Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlerden Profesyonel Imza

Gençlerden profesyonel imza

Altyapi sporcularimizdan Eyüp Kadri Ataoglu, Ufukhan Bayraktar ve Enis Kahraman ile haftasonu 5 yillik profesyonel sözlesme imzalandi.

Tüm futbolcularimiza profesyonel futbol hayatlarinda basarilar dileriz.

Nereden
    Ankara

hayirli olsun aklima bir anim geldi anlatayim bari, defansta oynayan enis trabzon lisesli - affan lisesi final maçinda son adamken topu kaptirip takimin gol yemesine sebep olmustu bunun üzerine 5 dk sonra oyundan alinip yedek klubesinde ömer eyüpoglundan güzel bir samar yemisti umariz iler ki yillarda hatalar yapmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

imzalayan futolculara prfosyonel futbol hayatlarinda basariler dilerim.trabzon takimi ve turk futbolu için hayirli olsun

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Hepsine bassrilar diliyorum.Çok çalismalari lazim çooooooook

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trabzonspor için hayirli olur insallah

Umudumuz sizsiniz.Hayirli ugurlu olsun.Insallah o formalar üzerinizden hiç çikmaz..

bravo cocukla insallah hepiniz birer gokdeniz,f.s.tekke ve huseyin cimsirler olursunuz ilerde

ergin meselesi ne oldu gidiyormu çokiyi futbolcu ilerde çok isimize yarayacak kaçirilmamasi gerekiyor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ergine de 5 Yillik imza attirmak istemisler ama beyefendinin babasi kabul etmemis! Senol Günes Isvicre kampindan cikarip yerinebaska bir yetenek almis.

Eeee baba engin de menejer kesilmis haaaa...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

erginin futbol hayati biterse sebebi babasidir. baska yerlerde söner gider erginde.

jackal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insallah hayirli olur...ozellikle UFUK BAYRAKTAR`a dikkat edin..mukemmel bi sol ayagi war...cok buyuk bi yetenek bence...sans verilmesi lazim onumuzdeki sezon..

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ergini davranislarindan dolayi KINIYORUM...Yeni genç yeteneklerimize yeni fatihlere,gökdenizlerimize basarilar dilerim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ergin olayi malesef beni hayal kirikligina ugratti. ENIS ve UFUKHAN!a basarilar..

kobra_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yazik yaa babasi yakti çocugu olmadi simdi

digerlerine basarilar insallah herseyiyi gider onlar için

Nereden
    İstanbul

Birçok yazimda ,genç futbolcu babalariyla ilgili görüslerimi dile getirmisdim,ne yazik ki bizim ülkemizde her yetenekli gencin babasi futbolu ve transferi çok iyi biliyor ! hepsi Hakan Sükür'ün babasina özeniyor. Hepsinin çocugu bulunmaz futbolcu , hepsinin çocugu yildiz, Bu çocuklarin iyi futbolcu oldugunu kimler kesfetmisl ? Nasil kesfedilmisler ? Hangi formayi giyerken ( GIYDIRILIRKEN) kesfedilmislerde MILLI TAKIMLARA seçilmisler ? Hep soru isareti ,bu çocuklarin babalari o çocuklarini antrene etti, yarismaci kimligi kazandirdi, maçlara hazirladi, taktik verdi v.s. !!!

Insan utanir . Senin çocuguna TRABZONSPOR A takimi için sözlesme yapmak istiyor ve 5 yil , ne olmus , çokmu geldi süre hemen söhret oldu çocugunuz , fazla para veren takimama göndermek istiyorsun, al git bir dahada bu sehire gelme, takimida agzina alma , ne güzel ya , ben senin çocugunu yetistireyim, yetenegini kesfedeyim, sen yok benim çocuk çok iyi topçu, 5 yil mukavele olmaz, bu para olmaz falan diye kiviracaksin,Bu saatden sonra TRABZON la anlassan bile senin çocugunu KIRAYA vermeleri gerekir,

Çocuklari 5 metreye top attimi, hemen yildiz oluyor, onun için bizim alt yapi takimlarinin devamli sampiyon olmasi bize yarara saglamiyor, görüyorsunuz, hemen bazilari öne çikiyor, A takima alinacak pürüz çikartiyorlar .

ERGIN ,senin kafanda ne var bilmiyorum ama , senin gibi birçok topçuyu babalarinin engelledigine sahidim , kusura bakma yasim 48 belki babandan yascada büyük olabilirim. Senin TRABZONSPOR daki ve futbolculuktaki gelecegini tehlikeli görüyorum, geçmis olsun, istikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyen birileri var, sen ATATÜRK'ün gençlige hitabini bir daha oku .

Babanada selam söyle , seni 2.nci veya 3.ncü lig takimlarinda seyretmiyelim.

Saygilarimla

Guests
    Ziyaretçi

ben ufukhan'dan çok umutluyum - insallah su hazirlik maçlarinda görürüz onlarida.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ergin, belki çok yetenekli olabilir ama babasinin yanlis yönlendirmesinden dolayi gelecegini yakacak...Gittigin takimlarda nasil kafadan oynacaksin çok merak ediyorum!Ahmet agabey'ekatiliyorum, bu çocuklara o kadar emek vereceksin sonra is profosyonel sözlesmeye gelince 5 yila imza atma...Bu ihanettir.Oysa bu çocuklar daha kisa pantolonlarla mahalle aralarinda top oynarlarken; ebeveynlerinin tek amaci yeterki Trabzonun alt yapisina sokalimda üstüne para vermeye haziriz mantigi, is imzaya gelince herkes oluyor porofösyonel topçu,babalar oluyor en pazarlamacisindan Zurawskininmenajerleri gibi adamlar...Yazik yahu!..Galtasaray istiyormus! istiyorsa git o zaman ama sunu unutma seninle Galatasaray arasinda bir kere doku uyusmazligi var...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)