Sayfa 31 Toplam 72 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 29 30 31 32 33 41 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1779 adet sonuctan sayfa basi 751 ile 775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hazýrlýk Maçlarýmýz

Gümüshane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Hocanýn volkan þen hayranlýðý bu takýmý yakacak
    Onur Recep Kivrak

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

biraz önce maci izledim

sosa beni benden aldi, özellikle 2. golden önce yaptiklari, magath gibi bir hoca direk oyundan alirdi

41.dk sanirim

esteban yine evlere senlik, özellikle sag tarafimizdan gelen yerden ortada saglam pozisyon yaratti rakibe, yine fazlalik kila almisa benziyor

volkan icin diycek bisey yok, transferinde tepki gösteremeyen taraftar sagolsun

macin en iyisi rodallega ve olcay

kamil ahmet hic bisey yapmadi, gol disinda
    castillo ilk yari iydi

bongonda halen Trabzonda degil, özellikle 81. dk pozisyon sonrasi volkan ve bongondanin hareketleri kafa yapilarini gösteriyor

ebrar, keita, hüseyin ve furkan yorum yapacak bisey yapmadi

ellerine verilen bu sansi degerlendirmek icin inisyatif aldiklarini gözlemleyemem düsündürücü
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sosa gezerek oynuyor belki simdik akli basina gelmistir diye düsünüyordum ama nafile bu adam futbolu birakmis mücadele etmek istemiyor artik begenenler olmustur bu görüs meselesi güzel frikik ati diye million eurolar verilmez ......frikik forumda hepimiz atabiliriz zor degil ........olcayi ben begendim begenmeyenler olabilir tabiki ön libero oynasa basarili olur gibi lakin arayislara girmeye gerek yok vaktimizde yok .....rakibimiz unutmayalim ptt lig seviyesinde bile degil yani böyle bir rakiple oynadik ,tabiki hazirlik maci ilk onbir oyunculari fazla zorlamadilar kendilerini diyelim sosa gibi peki yedek oyuncular neredeydiler ? ben altyapi oyuncularinin hic birinde isik göremedim aci ama gercek duygusaliga gerek yok ..
    rakib oyuncularin aldigi para ne kadar acaba ? ayrica hazirlik maci oynayacaksan kendi seviyende takimla oynayacaksin sevindirici durum 4-0 galip gelmemiz ..trabzona dönerken beyaz formalarida antalyada biraksinlar artik beyaz formayla bir mac hatirlamiyorum iyi oynadigimizi ........
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Pereira hastalanmadýkça, ceza almadýkça ve hayatta oldukça Kamil Ahmet formayý zor görür.
    Pereira ile aralarýnda uçurum var! K. Ahmet yalnýzca defans yapabilen onu da ortalama ve altý seviyede yapabilen biri...
    Esteban kaldýðý yerden devam ediyor. Hiç bir zaman istikrarlý bir izlenim vermedi. Vermeyecek gibi görünüyor.
    Sosa umursamazlýkta yeni bir seviyeye yükseldi. Bu tavrý beni gittikçe korkutuyor. Umarým hazýrlýk maçý olduðu içindir.
    Castillo maalesef hiç bir zaman bir Yattara ve Qaresma seviyesine gelemeyecek. O meziyetlere sahip bir futbolcu deðil.
    Volkan Þen futbolu ve tavýrlarý ile gerçekten rahatsýz edici bir hal alýyor. Bu þekilde giderse takýma zarar verir.
    Bugün bir tek Rodellega'yý ve Olcay'ý beðendim. Onun da tek bir nedeni var. Ýkisi de istekli futbol oynadýlar. O kadar...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Hazýrlýk maçý için çok yüksek perdeden yorumlar var burada. Futbola çok uzak, çok çok uzak. Hazýrlýk maçýnda 4-0 veya 6-0 da yenilsen biþey deðiþmez. Yensen de farkeden biþey yok. Önemli olan maç temposunu yakalayabilmek. Hazýrlýk maçý formuna göre forma daðýtýmý yapýlmaz. Deneysel bir süreçtir birnevi.

Neyse bizim alimler daha çok bilir bu iþi

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pereira hastalanmadýkça, ceza almadýkça ve hayatta oldukça Kamil Ahmet formayý zor görür.
    Pereira ile aralarýnda uçurum var! K. Ahmet yalnýzca defans yapabilen onu da ortalama ve altý seviyede yapabilen biri...
    Esteban kaldýðý yerden devam ediyor. Hiç bir zaman istikrarlý bir izlenim vermedi. Vermeyecek gibi görünüyor.
    Sosa umursamazlýkta yeni bir seviyeye yükseldi. Bu tavrý beni gittikçe korkutuyor. Umarým hazýrlýk maçý olduðu içindir.
    Castillo maalesef hiç bir zaman bir Yattara ve Qaresma seviyesine gelemeyecek. O meziyetlere sahip bir futbolcu deðil.
    Volkan Þen futbolu ve tavýrlarý ile gerçekten rahatsýz edici bir hal alýyor. Bu þekilde giderse takýma zarar verir.
    Bugün bir tek Rodellega'yý ve Olcay'ý beðendim. Onun da tek bir nedeni var. Ýkisi de istekli futbol oynadýlar. O kadar...
    sizin yorumlarý okuyunca ben yanlýþlýkla baska mac izledim diye dusundum.

kamil ilk yarý on libero ikinci yarý sag bek oynadý.Her ikisinde de gayet iyi idi.Bulundugu her yerde rakibe bastý.Cok fazla top kazandý.Neredeyse hic top kaybý yapmadý.
    ilk yarý tehlikeli tum atakla jp kanadýndan geldi.Hücuma cýkacagým diye surekli adam kacýrdý.
    Esteban cok yakýn mesafede bir pozisyonda mukemmel bir refleksle kurtardý.Ayrýca en az 3 pozisyonda oyunu takip ederek kalesini erken terketti ve pozisyonu onledi.
    Sosa oyuna en cok asýlan adamdý.Ýlk golde penaltý yaptýrdý.Ayrýca top ayagýna her geldiginde kafasý havada arkadaslarýný aradý.
    castillo konusunda neredeyse hem fikiriz.Volkan sen i konusmaya gerek yok.
    Olcay oyun kurucu pozisyonda oynadý.Topu alýp yan pas yaptý.Ne zaman dikine oynamaya calýssa hatalý pas verdi.Ayrýca neredeyse hic top kazanmadý.Rakibi sürekli eskort olarak takip etti.Bir tane adam akýll pres yapýp top kazandýgýný görmedim.

Rodallega vasattý.Bence oyunu izlerken oyunculara karþý ön yargýlýsýnýz.Mesela pareira gecen sene muazzam oynadý ama bu sene cincon macý dýsýnda sahada yok.Hücuma cýkayým derken geri donemiyor.Surekli o kanattan pozisyon yiyoruz.Cýktýgý hucumlarda da genelde etkisiz kalýyor.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý asilhamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sizin yorumlarý okuyunca ben yanlýþlýkla baska mac izledim diye dusundum.

kamil ilk yarý on libero ikinci yarý sag bek oynadý.Her ikisinde de gayet iyi idi.Bulundugu her yerde rakibe bastý.Cok fazla top kazandý.Neredeyse hic top kaybý yapmadý.
    ilk yarý tehlikeli tum atakla jp kanadýndan geldi.Hücuma cýkacagým diye surekli adam kacýrdý.
    Esteban cok yakýn mesafede bir pozisyonda mukemmel bir refleksle kurtardý.Ayrýca en az 3 pozisyonda oyunu takip ederek kalesini erken terketti ve pozisyonu onledi.
    Sosa oyuna en cok asýlan adamdý.Ýlk golde penaltý yaptýrdý.Ayrýca top ayagýna her geldiginde kafasý havada arkadaslarýný aradý.
    castillo konusunda neredeyse hem fikiriz.Volkan sen i konusmaya gerek yok.
    Olcay oyun kurucu pozisyonda oynadý.Topu alýp yan pas yaptý.Ne zaman dikine oynamaya calýssa hatalý pas verdi.Ayrýca neredeyse hic top kazanmadý.Rakibi sürekli eskort olarak takip etti.Bir tane adam akýll pres yapýp top kazandýgýný görmedim.

Rodallega vasattý.Bence oyunu izlerken oyunculara karþý ön yargýlýsýnýz.Mesela pareira gecen sene muazzam oynadý ama bu sene cincon macý dýsýnda sahada yok.Hücuma cýkayým derken geri donemiyor.Surekli o kanattan pozisyon yiyoruz.Cýktýgý hucumlarda da genelde etkisiz kalýyor.
    Bazýlarý Sosa'yi kötüleyerek gondeririz devre arasý diye düþünüyor.
    Yusuf gibi durmadan koþsun istiyorlar.
    Sosa bu yüzden begenilmemistir.
    Adim gibi eminim ☺
    Estebani da olur da Onur 1 maç daha kötü oynarsa, asariz diye kotuluyorlar ☺
    Sonra Burak Yilmaza laf ediyorlar.
    Volkanin alýnmasýna vesile oldu diye.
    Eee taraftarýmýz da Burak Yilmaz kafasýnda.
    Elestirilmesini istemediði adamlarýn yerine oynayanlari kotuluyorlar ki, maçý izlemeyenlerin kafasýnda aaa bak bu da kötüydü, ondan baska oynayacak adam yok.
    Kibarca bunu söylüyorlar ☺
    Perreira daha hucumcu bir bek. Bu kesin ama bu sezon defansif zaaflari cok fazla açýða çýktý.
    Kamil de bu maç özelinde gayet iyiydi.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

bilgehan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

genç stoperlerimiz ne yapmýþ da bu kadar eleþtirildi anlamýþ deðilim.. iki çocuk da uðurdan akbaþtan okaydan daha sakin daha soðuk kanlý idiler stoperde bütün toplarý bilinçli bir þekilde oyuna soktular.. daha ilk maçlarýnda bu sakinlikleri takdir edilesi.. ama bunlarý radyodan görmek zor olsa gerek))

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Haydi Trabzonspor efsanesi
    Sakat ve cezalý oyuncularýn da dönmesiyle
    Çýkýþa geçeceðin maçlarýn baþlangýcý olsun bu maç
    Yeter artýk bizi üzdüðün
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Þanlý SanMarino Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hazýrlýk maçý için çok yüksek perdeden yorumlar var burada. Futbola çok uzak, çok çok uzak. Hazýrlýk maçýnda 4-0 veya 6-0 da yenilsen biþey deðiþmez. Yensen de farkeden biþey yok. Önemli olan maç temposunu yakalayabilmek. Hazýrlýk maçý formuna göre forma daðýtýmý yapýlmaz. Deneysel bir süreçtir birnevi.

Neyse bizim alimler daha çok bilir bu iþi
    Ben katýlmýyorum. Adý üzerinde; hazýrlýk. Ýdmanýn bir parçasý. Ýdmaný boþlasýnlar idmana göre forma daðýtýmý yapýlmaz demek bu. Ýtalya'da eskiden hatýrlýyorum; perþembe hazýrlýk maçý yaparlar, orda ciddiyetini ortaya koymazsan hafta sonu forma vermezlerdi
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Buradan devam edelim arkadaþlar bence.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Telonyus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ümraniyespor maçý #Kadromuz; Muhammet Taha, Serkan, Hüseyin, Atakan, Faruk Can, Tunahan, A. Parmak, Flavio, Yusuf, Salih, Koray.
    .
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Anýl C Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen öyle dersen ben burdan devam ederim Anýl Baþkan
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen öyle dersen ben burdan devam ederim Anýl Baþkan
    Eyvallah müdürüm benim
    Elazýð'lý.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Anýl C Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    teþekkürler biraz naftalin kokuyor baþlýk ama iþ görür

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Telonyus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    teþekkürler biraz naftalin kokuyor baþlýk ama iþ görür
    Baþlýðýn 16 yýllýk olduðunu sonra gördüm Okumak lazým zamanýnda kimler neler yazmýþ diye
    Elazýð'lý.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kanal veriyor mu baþlamadý mý?
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ýstatistiksel açýdan bakýldýðýnda kadro dýþý býrakýlan oyuncular arasýnda kaptanlar önemli bir yer tutuyor. Hoþ bir durum olmasa da maça baþlayan kadroya bakýldýðýnda baþka birinin kaptan olmasý zaten sürpriz olurdu. Abdulkadir'in bu saatten sonra yapmasý gereken tek þey sonuna kadar mücadele edip kendisini affettirmek olacaktýr...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ankara

A sporda imiþ.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Yedek oyuncularin hangisi bizimle bizimle deðil kadrosu olmus. Trabzonspor da 11 girmek istiyen çok çalýþmali
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Ankara

Sadece Faruk Can gözüme çarpýyor.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Huseyin, serkan ve koray kiralik yollanmalo. Huseyin hala akýllanmamis kotu yerde hatali pas yapmisti
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Ankara

Kalede neden Arda veya Erce yok ki.

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sahadaki 11 çok kötü. 2. yarýyý merak ediyorum..

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

O hareket neydi yav
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)