Sayfa 109 Toplam 109 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 59 99 107 108 109
Toplam 2725 adet sonuctan sayfa basi 2,701 ile 2,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 7. Hafta | Gençlerbirliği 2 - 2 Trabzonspor

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolga tony nin yediği golleri yese trabzonda sokağa çıkamazdi,bu kadar yabancı yalancı
    hayranliğı olamaz.selçuk koşmaz ses yok tayfun yaparsa yuh.. trabzonsporun şampiyon olması trabzonlu oyunculardan olur ..

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yavas yavas broosun yunanistanda son calistirdigi takimla neden küme düstügünü anlamaya basladim.

Bize vasat malzemeden iyi is cikaracak bir hoca lazimdi,bu hoca broos degilmis bana göre....
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mkmoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolga tony nin yediği golleri yese trabzonda sokağa çıkamazdi,bu kadar yabancı yalancı
    hayranliğı olamaz.selçuk koşmaz ses yok tayfun yaparsa yuh.. trabzonsporun şampiyon olması trabzonlu oyunculardan olur ..
    Tolga , Tony'nin yediği gollerden çok yedi . 2002'den bu yana da sokağa çıkmakta bir sıkıntısı olmadı , boşuna dert ediyorsunuz .

abdullah6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hoca golden sonra Yattara yı sokmaya mecburdu ve Alanzinho'yu çıkarmaktan başka seçeneği de kalmamıştı...

Ömer Yüce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikinci yarida oyuna alinip mac bitmeden cikarilan ilk oyuncu ne alanzinho idi,ne de son olacak.

Alanzinho aldigi bütün toplari ezdi ve cikarilmasi kabul edilebilir durumdaydi.

Cünkü yattara oyunda ise alanzinho nun oynamasi sov sevenlere yarar,takima degil.

Bence asil sorun broosun alanzinho ya güvenmedigi halde oyuna almasi idi.

Cünkü kendisine güvenilen bir oyuncu son 2 haftada mac biterken oyuna alinmazdi....
    belkide al sana şans demiştir ama ne yazıkki oda kullanamamıştır,

Orta alanda çok baskı yedik ve artık orta alan çöktü, buna çare olarak sanırım rakibin hızını kesme düşüncesi ile alındı oyuna, Ama rakibin hızını kesmek yerine, takımı atağa kaldırmak yerine tam tersi oldu,

bunda moral bozukluğu da etkili olabilir, kendisini toparlaması lazım, En büyük sıkıntı Engin hasta olmasıydı bana göre, eminim ki Engin kadroda olsa Gabriç yerine o girecekti oyuna, Zaten sol açık çıakrdık, yerine Alanzinho oyuna girdi ama sol kanat tamamen düştü, Hasta Gabriç daha iyiydi orada,

Şöyle bir gerçekte var ki Alanzinho oyundan çıktığında Yattara girip takıma gol kazandırsa ve biz maçı alsak o zaman bu yorumlar olmayacaktı, Hoca takımı gördü Alanzinho nun topalrı ezdiğini geri gelmediğini gördü, Yattarayı aldı, sonuç ortada kazandık, Hoca iyi değişiklik yaptı denilecekti, ama maç berabere bitti yorumlar bu şekilde oldu.
    DRAGO GABRIC

Selçuk Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavas yavas broosun yunanistanda son calistirdigi takimla neden küme düstügünü anlamaya basladim.

Bize vasat malzemeden iyi is cikaracak bir hoca lazimdi,bu hoca broos degilmis bana göre....

O isim samet aybaba idi ama saolsun taraftarlarımız herşeyin en iyisini bildikleri için karşı çıktılar..
    Trabzon hersene şampiyon olsaydı bu kadar çok sevemezdim

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı farabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga , Tony'nin yediği gollerden çok yedi . 2002'den bu yana da sokağa çıkmakta bir sıkıntısı olmadı , boşuna dert ediyorsunuz .
    Katılıyorum. Hatta çok daha orjinallerini yedi. Ama şuda bir gerçek bu sene Tony'nin yediği gollerin Tolga'nınkilerden çok farklı değil...
    FxY

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Selçuk Demircioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O isim samet aybaba idi ama saolsun taraftarlarımız herşeyin en iyisini bildikleri için karşı çıktılar..
    Bende karşı çıkanlardan biri olarak şu yüzden reddettim;

"Bu kadronun geçen sene yaptıkları bellidir. Bu sene tek hedef şampiyonluktur. Samet Aybaba bu takımı değil ligin altın karmasını bile şampiyon yapacak bir kapasiteye sahip olduğunu düşünmüyorum. Tabii ki bunda biraz başarıda gelecek olan BJK teklifine vereceği cevabıda düşünmedim değil..."

Ama gel gör ki hali hazırdaki durumu; "Oturmuş takımı sil-baştan yapma çabası ve sonucu..."
    FxY

hasancolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gıray hoca hıc gundeme nıye gelmedı acaba ts oldugu ıcınmı ? bence brooostan cok daha ıyı bır hoca

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim seyirci trabzonlu hocalardanda futbolculardanda nefret eder,sampiyon olacaksak trabzonlu hoca ve futbolcularla olacağız.

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her şeyi anlıyorum da; maçtan sonra Fatih Tekke bağırılmasının takıma ne gibi bir fayda getireceğini anlayamıyorum..!
    McLas was Here

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adam ALANZİNHO yu biterecek benden demesi!
    Akşam çocuğumun boğazından geçen lokmayı sindirebilmesidir TRABZONLU oluşum!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolla ilgilenen herhangi bir kişiyi yoldan çevir;
    - Deplasmanda oynuyorsun nasıl başlamak istersin ?
    - Tabiki golle.
    - Peki ilk 20 dakika da 0-2 olursa ne dersin ?
    - Bal ile kaymak derim" der.

Atılan 2 golden sonra rakibin abondone olmuş, işte tam bu esnada büyük takım farkı ortaya çıkıyor. Büyük takımlar, 2-0 önde olduğu karşılaşmada forvet ile orta saha bölgesinin tamamını rakibine vermez.

Her topu alan elini kolunu sallaya sallaya bizim defansımızla karşı karşı karşıya kalıyor. Bu durum sezon başından beri böyle. Üç pas üstt üstte yapan takımın kalemizde gol pozisyonuna girmemesi nerdeyse imkansız. Kabul edilebilir birşey mi Allahaşkına söyleyin ?

Ya defansımıza ne demeli ? Defansımızın oynadığı futbol, şimdilerde amatör kümelerde bile göremeyeceğiniz, 30 yıl öncesinin futbolu.. Gelen topa dan dun vur uzaklaştır. 90 dakika boyunca bir tane akıllı top çıkmaz mı ? numunelik takımı rahatlatan yere bir tane top atılmaz mı ? garanti oynanmaz mı ?

Defalarca söyledik Hüseyin Cimşir çapa futbolcudur diye. Böyle adamlara her takımın ihtiyacı var diye. Pres, rakibi bozma, rakip atakları kesme bunlar gol kadar önemli konulardır diye defalarca yazdık. Buyur kendi sahanda 2 gol yiyip yenildiğin takıma karşı söylenenlere göre adam tek başına duvar örmüş ee ne olacak şimdi ? Takımın orta sahasında Selçuk, Colman, Alanzinho, Ceyhun bunlardan hiçbiri bu işi yapamaz. Neden yapamaz ? çünkü topun olduğu yerde ancak top ayağında iken varlar.

Futbolcularımıza bireysel olarak bakarsak hepsinin farklı farklı özellikleri var. Önemli olan bu özellikleri harmanlamak.

Yoksa sıradan bir takıma karşı 5 tane forvetle maça çıkıp 1-0 yenildiğimizi de gördü bu gözler.
    Konu Külünkoğlu tarafından (28.09.2009 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı izlerken 61 Bilal oyuna girince....

Oyy dedim,zaten 61 ler hep bize gol atıyor..

Birde Bilal.

Hemde koyu Bilal...

Eyvah dedim.

Sonra gol oldu

Maç içinde hatta atışı kullanmadan önce aynı düşünceleri bende yanımdakilerle paylaşmıştım

Maç esnasında bence hocanın tek hatası ortasada değişiklik yapmaması. Ceyhun oyundan çok erken koptu.Çok pas hatası yaptı ve hemen hemen hiç top kapamadı.Ceyhun Serkan değişikliği yapsaması gerekirdi.

Nereden
    İstanbul

biz takım olarak çok dirençsisiz..
    orta sahamızda kağıt helva gibi kurulunca sonuç bu...
    serkan ve tikuzu orta sahaya monte edilmeli..
    defans için herzaman söyledim ve söyleyeceğim..
    göbek çok zayıf....

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olaya iyi yönünden bakalım hiç gol kaçırmadık girdiğimiz pozisyonları gol yaptık 2-0 dan sonra başka net pozisyonumuz yoktu hatırlayan varsa yazabilir.

aslında maça bakınca berabere bitirdiğimiz için sevinmeliyiz ama 2-0 dan beraberlik olduğu için üzülüyoruz. 2. yarı topa değmedik desek yeridir ileriye uzun top atılıyor top 10 saniye bile rakip sahada kalmıyor hemen dönüyor.

hakem konusunda ben mi takıntılıyım acaba? hüsyin göçek umut bulutu atmak istiyordu sanki umuta yapılan faulleri vermedi itiraz etmesini bekledi sanki. cezasahası üzeribde ilhanın kolundan tutup çekmesine nasıl faul vermez anlamak mümkün değil. tozoya ilk yaptığı faulde sarı kart gösterebilirdi ve ikinci hareketinde kırmızı görebilirdi.
    EN IYISI BIZIZ:

.....
    Ziyaretçi

hafta içi TRT 3 den verilecek olan maçın tarihi belli oldumu acaba ?

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hafta içi TRT 3 den verilecek olan maçın tarihi belli oldumu acaba ?
    TRT 3 ÇARŞAMBA AKŞAMI

21:40 Süper Lig Futbol Karşılaşması "Gençlerbirliği - Trabzonspor"

bilgilerinize.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır buckler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mkmoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim seyirci trabzonlu hocalardanda futbolculardanda nefret eder,sampiyon olacaksak trabzonlu hoca ve futbolcularla olacağız.

evet ama tolga tayfun vs.. 1-bu tür trabzonlu futbolcularla hiçbir yere varamassın... 2- fb ve gs eskiye göre çok büyüdüler.. onlara kafa tutabilmen için kaliteli yabancılara ihtiyazcın var ama bizim 5 yabancımız kulübede oturuyor... 3- trabzonlu futbolcuyla şampiyon oluruz mantığı değişmeli.. egemen yada serkan trabzonlumu? gençlerbirliği maçındaki en önemli eksiğimiz serkan diilmiydi? 4- 3 senedir barışla uğraşıo bu takım adam edebilmek için... daha ne yapsın bu kulüp? barış öle barış böle... barış adam olsaydı şimdi ardayı bile geçmişti belkide.. 5- sonuç olarak bize trabzonlu diil bize adam gibi profesyonel futbolcu ve yap boz oynar gibi takımla oynamayan bi teknik direktör lazım...

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Orta saha da Ceyhun-Selçuk-Colman 3lüsü yanlıştı.Böyle bir 3lü gördüğümde ortasaha rakibin dedim zaten.Çünkü bu 3 futbolcu da rakibi bozamıyor sadece set oluyorlar ve rahat pas yapmalarına izin veriyorlar.O bölgede neden Serkan oynamadı bir soru işareti , hala hoca birşeyler denemeye çalışıyor.

Görülen o ki ortasahaya bir tane arı gibi çalışan futbolcu şart, Serkan baya iyiydi ortasahaya bu tarz bir futbolcu alınmalı Murat Ceylan veya bir başkası ... İnşallah hoca ve başkanda görmüştür.

Biz Hüseyini gönderdik yerini boş bıraktık.
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

hala futbolcular Trabzonlu olmalıymış diyenler var inanamıyorum Güzel fantezi 11 Trabzonlu hoca trabzonlu taraftar Trabzon lu hadi hakemde Trabzonlu olsun bitsin bu iş

Anıl Caner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Benim bildiğim 61 o topu oradan çakar sezon boyunca da başka bi halt etmez dedim. Yanılmamak hiç bu kadar koymamıştı.
    Delikanlı kız arkadaşına "Sana olan aşkım 4 kardeşiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaşatacaklar" diyordu.

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ters sinerji oluşturduk herhalde

61'i görünce ben dahil herkesin aklına "ulan bu şimdi bize golü atar" diye bir düşünce gelmiş.
    EN IYISI BIZIZ:

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ters sinerji oluşturduk herhalde

61'i görünce ben dahil herkesin aklına "ulan bu şimdi bize golü atar" diye bir düşünce gelmiş.
    the screat a göre çekim gücü varya o başımıza gelio
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Selçuk Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçta tek bir düşüncem var oyuna alanzinho ile değilde barış ile veya cale geriye ferhat ileriye şeklinde başlayıp 60 dan sonra selçuk yattara değişikliği ile maçı koparılmasını sağlasaydı. Teknik anlamda hiç bir sözüm olmayacaktı ama diyelim ki teknik direktör düşnemedi sahay çıkan 11 futbolcu 2 - 0 öne geçtik bir gol daha atalım işi bitirelim deseydi daha sert bir mücadele verseydi skor böle olurmuydu acaba.

bu arada topun başına 61 geçince herkesin aklına gelen benimde gelmiş olması murphy kanunlarıyla belirlenmiştir. " ben demiştim kuralı"

bundan sonra 61 görünce kaleci oğuzhanı düşünmek istiyorum nedenide sırt numarsının tersi olan 16 dan Egemen 3 gol yemiş olmasıydı yani tersine çevirmek lazım

Yinede 74 puanın şampiyonluğa yeteceğini düşünüyorum ama 10 puanı ilk 7 maçta kaybetmek çok kötü oldu ?
    Babandamı Alemciydi, eski pirana yeni jaws

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)