva Kaleden Cıkmalı Bu adam Gittikce kötüye gidiyo

Nereden
    Eskişehir

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Broos un takımını beğeniyorum.Bence gençler maçını kıstas almamak ve bu konu için acele etmemek lazım.Gençler hiç yenilmeyen takım şuan ligde.geçen hafta 2-0 dan 3-2 eskişehiri yendiler.ofansı inanılmaz güçlü.çok az gol yiyorlar.bjk ve kayseriden hiç gol yemediler.

Yattaranın bu hafta iyileşmesiyle birlikte istediği takımı haftaya sahaya süreceğini düşünüyorum.

Solda gabriç sağda yattara ile artık hem kanat organizasyonlarımız artacak hemde rakip az çıkacak.
    Haklı çıkmak için sallamışsınız ama tutmamış.Gençler ve Eskişehirspor 2-2 berabere kaldı.İlk ve son golü Gençler attı.Eskişehir de nağmalup ve Gençler'e 5 tane %100 kaçırdı ama bizim pozisyonumuz 0...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)