Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Idman haberleri.. Trabzonspor

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neseli Idman
    Gerede kampinda dokuz günü geride birakan takimimiz, son aksam idmaninda oldukça neseli bir çalisma yapti.

Teknik Direktörümüz Senol Günes nezaretinde gerçeklesen antrenmanda ekibimiz, oyun agirlikli çabukluk çalismasi ve üç grup halinde yari sahada çift kale maç yapti. Saat 17:30?da baslayan idman yaklasik bir buçuk saat sürdü.

Kasik fitigi ameliyati geçiren Fatih ile dizi agriyan Adem salon ve havuzda çalisirken, hafif sakatligi buluna Lee ise idman sahasinda yürüyüs yapti.

Takimimiz kampin son antrenmanini yarin saat 10:00?da yapacak.

Bu arada Tsclup'in ürünleri de yani formalar sahane.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Resimler Harika.

Bir de, yeri degil belki ama merakimi mazur görün, Ufuk Kadroda yokmus öyle mi?

keyife bak sunlardaki... [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Kaptan'la Adem de havuzda çalisma yapiyolarmis, oohhhhhh gel keyfim gel [img]smileys/smiley17.gif[/img]

deliadam61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iste sampiyon olcak takim da böle arkadaslik olmasi lazim....

bu sene sampiyon olmamizi kimse engelleyemez

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı deliadam61 Nickli Üyeden Alıntı

imza[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Futbolculari bukadar neseli görünce bende neselendim birden.

En üstteki resim ne öyle uçuyo resmen adamlar[img]smileys/smiley1.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ne ciddiyetsizlik![img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4.resimde Gökdenizin hareketine dikkat...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Çok iyi ya bu sicakta yaptiklari antrenmanlara ragmen neselerinin yerinde olmasi çok güzel...

Arkadaslar elimden geldigince göndermeye çalisiyorum bu konu da sizin d eyardimlarinizi bekliyorum...

Bu gibi resimler daha çok yayinlansin web sayfamizda LÜTFEN SIZ DE MAIL atin bu konuda yönetime...

Nereden
    Ankara

benim neyim eksik ben nie göremiom resimleri be hangi siteden aldin sayfayi yollarsn bakiyim bende

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sene sampiyon olmamiz engellenemez adamlar çok neseli ilk resimde uçuyorlar resmen

Karel'e çok üzülüyorum yaa,

bu ortami birakip gitmek insana ne kadar koyar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ula celo etma kadesum o adam bize lazim![img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Ergin Keles galiba 3. resimde en sondaki, en yapili o görünüyor, en arkada olmasina ragmen dev gibi çikmis, masallah...

Ne güzel valla ya tatil mi yapiyorlar yoksa idman mi belli degil?Senol Hoca iki gün antremana gelmedi olana bak![img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Amasya

Alıntı DieGo Nickli Üyeden Alıntı
    Ne güzel valla ya tatil mi yapiyorlar yoksa idman mi belli degil?Senol Hoca iki gün antremana gelmedi olana bak![img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Senol Hoca çok disiplinli dimi Ahmet Abi o gün futbolculari geri çagirmasi yokmu dedim dövecek çocuklari.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

la bizim usaklar bayagi neseli[img]smileys/smiley4.gif[/img]allah artirsin keyiflerini ne diyim ben.umarim sene sonunda hep birlikte güleriz[img]smileys/smiley4.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Maasallah ergini iyi beslemisler[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı laz_kopat_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı deliadam61 Nickli Üyeden Alıntı

imza[img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bu arkadaslik havasini sahada da yakalayalim bizi kimse

tutamaz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tmac61 Nickli Üyeden Alıntı
    Maasallah ergini iyi beslemisler[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Abisi bu arada seni de tanimis olduk. Iyiki böyle bir baslik açmisim burada. Senden güzel resimlerinin devamini bekliyoruz.

Nereden
    İstanbul

Senol Günes ?Isviçre Kampi?nda tempo daha da artacak?
    Gerede kampindaki son basin toplantisini düzenleyen Teknik Direktörümüz Senol Günes, kampi degerlendirerek, transferler ve Isviçre kampi konusunda açiklamalar yapti.

Gerede?de 23 antrenman yaptiklarini ifade eden Günes, bütün oyuncularin yorucu çalisma temposuna ragmen olumlu çalistiklarini, futbolcularin olaganüstü çalisma isteklerinden memnun oldugunu söyledi. Günesy, ?Bu kampta dayaniklilik ve kuvvet bakimindan güzel iyi bir altyapi olusturduk. Bizim en önemli hedefimiz olan uzun dönemli ve devamliligi olan bir basari yakalayabilmek.? dedi.

Fatih disinda sakatlik problemi yok
    Sakatlik problemi olan tek oyuncunun Fatih oldugunu söyleyen Günes, Fatih?in zayif da olsa ön eleme maçinda kisa bir süre oynayabilecegini açikladi ve ?Durumu iyiye gidiyor? dedi. Dizinde problem olan ve son antrenmanda yer almayan Adem?in de Isviçre?deki kampa kadar tamamen düzelmis olacagini ifade eden Teknik Direktörümüz, Lee ve Szymek?in de idmanlara katilmalarini engellemeyecek hafif sakatliklari bulundugunu belirtti.

Korkulan olmadi
    Günes, asiri yüklemeye bagli sakatliklarin yaz kamplarinin en önemli problemlerinden biri oldugunu söyledi ancak bu tür bir sorunla karsilasmamalarinin sevindirici oldugunu ifade etti. Günes, Isviçre kampinda bes hazirlik maçi oynayacaklarini ve çalisma temposunun daha da artacagini sözlerine ekledi.

D?Haene ve Petkovic gidiyor
    Transferlere deginen Günes, söyle konustu: ?D?Haene ve Petkovic?in takimdan ayrilmalari gündemde. D?Haene?ye takim bulmasi için izin verdim. Üç transfer yapmayi bekliyorduk, simdilik bir tanesi imza atti. Umarim Isviçre kampina üç oyuncu da katilmis olur.?

?Yanlis anlasildim?
    Günes ayrica, Tolga hakkinda söyledigi sözlerin yanlis anlasildigini belirterek, ?Tolga basarili olamaz demedim. Onunla ilgili olumsuz düsüncem yok. Insallah Ukrayna?da basarili olacaktir. Allah gönlüne göre versin. Ben, Ukrayna?ya gitmesi ne kendisine de ülke futboluna katki yapacagini düsünmedigimi söylemistim. Bu basarisiz olacagi anlamini tasimaz.? dedi.

?Alpay?la ilgilenmiyoruz?
    ?Yönetimin transfer konusunda elestirilmesi yanlis. Transferin ekonomik yönü de var. Böyle olmasa herkes kolaylikla transfer yapardi. Buradan kulübü zor durumda birakip takim içinde huzursuzluk yaratmak isteyenlere söylüyorum: Bunu yapmanin hiç geregi yok. Su anda ne yönetimde ne de takimda hiçbir sikinti yoktur.? diyen Günes, basinda yazildigi gibi milli futbolcu Alpay Özalan?la kesinlikle ilgilenmediklerini söyledi. Öte yandan, Halil Altintop?a teklif yaptiklarini dogrulayan Teknik Direktörümüz, oyuncunun hem kulübüyle bir yillik mukavelesinin bulunmasi hem de yüksek ücret istemesi yüzünden vazgeçtiklerini açikladi.

?Dinamo Minsk?i begendim?
    Günes, UEFA Sampiyonlar Ligi Ikinci Ön Eleme Turu?ndaki muhtemel rakiplerinden Dinamo Minsk?i izledigini, takimi iyi buldugunu ve becerikli oyuncularinin bulundugunu ancak rakipler ve kosullar ne olursa olsun Trabzonspor?un her iki rakibi de yenip turu geçecek güçte oldugunu söyledi.

?Fatih?in gitmesi uygun olmazdi.?
    Fatih?in Dünya Karmasi maçina gitmeyecek olmasiyla ilgili olarak konusan Günes, ?Birincisi, bu konuda bize resmi bir teklif gelmedi. Geçen gün Istanbul?daki bir ödül töreni gecesinde bana ayaküstü gitmesi söylendi. Ayaküstü islere ben cevap vermem. Ciddi bir duruma varsa kulübe yazi gönderilirdi ve ben de Fatih?e yardimci olurdum. Ikincisi, Fatih? in özel durumu itibariyla katilmasini dogru bulmadim. Hazirliklarin tamamlamasi için kisa zamanimiz var. Fatih de gitmeye istekli olmasina ragmen buna izin veremeyecegimi söyledim.? dedi.

Nereden
    İstanbul

Y O L U N U Z A Ç I K O L S U N.
    Gerede Kampi Bitti
    Sezon basi hazirliklarina 21 haziranda baslayan ekibimiz, 10 gün süren Gerede kampini bugün tamamladi.

Son antrenmanini saat 10:00?da yapan takimimiz, teknik direktör Senol Günes nezaretinde taktik agirlikli bir çalisma yapti.

Antrenmana sakatliklari süren Fatih, Adem ve izinli olan Karel katilmazken, ayak tirnagi çikan Lee idman sahasinda yürüyüs yapti. Idmanin son bölümünde sol arka baldiri zorlanan Szmykowiak ise çalismayi tamamlayamadi.

Gerede kampini tamamlayan takimimiz, bugün saat 14:00?de karayolu ile Bolu?dan Ankara?ya, oradan da saat 19:45?de THY uçagiyla Trabzon?a dönecek. Yarin izin yapacak olan ekibimiz, 3 Temmuz Pazar günü de Isviçre?ye kampa gidecek.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok dogru bu arksdslik sahada olsunvarya.....[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)