Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 59 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Efsane Futbolculardan Açiklamalar

allahim bize o günleri gösterde huzuruna çiktigimizda basimiz öne egik olmasin

Alıntı CECEN61 Nickli Üyeden Alıntı
    allahim bize o günleri gösterde huzuruna çiktigimizda basimiz öne egik olmasin

sen guven kardes bu takima guven iyi gunde kotu gunde hep omuz omuza ne tarihtirki insan okudukca omuzlari bidaha kabariyo bir daha heybetleniyo [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Destek yetersiz

Trabzon'u "Mutsuz çocuk gibi" diye yorumlayan Ali Kemal Denizci "Cosku yok, tribündeki elektrik sahaya yansimiyor" diye konustu.

Genç Milli Takimlar Sorumlusu Ali Kemal Denizci ligin ilk 4 maçinda izledigi eski takimi Trabzonspor'u Fotomaç'a yorumladi. Trabzonspor'u "Mutsuz çocuklar gibiler" diye elestiren Ali Kemal Denizci "Trabzonspor'da elektrikler kesik!" diye de ilginç bir yorum yapti. Iste bir döneme imzasini atan eski futbolcu simdilerin hocasi Ali Kemal Denizli'den ilginç açiklamalar:

COSKU YOK
    "Ilk 4 haftada bir Besiktas'i bir de Trabzonspor'u izliyorum Trabzonspor takim olarak iyi. Ama mutsuzluk görüyorum. Mutsuz bir takim görüntüsü var. Besiktas birbirine güveniyor. Futbolcular ve taraftar birbirlerine o elektrigi aktariyor. Trabzon'da bu bütünlügü ve elektrigi göremiyoruz. Mesela insan bir gol atar sevinir, cosku olur. Bu havalari onlarda göremiyorum. Türk futbolcusunda bu hava olmadigi ortamda basari gelmez. Bir an önce Trabzonspor o elektrigi, coskuyu yakalamak mecburiyetindedir. Trabzonspor'un geçen sezondan kazanci en büyük özelligi buydu. O hava su anda görülmüyor. Acil önlem sart"

YÜRÜYORLAR
    "Su 4 maçta futbolculari ne olursa olsun oynayayim, maç bitsin, havasi içerisinde gördüm. Bu durum hedefleri olan bir takim için çok tehlikeli. Trabzonspor ilk 30 dakikada çok iyi oynayip gücünü sahaya yansitiyor, sonrasinda futbolcular malesef kendini sikmadan maç bitsin gidelim gibi oyunu tamamliyor"

ELLER ÇOK IYI
    "Yeni transferlerden Jefferson bana iyi bir kaleci izlenimi vermiyor. Gençligin verdigi havayi onda göremedim. Eller bana göre faydali bir transfer. Tolga ile futbol sitilleri farkli olmasina ragmen Trabzon'un topu oyuna sokma sikintisini hafifleten isim oldu. Tomas Jun'u herkes çok begeniyor. Son maçta ben birsey göremedim. Onun kalitesini böyle maçlarda görmek zor. Ne zaman takima direk girip oynamaya baslarsa görebiliriz."

SAMPIYONLUK IÇIN!
    "Fatih'in satilmasi konusu çok ciddi bir durum. Yillar once Trabzonspor beni Fenerbahçe'ye parasizlik nedeni ile satmisti. Simdi Trabzonspor'un paraya mi yoksa basariya mi ihtiyaci var? Bunun kararini yönetim vermeli. Sampiyonluk isteniyorsa Fatih Tekke'nin satilmamasi ile birlikte kaybolan cosku ve elektrigin acilen yakalanmasi sart"

Yukaridaki Denizci'nin yazisi çok anlamli.COSKU YOK / ACIL ÖNLEM LAZIM.Uyan Senol hoca konusu açildi.Bence "uyan taraftar" konusuda açilmalidir.Uyuyan taraftar istemiyoruz.Lütfen yaa.KAhroluyorum avni akeri sus pus görünce.

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Taraftar için bir sey diyemem. Ali Kemal agbimiz dogruyu söylemis.. Cosku eksiktir filan ama futbolcularda hiç bir eksik yok "fazla" var.O da para... Bu yila kadar can havliyle oynayan, geçen yila kadar özellikle Gökdeniz'i hatirlayin, nasil bir hirs vardi çocukta... Maç sonrasi açiklamalarini hatirlayin.Yönetim pirimi artirsin, bizler pirimle geçiniyoruz,arkadaslarla canimizi disimize takiyoruz, vs.. Simdi hersey ortada. Para bir motivasyon aracidir ama bizimkilerde süreç tersine isledi galiba...

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

PARA KAZANDIKÇA OYNAMA ISTEkLERI azaldi bizimkilerin bunlarin bir an önce daha iyi motive edilmeleri gerekiyor...

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adamlara ne gerekiyorsa yapiliyor. Daha ne yapilsin... Her yerde kral gibiler... Ne bu böyle nazenin, hemen kirilan sürekli motivasyon bekleyen ruh hali... Çikip çatir çatir oynamalilar... Rüzgar yandan esti, bizimkilerin morali bozuldu, sagdan esti böyle oldu. Yok daha neler... Edited by: Gülsen

sorun bence futbolculara ne isteniyorsa yapiliyor olmasi futbolcular sunu anlamali trabzonspor bize degil biz trabzonspora mecburuz bunu anlayan zaten takimi sirtliyor anlamayan ise forumlarda tartisiliyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet Suat ÖZYAZICI

Rum soku bitmeli

A. Suat Özyazici, Trabzonspor'un Anorthosis sokunu hâlâ atamadigini söyledi, "Yoksa takim iyi yolda" dedi.

Trabzonspor'a sampiyonluk yasatan Ahmet Suat Özyazici hoca, elestirilerin aksine bordomavililerin iyi yolda oldugunu söyledi. Ilk 4 maçta elde edilen 2 galibiyet, 2 beraberligi basarili bulan Özyazici, "Karamsarliga gerek yok. Trabzonspor iyi yolda" dedi. Son Malatyaspor maçinda ortaya konan futbolun umut verici oldugunu belirten Özyazici söyle konustu: "Çok gol pozisyonu üretildi. Deplasmanda oynanan futbol güzeldi. F.Bahçe, G.Saray ve Besiktas'a göre Trabzonspor'un futbolu daha derli toplu ve ümit verici. Dört maçta yenilgi yok. Hedefine kosan bir Trabzonspor var."

ALTERNATIF YOK
    Kurt hoca, "Trabzonspor'un hedefi ilk 4 diye düsünüyorum. Bunu da alternatif kadrosu olmadigi için söylüyorum. Bugün Trabzon'u Fatih tasiyor ama alternatifi hâlâ yok! Trabzonspor genç ve dinamik bir kadrosu var. Geçen seneden kazanilan bir takim oyunu mevcut. G.Saray, F.Bahçe ve Besiktas içinde takim bir yer bulacak. Yeni girenlerin takima katkisi çok önemli. Katki çok olursa Trabzon geçen seneden çok daha da iyi bir yere yerlesir" ifadesini kullandi. z

JUN ÇARE OLMAZ
    Yeni transferleri de degerlendiren Özyazici, "Kaleci Jeferson ve Eller, Trabzonspor'un bütçesine göre alabilecegi en iyi oyuncular. Ikisi de Barcelona'da bile oynayabilecek kalitedeler. Jun egoist degil, iyi yer tutuyor. Bana sorarsaniz iyi futbolcu, ama Trabzonspor'un aradigi santrfor tipi degil. Bize yüksek toplara hakim, rakibi dagitacak bir santrfor alinmaliydi" seklinde konustu. Ahmet Suat hocanin son mesaji ise herkeseydi: "Trabzonspor'un sikintisi su; hâlâ daha takim, yönetim, teknik kadro ve taraftarlar, Anorthosis sokundan çikamadi. Bir an önce artik bu soktan çikilmali. Dünü dünde birakip, önümüze bakalim."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)