Sayfa 3 Toplam 39 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 955 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünya Kupasý Elemeleri Grup Maçý | Bosna-Hersek 1 - 1 Türkiye

Ahmet KESKÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

su bir gercek arkadaþlar bu milli takýmdan ardayý cýkar san marinoyu bile yenemeyiz takýmý estonya macýnda taþýdý tekrikler adama
    Allah ol dedi, oldum . Öl dediðinde ölürüm...

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Valla onu bunu bilmiyorum 5 sene önceki milli takým sevgisi ile þu andaki arasýnda uçurum var. Etrafýmda gözlemlediðim bu.

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçý izleyemedim ama söylenenler kadarýyla hýrslý oynamýþ milli takým. Bence bu da çok iyidir. Umarým bu maçý da kazanmasýný bilirler.
    Yaþamak Direnmektir!

Ahmet KESKÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

aynen katýlýyorum.........
    Allah ol dedi, oldum . Öl dediðinde ölürüm...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Biri bana bu milli takýmý sevdirsin. Terim'e, Kazým'a, Emre'ye raðmen...

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Bir kerede yabancý getirelim. Federasyon olarak Dünya'nýn top class teknik direktörlerinden birisini getirebiliriz heralde. Adam gibi izlesin þu ligi her takýmdan hakedeni çaðýrsýn. Teknik direktör Türk oldukça ayný sorunlar hep devam edecektir. Ersun Yanal döneminde harika oynuyorduk ama þanssýzdý adam yahu.

Ýsmail ALÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

yn toplara iyi yükselebilen adam yok. o yüzden pekte yandan orta gelmiyo. Hakan þükürdn sonra hiç yan toplarda etkili olamadýk. Tabi bi kaç maç dýþýnda. tekkeyi övmicem tabi
    sadece dün 9-10 köþe vuruþundan tekine dokunabildik. oda Arda.

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Yorumcular çok övdü hatta þiþirdi milli takýmý ama bu defansla iþimiz çok zor. Bosna'nýn forveti Edin Dzeko çok zorlanmaz bence bu defansa karþý.

yattarinho61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

bana maci alacagiz gibi geliyor.. son elemelerdede norvec macini mecbur kazanmaliydik ve kazanmistik.. buda öyle bi mac olacak... bende aslinda emreyi hic sevmem ama bi yönü cok hosuma gidiyor oda cok basit adam eksiltebiliyor orta sahada..
    Borussia Dortmund---- Napoli-----Deportivo La Coruna

Barýþ Baðcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý Muhammed Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla onu bunu bilmiyorum 5 sene önceki milli takým sevgisi ile þu andaki arasýnda uçurum var. Etrafýmda gözlemlediðim bu.
    BU gün starda bir yorumcu Þenol zamanýnda takýmýn daha az sevildiðini takýmda ikilikler olduðunu bu takýmý daha çok benimsediðini söylüyordu.
    Koptum valla galiba hiç toplumla maç izlemiyor.

Mustafa Önder - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu dediðini yapabilsek 2010'da öpüp baþýmýza koyalým...ne bekliyorsun final oynamayýmý Türkiye bir Ýngiltere,Ýspanya,Almanya,Fransa deðil...
    Evet final oynamayý bekliyorum
    Neden beklemeyim.
    Almanya bizi elerken Euro 2008 de çok mu iyi top oynadý bizden. Onca eksiðe raðmen adamlarý dize getirdik 90 dakika maymun ettik adamlarý resmen.
    Artýk anlayacaðýmýz nokta þurasý olmalý. Fransa gibi Ýtalya gibi Ýngiltere gibi ülkelerle kafa kafaya oynayacaz oyunculara sahibimiz.

Ve biz maalesef bir adama olan kinimizden dolayý koca takýmý es geçip "yok artýk bu takým desteklenmez yok artýk yunan takýmýndan farkýmýz kalmadý yok o adam varken desteklemem o takýmý" arkadaþlar Türk Milli Marþýný çaldýran herkesi desteklemek namus þeref borcudur.
    yaþamým buymuþ meðer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akþam balkonda sizinle konuþmuþtu, hatýrlar mýsýnýz? tüm yaþamým bu... ben karanlýk bir köþeye çekilmiþ gizlenirken, baþkalarý þöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde þunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ya abartmayýn bosna ' yý bukadar ermenistan - bosna macýný izledim kazandýlar ama bu kadar kötü takým olamaz , alýrýz macý rahat olun .

Uður GEMÝCÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Karþýmýz da formda olan bir bosna var daha iyi olan bir bosna yok.Maç üst biter
    Bilen Yapar, Az Bilen Akýl Verir, Bilmeyen Eleþtirir, Yapamayan Çamur Atar.

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu lahana adam kovulacaksa yenilelim.mutlu olurum. turkiyede onderden baska stoper nihattan baska hucum oyuncusu yok. volkaninda ayni kafa.senola para manyagi diyen bunun aldiklarina baksin. neyse basket maclari varda iskencesini izlememek icin bahanem var.
    [ille d' 7]

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pardonda 1 adama kin demissinizde hangi adam yukarda saydim tekrar sayim. volkan, onder, gokhan zan(geyseye transer oldugunda ben sakat degilim demedimi emre, kazim biri ana bu adam ne is gorur onuda desin. bunlarin hic biri o formayi hak etmiyor
    [ille d' 7]

Mustafa Önder - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý Emre7 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pardonda 1 adama kin demissinizde hangi adam yukarda saydim tekrar sayim. volkan, onder, gokhan zan(geyseye transer oldugunda ben sakat degilim demedimi emre, kazim biri ana bu adam ne is gorur onuda desin. bunlarin hic biri o formayi hak etmiyor
    Hak etmiyor (bana göre de) ancak nedense saydýðýnýz isimlerin içerisinde bulunduðu Milli Takým da Avrupa da yarý final oynuyor....Hatta destansý galibiyetlerle.. Hatta kötüydük diyenler var þansa kadere yendiðimizi iddia edenler. Ama Portekiz maçý hariç hepsinde de taþ gibiydik. Ýsviçre maçýnýn 2.yarýsý, Çek maçýnýn 2.yarýsý Hýrvatistan ve Almanya maçlarýnýn tamamýnda süper top oynadý takým.

Karýþtýrdýðýmýz nokta bu adama verilmiþ yetkiler ve bu adamýn Milli Takýmla olan kontratý. Kabül etsek de etmesek de federasyonun Türk Milli Takýmý için görevlendirdiði isim Fatih Terim'dir. Kadroyu kurma yetkisi kadrosuna göre taktik belirleme iþi de onundur nihayetinde. Bize düþen destek vermek her koþulda. Pire için yorgan yakýlmaz. Hep beraber Milli Takýmlýyýz o kadar.
    Konu Mustafa Önder tarafýndan (07.09.2009 Saat 04:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    yaþamým buymuþ meðer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akþam balkonda sizinle konuþmuþtu, hatýrlar mýsýnýz? tüm yaþamým bu... ben karanlýk bir köþeye çekilmiþ gizlenirken, baþkalarý þöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde þunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

.....
    Ziyaretçi

Bosna hafife alýnacak bir takým deðil , hemde hiç deðil. Biz Arda Tuncaydan medet umarken adamlarýn ofansif yükünü çeken bütün oyuncular gole yakýn.
    Tek dileðim , Fatih Terim þu takýmdan gitsin , bizde gruplara kalalým. inþ. bu maçý alýrýz ama zor.

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

estonyai yendik hatta kendi evimizde 2 Gol bile gördük...ama onu kimse konusmuyor sanki brezilyayi yenimisiz gibi takimi övüyoruz...Her zaman aynisi oluyor zaten bakalim bosnada ne olacak..bizimkiler havalara girip maci yenilirse hic sasmayin
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alýntý thematrax Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alýrýz. Biz bu maçlar için top oynuyoruz zaten. Yeneriz. Sonra da Belçika ve Ermenistan'ý da yeneriz Ýspanya da Bosna'yý yener(hatta ben Bosna'nýn Estonya'ya puan kaybedeceðini düþünüyorum.) sonra da gideriz Dünya Kupasý'na orada da en az çeyrek final-yarý fnal oynar Ýngiltere gibi bir ülkeye elenir geliriz.

Bizim öykülerimiz hep böyle olmuþtur.
    Neden bu öykülere bu matematik hesaplarýna maruz býrakýlýyorzki.Bir turnuvaya gönül rahatlýðýyla gidemeyecekmiyiz.

Bosnayý yenebiliriz ama yensekte deðiþen bir þey olacaðýný zannetmiyorum.Bence yine onlar gidecektir.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Defansta sýkýntý çekeceðiz gibime geliyor. Ýlerde basmak hýrslý oynadýðýmýzý yine göstersin fakat defans güvenliðini arttýrmamýz lazým. Rakip takým Estonya'dan daha güçlü. Onlar da Estonya gibi bize bizim yaptýðýmýz gibi ilerde basarsa ve defansý güçlendiremezsek ciddi risk alýrýz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Hiç sanmýyorum kazanacaðýmýzý ama... Hayýrlýsý. Bosna gerçekten iyi takým.. Hele bi de yenik duruma düþersek orada, seyreyle gümbürtüyü.

kemaLAZ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Hasan Sas bile diyor, bu takima en basta cagiralacak futbolcular su anki performanslari ile GÖKDENIZ ve FATIH.
    .

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bosna zor takým.
    Özellikle Dzeko,Misimoviç ve Ýbricic çok iyiler.
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli Ýngiliz Takýmý http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Nereden
    Ýstanbul

"Bu maç yüzyýlda bir gelir"

A Milli Futbol Takýmýmýz, 2010 Dünya Kupasý elemelerindeki kader maçýný çarþamba günü Bosna Hersek ile oynayacak. Bitime 3 maç kala grupta 11 puanla 3. sýrada yer alan ay yýldýzlý ekibimiz, 15 puanla ikinci durumdaki rakibini yenip, sonraki karþýlaþmalarda puan kaybetmesini bekleyecek. Zenica kentinde oynanacak maç bizim olduðu kadar, Bosna Hersek için de tarihi önem taþýyor.
    Dün Saraybosna Havalimaný’nda konuþma imkaný bulduðumuz Bosna Hersek Milli Takýmý futbolcularý da ayný þeyi düþünüyor: “Çarþamba günkü karþýlaþma, bizim için yüzyýlýn maçý olacak.”
    Ermenistan deplasmanýnda aldýðý 2-0’lýk galibiyetle finallere katýlma þansýný artýran Bosna Hersek Milli Takýmý, dün öðleden sonra geldiði Saraybosna’da büyük coþkuyla karþýlandý.
    Kafileyi karþýlamak üzere havalimanýna gelen yüzlerce Bosnalý, futbolcularýný omuzlarda taþýmak için birbirleriyle yarýþtý. Bosna Hersek Milli Takýmý’nýn üç önemli futbolcusu; Edin Dzeko, Admir Vladavic ve Zlatan Muslimovic maç hakkýnda konuþtu.
    Elimizdeki avantajlarý sonuna dek kullanacaðýz
    Geçen sezon attýðý gollerle Wolfsburg’un Almanya þampiyonu olmasýný saðlayan Bosna Hersek’in en önemli gol silahý Edin Dzeko, Dünya Kupasý’na katýlacaklarýna yürekten inandýðýný söyledi.
    Türk Milli Takýmý’nýn kaliteli bir ekip olduðunu kabul ettiklerini, ancak kendilerinin de yakaladýklarý avantajý sonuna kadar kullanacaklarýný ifade eden Dzeko, “Türkiye ile oynayacaðýmýz maç belki de 2010 Dünya Kupasý elemelerindeki en zorlu ve heyecanlý karþýlaþma olacak. Bu, öyle bir maç ki, yüzyýlda bir gelir. Ýnanýn biz þu an Türk Milli Takýmý’nýn iki katý heyecanlýyýz. Çünkü, bu grupta ikinci olursak, tarihimizde ilk kez Dünya Kupasý’na katýlacaðýz. Türk Milli Takýmý’nda Emre, Tuncay ve Arda gibi üst düzey futbolcular; bunu biliyoruz. Fakat biz de bu kadar yaklaþtýðýmýz Dünya Kupasý’na katýlma þansýný býrakmamaya kararlýyýz” diye konuþtu.
    Keþke birlikte gidebilseydik
    Ermenistan maçýnda Bosna Hersek’in ikinci golünü kaydeden Zlatan Muslimovic, “Gönlümüz kardeþ ülke Türkiye ile birlikte gruptan çýkmayý arzu ediyordu, fakat olmadý. Kader bizi karþý karþýya getirdi” diyerek baþladýðý konuþmasýný, þöyle sürdürdü:
    “Dünya Kupasý finallerine kalarak Bosna Hersek tarihinde bir ilki gerçekleþtirmek istiyoruz. Biz buna sadece takým olarak deðil ülke olarak inandýk. Saha ve seyirci avantajý bizde. Edin Dzeko’nun da dediði gibi, bu bizim için yüzyýlýn maçý olacak. Ancak Fatih Terim’den korktuðumu itiraf etmeliyim. Terim gibi usta bir teknik direktör böylesine önemli bir maç için mutlaka özel bir taktik geliþtirmiþtir.”

Siz þansýnýzý Belçika maçýnda kaybettiniz
    Admir Vladavic ise Dzeko ve Muslimovic’den daha iddialý bir üslup kullanarak þöyle dedi: “Türkiye þansýný Belçika maçýnda kaybetti. O maçý kazansaydý, þimdi her þey farklý olabilirdi. Finallere katýlma þansý ayaðýmýza kadar geldi. Bu fýrsatý kaçýrmayacaðýz. Türkiye’yi mutlaka yeneceðiz. Skor tahmininde de bulunabilirim; 2-0 kazanýrýz. Estonya’nýn bile iki gol attýðý bir Türk Milli Takýmý’na bizim gol atmamamýz mümkün deðil.”

07.09.2009
    Kaynak : Hürriyet

rahat ol vladavic 2 gol atsanýzda 3 tane atacaz bu sefer olacak bi turnuvayada gönül rahatlýðý ile gitsek diyen renktaþlar biz rahat gidersek heyecaný kalmýyo turnuvalarýn son anda gitmemiz lazým ki heyecan katalým

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Ya iyi de bu takýmý yenmek iþi bitirmiyor ki, biz kalanlarý mutlaka kazanacaðýz, onlar bir kez daha puan kaybedecek, adamlar berabere kalsa bile gene büyük avantajlý.

Ben anlamýyorum, baþka bir hocaya bu kadar sabredebilirmiydi bir milli takým ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)