Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: e-Republik

Standart e-Republik

Yakında büyük bir Türk-yunan savaşı çıkacak cephedeki yerinizi almak için acele edin..Asker sayımız 4200 yunanlıların 9000 ayrıca avrupa devletlerinden de yardım alacaklar,bu savaşları kazanıp büyük Osmanlıyı kurmamızın yolu yeni üye desteği,gelin hep beraber TÜRKlere dünya hakimiyetini kazandıralım..günlük 5 dknızı ayırarak ülkeye bir asker daha kazandırabilirsiniz..

Tek yapacağınız http://www.erepublik.com/en/referrer...han++Bayraktar buradan üye olup bir İŞE GİRMEK ve günlük WORK(çalışma) - TRAİN(askeri antrenman) yapmak,bu sayede zamanla karakteriniz güçlenecek ve ülkemizin gücünü artıracaksınız..Savaş zamanı da size silahları biz vereceğiz savaşacaksınız...Gerekli yardımı ve yönlendirmeleri alabilmek için g
    roup265226@groupsim.com msninize bu msn grubu ekleyin, oradaki arkadaşlar sizinle ilgilenecek..

http://www.erepublik.com

Erepublik nedir?

Tarayıcı tabanlı (text based) sanal dünya simülasyonu..Ülkeler oyunda kendi topraklarında başlıyor ve ülke toprakları yeniden yapılandırılıyor. Oyuna kayıt olduğunuzda seçtiğiniz eülkenin eVatandaşı olmuş oluyorsunuz. Bir işe girip çalışmaya başlıyor, kazandığınız parayla silah, yiyecek, ev, gold vs. alıyosunuz.. 5. seviyeden sonra savaşmaya başlıyosunuz, 6. seviyeye yükseldiğinizde seçimlerde oy kullanabiliyor, 7. seviyede bir partiye üye olabiliyor, 12. seviyeye ulaştığınızda milletvekilliği için aday olabiliyor, 13. seviyede parti başkanlığı ve 14. seviyede eTürkiye devlet başkanlığı için aday gösterilebiliyorsunuz.Savaştıkça askeri rütbelerinizi artırıyor savaşlarda madalyalar alıyosunuz... Oyunun ana mantığı bu doğrultuda.

Oyunda eTürkiyenin Durumu...

Şu anda eTürkiye Yunansitanla savaş halinde. ve dünyada 3. dünya savaşı devam etmekte. bu karışıklıktan faydalanarak Yunnanistanın zengin demir kaynaklarını ele geçirmek istiyoruz fakat oyundaki Türk düşmanları kendi ülkelerini savunmak yerine Yunnaistanı savunmaktan geri kalmıyorlar. Bu nedenle acilen yeni kayıt olacak arkadaşlara ihtiyacımız var.

ŞİMDİ SİZLERE OYUNUN BAZI TEMEL ÖZELLİKLERİNİ GÖRSEL OLARAK (GİF RESİMLERİYLE) ANLATACAĞIM

İŞ BULMA: "Job Market"e gidiyoruz,ordan skilimize uygun şirketleri bulup en ii maaş verene "apply" diyerek giriyoruz

WORK (ÇALIŞMA) : günlük çalışmanızı yapmak ve para kazanabilmeniz için şirketin sayfasını açıyoruz ve "work" butonuna tıklayarak günlük çalışmamızı yapıyor hem maaşımızı alıyor hem de skilimizi arıtrıyoruz..

TRAIN (ASKERİ EĞİTİM) : "army" e gidiyoruz ve "train" butonuna tıklayarak günlük askeri eğitmimizi yapmış oluyoruz, böylece askeri kabiliyetimiz artırıyor ve savaşlarda yaptığımız vuruş gücü artıyor..

EKMEK ALMA : "marketplace" e gidiyor ve bütçemize ve ihtiyacımıza göre ekmeğimizi alıyoruz. 5seviye ekmek vardır,aldığın ekmeğin seviyesine göre gün dönümlerinde enerjin artar almazsan azalır..

SAVAŞ YAPMAK :"military stats" tan o gün için aktif olan bi savaşa giriyor ve günlük enerjimiz miktarınca savaşabiliyoruz,her dövüşte 10 enerjiniz gider. savaştıktan sonra hasatneye gidip canınızı düzeltebilirsiniz. Günlük bir kere hastaneye gitme hakkınız var.Ayrıca savaş yapmak hızlı şekilde seviye ve rütbe atlamanıza yardımcı olacaktır.

ayrıca bu sitedeki bilgileri uygulayarak oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.
    http://www.erepubliktr.net.tc/

***Son olarak size yunanlıların hırvat usa ve norveçlilerin de desteğini arkasına alarak çıkardıkları isyan savaşını son yarım saatte oyundaki müttefikimiz iranlılarla beraber nasıl çevirdiğimizi izlemenizi öneririm... oyun tarihine geçmiş bir savunma savaşıdır bu
    http://www.dailymotion.com/video/x9c53z ... videogames

SİZLER DE BU HEYECANDA YERİNİZİ ALIN..eDÜNYADA GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Üye olma (referansım): http://www.erepublik.com/en/referrer...han++Bayraktar
    Kamu bimarına canan devay-ı derd eder ihsan / Herkesin derdine derman olan sevglim

Niçin kılmaz bana derman beni bimarı sanmaz mı? / Neden bana derman olmaz, beni hastası sanmaz mı?

pek ilgilenen çıkmadı galiba ancak ülke içerisindeki bir çok yunan casusu mareşalleri banlatmakta. Yeni gelecek olanlara ihtiyacımız var...
    Kamu bimarına canan devay-ı derd eder ihsan / Herkesin derdine derman olan sevglim

Niçin kılmaz bana derman beni bimarı sanmaz mı? / Neden bana derman olmaz, beni hastası sanmaz mı?

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oynamıştım bir ara ama pek sarmamıştı bana.

Nereden
    Trabzon

Aynen, oyuna benzer bir yanı yok zaten.

zamanında böyle bir söz demişiz ama oynamaktayım oyunu, zevk alıyor muyum, hayır ama henüz bırakmadım daha.
    Konu T.B_1461 tarafından (27.04.2010 Saat 18:43 ) değiştirilmiştir.

niyeki yok

evet haklısınız level 6 ya kadar oldukça sıkıcı ama ondan sonrası gayet zevkli. Şuanda Türkiye Cumhuriyeti Viyana elçiliği görevindeyim.

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sultan-ı Rum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niyeki yok

evet haklısınız level 6 ya kadar oldukça sıkıcı ama ondan sonrası gayet zevkli. Şuanda Türkiye Cumhuriyeti Viyana elçiliği görevindeyim.
    Hayırlı olsun...
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

Teşekkürler. Ama bu durum okullar açılana kadar devam edecek. Gidecek güzelim elçilik. :/

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Biraz Update yapalim.

Oyun 1-2 hafta icinde Türkce olarak da oynana bilinecek.Savaslara artik Level 3 katilana bilecek.

eTürkiyenin acilen Oyuncuya ihtiyaci var.4 öncesine geri dönersek eTürkiyenin Büyük bir bölümü Yunan Isgali altindaydi.Mütefiklerimiz olmasaydi zor geri alirdik Topraklarimizi.Yunanlarin Nüfusu 10 bini geciyor bizim ancak 3 Bin küsür onun icin oyuncu lazim.

Alttaki Link len kayit olun.Beni Friend olarak ekleyin.Hertürlü soruda yardici olurum.Oyunda ismim eaygun.

http://www.erepublik.com/de/referrer/eaygun

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oyun ingilizce ve çok karışık olduğundan pek anlamadım. Yaklaşık 1-2 aydır oynuyorum. Hergün girip 1 dakika da company ve training grounda tıklayıp çıkıyorum. Başka yerlere girmiyorum. Şuan için bana hiç zevk vermedi. Belki Türkçe yaparlarsa ve savaşlara katılabilirsem zevkli olabilir. Onu bilemem.

Nereden
    Almanya

Level 5 sen savaslara katilabilirsin.Oyunda soru felan varsa ekle beni cevapliyim.Oyunda ismim eaygun

Nereden
    Ankara

Yunanistan'ı ve emperyalist güçleri daha önce tokatlamıştık. Oyuna Gerek yok )
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Nereden
    Almanya

Oyuna artik Türkce dili eklendi.Artik oyun komple Türkce.Oyunu bu Link den kayit olunabilirsiniz.

http://www.erepublik.com/en/referrer/eaygun

Oyunda ismim eaygun beni friend listenize ekleyen hertürlü yardim ederim.

Keramettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nedu bu
    Trabzonspor

Bu Kalp Senin İçin 61 Kere..

Nereden
    Almanya

eRepublik bi Browser oyunu.Yukarda arkadas zaten genis bi özet yazmis..Su an V1 Kulaniliyor 1-2 aya kalaz V2 gelecek ve oyun daha detaiya inecek.

Ilk1-2 Hafta burda ki seyleri yaparsaniz yeter.

http://erepublik-turkiye.blogspot.com/

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Benimkinden Kayıt olun

http://www.erepublik.com/tr/referrer/StANDby007

Ne fena biriyim ben yau

Nereden
    Almanya

Yeni oyuncular icin kolayliklar salandi Adminler tarafindan.

-Her yeni oyuncu artik 100 sagliklan basliyor
    -Savaslara katilmak artik 3 seviyelen mümkün.1-2 Hafta bekleme yok
    -oyun tamamen Türkce secenegi mevcut
    -oyuna basladinizda beni arkadas olarak ekleyin.Her konuda yardimci olurum
    -Oyunda eTürkiyenin oyuncularin bulustugu sayfa http://www.erepublik.gen.tr/
    -Su an eTürkiye Nüfusu 6000 civarinda

Bu Link üzerinden kayit labilirsiniz.
    http://www.erepublik.com/de/referrer/eaygun

Nereden
    Ankara

Ya ben anlamadım bu işi. Levelim 14 ama sağlığım 11. Sağlığı nasıl artırabiliyoruz? Savaşlara katılamıyorum.

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

OO senin durum baya kötü. Hemen " Hanilce " adlı arkadaşa başvuru yap. Sağlığı düşük oyunculara yardım dağıtıyordu en son.

http://www.erepublik.com/tr/messages/compose/1645957

Geç kalır sağlığın 0 lanırsa Levelin de 0 lanıyor diye biliyorum.

Bu arada oyundaki adın nedir?

Nereden
    Almanya

Selim Arkadasin dedi gibi.Sen Hanilce bir mesaj at o sana Hediyelerlen yardim eder.Calistigin Company tek yildizli olduguna dikkat et su an.Her calistiginda ona göre saligin gidiyor.yani 2 Yildizli Company de calisiyorsan 2 saligk gidiyor vs.Sagligini yükseltmek icin yüksek(Yildiz) Kalitede ekmek tüketmeye bak.Hastane sistemi degisti diye artik 1 kez vur saligini 100 yükselt yok artik.Seni 1-2 hafta icinde gene savasir hale getiririz.

Notu an Karadeniz Bölgesinde Hastane Sistemi yok.Sirplar Asya ya illerlerken yikip gectiler.Onun icin yeni Basliyan Arkadaslar Ya Marmara Bölgesi ya da Mediterran Coast da baslasin.Karadeniz Bögesinde kalanalar bir Bilet alip o Bölgeler gecis yapsinlar.Bilet alamayan bana bir Mesaj atsinlar yardim etmeye calisirim.Oyundaki ismim eaygun.

Nereden
    Ankara

Hanilceye msj attım. yardım edeceğini söyledi. biraz zaman alacağını söyledi.

Nereden
    Almanya

Pardon bende ona yolladim msj.Sanirim 1-2 Hediye yollaya bilirim saligin icin.ama dedim gibi calistigin sirketten cik.1 yildizli sirkete git.Ekmek felan Yollicam sana.Bu biraz yardim eder.Forum Link felan da yolladim.Ordaki Kilavuzlara bi gözat.Cogu sorularin cevaplanir orda.

Nereden
    Almanya

Abi simdi bana Mesaj yolladilar.Senin Charani Kurtarmak icin en az 4-5 altin lazimis.Simdik Abi Altinin varsa senin Charani 1 Hafta icinde Savasir hale getirebilirim.Altinin yoksa yeni bir Chara ac diyorlar arkadaslar.Ama eski Hesaba kimse girmesin yoksa Banlana bilirmisin.Karar senin.Ne yapalim?

Not: Yeni Chara yapcaksan.Buütün Altini ve Parani benim Chara ma yollaya bilirsin.Ben Parayai ve altini senin yeni Charana yollarim.Para ve Altin böylece bosa gitmis olmaz.
    Konu Ertan1982 tarafından (23.03.2010 Saat 13:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Yardımların için sağol Ertan. 5 altınım var.

Nereden
    Almanya

Abi o 5 altini bana(eaygun) Yolla.Ben onla Ekmek ve Hediye alip sana yollayim.Cumartesi-Pazara kadar seni savasir duruma getirirz.Carsamba Persembe de senin salik Problemin kalmaz oyunda.Sen tek Calis ve antreman et oyunda.Ama Isyerin 1 Yildizli olsun ona dikkat et.

Yukarda verdigim Linklere bi göz at.Kilavuzlar var onlar cogu sorularini cevaplar.Baska sorun varsa bana Mesaj at yardim ederim.

Nereden
    Ankara

5 altını yolladım sana Ertan. Bağış yolladan yaptım. İlk defa yaptım umarım gelmiştir altınlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)