Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takim ve 3 Istanbul TAKIMI-Vay beee

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

SU ISE BAKIN-MUHTEREM FENERASYON BASKANI YALAKA BICAKCI FATIH TERIMI (GS) - ONUN YARDIMCILARI O. CETIN (FB) VE M. ÖZDILEK (BJK).

Trabzonsporlular Ünal (Ümit Milli), Hami Mandirali (U17 yardimci olarak) görev aldi.

Bunu nasil buluyorsunuz?

Suan yalakalarin basin toplantisini izliyorum (ntv) basinimiz nekakadar mutlu, Terim cellad gibi konusuyor. Bu adami ne kadar izlersem okadar antipatim artiyor.

Oguz Cetin ve Mehmet Özdilek, güzel bir harman diyor Terin, layik olduklari icin diyor.... Allah sizi bildigi gibi yapsin...

Lütfen küçük yazarmisin.Ayrica bu serefsizler için sinirlendigine degmez.Rahat ol...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

beklenen bir seydi bu.geseli birinin trabzonlu birini yardimcisi yapacagini düsünmek biraz imkansiz! yaw allah için su mehmetin ne bir kariyeri var ne de baska biseyi adami yardimcisi yapiyor ya! sen aklima mukayet ol ya rabbim!

FATIH SULTAN TEKKE

kol_ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapmayin arkadaslar bu kadar da. sizce terim yerine gelebilecek daha ii bi teknik direktör gösterebilirmisiniz. tamam fenerasyon çok kötü olabilir ama milli takimida düsünmemiz gerekiyo....

Nereden
    Almanya

Özür dilerim, artik kücük yaziyorum...ama insan sinirlendikce duygularini büyük harflerle yazmayi istiyor...

Konuda ince bir ayrinti var:
    Bir Galatasaraylinin yardimcilari da büyük ihtimal galatasarayli olur ve o kisinin bir süre beraber calistigi insan olur (Erkasap).

Fatih Terimin en dogru yardimcisi Erkasap, digerleri o kendicamialarinin gönlünü almaktir (veya yarista/rantta geri kalmamtir)....

Bu adamlar Milli Takim antrönerleri olarak,federasyon catisi altinda futbolcu izledigi zaman kim diyebilirki: Milli Takim antröneri sadece Milli Takim icin Futbolcu izeldigini, bunlar kendi takimlarina futbolcu tavsiye etmezlermi. Her antröner (Senol Günes de tahil) bu isi yapar...

Selamlar

kol_ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya kendi futbolculari seçme gibi bi olay var mi ya niye seçsin oflum61. ya adamlar basarili olmak istiyosa neden bi fatih bi gökdenizi almasin. adamlar o kadar da amatör diil be gözüm böyle basit konularla milleti haleyana getirmeyelim lütfen biraz daha bilinçli taraftar olalim. biraz düsünerek yazalim...

Nereden
    Almanya

Alıntı kol_ay Nickli Üyeden Alıntı

ya kendi futbolculari seçme gibi bi olay var mi ya niye seçsin oflum61. ya adamlar basarili olmak istiyosa neden bi fatih bi gökdenizi almasin. adamlar o kadar da amatör diil be gözüm böyle basit konularla milleti haleyana getirmeyelim lütfen biraz daha bilinçli taraftar olalim. biraz düsünerek yazalim...

Arkadasim sen beni yanlis anladin. Biz bilincli yaziyoruz, düsünüyoruz...

Benim söylemek istedigim su:
    Terim kendi istegile sectigi ve kendisi ile en iyi calismasi gereken isim olan Müfit Erkasap....
    Benim sözüm diger yardimcilarina... Özdilek ve Cetin...Bu insanlarin ahim sahim basarisi yok. Hani biz Futboldan anliyorduk? Yani burada Terim yaninda diger külüplerinde gönülleri yapilmis olmadimi???

Ben kendi futbolcularini secekler diye kastetmedim... Daha vahim olani yapabilirler: KENDI TAKIMLARINA YARANMAK ICIN RESMEN BIR MENEJER OLARAK CALISABILIRLER.

BI INSANLAR HER GÜN HER ZAMAN BEN TAKIMIMA ELIMDEN GELEN HER SEYI YAPARIM DEMIYORLAR MI? HATTA ULUSAL GAZETETE YAZANLAR BEN HEP BU TAKIMIM AVANTAJI ICIN YAZARIM DEMEDIMILER....

SON OLARAK ERSUN YANAL HAKKINDA ÜRETILEN DEDIKODULARI BI DÜSÜNÜN... TÜRKIYEDE NELER DÖNDÜGÜ HERKES IYI BILIYOR AMA HER KES YAPAMIYOR. ISIN REZIL TARAFI ISI KURAL DISI, AHLAK DISI YAPANLAR UYANIK, ZEKI (A. Yildirim, A. Sen) OLARAK LANSE EDILIYOR.

BIZ KIMSENIM ISINE KARISMAK ISTEMIYORUZ! BIZ SADECE ADALET ISTIYORUZ.

arkadaslar abartmayin...ona bakarsaniz tolunay inhiçbir teknik direktörlük kariyeri yok ama ona da görev verildi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu konuyu bence abartmamak lazim.zaten biz ve futboldan anlayan kisiler(federasyon ve ezikler hariç)bu takimda fatih gökdeniz tolga yi banko oynamasi lazim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı
    bu konuyu bence abartmamak lazim.zaten biz ve futboldan anlayan kisiler(federasyon ve ezikler hariç)bu takimda fatih gökdeniz tolga yi banko oynamasi lazim

ve hüseyin, ve erdinç...

Bu arada hocalarin seçiminde sasilacak birsey yok, herkese yag çekti iste fatos.. Basarisizlik halinde dört takimin da destegini alacak güya bu sekilde, eyyamci herif...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)