Sayfa 83 Toplam 83 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 73 81 82 83
Toplam 2054 adet sonuctan sayfa basi 2,051 ile 2,054 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 8. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Gaziantepspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Şahin abi şımartıyorsun beni

Aslında çok muhalefet ettiğimi biliyorum, farkındayım, ama içimden geçenler bunlar be ab. Ne yapayım, yazmayayım mı ?

Nereden
    Trabzon

Tekkenin durumu farklı. Tekkeyi "futbolcu" statüsüne sokamayız. o futbolcudan da öte bir şey bizim için..

yönetimin istediği ama taraftarlarca istenmeyen bir kişiden mi daha kolay vazgeçilir;
    yoksa
    yönetmin istemediği ama taraftarlarca istenen bir adamdan mı ?...

ikisi arasında ok fark var..

ha birde ben Taraftarı kötülemiyorum. her noktada bir köstek olan var. bazen taraftar bazen yönetim bazen futbolcu bazen basın...bu böyle devam eder gider. önemli olan bunu en aza indirmektir.

bir taraftar örneği vermek istiyorum antep maçından.

deniz kale arkasının meydan köşesinde ki grup, son 20 dakika sadece yattaraya küfür etti. ağzı alınmaycak şeyler söylendi. sence bunların bu küfürleri etmesi yattaranın kötü oynamasında mı ? yoksa oyuncuyla kişisel olarak problemi olanların o önünde ki tayfaya küfür etttirtmesi mi? ..ahanda sana kösteklik bir durum !!

dediğim gibi yerine göre kişisine göre kurumuna göre değişiyor

Nereden
    Balıkesir

Ufukhan, Fatih bizim için sadece futbolcu değil haklısın. Ama sen hesap et, bizim için bu kadar değeri olan adam bile alınmadı bu takıma. Kaldı ki demek ki taraftar bu zamana kadar Trabzonspor'un başına geçen hiçbir hocayı Fatih gibi çok farklı yerlere koymadı?

TAraftardan gidersek konuşalım, Bu taraftar sezon sonu Sadri Bey için bilbordlara reklamlar asmadı mı ? Bu taraftar şike yapmış oyuncusuna 7 ay sonra GS maçında sevgi gösterilerinde bulunmadı mı ? Bu taraftar hakkı yendi diye yollarda 30.000 kişi yürümedi mi ?

Ufuk ortada 26 senelik bir özlem var. Gelen hiç kimse bunu dindiremiyor, bunun nedeni de beceriksizlik falan değil, yeme arzusu. Takımın oluşturuyorsun, yönetimin basiretsiz kalıyor 2004 senesindeki gibi gidiyorsun, yönetimin süper oluyor bu sefer topçu cephe alıyor.

Geçen gün birşey yazdım ALbayraklar ile ilgili, adam diyor ki, takım içinde oyuncular sırf biz gidelim diye oynamadılar, biz gittikten sonra canavar oldular. Doğrusu yalanı tartışılır, ama adam gözleri dolu dolu anlatıyor.

Bende sana takımdan örnek vereyim, antep maçı bitiyor, çoğu tebessümle çıkıyor, kimi forma değiştirme telaşında ama aralarında bir kişi var televizyondan görebildiğim kadarı ile GABRİÇ. Kafası hiç yerden kakmıyor, görevini en iyi şekilde yapmasına rağmen tek o utanıyor. 140 sonra Avni Akere çıkan yattara varlık gösteremiyor, kaçarcasına içeriye giriyor ama GABRİÇ'in kafası hala yerde.

Ben inanıyorum ki 11 kişinin de kafası öyle önünde olsaydı bu taraftar da bu kadar olmazdı.

Birileri çok özendiği kolej takımını yarattı, ortada mücadele etmeyen, foul bile yapamayan bir takım var.

Herkes eseri ile övünecek, eğer bu gökhan ünal'ında gol atamamasının sebebi benim sövmem ise (taraftarın geneli) bende eserim ile övünürüm.

Saygılar;
    Konu Recep Alkan tarafından (05.10.2009 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

Şahin_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı alkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahin abi şımartıyorsun beni

Aslında çok muhalefet ettiğimi biliyorum, farkındayım, ama içimden geçenler bunlar be ab. Ne yapayım, yazmayayım mı ?
    Şımarmıyacağını bilirim..

Madem duygu ve düşüncelerimiz için kurulduysa bu oluşum, fikir'lerimizi kendimize saklamak biraz lüks olmazmı?

Fazlasıyla katılıyorum.
    Bmn|Bursa
    Trabzonspor'lular Birliği
    ''Rize'li Trabzonspor'lular''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)