Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Volkan Konak’la Beraberce...

Guests
    Ziyaretçi

Volkan Konak'a birebir ulasmak istiyorum

telefon numarasi olan varsa lütfen bana versin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

volkan bugün trabzon'a gidiyor, karayoluyla..

trabzon'daki bmn üyeleri isterlerse volkan la bir randevu ayarlayabilirim..

cep telimi istendiinde veririm..

herkese sevgi..

selahattin abi yazmis ona ulasabilirsin[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

saol sevgi görmemistim onu

Bugün Belediye bsk. Yardimcisi Gürsel Gençsoy'un odasinda Kanser hastalari ve yakinlari dayanisma dernegi baskani Avukat Sibel Suiçmez ve sanatçi Volkan Konak'la bulustum...

BMN'den ve potansiyelimizden onlara bahsettim... Bölgemizde baslattiklari, Kanserle savas hareketinde onlara verebilecegimiz destegi ve yapabileceklerimizi konustuk...Öncelikle bizim bu konuya karsi duyarliligimizdan dolayi çok sasirdiklarini ve sevindiklerini söylediler...

Konu hakkindsa daha ayrintili görüsmek üzere, Pazar günü Belediye baskanimiz ve üniversite rektörününde bulunacagi kahvaltili toplantilarinaBMN adina bizleride davet ettiler...

yaziyi yazan:

Akin Bostan

BMN Trabzon il temsilcisi

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ATAMAN Nickli Üyeden Alıntı

Bugün Belediye bsk. Yardimcisi Gürsel Gençsoy'un odasinda Kanser hastalari ve yakinlari dayanisma dernegi baskani Avukat Sibel Suiçmez ve sanatçi Volkan Konak'la bulustum...

BMN'den ve potansiyelimizden onlara bahsettim... Bölgemizde baslattiklari, Kanserle savas hareketinde onlara verebilecegimiz destegi ve yapabileceklerimizi konustuk...Öncelikle bizim bu konuya karsi duyarliligimizdan dolayi çok sasirdiklarini ve sevindiklerini söylediler...

Konu hakkindsa daha ayrintili görüsmek üzere, Pazar günü Belediye baskanimiz ve üniversite rektörününde bulunacagi kahvaltili toplantilarinaBMN adina bizleride davet ettiler...

iste bu haber guzel

Guests
    Ziyaretçi

yaziyi yazan:

Akin Bostan

yani ben.[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: CuttySark

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

yaziyi yazan:

Akin Bostan

yani ben.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Hayirdir Akincigim, müstear isim mi kullaniyorsun?[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

yaziyi yazan:

Akin Bostan

yani ben.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Hayirdir Akincigim, müstear isim mi kullaniyorsun?[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Abicim sorma. Arkadasin bürosundan yazdimda... Düzelteyim bu durumu derken, isin içinden çikamadim...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Arkadaslar bence Trabzonda bir yürüyüs düznlenebilir. Nasil federasyon protestosunda büyük bir kitle toplandiysa böyle önemli bir konuda da Trabzon halki yinetoplanip tepkisini koyacaktir. Bne güveniyorum. Bunun için derneklerle isbirligi içinde bu organizasyon afislerle ve diger yollarla halka duyurulabilir...

kutoz
    Ziyaretçi

Bu önemli konu 3 Temmuz'da açildi ve 6 Temmuz'da son mesaj yazilarak, yalnizligina terk edildi. Sanirim sicak gündeme iki elimizle sariliyor, bir süre sonra ise gündemin medyadan kaybolmasiyla, bizde yavas yavas elimizi çekiyor, yada baska güncel konuya geçiyoruz. Oysa sizlerin de belirttigi gibi, yarinlarin ne getirecegini hiç birimiz kestiremiyoruz. Ben son 5 yil içinden, ailemden 2 kisiyi kanser illetine verdim. Kimbilir aramizda, benim gibi bu aciyi yakindan yasamis kaç arkadasimiz var. Ama gelinen noktada, Kazim Koyuncu ve daha nice sevdiklerimizi alan bu kansere karsi Volkan Konak'i yalniz biraktik.

Lütfen, Volkan Konak'i taniyan arkadaslarimiz onunla irtibata geçsin. Ona, yaninda oldugumuzu ve bize düsecek her türlü görevi almaya hazir oldugumuzu söyleyelim. Imza ise imza kampanyasi. Arsivler incelenecekse, inceleyelim. Son on, yirmi yilda kanserden ölen kaç canimiz varsa, arastiralim. Ama BMN olarak bu içinde olalim. Çünkü, BMN artik parmak bastigi her konuyu alninin akiyla yapmaktadir. BMN artik Trabzonspor Taraftarlar Birligi olarak Türkiye'de bir güçtür. Bu gücümüzü, Kazim Koyuncu'nun posteri hazirlanmasinda gösterdigimiz gibi, Volkan Konak ile birlikte hareket ederekte göstermeliyiz.

Kanser yok diyerek, çay içmeyi ögütleyen devletten; ölen yakinlarimizin aileleri için tazminat talep edebiliriz. Bunun da olabilmesi için, Volkan Konak'la bilikte harket etmeliyiz. Degisen yasalarla birlikte, kanser vakalarinin çernobil tarafindan yapildigi ispatlanirsa, devlet tazminat ödemek zorunda kalacaktir. Ölen yakinlarimiz belki geri gelmeyecek ama, onlarin geride kalan aileleri için geleceklerinin garantisi olabilir.

Bu konuyu lütfen es geçmeyelim ve Volkan Konak ile yada BMN olarak hareket edelim.Edited by: kutoz

Guests
    Ziyaretçi

06.07.2005 tarihinde Trabzon'da Volkan Konak'la görüsmemizde; bordomavi.net olarak çalismalarina tam destek verecegimizi ve bize ihtiyaç duyuldugu anda göreve hazir oldugumuzu bildirmistik...

O'da bizden; merkezi Trabzon'da bulunan Kanser Hastalari ve Yakinlari Dayanisma dernegi'nin çalismalarini takip etmemizi ve dernege destek olmamizi istemisti... Bizde, dernek çalismalarina ilk katkimizin, Kazim Koyuncu posteri için toplanan paranin artan kismini bu dernege bagislamak olacagini, Volkan Konak'la görüsmemiz esnasinda yanimizda bulunanDernek baskani Av.Sibel Suiçmez'e söz vermistik...

Bu gün ise Trabzon il temsilcisi arkadaslarimiz Emrah ve Arzu ile Kanser Hastalari ve Yakinlari Dayanisma dernegini ziyaret ettik... BMN adina söz verdigimizmaddi desteginbanka hesabinda toplanan kadarini(1.680YTL)bu gün elden teslim ettik.Dernek baskaniylayaptigimizbir saatlik görüsmeesnasinda dernek çalismalari hakkinda bilgi aldik ve destegimizin süreceginibelirttik...

Hosçakalin.

merhaba arkadaslar ,

volkan konak'in çesitli gazetelerde çikan röportajlarini ve kazim koyuncu'nun ölümü sonrasindaki açiklamalarini dikkatle okudum.

Türkiye gibi bir ülkede ,etnik milliyetçiligi kasimaya çalisan bolca grubun oldugu bir dönemde sagduyulu karadeniz insaninin kendini Türkiye Cumhuriyeti'nden ayriliga düsürecek söylem ve hareketlerden uzak durmasi gerekiyor. ve maalesef volkan konak haddini asan açiklamalar yapiyor. umarim arkadaslar beni bu düsüncelerimden dolayi yadirgamaz.

herkese selamlar . hosça kalin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar; bunu söylemek ne kadar dogru bilmiyorum ama;

star tv de yayinlalan kazim özel programinin alta yapisini hazilayan isimlerden biriyim ve volkan'la sikca görüsüyorum..posterden artan paranin dernege bagislnamasi isabet olmus. söyleyecegim sudur; volkan'a ulasmak isteyen arkadaslarimiz, bana mesaj biraksinlar, elbet bu konuyla ilgili olarak..

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı SAMPIYON Nickli Üyeden Alıntı

karadeniz insaninin kendini Türkiye Cumhuriyeti'nden ayriliga düsürecek söylem ve hareketler

???

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Valla 5 dk.dir yaziya bakiyorum demek istedigini çözemedim.Anliyorumda istedigim ve bekledigim cevaba çikamiyorum...

Guests
    Ziyaretçi

Sampiyon arkadas az açsan yazini ben de birsey anlamadim o cümlenden ve genel anlamda yazindan...
    Volkan Konak hangi açidan haddini asan konusmalar yapmis?

Nereden
    Sinop

Neydi bu 10 puanlik siyasal bilgiler uzmanlik sorusumu.....

kutoz
    Ziyaretçi

Sampiyon neyi nerede okudun bilemiyorum ama okudugunu anlayamadigin saniyorum. Çünkü Volkan Konak, Taka Gazetesinde (http://www.takagazete.com/roportaj.htm) verdigi demicin bir yerinde aynen söyle diyor "Mikro milliyetçilik mi yapildi? " sorusuna karsilik olarak;

Volkan KONAK: Bazi kasinti olanlar vardir. onlar canimi sikar. Ben, müzigi önyargisiz yaptim. Hiçbir zaman da bencil bakmadim müzige. Müzigime bakarsaniz göreceksiniz. Berrak bir su gibidir. Bulanik degildir. Net. Ne bölgecilik, ne sovenistlik, ne kafatasçilik vardir. Sadece insan sevgisi ve meslegime olan saygi vardir. Ben müzigimi her zaman üstte tutarim. Bazi kafatasçiliklar basladi o is hosuma gitmedi...Hey gidi Karadeniz'de Kazim'in hatirina vardik Bundan sonra da öyle bir ani olarak kalacaktir.

Bu söylemden sonra, nasil Volkan Konak'i suçlarsin etnik milliyetçilik yapmakla.

Nereden
    Sinop

Bu konunun bir yerlerinde bir yanlis anlama vardir kardes.....!

kutoz
    Ziyaretçi

Bu yanlis anlamayi ortadan kaldiracak olan arkadas SAMPIYON rumuzlu arkadas. Gelsin bu yanlis anlamayi düzeltsin.

Nereden
    Sinop

Bekliyoruz.......[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

volkan konagin katildigi programi bende izledim.tek kelimeyle volkan konak mükemmeldi,bende her konuda destege hazirim.sampiyon arkadasin ne demek istedigini bende anlamadim.kanimca saçmalamis biraz.

Guests
    Ziyaretçi

Sampiyon arkadasim öyle iki cümle yazip ortadan kaybolmak yok.Adam gibi açikla ne diyosan.Aramiza yeni katildin parlayip sert çikis yapmiyalim diyorum ki sanirim herkes ondan ses çikarmiyo.Bir açiklama yap da anliyalim niyetini yazinin anlamini...

Bir daha da gerekçelerini belirtmeden yazi yazma mümkünse yazinda neyiniçin söyledigin bulunsun hele ki birisini ve birilerini itham altindabirakiyorsan bu bilgiler kat ve kat fazlasiyla bulunsun!Haddimizi bilelim...

Edited by: Scholes

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

sampiyon arkadas, idare-i maslahatcilik yaiyor..laf-i güzaf..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)